Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egyesült Királyság...De hova költözzek? fórum

Egyesült Királyság...De hova költözzek? (beszélgetős fórum)

10. Enéh1
2012. szept. 25. 14:16
Man sziget is érdekel, arról tudsz valamit?
9. Enéh1 (válaszként erre: 8. - Baby-G)
2012. szept. 25. 10:02
értem! na, igen, erre gondoltam én is :) nagoyn nézelődök mr, hogy hova menjek...Plymouth is szóba jött! Írországban el tudnék lakni 1 hónapig ingyen egy barátnőmnél...
8. Baby-G (válaszként erre: 6. - Enéh1)
2012. szept. 23. 09:58

Szobaarak nagyon sok mindentol fuggnek , milyen kornyek , milyen felszereltseg , single vag double .

Mondjuk ha kb .havi 300-ert kiveszel egy szobat , plusz kaucio 2 het , az 45o, plusz a kaja , 200 font , utikoltseg , telefon . kb . 800 , elso honapban , hat legalabb ennek a duplaja kell hogy meglegyen , de ha igazan biztonsagban akarod magad erezni , akkor 2000 font min. Irok privit is .

2012. szept. 20. 19:51
Totterdown tetszik amúgy, onnan nincs messze a belváros, és gondolom egy kicsit olcsóbb mint a centrum
6. Enéh1 (válaszként erre: 5. - Baby-G)
2012. szept. 20. 19:51
Szia! tudnál nekem mesélni egy-két dolgot? Mennyibe kerül egy szoba, mennyi pénzt vigyek magammal stb....egy kis segítséget szeretnék kérni, hogy ne hülyén induljak el :D
2012. szept. 20. 19:42
En bristoli vagyok es szerintem szuper hely ! Vannak nyugisabb reszek is , de ha nyuzsgesre vagyik az ember a belvaros csak egy ugras :)
4. csgybzs (válaszként erre: 3. - Enéh1)
2012. szept. 20. 17:23

Nem, én nem, de rendszeresen szoktam olvasni ezeket a blogokat, nagyon érdekes dolgok vannak benne. Mindenki leírja, hogy ahová költözött, ott milyen az élet. Milyenek a lakások-albérletek árai, az oktatás, az egészségügy, kikapcsolódási lehetőségek, minden. A legtöbb poszt Angliával kapcsolatos.

Linkelni nem szabad, de biztosan megtalálod őket. :)

2012. szept. 20. 17:11
hú, köszi ez nagy segítség! Te is külföldön élsz?
2012. szept. 20. 17:09
Nem tudom, hogy szoktál-e blogokat olvasgatni, de a "határátkelő" és az "úton" blogokban sok ember írje le külföldi tapasztalatait, a legtöbben Angliáról, és nem Londonról, hanem kisebb településekről.
2012. szept. 20. 16:55

Sziasztok!


Év végén mennék ki az Egyesült Királyságba, de még nem döntöttem el, hogy hova is helyileg. Azt tudom, hogy Londonba biztos, hogy nem megyek! Kíváncsi lennék, hogy ki merre van kint, vagy volt kint és mik a tapasztalatok! Vendéglátós vagyok, beszélem az angolt!

Gondoltam Bristolra, Plymouth-ra, Brightonra...

Köszönöm előre is a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook