Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Más is van hasonló helyzetben? Szerető kontra házastárs? fórum

Más is van hasonló helyzetben? Szerető kontra házastárs? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
171. zoe013
2012. szept. 20. 20:36
Én ugyan nem vagyok ilyen helyzetben, de elvált szülők gyermeke vagyok A szüleim csak miattunk, gyerekek miatt maradtak együtt és halogatták a válást. Ne félj változtatni! Az elején lehet,hogy döcögős lesz, de ha már lecsitulnak a kedélyek minden rendben lesz és legalább boldogan élhetsz majd és örömmel jársz haza. Én meg tenném az első lépést. De először győződj meg arról,hogy ha Te megteszed,akkor a Szerető is meg fogja-e tenni. Én egyáltalán nem akarlak megkövezi hiszen a szerelem jön megy. Nem tudhatjuk sosem, hogy kibe szeretünk bele...
170. acuko (válaszként erre: 164. - Erzsy73)
2012. szept. 17. 10:56
Sajnálom... :( :(
169. erzsy73
2012. szept. 17. 09:35
:P
2012. szept. 16. 22:30

Ááááh, dehogy.

Ember nem hallott még ilyen helyzetről, soha.

167. acuko (válaszként erre: 166. - 537e413e9f)
2012. szept. 16. 22:20
Igazad van, egyetértek veled! :)
166. 537e413e9f (válaszként erre: 146. - Acuko)
2012. szept. 16. 09:00

Ez félelem a lehető legveszélyesebb állapot és van aki örökre ebben ragad! Egyszer megégettük magunkat, de jó alaposan és ezt követően felépítettük a saját falainkat, amitől biztonságban érezzük magunkat. Ez egy ellentmondás, mivel közben vágyik a másik életre, csak a falát nem képes áttörni, így mindig benne marad! Az évek során kialakította a maga kis rendjét, ahol biztonságban érzete magát és ez biztonság a falak mögött van!


Ekkor hiába tanul vagy olvas bármennyit, ha ennek az a célja, hogy saját falit megerősítse! Egészben az a legszomorúbb, hogy csak azokra kérdésekre keresi a választ, hogy miért jó ez neki és így egyre határozottabban fogja hinni, hogy ez így rendben, mivel csak olyan kérdésekre kapunk választ, amit felteszünk önmagunknak …. és nem meri megkérdezni magától, hogy biztosan kell ez a fal??? Ha falakat építünk, akkor csak olyan emberrel fogunk találkozni, aki szintén így gondolkodik, így ez olyan mintha a két bástyáról kiabálnánk a másiknak. Ebben kapcsolatban nincs intimitás, mivel nem is lehet, pontosan a falak miatt, amelyek megvédenek attól, hogy másik közel kerüljön hozzád. Ha nem engedjük közel a másikat, akkor kapcsolat egy idő után kiürül, mivel ennek velejárója lesz egy privát szféra, amit másik el akar takarni, mivel tudja, hogy másik nem tudja elfogadni ( vagy legalábbis ezt gondolja ). Így elkezdődik a titkolózás és hazudozás, ami egy idő után már fájdalmas lesz és ekkor szakad meg minden.


Én azt mondom, hogy hiába csalódtunk, akkor is meg kell bízni a másikban és falakat pedig le kell tudni rombolni, mivel másképp nem megy! Itt csak mérték és annak sebességén van hangsúly, tehát apránként, a másikat megismerve.

165. katramatra (válaszként erre: 154. - Megi04)
2012. szept. 16. 07:37
ismerős.. külön laptopunk van, nem nézi a gépemet. Nem ellenőrizget, főleg nem keyloggerrel. Azért ez csöppet elmebeteg dolog ilyennel figyelni a gépet, de a biztonság kedvéért telepítettem rá én is rá keylogger felismerőt, plusz egyebeket.
164. erzsy73
2012. szept. 16. 07:36
Ez szólhatna az én házasságomról is,csak én vagyok a megcsalott és a férjemnek van r...ca..és itthon ülök és várom mikor lesz vége ha vége lesz...mert ugye gyerek...otp..ház :(
163. katramatra (válaszként erre: 125. - Fbf357da85)
2012. szept. 16. 07:31
nem nézi keyloggerrel, le van minden blokkolva, tutira :D
162. katramatra (válaszként erre: 115. - Globus)
2012. szept. 16. 07:29

elég élénk itt a fantáziája valakinek, nem írogattam, szimplán elmentem aludni :-)

Kreatív,kreatív..

161. katramatra (válaszként erre: 112. - 9678a02221)
2012. szept. 16. 07:27

szerető előtt is feszültség volt..

nem a szerető miatt lett..

160. megi04 (válaszként erre: 159. - 9b10f3d7ff)
2012. szept. 15. 23:31
De ki ám!!!!!!! Ha akar valamit jöjjön be!!!!!!!!!!!!!!!:D
159. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 158. - Megi04)
2012. szept. 15. 23:30
Jesszusom, kizártad :DDDDD
158. megi04 (válaszként erre: 156. - Fbf357da85)
2012. szept. 15. 23:26
Hát...most itthon van..és alaposan megnéztem magamnak a fickót....KI VAN ZÁRVA!@@@@@@@@@@
157. acuko (válaszként erre: 155. - Acuko)
2012. szept. 15. 23:23

Na, látom mennem kell aludni, mert már összeirom a betűket..

Jó éjt!

156. fbf357da85 (válaszként erre: 154. - Megi04)
2012. szept. 15. 23:22
ebben csak ne legyél olyan biztos! :)
155. acuko (válaszként erre: 154. - Megi04)
2012. szept. 15. 23:22
Ighen, ahhot képest, hogy miylen sokan vagyunk itt, eddigakinek mondtam az ismerőseim közül, senki nem tudta, hogy mi ez és hogy van ilyen: Hoxa. Pedig már több éve van..
154. megi04 (válaszként erre: 147. - Acuko)
2012. szept. 15. 23:14
Az én párom kamionon döng,és ugyan játszik a számítógépen,de azt sem tudja,mi az a hoxa!:) Nemhogy a naplómat olvasgatná!
153. acuko (válaszként erre: 152. - Fbf357da85)
2012. szept. 15. 23:05
Most veri péppé a férje.. :)
2012. szept. 15. 22:59
katamarán eltűnt?
151. acuko (válaszként erre: 149. - 537e413e9f)
2012. szept. 15. 22:56
Kicsit titokzatosan irtad le a történeted, de azért sejtem, mi volt.. Azt hiszem én is hasonló helyzetben voltam. mint Te..
150. acuko (válaszként erre: 148. - Globus)
2012. szept. 15. 22:54
Hát, pedig lassan hiv az ágy.. :)
149. 537e413e9f (válaszként erre: 113. - Ht keksz)
2012. szept. 15. 22:50

Tudod elhitették velem, hogy van egy dolog amiben csak feket-fehér van!!! Én mondogattam, hogy vannak árnyalatok, de akkor is mondta folyamatosan, hogy csak ez létezik! Aztán elhittem! Így léptem, de nem ő miatta, hanem magam miatt, mivel rávilágított egy nagyon fontos dologra, amin addig nem gondolkodtam!


Ő csak gondolkodásra bírt így gondolkodtam és léptem, de gondolkodtató nem!!! Nem tudom, hogy mi volt a célja, de lehet hogy büdös életben nem tudom meg! Fontos nem!:-)) Lényeg hogy gondolkodtam és SZERENCSÉRE LÉPTEM!!! De nem miatta, hanem önmagam miatt, mivel beláttam, hogy ez nem élet! Azóta volt rengetek kín és teher, de most már sokkal jobban érzem magam ... és valahol valamilyen szinten neki köszönhetem, így örökre hálás neki, függetlenül attól, hogy mit tett vagy mit nem tett meg!


Teljesen megváltozott az életem és sokkal jobbaqn érzem magam ... és talán az utolsó pillantaban fogott meg .. és ha ő nem jön szerintem már nem tudom, hogy hol lennék!


Most hol tartok?? Szeretném neki megköszönni mindent, de majd egyszer egy másik életben ...talán majd akkor!:-)))


Ilyen az élet ... folyamatosan változik, így nekünk is változni kell!:-))

148. globus (válaszként erre: 144. - Acuko)
2012. szept. 15. 22:47
Én tiszta vagyok, csak itt cseszem az időt :DD
147. acuko (válaszként erre: 145. - Fbf357da85)
2012. szept. 15. 22:47

Tokéletesen ugazad van!

Amúgy én inkább poénosan irtam arra, hogy a számitógépen megtalálta valaki a felesége naplóját, vagy ilyesmit, és ebből volt a botrány. vagyis ma már több időt töltenek az emberek idegenekkel, vagy másokkal a számitógépen keresztül, mint a saját családtagjaikkal, vagy éppen a párjukkal. Persze ez nem mindenkire vonatkozik.

Mivel holnap jön haza a párom, biztosan kevesebb időt leszek itt, mint eddig, és ha visszautazik, akkor újra itt leszek köztetek Barátaim. :)

146. acuko (válaszként erre: 143. - 537e413e9f)
2012. szept. 15. 22:43

Igen, pontosan igy gondolom én is.

Tanultam már a hibáimból, tudom már mit nem szabad. Mégis azért egy kicsit bennem van a félsz, hogy talán ez sem mond igazat, vagy ez is hiteget..

De most van valakim, akivel hosszútávra tervezünk és úgy érzem, benne bizhatok. Nagyon az elején vagyunk még, és ezért még óvatos vagyok..

145. fbf357da85 (válaszként erre: 140. - Acuko)
2012. szept. 15. 22:42

a megcsalások és a válások száma folyamatosan emelkedik, a gyerekeké meg folyamatosan csökken a nyugati világban. ez nem konkrétan a számítógépekkel van azért összefüggésben, a nyugati ember szemlélete változott meg.


a huszas években még nem is volt ilyen, hogy válás, meg hasonló úri huncutságok. a nők emancipációjával együtt nőtt a döntési szabadságuk, hogy 1. megmaradnak-e az esetleg nem túl józan-okos-szorgos uruk mellett 2. szülnek-e gyereket ésatöbbi.

ez így egyébként nem biztos, hogy rossz dolog, a bolygó túl van népesedve, a probléma csak az, hogy a feljetlenebb és konzervatívabb kultúrákban meg bezzeg szaporodnak, mint a nyulak (afrika, muszlimok, stb), tehát kérdés, mi lesz ebből így.

144. acuko (válaszként erre: 142. - Globus)
2012. szept. 15. 22:38
Mert valamelyik fél tuti, a számitógép előtt ül és mással levelezik. Ugye.. :)
143. 537e413e9f (válaszként erre: 105. - Acuko)
2012. szept. 15. 22:38

Látod!! Ez a legnagyobb gond! Hinned kell, mivel az összes többi kapcsolatod halálra van ítélve. Nem az a gond, hogy árvertek, hanem az hogy nem tanultál belőle! Ha képes vagy arra, hogy tiszta fejjel értékelj, akkor hidd el, hogy meg fogsz bocsájtani és egészen másképp fogod látni dolgokat!


..csak az a lényeg, hogy képes legyél erre és akkor örökre nyitott maradsz! Az őszinteség egy egy nagyon jó dolog, de ha másik titkol, akkor felhasználja ellened! Ezt kell hogy érezsd és lásd!


Tudod átvertek engem is, de akkor sem vesztettem el hitem, hogy az őszinteség az fontos és hit! ezek nélkül nem működik semmilyen kapcsolat, ha ezt kizárod, akkor kizárod magad elől az összes többi lehetéseget!...de tanulj belőle, mint ahogy én is tanultam ... és csak megköszönni tudok mindent, mivel fejlődtem!


Megtanultam azt, hogy nem szabad egyszerre kiadnom magamból mindent, csak annyit amennyit a másik is adni képes. De hol van a hátár.. nagyon egyszerű, mindig csak egy kicsivel többet, és ha azt érezükk, hogy a másik nem követ akkor megállj és várj és gondolkodj!


Ott követtem el hibát, hogy nem gondolkodtam, hanem még többet adatam.. így teljesen kiszolgáltattam magam! ... de ezt is meg kell tanulni valamikor!:-))

142. globus (válaszként erre: 140. - Acuko)
2012. szept. 15. 22:35
Csökkent hát, nincs idő gyereket csinálni:)
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook