Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajhosszabbítás saját tapasztalatok (Nem szakmai vitafórum!) fórum

Hajhosszabbítás saját tapasztalatok (Nem szakmai vitafórum!) (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
7836. kishenci
2013. aug. 23. 23:45

Sziasztok,

én is tanácsot, ill segítséget szeretnék kérni, hogy hol érdemes Budapesten hajat felrakatni.

Nálam vélhetőleg csak a keratinos megoldás jöhet szóba, mert a sajátom 7 cm.

Előre is köszi ^^

7835. Marcsykaa
2013. aug. 20. 09:08
Sziasztok! Én is kérnék egy kis segítséget, hogy honnan rendeljek minőségi vagy legalább európai hajat? Azt is szívesen veszem, ha megírjátok honnan ne rendeljek! Köszönöm:)
2013. aug. 16. 12:27
Mikrogyűrűzést el lehet rontani? AZon kivül hoyg a hpóthaj kihullik?
7833. Caroly
2013. júl. 19. 11:33
Nem volt nagy cucc leszedni a hajam egy kicsit meg kellett húzni és jött is ki szépen, a hajamból alig tudták kiszedni a gyanta szerű anyagot,amit az előző helyen keratinnak neveztek. Amúgy ettől 2 hét után úgy nézett ki a hajam,mintha korpás lenne. Mivel egy hónappal előtte fizettem ki 60 ezer forintot,így nem vettem új hajat,megbeszéltem,hogy majd 3 hónap múlva mikor jövök a lenövés miatt. Viszont vennem kellett hozzá valamennyit,mert a 120 grammból 70 gramm maradt,a többi kihullott. Így vettem még 30 grammot. Mondjuk mondta a hölgy,hogy meg tudja csinálni ennyiből is,hogy szép legyen,de inkább vettem hozzá. Miután feltette a hajam,a fodrász összevágta. Meg kell jegyeznem,ezt az összevágást meg sem közelítette az előző helyen végzett ollóval hadonászas. Mivel a hajam elég "merev" és tömött Kleopátra fazon volt,sokat kellet vágni,"puhítani". De legalább normálisan nézett ki. Bár csodákat nem lehet csinálni,szóval én azért láttam most is a saját hajam hol végződik,de inkább hátul. Nyilván ha van egy felső rövidebb réteg,azt nem lehet eltüntetni. Azóta csak hozzájuk járok.soha egyetlen tincs sem hullik ki pedig néha véletlen van,hogy meghúzom. A fejem azóta nem viszket. Nem járok csak 3-4 havonta,de simán kibírja a hajam. Decemberben vettem náluk új hajat,amit én választottam,sokkal selymesebb mint az első. Márciusban voltam náluk,azóta eltelt négy hónap. Aug.2- án megyek,már nagyon várom. Megint veszek másik hajat,világosabb szint szeretnék. Tudom,hogy lehet festeni,de nem akarom,sem a pothajat,sem a sajátom. Gondolkoztam ezen az "ombrés" hajon,lehet,higy olyan lesz. Tetszik nagyon. Azóta megnőtt szépen a saját hajam,mostmár nem látszik az "átmenet". Főleg,hogy múltkor tettünk bele rövidebb tincseket is,így olyan mintha fokozatosan lenne levágva,nagyon tetszik. Egyébként az első össze vágás óta nem kellet a hajam összevágni,pedig azóta már többször lett levéve és visszatéve a lenövés miatt. Nagyon örülök,hogy meghosszabbítattam a hajam,de már várom,higy a sajátom vállalható hosszúságú legyen,és akkor nem,tetetem vissza a póthajat. Szerintem tavasszal már olyan lesz. Nekem túl nagy macera,a hajmosás, balzsamozás, szárítás,minden. Az elején mêg nem volt az,de egy év alatt azért sokszor kell hajat mosni,es megunták ezt a procedúrát. A másik szalonba nem mentem vissza reklamálni,pedig legszívesebben azt tettem volna,még garancia levelet is adtak. Vicc! Sokra mentem vele. Feltették volna újra a xar hajat a xar anyaggal? Köszi nem!
7832. Caroly
2013. júl. 19. 11:07

Sziasztok!

Örülök,hogy rátaláltak, erre a fórumra,kár,hogy nem korábban.

Életem első hajhosszabbítása tavaly július utolsó hetében volt. Alapos utánajárás ( interneten,személyesen,több helyre is elmentem) után választottam az egyik budapesti szalont. Aznap,mikor időpontot kértem,másik két helyre is el akartam menni,hogy végleg döntsek,melyiket választom. Az említett szalonba mentem elsőre. Említettem,hogy megyek még két helyre,azután döntők. Mivel a másik két helyről ők rosszakat mondtak,pl. " tönkre fogják tenni a hajad", és " mások épp tőlük jöttek hozzánk " így nem mentem tovább. Kifizettem az előleget. Sajnos a hajat nem tudtam megnézni,mert épp a következő hétre várták a szállítmányt. Az időpont előtti napon felhívtam őket,megérkezett -e a haj? Még nem. Akkor nekem, hogy lesz hajam holnap? Ne aggódjak, van másik forrásuk is. Másnap reggel mentem a hajhosszabbításra. "Szereztek" nekem hajat. Azt hittem, azért választhatok,de nem. Felrakás közben keratinozták,ez jó,máshol is így van. A haj maga orosz haj volt,sokkal vastagabb szálú mint az én hajam,erősebb,durvább tapintású. Nem volt azért csúnya,de nem is volt olyan selymes. Az összevágás nem ment simán,a lány csinálta aki a hajam rakta,nem volt fodrász,elég ügyetlenül bánt az ollóval,kicsit már idegesített is. Nem vágta össze szépen a hajam,nagyon látszott az átmenet, a "függöny "hatás,főleg,hogy elég rövid,kleopátra frizurám volt,ami kb. nyakközépig ért. A következő hónap egy rémálom volt. Minden fésülködést porszívoózás követett. Speciális hajkefével fésülködtem,nem téptem,nem húztam. Volt olyan,hogy ültem az étteremben,és észre vettem,egy tincs lejjebb van mint a többi. Megfogtam és a kezembe maradt. A keratint mikor megtapogattam,éreztem,hogy puha,gyurma szerű volt. Arról nem is beszélve,hogy iszonyatosan viszketett a fejem. Azt hittem,ez normális,biztos húzza a hajam a súly,és azért viszket,mint mikor egész nap szorosan össze van fogva a haj. De éjjel többször ébredtem arra,hogy brutál vakarom a fejem. Hívtam őket telefonon,több emailt írtam de nem válaszoltak. Pedig még mikor csak érdeklődtem a hajhosszabbotasról,ha napi öt emailt írtam,akkor mind az ötre választoltak. Személyesen nem tudtam elmenni,mert a hosszabbítás utáni nap külföldre utaztam. Írtam emailt egy másik szalonnak,ők is rajta voltak a "listán" mikor még keresgettem. Kaptam időpontot,nem kellett előleget küldenek, emailben jelentkeztem be. Az utolsó két hétbe fésülködtem sem mertem, féltem,

kihullik az összes.

Végre elerkezett a megbeszélt időpont,mehettem a másik szalonba.

7831. Emtééé
2013. júl. 6. 23:08

Sziasztok!

Régóta gondolkozom, hogy meghosszabbíttatom a hajam, mivel vállnál érőtől hosszabbra nem igen akar megnőni,amennyit nő annyit törik is sajnos. Neten nézegettem hajakat, meg szalonokat is, árban és minőségban is van különbség, és nem akarok abba beleesni, hogy "olcsó húsnak híg a leve". Akinek van tapasztalata, hol tudok jó minőségű európai hajat venni, illetve hol tudják szépen, természetes hatást keltve feltenni nekem, azok írjanak privát üzenetbe segítséget!

Előre is köszönöm nektek :)

7830. norci35 (válaszként erre: 7829. - Nikoletta69)
2013. júl. 3. 15:43

Az illesztési pontokat nem kell ápolni semmivel !!

A hajadat viszont igen.

"Egy tincs szétnyílt": Azt az egyet rosszul rakták fel, rossz anyagot használtak, stb.....

2013. jún. 28. 14:29

Sziasztok!

Engem az érdekelne, (valahol olvastam) hogy keratinos hőillesztésnél az illesztési pontokat is kell valamivel ápolni. De mivel? Nekem már több mint 1 hónapja van felrakva a hajam (pár centis volt a hajam szóval elég sok tincsem van) és tegnap 1 tincs szétnyílt, olyan volt mintha megszáradt volna a keratin rajta és hosszában felhasadt. Ez mitől lehet? Válaszotokat előre is köszönöm!

7828. wfk73
2013. jún. 11. 18:37

Sziasztok! Segítsetek, már nagyon sok bejegyzést elolvastam, de nagyrészt csak rosszakat hallok.

Szerintetek hol csináltassam a hajamat? Priviben várok szalonokat, tapasztalatokat,ha lehet hőillesztéssel kapcsolatban.Köszönöm előre is. :)

7827. norci35 (válaszként erre: 7826. - Little Raspberry)
2013. máj. 29. 15:59

Ez is az egyik hátránya a mikrogyűrűs eljárásnak (nem csak a látható és a kényelmetlen), hogy könnyebben megcsúsznak a tincsek!

A hőillesztésnél ilyen nincs.

2013. máj. 29. 13:44

Halihó! Van valakinek mikrogyűrűs hajhosszabbítása? Nekem az van, nincs is vele kényelem és láthatatlanság szemponjjából semmi gond, de arra lennék kíváncsi, hogy mennyi a "normális" tincsveszteség. 3 hét óta 13 tincsem kijött. Nekem sok, de talán hozzá értők, vagy tapasztaltak tudnának véleményt mondani.

Köszi!

7825. Cogi
2013. máj. 28. 16:41

Sziasztok!

Kecskeméten tud valaki megbízható hajhosszabbítót, aki a hajat is beszerzi? Nem merek kockáztatni azzal hogy én vásárolok :)

Illetve más városból is szívesen várok ajánlásokat, bármire vevő vagyok :)

Köszi!

2013. máj. 27. 15:38

Sziasztok!

Töltöttem fel hajhosszabbításom előtt és után képeket. A képminőség talán nem a legjobb, de a lényeg látható.

Az előtte fotó nem a hajhosszabbítás napján készült, néhány nappal előtte.

2013. máj. 26. 20:35

Sziasztok!

Meg szeretném kérdezni, hogy akinek keratinos hőillesztéses haja van mivel szokta megmosni? Mert egy olyan sampont sem találok, amiben valamilyen formában ne lenne alkoholszármazék vagy valamilyen gyümölcssav! Válaszotok előre is köszönöm!!!!!!

7822. ZILAA (válaszként erre: 7815. - NiniSue)
2013. máj. 19. 22:15
Ez most komoly? :D Ez nem így működik :D :D :D Vigyázz a hajacskádra!Főleg ha hőillesztgetni szeretnél! :)
7821. bubukaaa (válaszként erre: 7776. - Little Raspberry)
2013. máj. 18. 15:45
Szia!Engem érdekelne,hogy honnan vetted!Előre is köszi! :)
7820. Andesz75 (válaszként erre: 7819. - Little Raspberry)
2013. máj. 18. 07:38

Gratulálok. :)

Várjuk majd a képeket.

2013. máj. 17. 22:05

Sziasztok!

Közel 2 hete van fent a csodálatos hajzuhatagom, végre teljesülhetett a nagy álom:)

Gyönyörű a haj, őszintén ajánlani tudom az oldalt ahonnét rendeltem privátban! Ha lesz több időm felteszem az előtte utána képeket.

Ja és talán a szép új hajam teheti, vagy nem tudom:), de tegnap este a párom közel 5 év boldog kapcsolat után megkárte a kezem.

7818. bubukaaa (válaszként erre: 7807. - Little Raspberry)
2013. máj. 15. 12:37
Szia!Én is sztnék venni hajat elárulod hol vetted és mennyiért?Előre is köszi! :)
7817. Noémi.25
2013. máj. 13. 18:38
Írtam privit NiniSue
7816. arien (válaszként erre: 7815. - NiniSue)
2013. máj. 13. 13:24
júúúúúúúúúúj...................
7815. NiniSue
2013. máj. 13. 13:02
Sziasztok! Szeretnék magamnak hajat hosszabítani.És nem tudom, hogy menjek el üzletbe, vagy magamnak csináljam (igazából magamnak is megtudom, anyagilag az lcsóbb is lenne)...meg honnan vegy hajat ami jó minőségű?? ebayt mondták nekem sokan...meg színbe sem tudom, eddig festett szőke voltam (inkább fehér) de most festettem répára...de szeretném tűzvörösre...vagy még répásabbra vagy vissza szőkére...a tűzvörös meg a szőke..vagy répa szőke jól nézne ki??
7814. Little Raspberry (válaszként erre: 7813. - Norci35)
2013. máj. 6. 12:09

Köszi, kezdetnek azt hiszem marad a mikrogyűrű, aztán későbbiekben meglátom. A keratinos hőillesztés biztos jobb a kényelem és a láthatatlanság szempontjából, de ha úgy el lehet szúrni, akkor inkább bevállalok némi kényelmetlenséget a mikrogyűrűkkel.

A gyűrűket is sokat dícsérik egyébként.

7813. norci35 (válaszként erre: 7812. - Little Raspberry)
2013. máj. 6. 09:09

A hőillesztés kényelmesebb, láthatatlanabb!

Csak nagyon kevés a jó szakember!!

Ha nem jó szakember kezébe kerülsz, akkor a saját hajad is kihullhat......

2013. máj. 3. 16:38

Sziasztok! Szerintetek melyik a "jobb" hajhosszabbítási

eljárás? A keratinos hőillesztés, vagy a mikrogyűrűzés? Tárgyilagos mellette, vagy ellene érveket jó lenne tudni, mert még nem döntöttem. Sokba van nekem ez a projekt, ezen nem szeretnék elbukni.

Előre is nagyon köszi a segítségeteket!

7811. leilus
2013. ápr. 29. 14:05

Sziasztok!

Nem tudja valaki hogy a hajfestéket mivel tudom kiszedni a parkettából?kijön egyáltalán?már próbáltam domestosszal,de semmi,meg se mozdul.

2013. ápr. 27. 22:37

Szia a lányomnak fekete haja van, és vett ázsiai hajat tincsekben. Van hozzá fekete gyűrű is, nem tudom szilikonos-e. Hajvasalóval kellett megmelegíteni, és úgy lett feltéve házilag.


Hogyan kell ápolni? Mit kell tenni, hogy ne csomósodjon? Mire érdemes még figyelni ezeken kívül?


Köszönöm szépen.

2013. ápr. 27. 11:14

Sziasztok!


Megosztanék veletek egy nagyon egyszerű tanácsot, mert nagyon felháborít, hogy egy vendégemet épp allergiás reakcióval kezelik a pocsék alapanyagok miatt..

1. kristálykeratin: Ez az az anyag amivel a haj tincsekre van szedve. Ezen is sok szalon spórolni próbál és gyantával (!) helyettesíti. Nagyon egyszerű megkülönböztetni a két anyagot. A kristálykeratintól nem ragad a haj, a gyantát sokkal nehezebb kifésülni! Amikor leszedik a hajat a kristálykeratin egyáltalán nem ragad a gyanta igen! A gyanta nagyon hamar tönkre teszi a hajat és allergiás reakciót vált ki. Előfordul, hogy nem szól a hajhosszabbító antiszakember arról, hogy gyulladásban van tőle a fejbőröd és visszateszi rá.

2.szilikonos mikrogyűrű: A gyűrű belselyében egy vékony szilikonréteg van. A haj nem közvetlenül a fémmel érintezik, hanem egy puhább felülettel, így sokkal-sokkal kíméletesebb! A szilkonos gyűrű dupla annyiba kerül mint a sima, ezen is sokan próbálnak spórolni de nem érdemes. A szilkon nélüli gyűrűt nehéz leszedni, és fájdalmas is! A színe nagyon hamar fém szinű lesz, a szilikonos minőségi gyűrű fekete marad (vagy barna stb..)


Merjetek reklamálni, merjetek pénzt visszakérni, és merjetek ezekre rákérdezni mert sokat kockáztattok a rossz alapanyagokkal!!!!


Köszönöm, hogy elolvastátok!

2013. ápr. 26. 21:02
Sziasztok! Elég sokat visszaolvastam a hozzászólásokból, de olyat nem találtam, ahol valakinek nagyon rövid 4-6cm hajból csináltak hosszút. Valakinek nincs véletlenül ilyen tapasztalata? Köszi!
2013. ápr. 25. 16:13

Ma megkaptam a hajat. Végre nem kellett csalódnom. Kifogástalan minőség. Csak ajánlani tudom a boltot, ahonnét rendeltem. Még csak átfesteni sem kell, pedig a színnel kapcsolatban is csak telefonon egyeztettem a hölgyel. Pont ugyanolyan színü mint a hajam.


Ti mivel ápoljátok a póthajat?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook