Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » November 12-től leadok 30 kilót és feljavítom az életemet fórum

November 12-től leadok 30 kilót és feljavítom az életemet (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
132. Henci2 (válaszként erre: 131. - Dzsudi65)
2013. jan. 5. 12:44
szia, sajnos itt megállt a fórum. MIndig ez van. de én szívesen csatlakozom, én 3 hónapja diétázom, -12 kg-nál járok.
2013. jan. 1. 08:22

sziasztok én most szeretnék csatlakozni

a diétámat már pár hónapja elkezdtem 9 kg ott leadtam

2012. nov. 19. 17:48
Nah, én meg jól eltűntem, mert rengeteg munkám volt, bakker. Még mérlegre állni sem volt időm, nemhogy takarítást folytatni :-) Na de holnaptól minden rendben lesz már, remélem. És igyekszem kialudni magam, mert már tisztára egy zombi vagyok.
2012. nov. 19. 15:34

Tízóórai:karalábé,ebédre a bébivel séte közben pár szem apró pogi,uzsimra:krumlistészta volt és márra ennyi,innen már csak a finom csalánteám,ami szóbajöhet!


A folyadékbeitellel én is hadilábon állok,vanhogy csak egy pohárral iszom egész na,mert nem jut rá idő többre!:(-,de igyekeznii ogok! Most megyek vacsit kovácsolni;további szép délutánt és kitartást!

128. sookye
2012. nov. 19. 14:21

Én az elmúlt héten 4 napig alig bírtam enni, valamit elkaphattam, mert ment a hasam, és görcsölt a gyomrom, ha bármi szilárdat ettem :p

Le is ment 1 kiló.

De tegnap már jól voltam, vissza is jött fél :(

De még így sem vagyok 75 kiló, úgyhogy ez erőt ad a folytatáshoz. Szerintem ma megpróbálok kicsit tornázni is, csak pár percet, valami könnyűt. Tegnap rohadt sokat sétáltunk a babaexpón, azt betudtam testmozgásnak :)

127. Skittles (válaszként erre: 126. - Floracska)
2012. nov. 19. 11:55

nem vagyok sem szakértő, sem "okos", de azt tapasztalatból tudom, hogy ha nem iszok elég folyadékot, akkor csinálhatok bármit, nem fogyok. Én anno úgy szoktattam magam hozza, hogy óránként emlékeztető, és 1 pohár vizet vagy teát megittam. működött :)

Kitartás, meglesz az eredmény:)

2012. nov. 19. 11:09

Én még mindig próbálkozom naponta legalább másfél liter vizet inni. De most már "erőltetem", már megittam majdnem fél litert. Tegnap egész nap ittam ennyit.

Kicsit türelmetlen vagyok. Az elmúlt 2 hétben 1 nap kivétetével minden nap mozogtam (bicikli, séta, futás), és mégis csak fél kiló ment le. Figyelek az étkezésre is pedig... úgy tűnik nekem kínkeservesen meg kell szenvednem... de akkor sem hagyom, hogy legyőzzenek a kilók :))

2012. nov. 19. 10:24

Milyen csend van,sehol senki!:-( Nem ám kihalunk idő előtt!


A tegnapi napom nem volt olyan fényes,ugyanis sütit sütöttem és nem hagyhattam ki!-,de most bepóttolom a dolgokat!-,illetve jobban odafigyelek majd! A mai súlyom 79,3,már az is vmi,haladok lefelé apránként!:-) Reggeli 2 pici falat süti volt! Tudom,már rpsszul indítottam a napot,de most korigálom! Már megyek is csalánteát főzni,meg kíszítem az ebédet oda! Közben ffigyelgetek ide!:-)Bízom benne,ma ügyesebb leszek! Nektek,hogy megy?

2012. nov. 18. 21:32
Egy hét -1,5 kg! :)
2012. nov. 18. 13:24
Sziasztok!:) Ma nekem fehérje napom van,mikor írok mindig az van?!:D Hehe:D Ma itthon edzek,90 perc Alakreform és 30 perc taposás:) ma még mindig 91,5 kg voltam.:)Hajrá!:)
2012. nov. 18. 07:59

Sziasztok! én is csatlakoznék hozzátok. végigolvastam a fórumot és nagyon tetszik, úgy gondolom egy jó kis csapat, és ez fontos.

Igaz én már januárban kezdtem, de még mindig van min. 8 kiló amitől megszabadulok :) szóval jöhetek?:)

2012. nov. 18. 07:35

Sziasztok!


A mai nappal csatlakoznèk,ha mèg lehet! 79,4kg vagyok ès az álmom 68! Sokszor neki lãttam már különbözô fogyókúráknak,de mindig abahagytam! Most nem îgy lesz! Nagyon elszânt vagyok ès mindenáron le akarom adni a felesleget! Tudom,hogy most sikrülni fog! A mai nappal mèregtelen îtek,csak folyadèk,folyadèk,folyadék! Remèlem bîrni fogom,na meg Rèkãzom egyet!

Mindenkinek szèp napot,kèsöbb még jövök!

2012. nov. 16. 15:15

sziasztok!:) az elmúlt 5 hétben heti egy power plate-re és egy speedfitnessre jártam,s ma volt a mérlegelés!:)

Kg-ban nincs változás, de centiben összesen -24 cm-t hagyhatok magam mögött!:)

119. Nissi
2012. nov. 15. 18:16
En is jártam Zumbára nagyon jó az ember lelkének is jót tesz. Persze jobb eljárni valahova tornázni, de ahogy irtad pénzbe kerül, azonkivül nem mindenkinek van a munkahelye vagy a lakása közelében elérhetö hely vagy idöpont. Itthon meg bármikor lehet tornázni, ha csak 20 percet akkor is, mig egy edzötermi torna 1 óra. Es otthon lehet változatosan mozogni amihez kedved van. Joga, pilates, Réka, Norbi, Béres stb
2012. nov. 15. 13:05
Azt nézem, tök sokan tornáztok Rubint Rékára, meg egyéb DVD-re. Korábban én is próbálkoztam vele, de nekem valahogy nem megy, hogy a tv előtt ugráljak, pl azért sem, mert nem tudom, helyesen csinálom-e a gyakorlatokat. Meg Rubint Réka dvd-it nem is szoktam bírni :) Korábban jártam aerobikra, azt azért szerettem, mert ott ha valamit rosszul csináltam, odajött az edző, és segített. Meg sokkal hangulatosabb is, mint egyedül a szobában. Csak most nincs pénzem aerobik bérletre, de jövőre az egyetemen ingyen lesz, így oda tuti járni fogok. Addig meg marad a bicikli és a futás. De hajrá mindenkinek, aki bírja Réka tornáit! :))
2012. nov. 15. 11:57

Sziasztok!:)

Ma nekem fehérje napom van!:) Tegnap este voltam power plate-n,huh..Hát nagyon imádom!:) Nagyon hatásos narancsbőr ellen is,habár a speedfitness,azért örök favoritnak számít!:)

Ma Rubint Réka 90 perc Alakreform edzése lesz,mert este 5ig suliban vagyok!:)Hatra érek haza!:)

Ma még sajnos 92 kg voltam, de igyekszem kevesebbet enni,s többet mozogni!:)Hajrá Lányok-Hölgyek!:)

116. Ariettina (válaszként erre: 115. - B4d40997c0)
2012. nov. 15. 09:10

Velem a zumba szeretette meg :) Igazából annyi értelme volt, h nagyon jó a zene, nagyon jól elszórakoztam és nem éreztem tehernek a mozgást, és a semmihez képest mégiscsak csináltam valamit.


Inkább egy jó buli, jó társaság, a harmadik alkalom után meg már a koreográfia is ment :)


Később igényeltem valami komolyabbat, akkor mentem edzőterembe, csoportos alakformáló edzésekre.


Most heti 1 zumba van a lelkemnek, 2 súlyzós edzés a konditeremben, és fel akarok kelni reggelente 20 perc Rubint Rékára heti 3X.

2012. nov. 15. 09:04
Sziasztok, én is csatlakozom, még nem olvastam el a hozzászólásokat, de most én is megemberelem magam... 15 kilót kell leadnom... én sokat eszek-keveset mozgok... régebben jobb volt, keveset ettem, és keveset mozogtam... most lejjebb kell csökkenteni a kaját, és be kell iktatni a mozgást az életembe... napi fél óra kezdetnek elég... és ha már igénylem, és nem lesz muszáj, akkor növelem... valahogy meg kell szeretnem a mozgást...
114. Ariettina (válaszként erre: 111. - Soma29)
2012. nov. 15. 08:04
én heti 3x csinálom Rubint Réka 3*20 perces tornáját otthon. Mindig csak az egyikre van időm, de az is 20 perccel több a semminél :)
2012. nov. 14. 22:43

Nálam mozgásként bicikli vált be, illetve hasizomerősítés. a garázsunk átvedlett konditeremmé:)


hetente 7 napot edzek.


az első 2 hónapban még 30 perc szobabicikli és 15 perc hasizomerősítés volt végig.

jelenleg 35 perc bicikli és 20 perc hasizom van heti 4szer, a maradék 3 nap pedig 1 óra szobabicikli és fél óra hasizmozás.


december végén fogom még emelni a 35 percet 40re.


az étkezésem rendben.

dióhéjban:

ezeket fogyasztom: hús, hal, tojás, tejtermékek, zöldségek, gyümölcsök, teljes kiőrlésű liszt, abonett, csökkentett szénhidráttartalmú kenyér, abonett, rozskenyér, magvak

heti egyszer krumplis étel

heti egyszer diabetikus tészta

rizst nem eszem mert nem szeretem


az adagokat nagyon figyelem 1 étkezés 150 gramm,

tésztából 30g

mértékkel diabetikus édességek


kb ennyi a módszerem.

2012. nov. 14. 22:19

Jajj, hát imádunk jókat enni! :)

Sajnos, a kisfiam is túlsúlyos... :(


Nekem spec. az a legnagyobb bajom, hogy egész nap melóban ülök, este pedig sokat (és hosszan a gép előtt) eszek.

Igazából nem tudom semmihez kötni a nagy zabálásokat, de több ezer kcal-t betermelek ilyenkor... :(((


Na, de ez volt a múlt! ;)

111. soma29
2012. nov. 14. 21:57
Sziasztok!Én is próbálok fogyni.Most 80-82 kg körül mozgok.7 hónapos a kislányom és maradt rajtam "némi" súlyfelesleg! :) Vasárnap óta diétázom.Ami nálam abból áll,hogy nem iszok üdítőt,csak szénsavmentes vizet.Reggelire eszem egy fél teljes kiörlésű kiflit,a másik felét 3-4 óra körül.Ebédre amit főzök,de csak 4-5 kanállal és van mikor csak a levesből,6 előtt egy alma.Eddig bírom.Na nem mondom hogy nem bírnék többet és meg is kívánom mikor eszik a család,de megbírom állni.A mozgással vannak még problémák.Valami itthon végezhetőt ajánlanátok?Sokat vagyok itthon egyedül a kicsivel így eljárni nem tudok futni vagy edzőterembe.
110. meinschatzi (válaszként erre: 104. - Nissi)
2012. nov. 14. 21:38
Jó pár éve (van az 15 is...) én is csináltam a callanetics-et. Nagyon hatásos, valóban, de nekem túl monoton volt. Helyette pilatesre tértem át, az is tuti jól formál, feszesít (és nem kell 100 ismétléseket csinálni). Ha van még energiám Norbi után, néha megcsinálom a kezdő pilates tornát is. Az Aviva tornáról nagyon jókat hallottam/olvastam. A könyvek megvannak. Csak neki kellene állni a gyakorlatoknak.
109. floracska (válaszként erre: 107. - Stephenie Queen)
2012. nov. 14. 21:17
Teljesen egyet értek. Én sem vonok meg semmit magamtól, és nem követem az idióta "divat diétákat". Eszem tésztát, krumplit, fehér lisztet... csak mértékkel, nem úgy, mint azelőtt. És ami még ennél is fontosabb: a mozgás. Én ezzel már 7 kilót leadtam :)
2012. nov. 14. 19:49
látom már a helyesírás se megy:D
2012. nov. 14. 19:48

Sziasztok.


Nagyon klassz a fórum:) én ugyan augusztus vége óta váltottam életmódot, de azért néha benézek ha nem baj.


Régi próbálkozóként az a tapasztalatom, hogy soha többet nem hiszek semmilyen diétának fogyókúrának. Azok mindig megvonnak valamit. Ne egyél tésztát, krumplit... marhaság.


Idő közben sok betegségem alakult ki, amíg évekig fogyóztam, és ez segített abban, hogy megtaláljam a számomra tökéletes módszert amit én ötlöttem ki magamnak.:)


szóval a meglévő betegségeimen akartam segíteni, jobban akarok kinézni, jól akarom érezni magam.

gyereket akarok.


tudom nem a leg egésszségesebb, de az évek során sokmindent megtapasztaltam, kipróbáltam, ezért jutottam oda, amit már 2 és fél hónapja elkezdtem:)

2012. nov. 14. 19:44
Nem megy a vízfogyasztás... itt vagyunk este 8 fele, de még mindig nem fogyott el egy üveg (1,5 literes) víz. :(
105. floracska (válaszként erre: 102. - 63f169ae4d)
2012. nov. 14. 18:59
Bár én se szeretném az édességeket... mennyivel könnyebb lenne fogyni... :)
104. Nissi (válaszként erre: 100. - Meinschatzi)
2012. nov. 14. 18:01
En is ezekre tornázom mint te. Ma megvolt Norbi duci tréningje. En még variálom Callenaticsal ami jó alakformáló. Ha tudsz menj el egy Aviva torna tanfolyamra. Ez a torna speciálisan hormonproblémákra a termékenység fokozására van.
2012. nov. 14. 13:23

Luna: és ha az édességet nem szereted, akkor miből rendezel nagy zabálást?


Mert nekem az a gond, h "bántanak" a munkahelyen, megbánt a hülye pasim, akkor fogok egy túrórudit, egy fél tábla csokit, ropit, popcornt és megeszem, h jobban legyek.


Kajanaplót én is írok, hézagosan, h lássam, mi a baj :)


Tegnap alakformáló edzésen voltam, ma kellene 20 perc has Rubint Rékával.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook