Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől lehetnek pigmentfoltjaim? fórum

Mitől lehetnek pigmentfoltjaim? (tudásbázis kérdés)


12. evelili (válaszként erre: 11. - 1ecc381eb1)
2013. ápr. 5. 19:55
Köszönöm a tippet, mindenképpen ki fogom próbálni! :) Nem szívesen váltanék gyógyszert, ha nem muszáj.
2013. ápr. 4. 16:20

Hááát nehéz kérdés, mármint hogy bőrgyógyász, vagy nőgyógyász... Én évekig jártam bőrgyógyászhoz, igaz más panaszokkal, de semmit nem csinált azon kívül, hogy teletömött antibiotikumokkal (én hülye meg beszedtem). Szerintem a bőrgyógyász csak annyit csinálna, hogy felír valami halványító kencét - ami egyébként tök jó dolog ha segít, de az csak tüneti kezelés.

A nőgyógyász, ha jó fej, akkor bevallja, hogy igen, esetleg a fogamzásgátlótól is lehet. (Azt nem tudom, hogy ilyenkor felírnak e másikat, vagy másfajta védekezést javasolnak.)

Viszont még egy dolog jutott eszembe most:

Az egyik kolléganőmnek szintén kijött néhány ilyen folt az arcán, ő csinált egy léböjtös méregtelenítő kúrát, és utána néhány hét alatt elkezdett halványodni, majd el is tűnt neki teljesen!

Ez csak egy ötlet, de esetleg egy próbát megér, hátha segít neked is! Én ezt mindenképp megpróbálnám :)

Drukkolok hogy elmúljon!!

10. 18e79e1970 (válaszként erre: 1. - Evelili)
2013. ápr. 4. 15:22
Én évekkel ezelőtt jártam szoláriumba, nekem akkor jöttek elő, nem tudtam miért, hisz alig voltam 16-17 éves. Aztán megvilágosodtam: reggelente befújvan magam parfümmel és ez jött ki azon a részen. Aztán találtam egy újságban egy vichy mintát, pont erre volt kitalálva, bekentem és elmúlt.
9. evelili (válaszként erre: 8. - B486c9cf7d)
2013. ápr. 4. 13:30
Nem vagyok, miért, az mit jelentene?
8. b486c9cf7d (válaszként erre: 1. - Evelili)
2013. márc. 28. 21:15
Nem vagy faradt, kimerult?
7. 1ecc381eb1 (válaszként erre: 6. - Evelili)
2013. márc. 28. 18:50
Fogamzásgátló is csinálhat ilyet sajnos :(
6. evelili (válaszként erre: 3. - Titati)
2013. márc. 28. 13:57
Csak ez lehet az oka? Olyan hihetetlen, hiszen ha lehet kerülöm a napot, nem szoktam kifeküdni csak azért, hogy barnuljak, és szoláriumba sem járok... :(
5. evelili (válaszként erre: 4. - Molyka)
2013. márc. 28. 13:54
Nem, sötétek.
2013. márc. 27. 15:53
Fehérek ezek a foltok?
3. titati (válaszként erre: 1. - Evelili)
2013. márc. 27. 15:40

a napozástól.

Évek alatt összegyűlt napozási órák, és sugárzások hatása.

2013. márc. 27. 15:33
Az biztosan nem az idôskori májfolt, ami kézfejen, arcon jelenik meg leginkább.
2013. márc. 27. 15:30
Azt tudom, hogy az öregedés miatt megjelenhetnek foltok az arcon, édesanyámmal is ezt történt. Én viszont még csak 25 vagyok, mégis, az elmúlt évben rajtam is megjelent pár apró folt. :( Mi lehet az oka és mit tegyek annak érdekében, hogy ne legyen több?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook