Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Béres csepp + Cembion C vitamin védőnői tanácsra 8 hónapos babánál. De hogyan? fórum

Béres csepp + Cembion C vitamin védőnői tanácsra 8 hónapos babánál. De hogyan? (tudásbázis kérdés)


10. EsztyMorgan (válaszként erre: 9. - Ddc18f42ac)
2013. márc. 7. 13:05
Köszönöm :) egyébként már mások is ajánlották ezt a kúrát! Meg fogom próbálni, nem hiszem, hogy ártok vele. :)
9. ddc18f42ac (válaszként erre: 2. - EsztyMorgan)
2013. márc. 7. 12:35
Az én kisfiam immunerősitőként kapta a bérscseppet napi 2x3 cseppet,mellé a cebionból 2x5 cseppet.Nekünk le kellett állni vele,mert nagyon megnőtt az étvágya.A lányom(6 éves) is elég rossz evő,ha adhatok egy tanácsot én évente 2-szer szoktam neki adni Lactiv baby-t 1 kúra 1 db(7 üvegcse).Ez nekünk nagyon bejött,nemmellesleg abszolút nem betegszik meg.Az oviban 3 nagy járványt usztunk meg(decemberben volt az utolsó kúra).Próbáld meg,én a kissráccal is csinálom ezt a kúrát Ő most 17 hónapos.A Te picidnek elég fél üvegcse is egy nap,én is igy kezdtem 6 hónapos korában.
8. mkriszti81 (válaszként erre: 2. - EsztyMorgan)
2013. márc. 7. 12:34

A C-vitamin senkinek sem árt, csak vitamin, a sejtjeink építőanyaga, a felesleg pedig kiürül (és a sok rémhír ellenére nem okoz vesebajt és társait...).


Én a kislányomnak 6 hónapos kora óta adok multivitamint, amiben kb 250mg-ot naponta, átlagos testsúlyú és makk egészséges :)


Add nyugodtan ;)

2013. márc. 7. 12:34

Az én kisfiam sem hízott sokat de én nem adtam neki azért ilyet hogy legyen étvágya.Egyszerűen vannak babák gyerekek akik teljesen normálisan fejlődnek és nem ducik.Én Cebion cseppet akkor adtam mikor beteg volt,vagy csak hogy erősítsem.


Ja és az én fiam az egy évesen volt 8100gramm.Teljesen egészséges gyermek már lassan 20hónapos.

2013. márc. 7. 12:29
Már csak azért is felmerülne bennem a védőnő hozzáértésének a kérdése, miszerinte a bérescsepp egy éves kor után adható.
2013. márc. 7. 12:28
A helyedben nem hagyatkoznék a védőnőre. Orvoshoz el kell menni és majd ő mondja meg mi a helyes. A védőnők tisztelet a kivételnek nem orvosok, és még csak nem is dr-ok.
4. *Vinike* (válaszként erre: 2. - EsztyMorgan)
2013. márc. 7. 12:28

Szerintem nyugodtan adhatod, ártani nem fog. Mondjuk nálunk étvágyjavításra semmit nem ért.:( Viszont egész télen nem volt náthás sem a fiam mikor szedte.


Kevesellte a súlyát? Az enyém sem volt több ilyen idősen.:))

3. katie_rose (válaszként erre: 2. - EsztyMorgan)
2013. márc. 7. 12:26

Csak a C vitaminról tudok nyilatkozni:

annyi cseppet kell adjak a 4 hónapos kisfiamnak ahány kg. Ez nálunk 6 csepp.

Éppen tegnap javasolta a dokinéni,mert piros a torka picit.

2013. márc. 7. 12:22
Kislányom nyolc hónapos, 8,160 gramm a legutóbbi mérés szerint. Az étvágya nem mindig a legjobb, alig hízik, így a védőnő a Béres csepp + C vitamin szedését javasolta. A beteg tájékoztatóban azt írják, hogy 10kg alatt nem adható, megkérdeztem a védőnőt, ő azt mondta, hogy adhatom nyugodtan. 2*5 cseppet adok és ehhez C vitamint - szintén öt cseppet. Ez soknak számít? Elbizonytalanodtam. Amúgy úgy veszem észre, hogy használnak a cseppek.
2013. márc. 7. 12:21
Béres csepp + Cembion C vitamin védőnői tanácsra 8 hónapos babánál. De hogyan?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook