Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajhosszabbítás saját tapasztalatok (Nem szakmai vitafórum!) fórum

Hajhosszabbítás saját tapasztalatok (Nem szakmai vitafórum!) (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
7896. 8fd7818e50 (válaszként erre: 7890. - WTFISCH)
2014. júl. 2. 23:26
Köszönöm!
7895. bagolykaa (válaszként erre: 7888. - Destiny88)
2014. júl. 2. 13:46
A keratinos csak egy divatosabb megnevezése a hőillesztéses meg egyéb ilyen elven alapuló hajhosszabbitásnak de igazából azt is bele kell úgy mond ragasztani a hajadba. Eltávolitani is vegyszerrel lehet. Ha sötét hajad van pár hajmosás után vedlik a "keratin" úgy nézel ki mint aki korpás. Nagyon csúnya tud lenni. Sokan felraknak 100-nál több tincset ami szerintem túl sok pl egy vékony hajszálú egyénnek és igy tényleg roncsolja az eredeti hajat.
7894. bagolykaa (válaszként erre: 7891. - WTFISCH)
2014. júl. 2. 13:40
Én semmilyen technikánál nem ajánlom a 3 hónapot. Max felvarrásnál. A többinél nem.
7893. bagolykaa (válaszként erre: 7892. - WTFISCH)
2014. júl. 2. 13:40

hello


Nekem gyürüs van már kb 6 éve.Én szeretem. Mint minden hajhosszabbitásnak van "negativuma". Ennek cask az hogy meg kell szokni a gyürüket a fejeden. Szerintem ha jól van feltéve nem zavaró és ha nincs fémallergiád bár az enyém belülről szilikonos. A hajam nem roncsolódik. Szeretem mert feltudom tüzni és természetes hatású az sem gáz ha esetleg egy tincs kilátszana mert olyan kis "loknis" a hajam szinével egyező az egész. DE akkor néz ki jól ez is ha össze van vágva a hajaddal és van elég fedőhaj ergo nekem mondjuk kb 80 tincset lehet felrakni úgy hogy szép mert elég vékonyszálú a hajam. De véleményem szerint ez az egészséges mennyiség.Főleg hosszútávon!


A többit technikát próbáltam. Én senkinek nem ajánlom a keratinos, hős, ultrahangos f@..szom tudja milyen ragasztós cuccokat. Attól lehet rendesen szivni! Nagyon roncsolja a hajad. Mindegy szerintem ki csinálja profi vagy sem.

Akkor már inkább a hajfelvarrást válaszd ha nem akarod a gyürüset.


Én a gyürüsnél maradtam mert nem voltam hajlandó huszonezreket fizetni a havonkénti karbantartásra ezért megtanultam és magamnak csinálom (cucc ebayről). Tehát nekem nem kerül semmibe csak a gyürü és ha épp hajat kell vennem.Én megcsinálom magamnak mert sok a kókler és ha nem mész időben lerasztásodik a hajad, a tincses technikánál össze tudnak gabajodni. Mig nem voltam tapasztalt 1x hagyták. Nah nem kivánom senkinek.


A keratinos és egyéb ragasztós dolgokra visszatérve még max szőkének megy valahogy mert a sötét hajon rondán látszik pár hajmosás után hogy vedlik az illesztőszer (tök mindegy mivel mosod a hajad)és az marha rondán néz ki!

7892. WTFISCH
2014. júl. 1. 16:53
mi alapjan lehet eldonteni, hogy mlyen pothaj lenne a jo az ember fejere? total nincs tapasztalatom cask a csatossal. Koszi
7891. WTFISCH (válaszként erre: 7881. - Katanem69)
2014. júl. 1. 16:52
3 honap alatt mennyit no a sajatod? nem latszik akkor mar nagyon a lenoves? mennyibe kerul a karbantartas?
7890. WTFISCH (válaszként erre: 7885. - 8fd7818e50)
2014. júl. 1. 16:50

szia, nekem van csatos hajam, nagyon foglalkoztatott es vettem veteran. igazi emberi haj, ha vessel, erre figyelj, hogy ne muanyag legyen. Ha emberi haj, akkor festheto is a hajaddal egyutt.

Nagyon kenyelmes es gyors megoldas, en eleinte tobbet hasznaltam, buliba foleg, azota megnott a hajam. nem lehet eszrevenni ha jol fel van raktva, feltenni is igen egyszeru. Ha attol felsz, kilatszik, meg tupirozhatod is felette a sajat hajadat, hogy ne latszon ki biztosan. Youtubon van sok video rola, hogy hogy kell feltenni, szerintem erdemes kiprobalni. Tudod ugyanugy mosni es vasalni, esetleg hullamositani is, mint a sajat hajadat. karban kell tartan, nehe megmosni es apolni.

7889. WTFISCH (válaszként erre: 7887. - Bagolykaa)
2014. júl. 1. 16:47
megkerdezhetem, mennyibe kerul havonta vagy kethavonta a karbantartas?
7888. destiny88 (válaszként erre: 7858. - Bette^)
2014. júl. 1. 09:20

Sziasztok!


Milyen aza keratinos hajhosszabbitas? Mert hajapolasrol mar hallottam :)


Volt valakinek gyuruvel hosszabbitva a haja?

En egy tavoli ismerosomnek a hajaban fedeztem fel veletlenul, nagyon jol el voltak dugva benne a tincsek, mert a szine is megegyezett a hajaval. De neki nem is tudom mivel lehetett..olyan volt, minta egy-egy tincs hajra (de nem sorban) lett volna valailyen haja szinevel megegyezo dologgal (ragaszto???) odailleszve a potlek.

7887. bagolykaa (válaszként erre: 7877. - Charmels)
2014. jún. 25. 11:59
Az én meglátásom az hogy a mikrogyürüs technikán kivül egyik sem biztonságos. Nekem az van évek óta és semmi bajom vele. Az meg a másik hogy szerintem 70 tincs/1gr bőven elég egy fejre. Ami ennél több az már igen káros lehet.
7886. Eliza09
2014. jún. 19. 14:35
Sziasztok! A tapasztalatomat szeretném megosztani! Nekem kb. 1,5 éve van felvarrva 3 sor póthaj. A saját hajam az átlagosnál vékonyabb szálú, elég kevés is van belőle és kb. váll alá kicsivel nőtt meg, mert annyira eltöredezett mindig a vége, hogy muszáj volt visszavágni...szóval főnyeremény a hajam. :) A póthajam 45 cm-es és a saját hajam azóta túlnőtte, ami számomra hihetetlen. Sosem volt még ilyen szép a hajam. Egyáltalán nem ritkult meg, nem kopott ki sehol, szóval én csak javasolni tudom annak, aki a hajhosszabbításon gondolkodik. Ami fontos, hogy minden rendben legyen a saját és a póthajjal is, hogy jó minőségű hajat kell venni és a fodrászt is meg kell válogatni. Az igazi, tartós haj szerintem minimum 30.000 Ft-tól kezdődik + a tresszelés ára. Ennél olcsóbb hajat nem szabad venni, mert nekem már több barátnőm is megjárta emiatt. És ezek a hajak évekig is hordhatók, úgyhogy ezen nem szabad spórolni!
2014. jún. 13. 11:41

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni azon fórumtársaktól, akiknek tapasztalata van a csatos hajdúsításról. Utóbbi időben nagyon megritkult a hajam, törik is, hullik is.Többféle kezeléssel próbálkoztam, próbálkozom jelenleg is, csekély eredménnyel. Sötétbarna, mostmár erősen őszülő (így festett: Indola 5,00), nagyon vékonyszálú, kezelhetetlen ( frizurát nem tűrő,), selymes tapintatú félhosszú hajam van. Régebben jó sűrű volt, felére ritkult. Azért gondolkodom csatos megoldáson, mert este levehetem és folytathatom a különböző bedörzsöléseket. A többi technikánál félek, leszedéskor még az is letörik, vagy kihullik, ami megmaradt, megaztán havonta festetni kell.Szóval: segítsetek! Lehet-e készen kapni csatos hajat, hol érdemes megvenni, mire kell vigyázni a hordáskor, mennyire észrevehető?

Amit nem lehet itt megírni, azt privátban, ha lehet. Köszönöm! Szép napot!

2014. jún. 7. 14:00
Sziasztok!Varrással szeretnék felrakatni a hâtközépig êrö barna,vêkonyszálú de dús hajamhoz 50-55 cm-es csokibarna hajat.Csak a hosszán szeretnék növelni,így kb 50-60g-ot tudok elképzelni.Egy olyan hajhosszabbítót keresek,aki vállal varrâst és jó minôségû hajat is tud biztosítani.Kommentben vagy privátban írj kérlek,ha magadra ismersz.(Bp és környéke+ Veszprém megyebol)
7883. biusmius
2014. máj. 4. 09:04
Sziasztok! Székesfehérváron tud valaki jó helyet ahol ügyesek es az ár se nagyon draga? Hüvely , gyűrű vagy esetleg csomó érdekelne!
7882. Dijjóó
2014. ápr. 17. 11:28

Sziasztok!

szeretnék hajhosszabbítást, tudna vki megbízható embert ajánlani aki nem túl drágán de jól dolgozik budapesten??

7881. katanem69 (válaszként erre: 7877. - Charmels)
2014. ápr. 4. 16:55

Érdekes, nekem 14 éve van varrva, és csak addig van leszedve, míg újrafonják.

Semmivel sem lett rosszabb állapotú a sajátom.

Méghogy szünet, felesleges, 50 perc alatt újrafonják, varrják, kész. 3hónapig nincs vele gondom.

7880. Olivia12
2014. ápr. 4. 14:12
130g-ot rakattam fel, mikrocsomózással. Ami annyit jelent, hogy egy gumis cérnával van "odakötve" ami olyan mint a damil. Tincsenként. Egyáltalán nem sérült a hajam, sőt, 6 cm nőtt is a saját hajam alatta, lemértem. Leszedésnél egy pici ollóval elvágják és ennyi.
7879. Olivia12
2014. ápr. 4. 14:10
Sziasztok! Gondoltam Én is megosztom Veletek a tapasztalataimat. Nekem kb fél éve van póthajam. Jó minőségű, de vékonyszálú az eredeti hajam, kb a lapockámig ér. A póthajjal együtt derékig érő, dús hajkoronám van.
7878. Andesz75 (válaszként erre: 7877. - Charmels)
2014. ápr. 2. 17:14

Gondolj csak bele, hogy a hajunk nem arra van kitalálva, hogy több deka pluszt lógassunk rá. Persze hogy sok kihullik ha úgymond rángatva és húzva van. Én úgy gondolom, hogy 1-2x ok hogy felrakatjuk de hosszú távon biztos nem egészséges. Lehet ez akár a legjobb szalon, ha a hajad nem bírja akkor szerintem ne erőltesd. Szép a dús haj, de milyen áron?

Én is a legjobb szalonban voltam anno hajegyenesítésen és tönkre tették a hajam. Ez 3 éve volt és még mindig nem jött helyre teljesen a fejbőröm és a hajam állaga. Széttört az egész és le kellett vágatnom a derékig érő hajam.

7877. charmels
2014. ápr. 2. 14:05

TANULSÁGOS történet:


Ezt csak azért írom le, hátha van bárki, akit ez megment :) A Budapesti hajhosszabbító szalonok közül a legdrágábbhoz fordultam, dús, mell alá érő, de elég vékonyszálú hajammal. Nem akartam hosszabbat, csak kicsit tömöttebbet, mert tényleg elég vékony szálú a hajam.

180 ezer Ft-omba került a haj + felrakás, gyönyörű természetes, dús lett az eredmény. Senki, még anyukám és a családom sem vette észre, annyira természetes volt az egész. Már elég nagy volt a lenövés, úgyhogy ma voltam először leszedetni, holnap kerülne vissza. Tudom, hogy ilyenkor mindenki megrémül, hiszen megszoktuk már az új haj tömegét, látványát, erre számítottam is, de itt messze nem ez történt!! Konkrétan pár szál hajam maradt! A fodrász azt mondja, rosszul emlékszem a mennyiségére, de egyátalán nem, mivel ez összesen 2 hónapja történt, pontosan tudom milyen és mennyi hajam volt (főleg összegumizva éreztem a vastagságát a régi copfomnak, nahát most a fele, minden túlzás nélkül)

Szóval akármilyen kímélő technika meg sztárszalon, NAGYON káros a saját hajra :( Most ott vagyok, hogy nem tudom eldönteni, holnap visszatetessem-e, mert már tényleg rászorulnék, viszont így meg soha nem sűrűsödik vissza..


Én nem tudom, hogy dúsúlt/nőtt meg itt bárkinek a póthaj alatt a sajátja, de szerintem kizárt.

7876. Ildi90 (válaszként erre: 7864. - Haj-rá)
2014. márc. 19. 18:15

Szia! Te helyileg hol dolgozol, van honlapod? Írnál nekem esetleg árakról , egy ilyen menetéről akár privátban? :)

Vashiány miatt le kellett vágatnom a hajam, mert nagyon hullot a súlytól.

Májusban lesz az esküvőm és jelenleg kb a nyakam aljáig ér a hajam, szeretnék újra hosszú hajat, mert már bírná a fejbőröm, de még nagyon óckodom a témától, sok a negatív tapasztalat és ráadásul nagyon tetszik az ombre hajfestés ami szerintem a hosszabb hajon áll igazán jól. :)

2014. márc. 9. 16:14
Sziasztok.Valaki járt már a Lolly hair nevezetű nyugatinál lévő hajhosszabító szaloban ?
7874. norci35 (válaszként erre: 7868. - MSE720)
2013. dec. 25. 10:46

Mert egy kókler kezébe kerültél !!!

Kóklerből sokkal több van, mint jó szakemberből!!

Nem a hőillesztéssel volt a baj, hanem a "hőillesztővel"

7873. kingik (válaszként erre: 7872. - Haj-rá)
2013. nov. 25. 21:42
Köszönöm :-)
7872. Haj-rá (válaszként erre: 7871. - Kingik)
2013. nov. 25. 11:59
Mikrógyűrűs és hüvelyes felrakás....mindkettőből a szilikonos a jobb. Ez a két technika nem roncsolja a hajat se vegyszerrel, se hővel és a levételénél sem sérül.
7871. kingik
2013. nov. 21. 17:53
Sziasztok! A keratinon kívül mi egyéb van? A felvarrás nem érdekel, most ezt a keratinos mikrogyűrűzést(?) hallottam, hogy jó. Mi a véleményetek? Érdekelne természetesen olcsón :-) európai, vékonyszálú szőke haj is. Köszi a választ!
7870. Haj-rá (válaszként erre: 7868. - MSE720)
2013. nov. 19. 10:36
Sajnálom ami veled történt. Én is ezzel foglalkozom, de a keratint nem szeretem. Épp a nálad említett okok miatt. Azért várj még a parókával :). A pan the nol spray, amit a patikában meg tudsz venni, nagyon jót tesz a hajnak és gyorsabban nő tőle. Egy próbát megér :)
2013. nov. 16. 19:36
Sziasztok! Én rendszeresen hosszabbítatom a hajam, habár már a sajátom is hosszú. Inkább térfogatnövelésnek, dúsításnak tetetem föl. Anyukám leánykorában levágott lófarkát- haját csináltattam meg a fodrásszal. Tincsekre szedte és keratinozta. Lett benne rövidebb és hosszabb is. Szilikonos mikrogyűrűvel tette föl a 122 tincset, grammba még nem mértem le. Teljesen megvagyok vele elégedve jól kezelhető. Nyilván az első 2 hét gáz, mert fáj és nem tudom fölkötni lófarokba stb, stb. De 3 hónapig simán tart és én szoktam kombinált fogóval leszedni. Nekem minden alkalommal, az egy évben egyszer van a keratinozás és a fölrakár 10000Ft-ba kerül.
7868. MSE720
2013. nov. 16. 18:29
Nekem konkrétan kitépték a hajam kristálykeratinos hajhosszabbítás leszedése után.. azóta is bőgök minden nap.. :( Plusz hamvasszőke hajfestést kértem, sárga lett, hol? Szentendrén.. a pláne még 100g helyett 40g-ot tett fel a csaj, összevissza igénytelenül 38.000Ft. El vagyok keseredve, szerintem levágatom a hajam és parokát hordok míg megnő erősre a hajam, volt valaki hasonló helyzetben? :(
7867. Haj-rá (válaszként erre: 7866. - Maxxtro85)
2013. nov. 12. 21:59
Fülközéptől számítsd a hajat, hogy milyen hosszút szeretnél, s nem árt, ha kissé alá leér a sajátod is :)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook