Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kismamák a finisben fórum

Kismamák a finisben (beszélgetős fórum)


2013. aug. 26. 16:04

Sziasztok!

Ha akartok babás dolgokról csevegni,várlak az új klubomba szeretettel:

[link]

2013. júl. 1. 18:48

Sziasztok.

Ki hogy van? Mi 24-én szültünk, császár lett megint. Hétvégén jöttünk haza, jól vagyunk.

2013. jún. 26. 10:00

Sziasztok!

Én már túl vagyok a szülésen,szombaton reggel kibújt a kicsi fiam 3320grammal és 53 centivel!

2013. jún. 21. 12:15

Sziasztok!

Kivel mizu?Mindenki megszült már rajtam kívül?

2013. jún. 18. 11:43
Kitartást Lányok,már nincs sok hátra!:)
2013. jún. 18. 10:57

Sziasztok !

Csak benéztem ki van még egyben rajtam kívül!

Én már iszonyatosan szenvedek,sokat beszélek a kisfiamhoz hogy most már ideje lesz kibújnia,nagyon jó lesz neki idekint is!:)

Holnap megyek a dokim megvizsgál és megbeszéljük hogyan továb!

2013. jún. 17. 17:44

Én holnap megyek dokihoz. :)


Hogy bírjátok ezt a hőséget? Éjjel-nappal szenvedek tőle nagyon. Vizesedek, szédülök. (Panelban lakunk)

2013. jún. 16. 08:01
Kitartást mindenkinek ebben a hőségben!
2013. jún. 15. 07:26

tegnap voltam dokinál, azt mondta még nem szülök :)

úgylátszik jól érzi bent magát a babánk

2013. jún. 13. 09:21
Engem nem vizsgált mostanában. Kedden megyek nst, ctg, flowmetria, akkor nem tudom vizsgál-e.
13. Ágnestestvér (válaszként erre: 12. - Pirosribizli)
2013. jún. 13. 08:57
én 1111 voltam kedden. Holnap megyek újra nst-re meg uh- ra meg vizsgálatra.
12. pirosribizli (válaszként erre: 10. - Ágnestestvér)
2013. jún. 12. 20:34
Mikor utoljára vizsgáltak,még teljesen zárt voltam.
2013. jún. 12. 10:31
Én is vizesesem borzasztóan,a súlyom nagy része víz,de már nem is érdekel.Ráadásul magas is lett a vérnyomásom,így szednem kell bogyót rá,de ezt a pár hetet,vagy napot már kibírom!:)
2013. jún. 12. 08:21

én ma töltöttem a 38-at. Éjszaka azt álmodtam, hogy megszületik a baba. Aztán persze reggel semmi. :)

Nagyon várom már. És a 4 éves nagytesó is, mindig kérdezi hogy mikor jön a baba.

nektek mennyi a xc értéketek?

9. pirosribizli (válaszként erre: 7. - Tücsibogár)
2013. jún. 12. 08:09

Mi sem tervezünk több gyereket.Persze jó lett volna egy kislány,dehát ezt a két kisfiút is fel kell nevelni és mégiscsak lesz két csodálatos kisfiam.:)

Én is eléggé félek a szüléstől,az előző viszonylag könnyű volt,igaz én akkor úgy éreztem nem élem túl!

8. Tücsibogár (válaszként erre: 6. - Zelka31)
2013. jún. 11. 23:42
Sok sikert Neked is. Én pl mai napig egyáltalán nem vizesedtem,pedig alig tudok pihenni a kis 2 évesem mellett. Ma viszont alig ment bele a 36-os lábam a 38-as papucsba.:-) úgyhogy ma az is elkezdődött.
7. Tücsibogár (válaszként erre: 5. - Pirosribizli)
2013. jún. 11. 23:39

Nekünk kislányunk lesz, Borika.:-)

Hát nem tudom hány hes vagyok, egyik számítás szerint 37+2, a másik szerint 39+0. Uh mást mutatott végig, mint amit a vérzésből számoltak, így ment egész idő alatt a totózás, hogy akkor mennyi is.. hol előre, hol visszadátumoztak 10-11 nappal, most hogy túl vagyunk a 36-on már nem érdekel, persze megnyugtatóbb lenne a 37+2, én nem sürgetem a végét. Mi már nem tervezünk több babát, és imádom a várandósság állapotát... jó nehéz már fizikálisan, de valószínüleg nem lesz több tesó, így most kell enhek a szépségét kiélvezni...na meg be is vagyok ám tojva a szüléstől...nagyon félek, hogy lesz.

Az első nekem császár volt, 2 év 5 hónapos a kisfiam, Peti..

Most a doki nagyon rendes szülést erőlti, menhi fog az, jól fekszik a baba, jó a medencém formája meglesz az simán is....úgyhogy majd meglátjuk.:-)

2013. jún. 11. 20:42

Sziasztok!

Én igaz hogy még "csak" a betöltött 35 hétnél járok, de már nagyon várom a kisfiamat, aki szintén Bálint lesz.

Deréknyilallás, és alhasi menstruációs időszakra hasonló fájdalmaim, valamint vizesedésem van mindehhez némi magas vérnyomás is társul.

Nálunk első baba lesz.

5. pirosribizli (válaszként erre: 4. - Tücsibogár)
2013. jún. 11. 15:07

Akkor ti már nagyon közel lehettek a végéhez!

Nekünk kisfiunk lesz,Bálint és már van egy majdnem három éves fiacskánk.

2013. jún. 11. 12:50

Kislányunk lesz. Nektek?

Én is azt hiottem megszülök most, de már volt 1-2 ilyen nap, amikor így éreztem. Nekem most máshogy nyom, mintha rendesen befordult volna. Eddig is fejvégű volt, de most valahogy máshogy érzem a fejét, és a csontjaim találkozását. :)

Illetve nekem eddig nagyon intenzíven mozgott, tegnap este meg átváltott finom nyújtózkodásszerű mocorgásba a brutális rugkapálózás helyett.

3. pirosribizli (válaszként erre: 2. - Tücsibogár)
2013. jún. 11. 12:41

Ismerős érzés ez az itt nyom,ott nyom!:)

Én az éjjel azt hittem megszülök,annyira elkezdtem görcsölni,de mire beleéltem volna magam addigra elmúlt!

Kislányt,vagy kisfiút vártok?

2013. jún. 11. 12:37

Szia. :)

Nekem is pár nap van még. Itt nyom, ott nyom, de olyan jó érzés. Nehezen tudok éjjel aludni. Vagy 1,5 óra mire találok valami pózt. :)

2013. jún. 11. 12:33

A héten töltöm a 39.hetet,és szeretnék beszélgetni olyan kismamákkal akiknek ugyanígy csak pár nap,vagy hét van hátra a szülésig.

Hogy bírjátok az utolsó időszakot,hogy érzitek magatokat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook