Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ti is tapasztaltátok, hogy állandóan hideg a lábfejetek? Miért van ez? fórum

Ti is tapasztaltátok, hogy állandóan hideg a lábfejetek? Miért van ez? (tudásbázis kérdés)


1 2
40. contu (válaszként erre: 7. - Delike)
2008. nov. 28. 01:29
Én is zokniban alszom. Nyáron is előfordul.
39. contu
2008. nov. 28. 01:28
Nekem is hideg állandóan. Azt mondta egy doki, hogy keringési probléma.
38. McKenzi (válaszként erre: 37. - Amaril)
2008. nov. 27. 22:33
Nekem is
37. Amaril
2008. nov. 27. 21:56
Nekem kezem -lábam hideg. Kellemetlen, de megszoktam.
2008. okt. 11. 11:16
Nekem állandóan a kezem hideg. Még nyáron is amikor meleg van!
2008. okt. 11. 10:59
Jó cikk van erről az Elixír valamelyik számában. Hieg kezek és lábak szindróma címen. A neten lehet, hogy meg lehet keresni.
2008. okt. 11. 05:07
vér-keringés elégtelensége- Anyukámnak ezt mondták. Neki még a cukor betegség is rájátszott.
2008. máj. 7. 20:39
Keringési probléma is lehet. Vannak olyan típusú emebrek azonban, akik bármit csinálnak nagyon gyakran hideg kezes-lábasok. ÁLtalában a jin típusú emberekre jellemző, ezért étkezésükön is változtatni kell, jangosítani kell az ételeiket. Pl. nagyon jó naponta forralt vizet - természetesen iható verziig leheűtve, de még jóó melegen meginni, kortyolgatva. Nagyon jó felmelegíti a gyomrot. Egyébként a gyökér csakra problémája a hideg végtag. Sok lelki oka is van.
2008. ápr. 18. 06:34
érszűkület vagy keringési probléma
2008. ápr. 17. 16:22
Keringészavar ! Keress meg egy cardiológust ,mert kezelhető ,ha időben mész .
30. Csigusz 79 (válaszként erre: 19. - Lufi)
2008. ápr. 17. 14:35
Nekem is hidegek a kezeim,lábaim,de elöfordul hogy izzad is,általában stresszes idöszakban,tehát idegi alapon müködik(nálam).
29. lill
2008. ápr. 17. 13:44
soha nem voltam fázós, a lábam és az ujjaim mindig hidegek voltak mégis, azt mondják, rossz a vérkeringésem?
2008. ápr. 17. 13:28
sziasztok. szerintem erre egy megoldas van: meleg viz aztan rogton zokni. csak ez segit. ..:)
2008. ápr. 17. 13:25
Én úgy tudom, hogy a rossz vérkeringés okozza.
2008. ápr. 17. 11:13

Sziasztok!

Világéletemben nagyon fázós voltam. A vérnyomásom alacsony, sovány is vagyok. Nagyon kellemetlen tud lenni, hogy még az ágyban sem tud felmelegedni a lábam (a kezem igen). Vajon hatásos-e a Pharma Nord által hirdetett Bio-Biloba étrendkiegészítő?

2008. márc. 15. 15:08
vérkeringés zavar okozza .
24. supin
2008. márc. 15. 14:31
Igen. Nálam is alacsony vérnyomást állapított meg az orvos.. És mondta ,hogy ez nem különösebben baj. Akik ilyenek ,azok hosszabb életüek..
2008. márc. 15. 13:53
érszükülett miatt van nem jó a vérkeringésed
22. cukilany (válaszként erre: 21. - Smaragd1959)
2008. márc. 4. 14:47
Az idézet édesanyámtól származik, nem tőlem! De ő nagyon hitt ebben és minden hasonlóba! Én kevésbé, túl realista természetnek tartottam magam, ahhoz hogy higgyek ezekben a "lelki eredetű a baj" dolgokban, amikor pl lázas lettem (legjobb barátnőm meg szinte csak ebben hisz). De tény, hogy mostanában kezdek picit húzódni az ezoterikus témák irány (anyu halála óta), viszont akkor is szkeptikus maradok ebben a témában. Még nem nyiltam meg... :-))
21. smaragd1959 (válaszként erre: 18. - Cukilany)
2008. márc. 4. 13:30

Kedves cukilány!hadd idézzek abból amit írtál,"Én hiszek az örök lélekben Én hiszek a szellemek hatalmában Én hiszem,hogy az emberiség megtalálja a test titkait és megérti az isteni küldetés lényegét!"

(2008-03-03 10:36)

ha valóban ez a hited akkor miért írod hogy mindent lélektani problémának állítanak be.Azt írod hogy gyermek korodban nem mehetsz bele az életbe.De igen!Csak nem olyan értelemben ahogyan te ezt felfogod.Vszínű már gyermekkorodban is visszahúzódó gyermek voltál,ez is az életnek egy megnyilvánulása amikor valaki nem akar kommunikálni a másikkal.Ezek mind életfeladatok és nem örökségek,de az sem véletlen hogy hová születik egy gyermek,hiszen azért hasonlítunk bizonyos dolgainkban a szüleinkre mert azonos életfeladatokat vállaltunk fel.Az isteni küldetés az hogy tudatosodjunk és ezáltal felismerjük a hibáinkat és mindaddig újra és újra születünk és kerülünk a születés körforgásába míg ezeket fel nem ismerjük.Spirituális pszichológiával és asztrológiával foglalkozom és már nagyon- nagyon sok ember meggyógyult súlyos betegségéből(rákból is) a segítségünk által hogy megtanítottuk tudatosodni. Csak az a baj hogy az emberek nem akarnak gyógyulni,mert egyszerűbb a hibást kívűl keresni,és egyszerűbb orvoshoz menni(ha tud segíteni)ahelyett hogy önmagunkba néznénk.Ajánlom neked Thorwald Dethlefsen összes könyvét,fantasztikusak és érzem,hogy van nyitott vagy a fejlődésre,csak még nagyon fiatal vagy.Ez nem baj,mert nem kell mindenkinek az egyetemen kezdenie.Buddhának is hosszú idő kellett mire megvilágosodott! Baráti üdvözlettel Smaragd

2008. márc. 4. 09:56
Nekem is van 2 jégcsapom de jó mert nyáron van mivel lehütsem a páromat.
19. lufi
2008. márc. 4. 09:51
A páromnak is mindig hideg a lába, de ennek az az előnye, hogy legalább nem izzad.
18. cukilany (válaszként erre: 17. - Smaragd1959)
2008. márc. 4. 09:38
Hát... nekem születésem óta van ez a próbléma, nem hiszem, h 1-2 évesen azért volt keringési problémám mert nem éltem az életem. Már pici babaként az orvosok állapították meg, h vérkeringési gondjaim vannak, ezt örököltem, nem lehet orvosolni, együtt kell élnem vele, néha szétfagyok, máskor meg izzadok és nem kell hozzá semmi különösebb ok, csak úgy magától jön. Imádom, amikor minden betegséget lelki alapokra terelik, valszeg az epém rendellenessége, amivel már születtem (apu családi örökség, ott mindenkinek ez a baja), szintén azért van, mert valami belül emészt...
2008. márc. 4. 09:29

Bocsi,de csak most kapcsolódok a témához,mert most vettem észre.

Természetesen annak van alapja,hogy vérkeringési probléma,meg vérnyomás és folytathatnám.De ezek csak kifogások,mert mindig más a hibás és nem mi.A vér az élet,és a vér a VÉG-tagokig nem tud eljutni.Vagyis mi magunk visszahúzódunk az élettől és nem megyünk el a VÉG-letekig. Nem bírjuk az élet kihívásait!Csak ahhoz tudatosabban kellene élni és nem kívűl kellene keresni a hibást.Nem a tünetet kell megszüntetni hanem az okot.Mióta én is ennek tudatában vagyok,minden helyzetben azóta már nálam megszünt.Nem az a lényeg hogy mostantól kezdve menjünk bele az életbe,hanem hogy legyünk tudatában annak hogy nem tesszük ezt és akkor nem kell hogy a testünkön jelentkezzen.Mert minden aminek nem vagyunk a tudatában az a testünkön jelenik meg.Hát akkor jó gondolkodást!

16. nedin
2008. febr. 9. 17:49
nekem azt mondták azért van ez igy mert alacsony a vérnyomásom ami be is igazolodot.
2008. febr. 9. 17:41
Nekem csak akkor hideg,ha fázik.
2008. febr. 9. 17:39
hidegben elég gyakran előfordul velem is
13. fb3d790ac9 (válaszként erre: 12. - Cosette3)
2008. febr. 9. 17:07
Ala natur helyzetben fordul elő a legtöbbet.PL.sima tv nézésnél.
2008. febr. 9. 17:04
Az nálam is van, néha! De ez több mindentől lehet(pl. az egyik kezedet elnyomtad, vagy elfeküdted, így az kevésbé van ellátva vérrel, míg a másik jobban).
2008. febr. 9. 16:54
Sziasztok!Tuti,hogy a vérkeringés miatt van!Viszont nekem néha az egyik kezem hideg a másik tűzforró.Ez is attól van?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook