Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt 2012. október 1-től fórum

Fogyjunk együtt 2012. október 1-től (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... ❯❯
1180. csibész25 (válaszként erre: 1177. - F3000dc5ef)
2012. nov. 11. 16:23
Dietetikus hívta fel a figyelmemet arra hogy várandósan az étkezés 50%át szénhidrát tegye ki de abból a teljeskiőrlésű meg krumpli ilyesmi. Kizárt hogy a dietetikus ne értsen hozzá
1179. SziReni
2012. nov. 11. 11:23
nem tudom hogy vizesedik e így látatlanba elég nehéz megmondani, csak a gyors hízásból tippeltem, hogy lehet.Mondjuk a péksüti az tényleg nem a legtuttibb.A vízbe ülésnél meg hangsúlyozom hogy ne forró vízbe az alhasi vérbőség miatt de ezt már sok helyen mondtam.
1178. f3000dc5ef (válaszként erre: 1175. - SziReni)
2012. nov. 11. 11:10

Émelygésre nagyon jó a gyömbér is!


Ha vizesedik, akkor kismamáknál alapmódszer, hogy egy nagy kád vízbe bele ülni. A víz saját nyomása a sejtekből nagyon kíméletesen, mindenféle vacak mellékhatás nélkül kizavarja a vizet!

1177. f3000dc5ef (válaszként erre: 1174. - Csibész25)
2012. nov. 11. 11:09

:( Ha ezt a kaját csak leírod, és nem mondod mi történt, én akkor is azt mondtam volna, hogy tuti híztál. Pont olyan kajákat eszel amitől CSAK hízni lehet. Ráadásul semmi nincs gyakorlatilag bennük ami hasznos lenne, viszont legalább káros.


Gabona, joghurt, krumpli. Na ezeket cseréld le, tojás, husi, gyümölcs. Garantált a fogyás.

Folsav nagyon fontos, szedd. sőt gyanítom, hogy még keveset is szedsz.

Ne éhezz, csak ne ilyen kajákat egyél. A gyerkőcnek is fehérje kell, hogy nőjön! Nem gabona!!! A sejtek fehérjékből épülnek fel!!!!

1176. f3000dc5ef (válaszként erre: 1173. - SziReni)
2012. nov. 11. 11:05

A fogyás 80-90 %-a a kaján múlik. ez van. Valószínűleg ha neki állsz mozogni, akkor jobban figyelsz a kajára is.

el lehet hízni a harcostól is...a fél harcostól még inkább. Jó kaját kell enni.

1175. SziReni
2012. nov. 11. 10:56
A folsavtól tuti nem hízhatszm és a súly alapján zsírra sem.Én arra tippelek inkább hogy vizesedsz ami a várandósoknál sokszor van leggyakrabban teljesen normális is.De ezt jelezd a nőgyógyászodnak vagy a védőnődnek hogy ennyire gyorsan nő a súlyod, és ha vannak ödémás jelek lábon kézen egyebek, akkor érdemes lenne egy vérvétel hogy nincsenek e megemelkedve bizonyos dolgok amiknek nem kellene.Nekem például a kreatinom volt nagyon magas és attól vizesedtem nyilván ennél fogva nagyon gyorsan nőtt a súlyom, ez az ÉN esetemben és ez NáLAD tuti nem így van (csak azért írom le hogy nehogy bepánikolj, mert ez tuti nem így van nálad) Szóval nálam azért volt mert el volt halva a baba és a szervezetem a "méreganyagot" nem tudta eltávolítani.Így ha nem vetéltem volna el 2 napon belül úgyhogy kitisztult a méhem akkor műtöttek volna, mert ez elég veszélyes lehet.Nálad tuti nem ez a gond, de más lehet így érdemes megnézetni.Zárójelbe megjegyzem a kismamáknál a péksüti a leghízlalósabb dolog.De tényleg valahogy az abban lévő cukrokat várandóság alatt sokkal jobban elraktározza a szervezet.Helyette próbálj meg csak kekszet elrágcsálni, meg műzlit.De a péksütit jó lenne kihagyni.Na meg amit tudok ajánlani az egyik kismamámnál nagyon bevállt a málna.Próbáld ki csak néhány szemet.Elmúlik tőle az émelygés.És nem is hízlal.Remélem tudtam segíteni.És az én történetem nem kell magadra venni csak azért ha van vizesedés jele akkor ezt jelezd a dokinak.De ez normális is lehet.Éhezni meg semmikép ne éhez.
2012. nov. 11. 10:14
Sziasztok! Én most megőrülök a súlyomtól. Én is visszatértem a normális kajára. Reggel eszek kekszet vagy egy kevés péksütit (segít mert reggel kicsit émelygek, de még nem durván) aztán napközben almát max joghurtot vagy 1 banánt, ebéd normálisan (pl tegnap krumplifőzelék rántás nélkül csak keményítősen vagy sült csirke párolt zöldség). Du uzsira műzlit (teljeskiörlésű natúr) este egy kisebb adag főttétel. Ezzel 5 nap alatt megint 2kg-t híztam. Hogyan???? Én ezt nem értem. Éhezni meg ugye várandósan nem lehet. De akkor mit csináljak. Szerintetek lehet a plusz folsavtól hízni (tablettát szedek)???
1173. SziReni
2012. nov. 10. 22:38
Hát én egyik módszert se próbáltam én úgy eszek ahogy és amikor jól esik.Inkább a minőségre meg mennyiségre figyelek mert sokat mozgok.És nappal nem tudok éhezni mikor kell az energia.Éjszaka se tudok éhezni.Most pl ettem pedig 22.32 van.ez nem nagyon fogyókúra de éhes voltam és nincs értelme éhezni.majd reggel letornázom.Szóval én egyik oldalt se foglalok állást mert pont nem étkezést által fogyózok én azt nem bírnám.ha valamire szükségem van a szervezetem úgyis jelzi.És azt akkor is kérni fogja ha én nem akarom megenni.Úgyhogy ez van.Eszek mindent csak mozgok.Én nem is tudtam soha fogyni ha az étkezésemen változtattam csak ha a mozgásomon változtattam.De ebben lehet én vagyok béna.Nálam ez válik be.De elhiszem mind a kettőt ki mit mond.Mondjuk apum pont ettől a napközbe nem eszek semmit és este meg úgy evett ahogy nem kellett volna ettől lett elhízott és cukor beteg is.És amikor kiderült elkezdett naponta többször enni meg odafigyelni rá hogy mit eszik és szépen lefogyott és a cukra is elmegy mondjuk gyógyszert kell szednie.Szóval ő attól fogyott hogy napi többször étkezett de mindig hasonló mennyiséget.Kinek mi jön be.Én meg nem tudok sokszor enni szóval hiába eszek kicsit nekem nincs türelmem napu 5ször enni mert akkor "egész nap" eszek.Vagyis úgy érzem.Nekem a napi 3 pont elég ha vn rá időm.Még erre is idő kell. :)
1172. f3000dc5ef (válaszként erre: 1171. - SziReni)
2012. nov. 10. 21:45

Bezonyám :D

Nem véletlenül nem hatásos az a módszer amit te írsz, nem egyezik az ember természetes ösztönével, és életmódjával :D

Tele hassal semmit nem lehet csinálni, de ha nem eszel akkor egész nap friss vagy, és este amikor nyugi van, akkor eszel, és jóízűen szunyálsz :D

Nézz utána, sokan csinálják, és nagyon hatásos. Még paleo nélkül is, de azzal még inkább :D

1171. SziReni
2012. nov. 10. 21:32
És pont este eszel?És attól fogsz?Mert még ha reggek zaba és utána nem , azt még érteném is,De pont este és ez hogyan hatásos?Elvileg pont az esti zaba nem jó mert akkor már nem mozgunk utána és többet raktároz el a szervezet.Úgy tudom.De lehet rosszul.Na én holnap lájtosan edzek egy kicsit.Nem nagyon mert még várom hogy elmúljon a vérzésem és nem kell túl terhelni magam emiatt, de mozognom meg kell mert nagyon megszoktam és hiányzik az edzés.
1170. f3000dc5ef (válaszként erre: 1167. - Edike1010)
2012. nov. 10. 21:14

Hajrá!


Én soha nem cigiztem, de a páromon látom, hogy elég nehéz lehet letenni, nem is sikerül neki.....

1169. f3000dc5ef (válaszként erre: 1165. - Hudvig)
2012. nov. 10. 21:13
Köszönöm!
1168. f3000dc5ef (válaszként erre: 1166. - SziReni)
2012. nov. 10. 21:12

Napközben szinte semmit nem eszek, csak pár gyümölcsöt, és kávét :D


Este pedig ami belémfér :D Zaba van :D

1167. edike1010
2012. nov. 10. 20:43

Sziasztok!


Én tegnap mérlegre álltam és 116,6 kg tehát megint lejjebb ment, pedig most volt, hogy nem figyeltem az evési tempómra, de azt vettem észre, hogy egyre és egyre kevesebbet tudok enni:)

mi lesz ha még mozgok is majd mellé:)

Mindenkinek sok gratula:)

Csillagom büszke vagyok rád, én csak áttértem az e cigire 21 év után, aztán majd ezt akarom letenni, mondjuk az biztos, hogy ezt van hogy órákig el is felejtem, míg a normál cigiből napi másfél - két dobozzal is elszívtam. Úgy érzem megszűnt a görcsös ragaszkodás a bagóhoz, és nincsenek a szokásos "körök", tehát kaja előtt, kaja után stb.

Szép estét mindenkinek:)

1166. SziReni
2012. nov. 10. 20:32
Mi az hogy harcos paleo? A paleoval tisztába vagyok mióta itt vagyok.De mit jelent hogy harcos?
1165. Hudvig
2012. nov. 10. 16:30
Gratulálok Menyus! Ez igen szép eredmény!
1164. f3000dc5ef (válaszként erre: 1162. - Csibész25)
2012. nov. 10. 15:08

Most 70-ről :D


Előtte 85-ről :D jelenleg a 65 a cél, aztán majd kiderül, megyek-e még lejjebb :D

1163. csibész25 (válaszként erre: 1155. - ,,Csillagom")
2012. nov. 10. 15:05
Menni fog ne aggódj. De ne úgy csináld ahogy én. Én 10kg-t híztam a cigi abbahagyás után :-(((
1162. csibész25 (válaszként erre: 1161. - F3000dc5ef)
2012. nov. 10. 15:03
Mennyiről is indultál?
2012. nov. 10. 12:24

Jelentem, mérlegeltem :D

68,8 kg.


De ez már a Harcos-paleo eredménye :D

1160. SziReni
2012. nov. 10. 11:54
és egy szálat se szívsz tehát teljesen letetted vagy csak csökkented folyamatosan?
2012. nov. 10. 06:21
De kedvesek vagytok :)))) KÖSZÖNÖM :D
1158. SziReni
2012. nov. 9. 22:19
vigyáz hudvig a megfázással nehogy többel kösd be.
1157. Hudvig (válaszként erre: 1155. - ,,Csillagom")
2012. nov. 9. 13:41

Csatlakozom én is! Büszkék vagyunk rád így is, hisz a cigi nagyon erőt kívánt tőled, mint a fogyókúra. Lefogyni meg ezek után könnyebb lesz! Fel a fejjel, nagy tettet viszel véghez.

Én meg kicsit náthásan, de már dolgozom, mert muszáj. Próbálom magam mindennel kúrálni, narancslé, citrom, c vitamin, vaporub kenőcs, illóolajok. Már az is nagy szó, hogy két nappal ezelőtt még lázas voltam, és reggel óta most kezdem érezni azt, hogy kicsit nyomja a fejemet a betegség. Tornázni most nem megyek, úgyhogy tényleg kíváncsi vagyok a hétfői mérlegelésre.

1156. SziReni
2012. nov. 9. 08:28
nem kell csendbe lenni, mert büszkák vagyunk rád hogy le tudod tenni a cigit ahhoz is nagyon nagy erő kell.És azért komoly ha azt le tudod tenni akkor simán le fogsz fogyni, mert olyan kitartásod lesz hogy nem lesz ami megtörjön.Szóval Büszkék vagyunk rád.Ez nagyon nagy eredmény.
2012. nov. 9. 08:16

Reni!

Örülök a jó híreknek! Ügyes vagy!


Én meg se szólalok, hízok a cigi nélkül, azért vagyok ám csendben...

1154. SziReni
2012. nov. 8. 18:45
Hát igen a halvány pozi teszt az azért volt mert sikerült a bébi úgy néz ki csak nem tapadt meg valószínű azért mert egy hónapig véreztem előtte és nem volt hova megtapadni.De azt mondta a doki néni hogy nem baj ha eláll a vérzés és nem görcsölök jobban akkor nincs gond.Szóval most valószínű most is elveszítettünk egy babát de most nem erre koncentrálunk nem is 100% hogy így van.inkább azt nézük hogy mostmár nagyon nagy esélyünk van hogy a mikulás két csíkot hozzon.
1153. f3000dc5ef (válaszként erre: 1151. - DiamondAngel)
2012. nov. 8. 17:45

Az attól függ...hogy milyen magból mennyi van benne..illetve hány fokon sütötték, ill. hány dekás az a bagett....bocsi. Csak vicceltem :D

Én tuti nem tudok válaszolni :D

1152. Hudvig
2012. nov. 8. 17:42
Gratulálok Reni! Igaz nem lett pozitív a teszted, de csupa jó hírt kaptál!Mostmár csak idő kell hozzá és a lurkó is meglesz.
2012. nov. 8. 17:16
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, mert a neten nem találtam erre vonatkozóan hasznos információt. Egy teljes kiőrlésű magvas bagett hány kalóriát tartalmaz, illetve grammban kifejezve mekkora? Köszönöm!
❮❮ ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook