Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Zöldhályogra Cosopt Uno szemcseppet melyik gyógyszertárban vehetenék? fórum

Zöldhályogra Cosopt Uno szemcseppet melyik gyógyszertárban vehetenék? (tudásbázis kérdés)


2015. nov. 7. 12:22

Üdv Mindenkinek!

Az én szemorvosom a dozopress combit ajánlotta,írta fel helyette, bevált azóta már többször is voltam vizsgálaton a szemnyomásom ok,árban sem több szintén támogatott.A használatnál sincs probléma az utolsó cseppig kijön.

2012. nov. 25. 22:32

Sajnos anyósom is szembesült azzal, hogy a cosopt uno jelenleg hiánycikk. Az orvos felírja, pedig rajta van a tartós hiánycikkek listáján, most néztem meg, elvileg 2013.01.01-től lehet újra kapni.Ha lehet... Ő a cosoptot -nem az uno változatot, hanem a simát - képtelen egyedül használni, de én is hiába próbáltam csepegtetni neki, mert annyira elfuserált dobozban van, hogy nem bírunk rájönni a titkára. 1 hét alatt elcsepegtette a havi adagot, jól letolták, hogy ezt így nem lehet. Akkor találtam interneten az unot, mondtam kérjen olyat az orvostól, hátha az jobb. Jobb volt, amíg lehetett kapni. Nálunk már nem lehet kapni nyár elejétől, vettünk már Szegeden, legutóbb Bpesten, de sajna ott is elfogyott...

Kétségbe van esve, mert az utsó adagot használja.

Ha valaki tudja, hol lehet még kapni én is szívesen venném, ha jelezné. Előre is köszönöm.

2012. nov. 24. 00:49

Ez egy vényköteles készítmény. Ha már nem forgalmazzák, akkor az orvosod nem fogja felírni. Ő biztosan tud olyan szemcseppet javasolni neked, ami megfelelő lesz számodra.

Nem javaslom, hogy másoktól szerezd be a készítményt.

2012. nov. 23. 23:29

Kedves Beteg Társaim!


Tudna valaki segíteni?Cosopt Uno szemcseppet használok,mert sajnos a többi cseppet ilyen-olyan okok miatt nem bírom.Sajnos hónapok óta nem lehet kapni.

A forgalomba levő cseppek tartósítószert béta blokkolót stb tartalmaznak, amit én nem használhatok.

Aki tudna átadni Cosopt Uno-t vagy tudja , hol kapható, klrem jelentkezzen! Köszönöm szépen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook