Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy lehet ép ésszel kibírni ennyi rosszat? fórum

Hogy lehet ép ésszel kibírni ennyi rosszat? (beszélgetős fórum)


2013. jan. 14. 16:06
Itt a Hoxán olvastam nemrégiben valakitôl, hogy jött vissza a gyomortükrözésbôl dúlfa-fúlva, mert nem altatásban csinálták. Aztán toltak éppen a mûtôbôl éppen kifelé talán egy negyvenes férfit, akinek a lábáról lecsúszott a takaró... boka felett csonkolták... Azt írta, azóta nem lázadozik, mert neki nincs is semmi gondja-baja!
2013. jan. 14. 15:25
Köszönjük.:)Neked is kívánok sok jót!:)
2013. jan. 14. 15:18
Kívánok Neked és az Édesapádnak sok-sok erőt és kitartást, és remélem, hogy mielőbb rájön, hogy az alkohol csak ront a helyzeten.
2013. jan. 14. 15:14
sajnos nincs nagyon belőlük.és annak az egy-kettőnek is meg van a saját baja,mint mindenkinek ebbe a szép világba.:(
6. 3f2a864951 (válaszként erre: 1. - F6afe63a24)
2013. jan. 14. 15:11

Ha vannak nagyon jo ismeroseid, akik melketted allnak es segitenek, az jo lehet.


Sajnos azonban tapasztalatbol mondom, hogy az ismerosok rogton elparolognak, ha bajba jutsz es segitseg kene.


Tudom, amikor anyam elvesztette azt a kozel 100 millat, akkor senki, senki nem allt mellem. S megis itt vagyok, soha nem adom fel...

5. f6afe63a24 (válaszként erre: 4. - Rika58)
2013. jan. 14. 15:08
Hát igen ez szép mondás, csak sajnos segíteni nem segít.Kinek mi a rosszabb.én ettől rosszabbat nem kívánok senkinek,de nálunk ez már csak rosszabb lesz.lottón nem nyerünk valószínű és az alzheimer se lesz gyógyítható.:(
2013. jan. 14. 14:59
Sokszor érzi úgy az ember, hogy ezt épp ésszel nem lehet ki bírni, csak az a baj, hogy mindig a saját problémáinkat érezzük a legnehezebbnek, és csak akkor jövünk rá, hogy súlyosabbak is vannak, ha szét nézünk, vagy ha meg hallgatunk másokat is.
2013. jan. 14. 14:51

Még többet is kibír az ember...

Apuka hirtelen meghalt. A fiuk izomsorvadásos, az anyuka és a lánytestvére Alzheimeres, a lányuk munkanélküli lett, akinek szintén van valamilyen "beütése". :(

2013. jan. 14. 14:48
Szia!Nem nem lehet,hanem igenis ki kell bírni és segíteni a másikon!Muszáj máskülönben minden tönkremegy!Most nem megyek bele,hogy ezt miért írom,ha gondolod privátba mesélek!Mitartás!
2013. jan. 14. 14:45
Én 28 éves vagyok.Már nem lakok otthon,férjhez mentem és van egy kislányom.A szüleim testvérem otthon lakna a papámmal.A papám megvakult(pelenkázni kell, ápolásra szorul), a tesóm is beteg pszichésen az anyám altzheimeres lett és pénz sincs nagyon.És valószínű a nyugdíj is kevés lesz, mert nincs sok évük.Apám az egyedüli aki nem beteg(még),de iszik.Azt mondja hogy meg fog bolondulni mert nem birja ezt, én megértem.Ezt nem is lehet ép ésszel kibirni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook