Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajhosszabbítás saját tapasztalatok (Nem szakmai vitafórum!) fórum

Hajhosszabbítás saját tapasztalatok (Nem szakmai vitafórum!) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... ❯❯
6786. szipi1 (válaszként erre: 6785. - Dorkalevi)
2011. okt. 5. 09:19

Szia!


És Te hol vetted ezt a hajat, ami már 2-3 hónap után sprőd? Tényleg be kell ruházni egyszer a jó minőségbe szerintem.Az enyém nem mont tönkre, csak azért nem rakattam vissza (egyelőre), mert más terveim vannak: több haj, más módszerrel felrakva, ehhez meg még majd be kell ruháznom.

Más. A vágott hajért úgy tudom nagyon max 15e-t adnak, mert azzal utána még egy csomó munka van.Azért kár, hogy nem a Tiéd lett a haj. Szerintem vateráról nem azsbad előre elkészített vagy már hordott hajat venni(vagyis én nem vennék),de nyers hajat igen. Ki lehet fogni, csak meg kell nézni a képet is róla, hogy tényleg copfban, nyers állapotban va-e és én nem vennék elővigyázatosságból sötétet. Ha körülnézel találhatsz kislány hajat, mert fel szokták tenni, ha valaki levágatja a gyereke haját és szép, dús haja volt, én így tudtam venni már kétszer is és mindkettő szuper minőségű nyers haj volt. :) Pusz

6785. dorkalevi (válaszként erre: 6783. - Anna9202)
2011. okt. 4. 18:27

Miért?Végleg,vagy csak cseréli?De ha csak cserélné,akkor nem tettél volna szomorú jelet:-(

Nekem is holnap cseréli a fodrász,kicsit több ,mint 2 hónapja van fent.

De nem is biztos hogy újra vissza rakja,mert az utóbbi mosásnál már eléggé sprőd volt..nem tudom hogy van e értelme újra kiadni pénzt azért,hogy 1-2 mosás után a nyakamba legyen a haj:-(((



Ma voltam a nagylánnyal az állatkertbe az ovival,és láttam hogy az egyik ovis barinőjének le van vágatva a haja felnyírtra.Olyan gyönyörű hosszú enyhén hullámos,és rengeteg haja volt a kiscsajnak.Gyors elkaptam az anyukát,hátha csak eltették emlékbe a hajat,és talán meg tudtam volna venni Tőlük,de eladták,és épp ezügyben panaszkodott is hogy a kis csaj váll fölé érőt szeretett volna,de úgy nem lett volna 40 cm-es,és úgy 4000ft-ot adtak volna érte!!!!így felnyíratták,és kapott érte 8000ft-ot!!!!!A Lurdy-ba vágták neki le,és eladják 40e ft-ért.áááá van pofájuk ennyi hasznot rátenni,azért tök felháborító!!!!

Kér hogy nem tudtam megvenni ,mert a babahajnál nincs is jobb....:-((((

6784. 1986Anita
2011. okt. 4. 08:33
Nekem meg vasárnap rakta fel hugicám :D
6783. Anna9202
2011. okt. 3. 20:43
Szerdán leszedik a hajam :(
6782. szipi1 (válaszként erre: 6781. - Syssy5)
2011. okt. 1. 20:42

Vékony szálú hajam van, egyáltalán nem hullott a tincses felrakástól, főleg nem foltokban. De normális hajhosszabbító azt mondja, hogy 6 hetente menj felülvizsgálatra, vagyis megnézi, hogy a hajad hogy bírja. Nekem 6 hét múlva le is szedték, fő a biztonság, de van aki bírja tovább is.

Priviben megírom nekem hol csinálták. Pusz

6781. syssy5 (válaszként erre: 6780. - Szipi1)
2011. okt. 1. 19:09

Köszönöm a válaszodat Szipi1!


Te hol fogod ezt megcsináltatni?


Én annyira félek hogy foltokban ki fog hullani a hajam ettől a tincsezéstől....

A soros felrakástól semmi baja nem volt a hajamnak...


Neked milyen típusú a hajad? vastagabb szálú?

Budapesten nem tudsz egy jó helyet ahová érdemes lenne menni, olyat ahol biztosan szépen tennék fel nekem....

6780. szipi1 (válaszként erre: 6779. - Syssy5)
2011. okt. 1. 13:00

Szia!


Nekem hőillesztve volt a hajam kétszer és semmi töredezést vagy más káros hatást nem fedeztem fel közben vagy utána. Semmi baja nem lett a saját hajamnak.Rövid hajhoz a hőillesztést szokták javasolni,kevésbé látszik, szebb.Én most egy olyan módszerbe vagyok belezúgva, ami hőillesztés ugyan, de tresszelt hajat illesztenek néhány ponton. Ez szerintem a legtermészetesebb eredményt adja. Utána tudsz nézni: balmain double hair extension a neve.

A haj átalakítása azonban mindenképpen pénzbe fog kerülni, persze nem annyiba mintha új hajat vennél, érdemes szerintem. Pusz

6779. syssy5
2011. szept. 30. 14:48

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni!

2 évvel ezelőtt fel volt varrva a hajam és egyáltalán semmi bajom nem volt vele,csak meguntam és leszedettem...

Majd terhes lettem és szülés után változást akartam,levágattam a hajamat(kb a tarkómig, tehát eléggé rövidre)

Eltelt fél év,és a hajam elég lassan nő,most pedig ismét hosszú hajat szeretnék!

Van egy fodrász/aki hajhosszabbítással is foglalkozik/ és azt mondta fénykép alapján hogy hőkezeléssel javasolná a hosszabbítást. Akár a meglévő soros hajaimat átalakítva(tincsesítené gondolom) is meg tudná oldani.

Van egy másik fodrász ismerősöm(aki vágta a hajamat)ő viszont azt mondta hogy a hőkezelés az egy ragasztásos módszer és el fogja törni a saját hajamat! Töredezni fog tőle és mivel most amúgyis rövid,nem lehet szépen ebből hosszú hajat csinálni csak rétegeset....(tehát hogy látszani fog a saját rövidebb hajam is)


Szeretnék tanácsot kérni!

Mit tegyek?

Sajnos új hajra most nem tudok beruházni(kisbabám mellett akkora kiadás nem lehetséges) de nagyon szeretném hosszabbítani a hajamat!

Tudtok nekem segíteni?! Kinek hihetek? tényleg töredezni fog a hajam tőle?

Esetleg tudnátok nekem olyan helyet mondani ahová érdemes menni, ahol tényleg szépen átalakítják tincsessé a sorba fűzött hajat?

előre is köszönöm a válaszokat!!!!

további szép napot!!!!

6778. Mandy87
2011. szept. 28. 13:47

Mindenkinek köszönöm, aki írt jó haj lelő helyeket:)Most már tényleg jó hajat szeretnék venni, és már az ára sem érdekel, csak legyen végre szép és tartós. Aki tud még megbízható helyet legyen szíves írjon nekem:)

Köszönöm!

6777. Mandy87 (válaszként erre: 6767. - BarbieLady)
2011. szept. 28. 13:38

Hát csajszi, jól tetted, hogy nem tőle rendeltél... Én azért rendeltem netről, mert nagyon messze lakom budapesttől... Nagyon megnyerő volt a honlapja és én kis hülye bedőltem neki.. Rendelés előtt minden kérdésemre készségesen válaszolgatott, majd mikor megérkezett a haj, jöttek a meglepetések...

Én egy összefüggő, széles tresszsort kértem, amit a saját fejemhez akartam hozzáigazítani és úgy elvágni. Erre kaptam 3 sort, amiből 2 hihetetlenül gagyi, laza hullámú, csúnyán levágott végű, fehér és színes szálakkal teli lobonc volt. A 3. sor pedig egy totál más fejről származó sűrű hullámos haj volt. Tehát teljesen összeegyeztethetetlen volt a 3 sor. Teljesen eltért a struktúrájuk. Írtam is a kereskedőnek, hogy van-e benne műszál, mert tele van a haj sárga, kék, piros stb. szálakkal?! Azt válaszolta, h azok olyan ősz hajszálak, amiket a fertőtlenítési eljárás elszínezett..persze...ennyire hülye azért én sem vagyok, h ezt elhiggyem:) De azt mondta nyugodtan befesthetem, ha akarom.

Befestettem ugyanazzal a drága Loreal festékkel amivel a saját hajam is festem és utána alig tudtam kifésülni, 2 órába telt mire kibogoztam. Ezután kivasaltam és feltettem tressz csatokkal. Egyből összegubancolódott a tarkómnál, hihetetlenül igénytelenül nézett ki... hiába fésültem ki összeragadt mint a tépőzár...

írtam neki, azt írta küldjem vissza és bevizsgálják és ha tényleg hibás a haj, akkor kicserélik... Ezt nem kell vizsgálni, én is látom, hogy kevert a szálirány, még a hajhagymák is látszanak.. nevetséges:)

6776. adria67
2011. szept. 28. 12:24

Azt kellene megérteni azoknak akik hajhosszabbítást szeretnének és persze jót, minőségit, hogy elsőre ez nagy kiadás, meg kell venni sok pénzért az igazi hajat és azt évekig lehet problémamentesen használni. Nem fog gubancolódni, nem igényel semmilyen különleges ápolást. Hosszútávon kifizetődik, mert évekig csak a munkadíjra kell már költeni, a le és visszarakásra.

A 20 30ezres hajaknak semmi értelme, félévente lehet másikat venni és közben a kezelésével mindig bosszankodni. A szar, ócsak hajnak is ugyanannyi a le és felrakási munkadíja :-)

Az én hajam amit copfban vettem meg, két copf lett összerakva, kb. össz. 160gramm, első körben, a grammára, a feltresszeltetés, 3 sor, majd a felrakás munkadíja összesen 80ezer volt. Ezt egyszer kell csak beruházni, innentől már csak 3-4 havonta mikor lenő fizetek 9000 forintot a le és vissszarakásért és nincs gondom a hajammal.

Az én véleményem az, hogy ha már valaki összesporólt kb 40ezeforintot ne siessen a vaterán, vagy mindenféle weboldalakon hajat venni inkább még gyüjtsön hozzá és legyen egy kicsit később haja de az minőségi legyen.

6775. szipi1
2011. szept. 28. 12:07

Mi a baj a nyers hajjal? Szerintem az a legjobb, mert azon látod, hogy milyen, utána fel tudod dolgoztatni, tresszeltetni, vagy amit szeretnél.


Sztem sem az a hibás, aki bedől a jól reklámozott szar hajnak, hanem, aki árulja az egy mocsok!!! Más kérdés, hogy most már én is tudom, hogy honnan nem szabad rendelni és hol van tuti jó minőség. (hajker)Ha valahol garanciát adnak rá, azok nem fognak átverni.

6774. adria67
2011. szept. 28. 12:02

Hát persze, mivel az igazi hajat copfban, nyersen árulják :-) egyik isemrtetőjele az igazi hajnak :-)

Ez amugy miért probléma?

Ezt szokták tincsezni vagy feltresszeltetni mielőtt a fejre kerül.

6773. adria67 (válaszként erre: 6770. - 155c866601)
2011. szept. 28. 09:33
Nem csak színben kell egyeznie a sajátoddal, hanem szerkezetében is. (vastag, vékonyszál, egyenes, hullámos........stb)
6772. BarbieLady (válaszként erre: 6771. - 155c866601)
2011. szept. 28. 09:19
köszike szépen! rólad kép??? pusza
6771. 155c866601 (válaszként erre: 6768. - BarbieLady)
2011. szept. 28. 08:11
Barbylady néztem a hajad, tényleg szépen néz ki! Szép fényes.
2011. szept. 28. 08:08
Valaki megtudná nekem mondani, hogy mitől van az hogy felrakom a hajat és hiába egyezik szinbe, valahogy ha berakom copfba a hajam jól kivehető mégis hogy melyik a sajátom. úgy értem hogy mintha külön válnának. a saját hajam az a nyakamig ér. Lehet azzal van a gond hogy túl rövid még? Vagy nem hasonló a szál?
6769. 155c866601 (válaszként erre: 6767. - BarbieLady)
2011. szept. 28. 08:06
Most már engem is érdekel majd az a vaterás haj...:) Most feltettem azt amit nem rég vettem, de nem adok neki sokat sajnos. Be is kellett festenem mert nem ment a hajszinemhez.
6768. BarbieLady (válaszként erre: 6765. - Mandy87)
2011. szept. 28. 07:55
képet tudsz felrakni ,h milyen lett a haj? kíváncsi vok.
6767. BarbieLady (válaszként erre: 6765. - Mandy87)
2011. szept. 28. 07:52

jót akar,..na és ?? a stílusra is figyelni kell!

persze h te vagy a hibás, hisz megvetted, kifizetted!


deh te tulaj.képp jó áron akartál rendelni,egy korrekt módon hirdetett hajat.

az a duuurva h énis innen akartam 1 hónapja rendelni,mert vaterárol rendeltem,és 5 hétig vártam,nah mondom, ez nem jön meg.

nézelődtem neten,és énis megtaláltam ezeket az indiai hajasokat. felhívtam a pasit.

és háát annyira olyannak tűnik,mint aki abszolut nem ért hozzá..buta, fogalma nincs a dolgokhoz.

nah gondoltam megveszem a hajat,(40ezerért árulta), de csak ha élőben megnézhetem,megfoghatom,láthatom...nah a pasi erre nem volt nyitott. azt mondta nagggyon jó hajak, akár 3 évig hordhatom,csak nézzem meg a dicsérő kommenteket, mert ők nagyon gyönyörű hajakat árulnak.

Persze én látatlanban nem vettem meg ,bár vaterán sem látom,de azért 16000fot, kontra 40 , azért van különbség.


fhuuu, a vaterás hajat asszem 3 hete hordom,és nagyon szép,..nem gubancolódik, már mostam is..! nagyon szép.! lehet ,hogy jó helyről rendeltem amúgy!

nah megint de sokat írtam.:)

elmondanád, milyen lett a megvásárolt haj,és milyen hosszú volt, stb... festve volt?

6766. 155c866601 (válaszként erre: 6759. - Af6476bcc5)
2011. szept. 28. 05:57
Azért ez igy nem igaz, mert vannak szalonok amiknek van saját honlapjuk és onnan lehet rendelni ha ismered őket. És vannak olyanok mint jó magam is, akik olyan helyen laknak hogy több száz kilóméteres körzetben sem tudnék olyan üzletet találni ahol hajat tudnék a kezembe fogni. szerintem olyan szalon webes oldaláról amit ismer az ember és már volt onnan haja és bevállt , simán lehet rendelni. Nekem volt ilyen tapasztalatom csak jóval drágább az olyan haj. A kóklit talán onnét lehet megismerni hogy nagyon olcsó.
6765. Mandy87 (válaszként erre: 6764. - BarbieLady)
2011. szept. 27. 20:47

Aranyos vagy:) De igazából tényleg az én hibám, mert utánajárhattam volna jobban is mielőtt megveszem, nem csak akkor mikor már megtörtént a baj!

Meriennn pedig csak jót akart! Visszaolvastam és láttam, hogy többször is felhívta a figyelmet arra, hogy ne rendeljen senki netről hajat! :)

Neked milyen hajad van most?:)

6764. BarbieLady (válaszként erre: 6760. - Mandy87)
2011. szept. 27. 20:29

igazad van ,! te arról nem tehetsz, h szerettél volna jó minőségű, árban korrekt hajat!

ez nem a te hibád, !

nagyon sajnálom! a mocskolódó hozzászólásokkal ne foglalkozz!

kedves vagy, h megosztottad az itt jelenlévőkkel, így talán másokat nem tudnak átbaszni!

2011. szept. 27. 19:46

LÁNYOK!


Internetről, webárúházból soha ne rendeljetek hajat ! SOHA !


Csak olyan helyen vegyetek, ahol meg tudod nézni, meg tudod fogni, ahová bármikor vissza tudsz menni, ahol érzed, tapasztalod a szakmai hozzáértést, a szakmai tapasztalatot....

6762. Mandy87 (válaszként erre: 6761. - Af6476bcc5)
2011. szept. 27. 19:38

Elképesztő...:D No de most már mindegy, mindenki a saját kárán tanul!

Kösz a privit!:)

6761. af6476bcc5 (válaszként erre: 6758. - Mandy87)
2011. szept. 27. 19:25

Ezt az indiai hajas fiút is személyesen ismerem...

Egy kis fiatal informatikus fiú, még annyira sem ért a hajakhoz, mint Te ! Egy évvel ezelőtt még azt sem tudta, hogy létezik hajhosszabbítás!.....

De honlapok készítését végzi, vállalja, valaki megkérte őt egy webárúház összehozására, aztán ő is csinált egyet, azaz kettőt magának is!


Így szaporodnak a hajnagykereskedők, webárúházak !!!!!


Erről mennyit!

6760. Mandy87 (válaszként erre: 6759. - Af6476bcc5)
2011. szept. 27. 19:25
Adjuk meg a tiszteletet egymásnak,jó? Nem mindenki lóg állandóan ezeken a fórumokon! Amíg nem voltam érintett én sem nézegettem őket! De ha már voltál kedves reagálni, akkor nagyon szívesen venném, ha ajánlanál egy megbízható helyet, ahol tényleg jó hajat lehet venni, személyesen!
2011. szept. 27. 19:18

EZT NEM HISZEM EL !!


Ennyi fórumozás, ennyi figyelemfelhívás, ennyi tapasztalat átadás után még mindig van olyan buta lány, aki internetről, webárúházból rendel hajat!?! Az az én véleményem, hogy aki ezekről a helyekről rendel az meg is érdemli, hogy átverik !!

Én előre garanciát vállalok arra, hogy az összes (tehát bármelyik) webárúházból rendelsz mindenhonnan csak és kizárólag rosszul feldolgozott kínai hajat fogsz kapni !!!!

Egyetlen egy kivétel sincs! Ezt bármiben lefogadom!!

6758. Mandy87 (válaszként erre: 6757. - 6fb6f65be7)
2011. szept. 27. 17:40

Na, akkor még épp időben írtam!

Nem szabad bedőlni nekik! Nekem ez volt az 5. póthajam, amit eddig vettem, de komolyan mondom, h ennél még az afroline-s ázsiai haj is jobb..de azt sem ajánlom, mert az is szörnyű... Annyira szimpatikus volt a honlapja és annyi elégedett hozzászólás volt a fórumában, h teljesen megbíztam bennük, hát kár volt... egyébként valószínű, hogy azokat a hozzászólásokat ő írogatja vagy a hozzátartozói, ugyanis mint mondtam, az én hozzászólásomat kitörölte, de nem fogom annyiban hagyni, ha kell még 50x beírom, mert nem szeretném, ha másokat is átverne ez az alak:/

Rendesen lehet látni a hajszálak végén a hajhagymákat, tehát le sem tagadhatná, h kevert a szálirány...és emiatt fél perc alatt egy nagy szénakazallá áll össze a haj...

2011. szept. 27. 17:27
De jo,hogy mondod!En is eppen onnan akartam rendelni,mert tudod mindent olyan jol eloadnak,az ember mar megbizna bennuk,aztan meg kikuldenek valami hasznalhatatlan ocska hajat...ahh...sajnalom,hogy te megjartad,de most,hogy irtad en mar nem fogom...
❮❮ ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook