Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítségkérés: Kérések-Felajánlások fórum

Segítségkérés: Kérések-Felajánlások (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯
2011. nov. 30. 20:06
Jó,én ezt itt befejezem.Nincs jogom ítélkezni,nem is teszem.Véleményem van,azt leírtam.
2011. nov. 30. 20:03
nektek is nagyon sok-sok boldog karácsonyt.és nagyon sok-sok szeretett mindenkinek.
2011. nov. 30. 20:01
tudod ha nincsenek nagy szülök és hirtelen elveszitek a munkahelyetek ez sajnos megtörténhet.ezért mondják ne ittélj meg senkit mert nem tudod mit hoz a holnap.és énse bántok senkit.én egy barátságos ember vagyok egyébként.
2011. nov. 30. 19:58
én senkit nwem akartam megbántani és csak kértem több éve hoxa tag vagyok sajnos csak akor kérek ha tényleg bajban vagyok mert ha tudok segitek,volt hogy több család öszedobot anyi pénzt hogy az itt müködö gyermekek átmeneti otthonába vitünk mikulás csomagot vagy a gyerekeim játékát vagy a ruháját nem kidobtam mert semi baja nem volt oda adtam az ugyancsak itt müködö anya otthonba.és azokat a szemeket az ember nem felejti el mert énis tudtam örömöt szerezni.én ilyen ember vagyok lehet hogy azért nincs semim.
2011. nov. 30. 19:57
Sok sikert,sok boldogságot,boldog karácsonyt!
2011. nov. 30. 19:55

Nem kötött beléd senki.Leírtuk a véleményünket.Még talán túl szépen is.

A nagy lányok tudnának dolgozni.Ha nem diák,akkor egyéb munkát.Jó,tudom,nagy a munkanélküliség.Itt is.De hogy ott vagytok ennyien és idejössz azzal,hogy szinte éheztek???Szégyellném magam,ha oda jutnék,hogy a gyerekemnek ételt kérjek!!

2011. nov. 30. 19:52
már csak a 3és fél éves 14 éves aki most töltöte be meg a 22 éves lakik velünk örola most irtam hogy folyamatban az ügye én a tescoban dolgozom sajnos egyelöre 6 orában.de dolgozom hál istenek .a töbi gyerek már nem lakik velünk külön mentek.és sajnos öket négy orába veték fel hogy ne rajtunk legyenek megprobálják a barátjukal.
2011. nov. 30. 19:47

Ez nem kötekedés, de nem értjük, hogy lehet az, hogy 7 ember közül senki nem tud dolgozni? A kicsit megértem, de a többiek?

Megértjük, hogy te és párod beteg és azt is, hogy a pici még nem, de a többiek? Ők miért nem dolgoznak? Miből élnek? Miből szórakoznak? Nekik így jó?

A fiam érettségi előtti fél évben dolgozott, mert sem én sem a férjem nem tudtunk elhelyezkedni.

2011. nov. 30. 19:36
ja mobil internetünk van amit kaptunk nagy élmény én senkit nem bántok,és engem is hagyatok békén aki nem tud ne segitsen de döntse el mindenki mit akar teni. énsem értem azokat az embereket miért hagyák fent aki még a fába is beleköt.amugy szép estét mindenkinek.
2011. nov. 30. 19:31
igen én nem tudok irni ,de nem csak trombozisa van hanemfekélye és folyik belöle a geny amit nem tudnak helyre hozni mert ha csak trombozisa lenne ne féljetek mene ö dolgozni de amikor a véres geny átitatja a kötszereket ami naponta 7 kötés jobb esetben akor mit csináljon .a diák munka meg csak tanuloknak jár ha jol tudom.
2744. 00a194caf9 (válaszként erre: 2743. - 6ee0ffb012)
2011. nov. 30. 16:26
:)))
2011. nov. 30. 16:13

Nem azt írtam,hogy falu,csak annyit:VIDÉK! De köszönöm a kioktatást!Főleg olyantól,aki láthatóan írni sem tud!

Nekem is volt trombózisom,a mai napig szedem a véralvadás-gátlót,vagy szúrom az injekciót.Ettől még nem vagyok munkaképtelen!

Mindegy.Ez a kör itt nem jött be neked,próbálj máshol szerencsét!

2011. nov. 30. 06:26

Igen, tudom, hogy a munkanélküliség nagy és azt is, hogy ezért nagyon nehéz találni munkát. A nagy gyerekek regisztráljanak egy diákszövetséghez, mert úgy sokkal könnyebb állást találni. A fiam is ezt csinálja.

Gyöngyös annyira nincs messze Pesttől, így itt is dolgozhatnának a gyerekek.

2011. nov. 29. 22:47
azok a képek több mint 3 évesek lasan a férjemnek most volt egy trombozisa és fekélyes genyes a lába aki nem tudja nézen utána milyen csunya betekség.meg milyen fájdalmas .nem kivánom az elenségemnek se azt halgatni tehetetlenül hogy jajgat az az ember akit szivböl szeret és nem tud rajta segiteni ha nem tudják helyre hozni a lábaiba kerül lehet itélkezni a két nagyobik lány már nem lakik velünk.és nem falunk lakunk hanem városban Gyöngyös egy város aki tanult földrajzot az tudja.
2011. nov. 29. 22:41
most voltak másfél honap után az önkormányzatol környezet tanulmányozáson és még majdnem egy honap mire megitélni olyan itt a munka nélküliség sajnos.nagyon sokan kerültek utcára .sajnos eröl senki nem tehet.
2011. nov. 29. 16:54
Vidéken éltek.Biztos elérhető a MINDEN GYEREK LAKJON JÓL-program.A párod biztos ki tud menni az udvarra és ellátni az állatokat.
2011. nov. 29. 16:54
Elolvastam a sorokat... és megnéztem a képeiteket.. jót mosolyogtam.. bocccs...
2011. nov. 29. 16:51

A képek alapján nem úgy néztek ki,mint akik éheznek.Mi a két nagy lány baja,hogy nem tudnak munkát vállalni??És apuka... Egy ereje teljében levő ember!Vagy csak büdös a munka???

Az ember,ha tud,szívesen segít,de pont az ilyenek miatt már szkeptikus vagyok...

2736. 00a194caf9 (válaszként erre: 2735. - 6ee0ffb012)
2011. nov. 29. 16:44

Én nem értem, hogy a hoxa miért nem törli azonnal az ilyen regisztrációkat, amik a kéregetés miatt jöttek létre. :( Elég az utcán nap mint nap szembesülni ezzel...


Az ember egy idő után már nem is szívesen segít, pedig biztosra veszem, hogy lennének olyanok, akik megérdemelnék.

Csak azok nem a hoxán sírják el a bánatukat, mert netezés meg számítógép beszerzése helyett élelemre költik a pénzt, és több munkát is bevállalnak.

2011. nov. 29. 16:42

Van számítógép ugye.Adjátok el!Az nem létszükséglet,az étel annál inkább.Van fontossági sorrend!

22 éves eltartott... Pff...

2734. 00a194caf9 (válaszként erre: 2733. - A0c1361e44)
2011. nov. 29. 16:38

Egyet értek veled.

Egyébként érdekesnek tudom találni, amikor valaki internetre költ, és egy fórumon panaszkodik, hogy nincs a gyerekeinek élelemre pénz... Érdekes, hogy a netet fizetni, arra van pénz.


Én csak azt sajnálom, hogy aki valóban segítségre szorul, és megérdemelné, az nem kapja meg, mert az többnyire nem is kér.

2733. a0c1361e44 (válaszként erre: 2732. - 00a194caf9)
2011. nov. 29. 16:35

Ha meg nem talál, akkor munkanélkülibe be kell jelentkezni és kérni kell az aktívkorúak ellátását, ami 28.500,-Ft.

Nem hiszem, hogy ennyire kényelmesnek kellene lenni a mai világba!


Én diplomával voltam mosogató is, mert nem találtam munkát.

2011. nov. 29. 14:18
Szia. Én 23 éves vagyok, és 4 éve dolgozok!!!! Ajánlom a lányodnak is... ha tanul,akkor diákmunkát (azt is folyamatosan csináltam).
2011. nov. 29. 12:40

mi egy 3 gyermekes család vagyunk segitséget szeretnék kérni tartos

élelmiszert meg a gyerekeknek játékot vagy ha lehet tisztito meg

tisztálkodási szert mert a két kisebb gyermekem van akik 3 és fél

évesek meg egy 13 éves meg egy 22 éves aki nem kap semi támogatást a

páromnak most volt trombozisa ,meg fekélyes genyes a lábba most áll

leszázékolás alat igy nekem van munkahelyem ahol 63166a fizetésem meg

a két gyerek családi potléka ami 26600 ft.és eböl semit nem fizetünk

ki.a nevem oláhné dénes mária 3200 gyöngyös fö tér 5 1 emelet 4 kérem

könyürjenek meg rajtunk karácsonyra hogy legyen mit enünk karácsonyra

nagyon fontos lenne.várom válaszotok

2011. okt. 23. 20:39
Örülök hogy összevonták talán így előrébb jutok.Köszi Hoxa és Modik:-)Üdvözletem
2729. 0b18315731 (válaszként erre: 2728. - Afebf8bad7)
2011. okt. 23. 18:13

Akkor ezt most sajnos én csak megerősíteni tudlak,hogy mindenki jobban jár,ha...tudod:-(

Szóval sajnos én mást nem tudok javasolni:-(

2728. afebf8bad7 (válaszként erre: 2725. - 0b18315731)
2011. okt. 23. 17:57
Igazad van és régebben is volt tervben ez az igen drága cnc tanfolyam csak most derült égből villámcsapás egyszerre jött a bébi és ez, és megmondom őszintén a szüleim biztosan nem örülnének hogy 2 gyermeket vállalok egyedül,ráadásul tudatosan gondoltam várok pár napot hátha belátja hogy megbántott, de szerintm nem fogja, és mit érek el azzal ki tudja mikor gondolja majd megint igy :'( ha olyan munkám lenne és jo kilátásaim percig sem gondolkoznék...
2727. 0b18315731 (válaszként erre: 2722. - Mumster)
2011. okt. 23. 17:55

Igen jól látod,pasizást tartom a megoldásnak,ezen is rajta vagyok.Igen vannak még balaek pasik:-)Remélem legalábbis,nem lesz egyszerű menet,de jobb mint a semmi:-)

Cipőméret 19-től 24ig.

Ruha:92től felfele.


Démonka:Nekem sem írtak,nyugodj meg,csak tudod éppen ezért tartunk ott ahol,mert ennyire segítőkészek az emberek sajnos.Szarban a haza!Nagyon egyet értünk:-)

2726. 0b18315731 (válaszként erre: 2723. - 04e95f637a)
2011. okt. 23. 17:53

Igen sajnos ez így van pláne a közszférában.

Van olyan,hogy jófogás... én annó ott hirdettem és sok állásajánlatot kaptam.Javaslom amúgy,hogy merj pályázni olyan helyekre ahol vannak ismerőseid barátnőid más megyébe településekre.

Gondolom csak van pár ismerősöd.Merj segítséget kérni ideig náluk lakni amíg nem találsz valamit.

Ha ott nem onnan meg költözni kell és Pesten valóban és nagyobb városokban van lehetőség.Nincs mese,fiatal vagy még a meló meg kell,lépni kell.

Ha így nem sikerült sikerüljön másképpen.

2725. 0b18315731 (válaszként erre: 2724. - Afebf8bad7)
2011. okt. 23. 17:48

Valószínű,hogy ha ezt mondja ehhez is tartja magát,viszont ha téged,titeket tudnak a családod,szüleid segíteni akkor tartsd meg,később még lehet meggondolja magát.Mondjuk érdekes,hogy most akar kariert eddig nem akart?Nem gyengén önző,szóval jó lenne ha más is adna neked tanácsot,mert én ehhez így kevés vagyok.Nekem olyan családi hátterem van,hogy megtarthatnám,szüleim mintás szülők,komolyan,viszont én sajnos nem te vagyok,tehát te tudod kik állnak a hátad mögött.

Viszont ha nem 100%-os a háttér és az apuka is ilyen,akkor bizony most erre még egy gyereket kár bevállalni,mert nem lenne neki úgysem jó:-(

❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook