Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Állandóan be kell csuknom a szememet mert fáj, mitől lehet, mi lehet az oka? fórum

Állandóan be kell csuknom a szememet mert fáj, mitől lehet, mi lehet az oka? (tudásbázis kérdés)


11. Cservenák Vali (válaszként erre: 7. - Era06)
2012. szept. 24. 18:33
nem
10. c3f39fd03b (válaszként erre: 2. - Cservenák Vali)
2012. szept. 18. 19:36

Ha bemész a szemészetre,nem fognak kidobni,nyilván ők is tisztában vannak vele,hogy két hónappal ezelőtt még nem tudtad,hogy most fájni fog a szemed,így nem tudtál időpontot kérni...Nálunk is időpontos a dolog,de ki van írva az ajtóra,hogy ha be van gyulladva,belekerült valami,stb,akkor természetesen nem kell időpont,bemehetsz.

Nekem két éve volt ilyen,bár én nyitva tudtam tartani,de 3-4 nappal később nagyon csúnyán begyulladt,minden bajom volt,fájt,szúrt,a fényt alig bírtam elviselni.Szemcseppet kaptam rá,napi 5x csepegtettem.Az is lehet,hogy belement valami,csak nem tudsz róla.Szóval menj el vele mindenképp.

9. Fishyke (válaszként erre: 8. - Fbf357da85)
2012. szept. 18. 19:23
Nekem is szokott ilyen lenni a lencsétől! Vagy amikor nagyon száraz a szemem és úgy veszem ki, akkor is előfordul, mert nagyon rátapad és felsérti. Kb. egy napig szokott így fájni, szúrni, nagyon rossz.
2012. szept. 18. 18:58

Nekem hasonló tüneteim úgy lettek, hogy megrepedt a kontaktlencsém. Az ilyesmit nem veszi észre az ember, viszont 3-4-5 napi hordás után a sérült lencse felkaristolja a szemet beborító hártyát. Ez még önmagában elmenne, csak fájogat, de ha ezen a résen már baktériumok jutnak befele, abból nagyobb kalamajka van.


Mindenképp orvosnak kell ezt látni, nincs házi kezelés, itt mikrószkóppal kell megnézni, miféle elváltozások vannak. Menjél csak ambulánciára nyugodtan! Minket a Madarász utcában hajnali ötkor bulizás után is probléma nélkül elláttak, utólag is elnézést kérünk a személyzettől az artikulátlan részeg bagázs miatt :D Le a kalappal előttük, valami tizedmilliméteres növénytüskét találtak meg az egyik ismerősöm szemében.

7. era06 (válaszként erre: 1. - Cservenák Vali)
2012. szept. 18. 18:53
nem árpa ?
2012. szept. 18. 18:35
Nálunk még bejelentkezni sem kell a szemészetre a betegirányítóban. Hol laksz, hogy ilyen sokára adnak időpontot? Javaslom, mielőbb keresd fel a szemészetet.
2012. szept. 18. 18:35
Ha ennyire szenvedsz vele,akkor menj maszekban.Nem bírod ezt ki hónapokig!Amellett lehet hogy tényleg orvosi segítségre szorulsz!
2012. szept. 18. 18:20
Nincs olyan érzésed, hogy amikor csukva van a szemed, mintha belülről szikrázna??
2012. szept. 18. 18:16

Hát pedig valami be van oda szorulva, vagy nyomja valami a látóideged/szemgolyód. Egy nyugodtabb hétköznap délelőtt menj el egy szemészeti ambulanciára, nem fognak kidobni szerintem.


(Miért kell egy szemészetre 2-3 hónapot várni? Úristen.)

2012. szept. 18. 18:13
Nagyon zavaró mert ha vezetek is meg ha kerékpározok is mindig bekell csuknom egy pillanatra a szememet mert szúr és fáj. Nem tudom,hogy mi lehet ennek az oka. Ha szemészetre szeretnék elmenni akkor 2-3 hónapot kell várnom mire időpontot kapok.Vettem már Vlizin cseppet de nem ér semmit.
2012. szept. 18. 18:11
Állandóan bekell csuknom a szememet mert fáj, mitől lehet, mi lehet az oka?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook