Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt 2012. október 1-től fórum

Fogyjunk együtt 2012. október 1-től (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... ❯❯
1120. SziReni
2012. nov. 6. 19:31
csibész minden jól fog menni.Jó hír nálam ma megjött.totál időben illetve egy két nap késéssel mert 6dikán múlt el múlt hónapban most meg ma megjött.Szóval elég pontos.És tön jó így ebben a hónapban elég nagy esélyekkel indulunk és mikuláskor tesztelünk.Tök jó lesz ha csoki helyett zebra csíkos lesz a mikulás csomagban.:) De ez nagyon bíztató csak kezd vissza állni a szervezetem.Nincs itt nagy gond.Tuti a fogamzásgátló hatása volt, de nem lesz itt gond.
2012. nov. 6. 19:18
Én 27 vagyok. És ha minden rendben lesz még a 28ik szülinapom előtt szülök:-)
1118. Stephenie Queen (válaszként erre: 1115. - Edike1010)
2012. nov. 6. 19:18
de az konkrétan mit jelent hogy leálltatok? védekeztetek és úgy estél teherbe v hogyan? bocsi tudom magánűgy és én itt kérdezősködök, csak az ilyen esetek adnak nekem reményt:)
1117. Stephenie Queen (válaszként erre: 1116. - Hudvig)
2012. nov. 6. 19:15
én meg 27:(((
1116. Hudvig (válaszként erre: 1115. - Edike1010)
2012. nov. 6. 11:06
Hát valószínűleg én is leszek 30 amikor szülök. Jövő év tavasszal vagy nyáron költözünk és tavasszal lesz meg a két évem a gyedre. És ha azt számolom, hogy tavasszal belefogunk, problémás vagyok, tehát adok a dolgoknak egy évet, akkor már el is múltam 30, mire megfogan. ÚR ISTEN! Februárban 29 leszek!
1115. edike1010
2012. nov. 6. 08:51

Sziasztok!


jövőhét elején csak kíváncsiságból megmérem magam én is, mert most menszi van, de a ruhák továbbra is lötyögnek, sőt egyre több régi ruha rám jön:)))

Aztán megint elrakom mélyre a mérleget, majd centizek:)

Sokat sétálok, amikor jó idő van 2 - 3 órákat

sétálok a gyerkőcökkel:)

A babához gratulálok:)

A többieknek csak annyit mondhatok, hogy én az első kislányomnál több mint 18 hónapot próbálkoztunk és amikor leálltunk szünetelni, abban a hónapban a végén összejött:)

Én 30 évesen szültem Kincsőkém nov 10 -én betöltöttwm a 30 -at, nov 20 - án megszületett a tündérkém, tehát semmiről nem vagytok lekésve:)

Csodaszép napot mindenkinek!

1114. SziReni
2012. nov. 6. 08:37
Decemberben töltöm a 24 et Csibész.
1113. Nany1980
2012. nov. 6. 08:12

Sziasztok!


Mára sikerült leadja (a mérleg szerint, amit már most utálok) 0,6 kg-ot... Nem nagy súly, de kezdetnek nem rossz. Ez persze 3 nap eredménye.


Számolom a ch-kat lelkesen (míg meg nem unom). :)


Annyira gyorsan lehet hízni, és olyan keservesen mennek le a kilók! Ez nem igazságos!!!!!! :)

2012. nov. 6. 00:49

csibész, neked először is grat a babához, Csillagom, te pedig ne aggódj, ennyi idő alatt, az csak víz lehet.

Én most nem álltam mérlegre, nem is fogok, majd csak jövőhéten. Párom születésnapját ünnepeltük a hétvégén, és rengeteg finom sütemény volt. Finomabbnál finomabb. A többit már le se merem írni. :) És hát hiába, a kiszámolt minden, ha a szemed megkívánja... Szóval nekem marad a jövőhét méricskélni.

A nyírfacukrot én neten is 1000 forint körül láttam negyed kilót. Menyus te hol láttad annyiért? Bármelyik bioboltban annyi?

Sajnos nemrégen magas volt a vércukrom, és próbálom egyensúlyba rángatni. Többek között a fogyó is azért lenne. A nyírfacukor jó választás, vagy nem? Drágának drága, de amennyi cukrot én amúgy használok..

1111. Stephenie Queen (válaszként erre: 1100. - SziReni)
2012. nov. 5. 19:24

a férjem még nem megy el egyenlőre. fél év után úgy érzem hagyjuk egy időre a babát mert kezd nagyon kikészíteni. mármint lelkileg. és nem akarom hogy csak erre gondoljak amikor rosszalkodunk... úgyhogy most egy ideig leállunk a próbálkozással. azért is bánt ennyire mert velem eddig is tudtuk hogy gond lesz, mivel hormonzavaros vagyok. nem csak pma hanem magas prolaktin is. meg más hormonok se jók.


most csak a fogyásra koncentrálhatok legalább:) most új terv van. csak akkor kezdjük újra ha már visszafogytam a normál súlyomra. úgy egészségesebb is lesz a terhesség. végülis 26 éves vagyok, talán még nem késtem le a dologról:)


egyébként novemberrel egészen pontosan mától kicsit más lett az edzéstervem. feljebb léptem egy kicsit.


az első 2 hónapban 30 perc szobabicikli volt, és 15 perc hasizomerősítés.

november és decemberben amit ma kezdtem : heti 4szer (hétfőtől csütörtökig) 35 perc szobabicikli és 20 perc hasizomerősítés, 3szor (péntek, szombat vasárnap) pedig 1 óra szobabicikli és 30 perc hasizomerősítés lesz.


a naplómba nem írtam bele de vasárnap leteszteltem és le tudom tekerni az egy órát biciklin így nem lesz vele baj:)

1110. Hudvig
2012. nov. 5. 18:17
Hát a mai mérésem és egyben edzésem az időjárás miatt elmaradt. Szakad az eső és nincs kedvem este sötétben esőkabátban hazatekerni. Így is kétszer eláztam. Viszont a hátizsákomat bent hagytam és holnap bepótolom.
1109. csibész25 (válaszként erre: 1107. - SziReni)
2012. nov. 5. 17:36
Hát tényleg sokban hasonlítunk. de te 24éves vagy ugye? Jól emlékszem?
1108. anccsi79
2012. nov. 5. 17:18
Ma reggeli mérés 63,6 kg. Egészen elégedett vagyok.
1107. SziReni
2012. nov. 5. 16:40
Igen nekem nőttek sajnos viszont az vissza is ment.És most is így jártam ebben a hónapban alig férek a melltartóba.Illetve nem is férek de most azt se tudom hogy vegyek e nagyobbat.Pont ezért fura hogy negatív a teszt.Igen én is 75 re szeretnék lefogyni mert azzal azért jól nézek ki.Nem olyan Pamela Andersonos.Mondom én hogy nagyon sok mindenben hasonlítunk.Mostmár nem csak fáj a mellem hanem a mellbimbóim is érzékenyek és a férjem pont ma mondta mikor összebújtunk hogy olyan sötét lett a bimbó udvarom pedig ő honnan tudná hogy ez is egy jele lehet a babának?Vérzésem még mindig nincs.Igen én is 85E vagy 90D-s melltartót hordok egyébként.Szóval egy a méretünk.Valami szoptatós melltartó mérésnél jött ki nekem hogy valami F kosaras nem tudom milyen mellartó kellene.De F-est sose hordtam.
2012. nov. 5. 14:41
Vicces Reni, mert nekem is elég nagyok a melleim 85E vagy néha 90D. Ráadásul pici a hátam hozzá. Amikor én is lefogytam (igaz nálam 65kg-nál lejebb nem volt) kiállt eléggé a medencecsontom meg a bordám, úgy csúfoltak h pamela anderson. Amikor híztam csak arányosabban néztem ki és jobban. Nálam így ekorra mellekkel meg nagyon erős bordával a 73-76kg ami optimális. Igen ám csak ehhez képest is 12kg súlyfeleslegem van. Igyekszem most naponta sétálni és figyelni a kajálásra a babával is. Mást nem nagyon merek mozogni mert előtte sem mozogtam sokat. Később majd úszásra akarok még menni. Reni amúgy amikor terhes voltál nőttek a melleid?
1105. SziReni
2012. nov. 5. 13:24
:) Hát mondok neked valamit nekem 60 kg-osan is ugyanilyen mellem volt.Gondolj bele 110 cm-es mellbőséggel E kosárral.Nagyon durva.És mentünk a strandra és az egyik nő megkérdezte mennyiért csináltattam mondom ez a sajátom.Azt mondta tuti hazudok mert ilyen vékony nőnek nem lehet ekkora melle.Hát nekem van.Szernecsére mikor híztam nem nőtt szóval így legalább arényosnak nézek ki.De ha fogyni fogok se fog lentebb menni.Mondjuk most mellizomra nem gyúruk mert nagyon fájnak a melleim most annak is örülnék ha megint tudnék hason aludni talán jobban ki tudnám pihenni magam mint így hogy nem tudok aludni mert nem kényelmes sehogy sem.
1104. Hudvig (válaszként erre: 1103. - SziReni)
2012. nov. 5. 13:15

Mondjuk, hogy átadsz nekem? :-D

Viccet félretéve nekem a lógáson is sokat segített. Lehet mivel neked nagy, így a mérete is csökkene, hisz az is zsírszövet lényegében. Mellre kellene dolgoznod. Nekem az egyik trükköm mellerősítésre a kanapé háttámláján végzett fekvőtámasz. Nem a hátamat, hanem a mellizmomat terheli és meg is tudom csinálni. Kicsit hátrébb lépek a kanapétól, kb. egy métert és rátámaszkodom. A másik, hogy beállsz az ajtóküszöbre. Az alkarod rátámasztod az ajtófélfára úgy, hogy a könyököd derékszöget zárjon be és megpróbálod eltólni az ajtót. 10 másodperc tolás, 5 mp pihenés. Ebből amennyit jónak gondolsz. A harmadik, hogy megkapaszkodsz valamiben a fejed felett és úgy csinálsz, mintha fel akarnád húzni magad, figyelve arra, hogy a mellizom feszüljön, a könyök behajlítva legyen. Szintén 10-5mp-es váltakozással. Nagyjából a kondigépeken is ezt csináljuk, csak ott plussz súlyok vannak. De itt te tudod irányítani az erősséget. Vigyázz, nehogy meghúzd magad!

1103. SziReni
2012. nov. 5. 12:41
Olyat tudok ajánlani ami csökkenti is a méretet? :)Nekem olyan kellene lóg lóg de ez a mellméret máshogy nem is lehet ami nekem van, :)
1102. ,,Csillagom" (válaszként erre: 1100. - Hudvig)
2012. nov. 5. 11:56
Szuper ügyes vagy :))))
1101. Hudvig
2012. nov. 5. 11:18
Csillagmo, a náthád miatt is lehet, hogy több folyadékot tartasz vissza, mert gondolom többet is iszol. Helyre fog állni!
1100. Hudvig
2012. nov. 5. 11:16

Úgy látom a hosszú hétvége elég mozgalmas volt.

Reninek és Stephnek kitartást!

Csibésznek gratulálok.

Nany üdv köztünk.

Csillagom, ez biztos csak víz lesz, nem kell kétségbe esni. Hirtelen sok volt a szervezetednek, hogy megvontad a cigit, de ezzel csakis jót teszel magaddal. Aztán lehet látványosabban fogsz fogyni, mint mi.

Nem tudom, mennyit fog mutatni a mérleg, de már nem is érdekel. Látványos a fogyásom. Anno vettem magamak egy szuperszexi tangát, amit nem volt eghyszerű felhúzni és levetni. Nagyon szűk volt. Tegnap felhúztam és még egy kicsit nagy is. Nem is beszélve az edzés eredményességéről. Akinek problémát okoz a fogyás miatt megereszkedett mell, annak ajánlom a mellgépet, iszonyat milyen sokat tud javítani a dolgokon. Viszont a mérete nem csökkent!!! Csak a hátkörméret, de annak örülök. Kb. két hónap alatt 1 egészet.

1099. csibész25 (válaszként erre: 1098. - ,,Csillagom")
2012. nov. 5. 11:09
Én már kijelentem hogy leszoktam. Amikor abszolut nem kívánod de ha mégis beleszívsz undorodsz az szerintem a leszokás. Addig meg igazad van csak abbahagyás
1098. ,,Csillagom" (válaszként erre: 1098. - Menyus72)
2012. nov. 5. 10:12
Dehogy szokom...még le se szoktam róla, csak abba hagytam...
1097. SziReni
2012. nov. 5. 09:58
fuszulka van itt egy hoxás akivel már beszéltem erről a hoponoponóról.Küldött számokat is.Meg rendszeresen beszélünk.Mindent ki kell próbálni hátha bejön.Köszönöm hogy írtál.
1096. csibész25 (válaszként erre: 1097. - ,,Csillagom")
2012. nov. 5. 09:56
Ne szomorkodj, mert az a 3kg víz meg a hirtelen kaja is lehet még nem alakult át zsírrá. Meg a cigi fontosabb mármint abbahagyni utána is fogyhatsz
1095. fuszulka
2012. nov. 5. 09:01

szia

nem tudommilyen beállitotságu vagy

de hopnopono interneten fentvan

vagy agykontroll

énjárok agykontrolla és nagyon sok agykontroll bébi van

olyan babák akik az agykontroll programozás kapcsán születtek meg


vagy bagdi bella életmod tréner

vagy kövi szabolcs relaxácios zenéje

nem bombázni karlak de én használom ezeket

zeganp voltunk a lélek dalai koncerten

valami csoda volt

1094. Nany1980 (válaszként erre: 1100. - SziReni)
2012. nov. 5. 08:10
Próbálok odafigyelni a kalóribevitelre. Elkezdtem ma számolni. Max. 1200-1.400 kcal-t fogyaszthatok egy nap, csak így tudnék fogyni.
1093. csibész25 (válaszként erre: 1092. - SziReni)
2012. nov. 4. 22:21
holnap hívom a dokit és megkérdezem mikor mehetek. De szívhand az 5ik héten még valószínű nincs :-(
1092. SziReni
2012. nov. 4. 21:05
rendben.Tényleg nem beleszólni akartam.Mikor mész dokihoz?Vagy még nem tervezed?Jó lenne hallani hogy van már szívhang meg ekkora meg akkora.De tiszta lökött vagyok tudom.Csak annyira örülök nektek.Meg minden babának akinek a tervezésének a történetét itt megismerhettem.
2012. nov. 4. 19:16
Tudom hogy nem miatta, akkor híztam jobban amikor itt volt a rokonság aztán meg sok sütit ettem, de igen tudom hogy vigyázni kell. Hétfőtől akarok is nagyon.
❮❮ ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook