Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Volt valaki az utóbbi időben Kékestetőn a szanatóriumban? fórum

Volt valaki az utóbbi időben Kékestetőn a szanatóriumban? (tudásbázis kérdés)


17. pf01
2013. máj. 14. 11:17
Pfúúúúúúúúúúúúúúú.. ez "morbid"!Én a barátnőmtől csak azt hallattam,hogy pénz,pénz,pénz.Erről szól minden.A kaja éhen halás ellen épp elég.Az orvosok anyagilag nincsenek könnyű helyzetben :-(, ezalatt érthető minden.A II.emeleten lévő nővérek nem igazán a kedvességükről híresek,talán kivétel 1(!!!) a Zsuzsika!A te orvosod sokan szeretik az emberségessége miatt!!!!A barátnőmnek is "élettárs"ként kell elfogadnia ezt az asztmát.Gyógyíthatatlan.Annyira sajnálom.
2013. máj. 13. 17:22
III Emeleten voltam Bajtai dr volt az orvosom!Nagyon rendes volt és beteg centrikus!A kaják változatosak voltak csak íztelenek,de ehető volt!A vacsorát kellett és a reggelit pótolni,de ez volt a leg kisebb gond!A szobatársam másfél hétig azzal traktált,hogy milyen pasival lett kapcsolata,de meg hallgatom én 1-2-3 alkalommal de másfél hétig untam.Utána jött egy Bpesti beteg vele jókat sétáltunk és nevettünk!Sajnáltam otthagyni mert vele jó volt!Azt még igazán nem tudom,hogy hasznos volt e a 3 hét,de képzeld mikor jöttünk az alföld felé szinte érzékenyebb lettem a "szagokra".Csak jobb volt ott a levegő!Most kel majd beadnom a jövőre szóló beutalómat,mi tagadás elgondolkozom rajta.Nagyon rossz volt a családom nélkül.Igaz annyit beszéltünk telefonon,hogy az egész szanatóriumi beteg nem beszélt annyit!Holnap megyek vissza az orvosomhoz és meg beszélem vele,hogy hogyan tovább!Arról nem is beszélve,hogy az ottani orvosom jól elkeserített ugyan is az én asztmám genetikai és így ezzel tudnom kel együtt élni!Kb 25 éve kaptam ezt a mondatot egy orvostól és most újra hallgatni fájt!De ez van,ez az én örökségem!
15. pf01
2013. máj. 9. 17:37
Mesélj bővebben!Neked is nagyon kevés volt a kaja?Nem igazán volt jó szobatárs?Melyik orvoshoz kerültél?Hasznos volt ez a három hét?
2013. máj. 9. 13:29
Megérkeztem Kékestetőről.Jó volt csak a kaja nem igazán csillagos étterem.A szobatársamat "sem én választottam".Az orvos nagyon rendes,jövőre megyek vissza de már viszek magammal szobatársat is a férjemet. :)
13. pf01
2013. márc. 31. 21:06
Érezd jól magad. Hótaposót tegyél be!!
12. beziske (válaszként erre: 11. - Pf01)
2013. márc. 31. 19:06
Igen,asztmás vagyok már 27 éve!Voltam már Kékestetőn de kb 12 éve!Ezért érdeklődtem!De írok ha hazajöttem!
11. pf01
2013. márc. 31. 19:00
Érezd magad jól,gondolom asztma az ok nálad is.Jobbulást kívánok és számolj be milyen volt!
2013. márc. 31. 13:25
Köszönöm a választ!
9. pf01
2013. márc. 31. 06:39
Igen.Kezelések vannak,torna,stb. A kaja nagyon kevés,általában ehető.Vigyél magaddalpótlást.21 éj az idő amire a beutalód szól.
8. beziske (válaszként erre: 7. - Pf01)
2013. márc. 30. 15:59
Ugyan úgy vannak kezelések mint régen?Kaja milyen?3 hétig volt?
7. pf01
2013. márc. 29. 22:08
Az egyik barátnőm nost jött haza.Mi érdekel,nilyen változás,utána járok.
6. Carpediem* (válaszként erre: 5. - Beziske)
2013. márc. 29. 07:37

Testvérem sokat volt ott régebben, sajnos!!

Mikor kijött semmi panasza nem volt!

Szépen rendberakták, már ha érted mire gondolok!

Neki évente kellett két hetet ott töltenie.

5. beziske (válaszként erre: 3. - Carpediem*)
2013. márc. 28. 20:01
Igen!
2013. márc. 28. 19:34
Kíváncsi vagyok a véleményekre! Újabb infóm nincs, de sok sok évvel ezelőtt a nagypapám igazgatója és orvosa volt :-)
2013. márc. 28. 19:20
a pulmonológiára gondolsz??
2013. márc. 28. 18:45
Április 15.-évvel megyek és 12 éve nem voltam ott és kíváncsi lennék,hogy ha vannak változások mik azok!
2013. márc. 28. 18:45
Volt valaki az utóbbi időben Kékestetőn a szanatóriumban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook