Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítségkérés: Kérések-Felajánlások fórum

Segítségkérés: Kérések-Felajánlások (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯
2784. bnedora
2011. dec. 15. 20:04
Segítségkérés: Kérések-Felajánlások ez egy ilyen fórum. Ide kellene írnod.
2011. dec. 15. 20:02

Kedves Hoxások ha tudtok segítsetek.!!Három fiam van a férjem munka nélküli már 1 éve és sajnos az idén még nehezebb mint tavaly mert a kisebbik fiam is asthmás lett .Anyagilag nem engedhetem meg hogy ajándékokat vegyek a gyerekeknek mert mint másnak is nekem is nagyon magas lett a banki törlesztésem!!Eddig mindig én voltam az aki segített másoknak most mikor nekem kéne sajnos a környezetemben nincs senki se...Ez nekem nagyon kellemetlen de már minden hol voltam és sok helyről kértem segítséget de pénz hiányára való hivatkozással mindig el küldtek..!!!!

Nem pénz kell Ha volna játékotok használt mobil telefon ,könyvek . stb... Bármit amit ti szívesen adnátok.!! hogy nekik is legyen ajándék a fa alatt nagyon hálás lennék érte..

Nagyon szégyellem de nem tudtam már mit ki találni még a wörös kereszt is el küldött pedig rendszeresen adok vért....

Ha tudtok kérlek segítsetek .......

A FIÚK 18 ÉVES .13 ÉVES .ÉS A KICSI 3 ÉVES..

2011. dec. 14. 17:11

Van köztetek olyan,aki jár autóval a Pesterzsébet-Pestlőrinc vonalon és elhozna nekem egy tv-t és egy hűtőt?Nagyon hálás lennék,megőrülünk ezek nélkül! :((

Kb.20 perces út. Nagyon köszönöm,ha segít vki!

2781. nyuszko83
2011. dec. 7. 11:15

Sziasztok!

Kérlek szavazzatok az ovisaink rajzára, hogy néhány öreg bútor helyett újat vásárolhassanak!


[link]


Köszönünk minden szavazatot!

2011. dec. 3. 12:01
Köszönöm ma is 15 orátol- hajnal egyig megyek és tegnap igy dolgoztam.elég kemény de a gyerekekért mindent még az életemet is oda adnám.
2779. foltos34
2011. dec. 2. 18:11
mosolyka1111: köszi én is ezt akartam írni !!!!!!!!!!!!
2778. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 2777. - Mosolyka1111)
2011. dec. 2. 17:58
Ez oké,ezzel semmi gond.Úgy értem,nem emiatt volt itt a vita.Sajnos az általad leírtak rám is igazak.Én sem dolgozom hosszú hónapok óta,pedig én sem válogatok.Jelentkeztem már 3 és 4 műszakos vackokra is.
2011. dec. 2. 17:54

Akik itt osztják az észt, azoknak azért írok valamit: Barátnőm lánya 29 éves, és nem tud elhelyezkedni. Jó megjelenésű, diplomás, gyermektelen. Ja, és Pest megye, tehát egész Budapesten keresi az állást. Nem diplomás állást, elmenne ő már a Tescoba pénztárosnak is. Másfél éve szűnt meg a munkahely, azóta állásinterjúkra jár, de sehol a semmi. Én sem hinném el, ha nem lenne közeli ismerősöm. És ő még csak egy ember. Volt ügyfelem (jól szituált család), négy felnőtt ember van a családban, és egyik sem tud elhelyezkedni. A családi vállalkozás becsődölt (építőanyag bolt, ugye az építőipar is pang). Fel kellett számolni. Ott vannak, hogy négyből egyik sem tud elhelyezkedni, kereskedelemben sem, ládákat tologatni SEM. Száz helyen bent van az önéletrajzuk, és be sem hívják. Ők egyelőre a tartalékaikból élnek.

Bárki, ismétlem, BÁRKI lecsúszhat a középosztályból. Ezért kár kioktatni, hogy hány száz munkahely van a városában, mert nem minden úgy van, ahogy egyesek gondolják.

2776. dalya (válaszként erre: 2775. - Sylvia81)
2011. dec. 2. 11:25
:)))
2775. Sylvia81 (válaszként erre: 2761. - Dalya)
2011. dec. 1. 22:41
Ha lehetne, ezt most lájkolnám!!!
2774. wyckey (válaszként erre: 2773. - A01aa57d8a)
2011. dec. 1. 21:32
hú..megnézem , van-e olyan, ami kifejezetten lányos, meg van ismerősömnek is. A kisfiam is most kezdi a 74-est, 68-ig tudtam volna adni, bár már így is több helyre gyűjtök, csak oda fiúsakat.
2773. a01aa57d8a (válaszként erre: 2772. - Wyckey)
2011. dec. 1. 21:26
74-eset kezdjük most
2772. wyckey (válaszként erre: 2770. - A01aa57d8a)
2011. dec. 1. 21:24
Milyen méretet hord?
2011. dec. 1. 21:09
még amit észrevettem, és ahhoz irnám, hogy nekünk 3000ft/hó a tv és net..tényleg nem luxus!
2011. dec. 1. 21:08
én már be se mertem írni, hogy elfogadnék kislány ruhákat...
2011. dec. 1. 20:52
Bocsánat,hogy beleavatkozom,de nem tudom szó nélkül hagyni.Sajnos ez van ma Mo-on,hogy az embernek lóg a bele,12órázik azért a nevetséges havi fizetésért.És így vállaljunk gyermeket?Aki pedig vállal ,mert nagy családot szeretne nem vagy csak hatalmas kínok közt,nélkülözésekkel tudja felnevelni.Őszintén bízom benne,hogy valami csoda folytán jobbra fordul majd minden. És én nagyon becsüllek,hogy bírod a tescos munkát,mert hallottam,hogy milyen embert próbáló...
2011. dec. 1. 20:41
Na végre, hogy szólt valaki, tegnap óta olvasom a fórumot, és csak nézek nagy szemekkel, ahogyan letámadják az embert:((
2767. oláhné dénes mária andrea (válaszként erre: 2765. - Hoxa)
2011. dec. 1. 20:14
Kösznöm szépen.mert ez teljesen igaz.
2766. dalya (válaszként erre: 2765. - Hoxa)
2011. dec. 1. 20:07
Köszönöm!
2765. Hoxa (válaszként erre: 2761. - Dalya)
2011. dec. 1. 20:05

Egyetértek.

Aki nem akar, ne segítsen! Mások teljes sárba tiprására, rosszindulatú, vagy rasszista gúnyolódásra, akármilyen indokkal is, nincs itt szükség!

2011. dec. 1. 20:02
Sajnálom hogy igy jártatok.És ha meg tehetném segitenék remélem egyszer a joisten megsegit és tudok segiteni,a rászoruloknak. Föleg ha nem levágják a párom lábbát hanem megmentik ,és ö is tud dolgozni.Én leszek az elsö aki fog egy pár emberen segiteni.
2011. dec. 1. 19:59
Én magyar vagyok nem roma származásu és szégyeld magad mert minösited magad ,megmutatod milyen ember vagy amugy 1400-as mobil internetünk van ami 4 g-bájtos.Én nem vagyok fajgyülölö.És senkivel nem beszélek igy,nem átkozok senkit mert az átok viszaszál.könyü ugy hogy nem tudod mi az közdeni nap mint nap.szégyeld magad.
2011. dec. 1. 19:54
Elolvastad azt hogy milyen beteg apárom.Én megirtam hogy három gyermek lakik velünk,meg azt is hogy én dolgozom a tescoba pénztáros ként most is 12-orázom de 63ezer forintnál nem kaptam többet még ,például a mult honapban 62166ft kaptam egész honapban.emelet kapjuk a családid a párom meg pár honap mulva kap leszázalékolt nyugdijat a lányom meg januártol álláskeresési segélyt.
2761. dalya
2011. dec. 1. 19:34

Ez a fórum egy vicc lett!!!!!

Ha kötekedést akarok csak ide klikelek.

Én nem értem ha valaki segítséget kér,és nem tudok segíteni akkor nem fúrom, de nem is válaszolok.

Nem tartom szépnek ezt a viselkedést.

Ebben a mai világban azért nem olyan nehéz elképzelni hogy valaki rá szoruló lett.

Van aki nem kér csak szenved, van aki letiporja a büszkeségét a gyermekeiért, és tényleg olyan keserves sorsa van, hogy mer kérni.

Persze én azt is megértem hogy vannak kóklerek.

De ebből nem szabadna ironikus vicceket hozzászólásokat csinálni mert így nem működik ez a fórum.

Ha valakin nem akarunk hát ne segítsünk,de nem tartom helyesnek azt sem hogy így ilyen módon írogatunk vissza.

Muszáj volt ezt le írnom mindenkitől elnézést ha valakit meg bántottam, de ezt így érzem ez így nem jó.

2760. wyckey (válaszként erre: 2759. - Kefekötőke)
2011. dec. 1. 17:07

Más tartozását terhelték rám jogtalanul, de csak most volt energiám, hogy pert indítsak. A mobil előfizetést is le lehet korlátoztatni, hogy csak addig tudj nyújtózkodni, ameddig a takaród ér. Az adatlapom se így nézett ki eddig, csak sajnos most aktualizálnom kellett.

Munkát meg keres, csak nem talál. De ha lesz hely a bölcsibe és be tudom adni a kicsit én el tudok menni dolgozni. Ha nem loptak volna meg, nem lennék a padlón

2759. kefekötőke (válaszként erre: 2758. - Wyckey)
2011. dec. 1. 15:23

Így már egészen biztos sokan szeretnék megtudni a titkot.Hogy lehet ilyen jó beosztással élni ,"

még mobil előfizetésre is jut"

A kilakoltatás már nem annyira érthető ha ennyire jó beosztók vagytok.Legalábbis mifelénk a szerényebben élők ha jó beosztók először befizetik a sárga csekkeket ,lakbér,villany ez,az.

Ezután némi kaja,ruha, ha jut akkor fizetnek elő internetre és mobilra.A kilakoltatásnak valami súlyos oka lehetett.

20-30 éves férfi ember ha most nem keres munkát ,később 40 felé pláne fölötte nehéz napok jönnek.

2758. wyckey (válaszként erre: 2757. - Kefekötőke)
2011. dec. 1. 14:30

Köszi a linkeket, de naponta többször is nézek ezen kívül még vagy 20-at. Nem, egyikhez sincs megfelelő képzettsége, vagy gyakorlata.

Igen jól látod, optimizmus az van. 3 hónapos volt a kicsi, mikor tavaly kilakoltattak. Betöltötte az 5 hót, mikor bevették bölcsibe és visszamentem dolgozni. Az ötödiket nem terveztük és nem is olyan volt mint a többi terhesség 12 hetet betöltöttem, mire az orvosok rájöttek, hogy terhes vagyok. Az internetszolgáltatásom 3000-/hó tv-vel együtt és még mobil előfizetésre is telik.

A jövedelmem postán érkezik és mivel 100000 Ft felett van, nem hozza ki a kézbesítő, be kell menni érte (egyébként GYEDDEL együtt jön a "Családi"). Táskában volt a pénztárca úgy lopták el iratokkal együtt a helyijáraton,amire még bérletem is van, csak hát nem "táskásnak" nevezik az ilyen fajta állatot, hanem zsebesnek. Sajnos a beteg gyerek velem volt és kihasználták az alkalmat.

Egyébként jól be tudom osztani a pénzt, képzeld még ruhára meg cipőre is telik a gyerekeknek, mert nem csak újat lehet kapni. És én nem a kocsmában költöm el a gyerekeim pénzét.

2757. kefekötőke (válaszként erre: 2755. - Wyckey)
2011. dec. 1. 14:03

[link]

[link]


A szobából ki sem mozdultam és ezeket az álláslehetőségeket találtam Egerben.Ha ki is megy valaki személyesen munkát keresni ,még találhat is ahol nem akarják "lehúzni".


Egyébként biztos sokan irigyelnek az optimizmusod miatt,mármint hogy ebben a nehéz gazdasági helyzetben tavaly márciuban még a 4. gyereket vártad ,2010 novemberben már újra teherbe estél ha most 4 hónapos a legkisebb kenyérkeresőtök így az idén már az 5.is megvan.

A hölgytársaid biztos gratulálnak ők ehhez jobban értenek.


Én csak azt irigylem tőled hogy még az internet szolgáltatásra elő tudsz fizetni.Nem olcsó ám az,legalábbis mifelénk..

Azt nem irigylem,hogy a teljes havi jövedelmetek egy zsebben elfér ,csak az nem érthető hogyan volt az zsebben,hisz az ahogy tifelétek mondják a "családi" volt.Vagy postás viszi, vagy átutalják ,ezt nem tudom.

Ha már a zsebbe került, hol és ki mozgott olyan közegben ahol zsebesek vannak?

2011. dec. 1. 13:43

A több éves hoxa tagságod alatt mindig csak a kéréseidet olvasom. 3 éve is azt írtad, hogy akkor küldtek el benneteket a munkahelyről, most is. Nem kifogásokat kell keresni mindenre, hanem felkelni, és munkahelyet kell keresni! Mindig az 5 gyerekkel takarózni nagyon kényelmes dolog. Miért nem tanultál valamit a gyesek alatt, amivel el is tudsz helyezkedni?

Mihez ért a férjed, milyen szakmája van? Beütöttem a keresőbe: Gyöngyös állás. Többszáz ajánlatot dobott ki, de biztos, hogy a környéken is akad.

2755. wyckey
2011. dec. 1. 13:11

Ok, én is a gyerekek után járó ellátásból élek, viszonylag normális körülmények között, bár elég szegényesen. Nem kéregetek mindennap, most is csak azért kérnék, mert a teljes havi jövedelmünket ellopta egy ügyes zsebes. Az én férjem nem beteg, de nem dolgozik, mivel hogy nincs hol. Hetente már csak 2 munkalehetőséget talál, (hirdetést), de még sz@rt lapátolni sem vették fel.

Akkor most le lehet szidni engem is, hogy 4 hós gyerek mellett miért nem dolgozom. Ja, és hogy miért szültem ennyi gyereket, ha nem tudok róluk gondoskodni?

Volt nekem lakásom, ahonnan kilakoltattak és volt munkahelyem is, amit felszámoltak.

Igen, normális körülmények között el tudom őket tartani, de most kedves zsebeske gondolom jó gyorsan beledobálta a játékautómatába a pénzünket.

Inkább nem is kérek, csak összeszorítom a fogam és panaszkodok egy kicsit, bocsi...

Kellemes Ünnepeket mindenkinek!

❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook