Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Lúgosítás de mivel? fórum

Lúgosítás de mivel? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
339. cimbike
2008. jún. 8. 12:52
Az allergizáló tényezőket sajnos nem tudom kiiktatni. Pollen allergiám van. Május közepétől Szeptemberig tart.
338. cimbike (válaszként erre: 337. - Cszsuka)
2008. jún. 8. 12:51
Ezeket hogy lehet tisztítani, amiket leírtál? (máj, vér, stb.)
337. Cszsuka (válaszként erre: 334. - Cimbike)
2008. jún. 8. 12:24

Ebben igazad van, viszont lehet az immunrendszere olyan gyenge, hogy allergiával reagál!

Ráadásul már nem 12 éves vagy, tehát a béltisztításon kívül még egy alapos máj, vér, nyirok tisztítás is elkélne, s azután jöhet a lúgosítás, de az immunrendszert lélegzethez kell juttatni és az allergizáló tényezőket erre az időre lehetőség szerint ki kell iktatni!

336. gruzo
2008. jún. 8. 11:46

hello!

A SG-t szeretném én is kiprobálni. azoktol akik már megrendelték szeretném kérdezni,h a vásárlás során volt vmi probléma? Attol félek, h esetleg több pénz tünik el a kártyámrol...

egyébként ha vki épp most rendel ahoz szivesen becsatlakoznék 4havival én fizetném a szállitást csak ne nekem kelljen rendelni.:)

335. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 334. - Cimbike)
2008. jún. 8. 10:46

Nem átverés, de mindenkire másképpen hatnak a dolgok. Egy dolga van: a szervezet működését helyreállítani. A tökéletesen működő test nem elhízott, nem sovány, nem allergiás. Ez persze nem az orvosi megközelítés, sokkal inkább a holisztikus (test, szellem, lélek komplex kezelése).


Itt a fórumon is ismerek olyanokat, akik nagy megelégedettséggel használják évek óta. Nekem nem jött be. Gondolj bele, 18 éve vagy allergiás, nem várhatod, hogy egy-két hónap alatt múljon el.

A kínai orvoslás úgy tartja, ahány éve fennáll a betegség, annyi hónap szükséges ahhoz, hogy kigyógyulj belőle. Türelem!

334. cimbike (válaszként erre: 329. - Cszsuka)
2008. jún. 8. 10:42
De a Sgreens reklámjaiban szó sincs béltistítókról, meg egyebekről. Én nem fogyásra használom a szert. Allergia, viszkető bőrpír gyógyítására használom. Fogyásra - a mostani tapasztalataim szerint - eszem ágában sem lenne ezt inni, ennyi pénzért. Inkább elmennék egy zsírleszívásra, az tuti eredmény és összességében olcsóbb is, mint ezt inni évekig talán eredmény nélkül. Különben sportolok is, heti 2 futás + 2 kondizás. 30 éves vagyok, viszonylag egészségesen étkeztem egész életemben. Ennek ellenére kipróbáltam a colonixot is. Hát el kell mondjam, hogy az is csak mese volt. Édesanyámnak is vettem, de nála sem történt semmi változás. Az allergiám 12 éves koromban jött ki először. Egy 12 éves gyerek nem lehet annyira elsavasodva, vagy nincs tele a bele annnyi salakanyaggal, hogy ez okozná a betegséget. Ezért tartom átverésnek, amikor azt írják, hogy a Sgreensel ezt is orvosolni lehet. De ennek ellenére kipróbálom, mert már nagyon elegem van az allergiából...
333. cimbike (válaszként erre: 332. - SBB)
2008. jún. 8. 10:13
Köszi, majd kipróbálom!
332. SBB (válaszként erre: 327. - Cimbike)
2008. jún. 8. 09:06

Napi három citrom leve,limonádénak elkészítve!

Éhgyomorra az első langyos vízzel.(tuti rendbe jön az emésztés)!

Ebéd előtt iszom a következőt,mert jobb az emésztés tőle és gyorsabb is,e miatt kevesebb zsír szívódik fel.

Lefekvés előtt iszom a harmadikat.

Ami még fontos:nem kristály cukor,hanem szőlőcukor az édesítőszerem!

Sokkal több c vitamin van a citromban mint bármi másban ez javitja a bőrt,nagyon jó vízhajtó,ez a méregtelenítést segíti!

331. Cszsuka (válaszként erre: 330. - Pirosalma)
2008. jún. 8. 08:54

Szia!

Jó, hogy te már korán reggel is tudsz gondolkodni, úgy néz ki, hogy én nem. Még jó, hogy elolvastad, pont a fordítottját írtam annak, amit kellett volna. Tehát javítok: a zsiradékok élelmiszeripari manipulációja során keletkezik a transzizomér, melyet a szervezet nem tud feldolgozni, s amely megakadályozza a normális prosztaglandinszintézist, ugyanúgy, mint az állati telített zsíradékok.

A prosztaglandinok szintéziséhez nagyon fontos a telítetlen zsírsavak bejuttatása a szervezetbe, amelyeket az magától nem tud előállítani.

A prosztaglandinok között is van "jó fiú" és "rossz fiú". Sajnos a mai életforma, a gyorséttermi étkezés, a manipulált élelmiszerek a rossz fiúkat segítik, s az esszenciális zsírsavakból jut be kevesebb a szervezetbe, ami a jó fiúkat támogatná. A prosztaglandin hiány következtében indulhatnak be különböző kóros folyamatok, melyek általában a túlsúllyal is együtt járnak.

Enzim: Az orvoslásban létezik enzim terápia. Nem biztos, hogy hiányzik, inkább úgy kellene fogalmazni, hogy nem elegendő van valamelyikből, ami bizonyos szervek rossz működését jelzi. Ma már vannak enzim pótló eljárások, de vannak köznapi használatban is olyan szerek, amelyek segítik az enzimek termelődését, vagy esetleg az emésztést. (Pl. élőflórás natúrjogurt)


Igen, az egyszerű elhízásról beszélek én is, itt már felborult egy csomó dolog, amit még esetleg helyre lehet tenni, de egy lötty nem fogja megoldani a dolgokat.

Mégegyszer köszi az észrevételed!

Üdv: Zsu

330. Pirosalma (válaszként erre: 329. - Cszsuka)
2008. jún. 8. 08:26

Szia, Zsuka!


"Aki túlsúlyos, az általában azért, mert valamilyen anyagcserezavar van, előfordulhat, hogy bizonyos enzimek, transzzsírsavak hiányoznak." - ezt hogy érted?:-) Ha egy enzim hiányzik, azon hogy segítesz a vitaminokkal (az enzimdefekt mai tudásunk szerint nem gyógyítható)? A transz-zsírsavak pedig nem szükségesek a szervezetnek mai ismeretink szerint, inkább rosszat lehet róluk hallani (tehát jó, ha hiányoznak:-).


A túlsúlyosoknak pedig csak igen kis százaléka beteg (ismertek bizonyos enzimműködésen alapuló elhízások) - és attól elhízott -, a túlnyomó többség "egyszerű" elhízott.

329. Cszsuka (válaszként erre: 328. - Cimbike)
2008. jún. 8. 08:03

Az, hogy mi a drága, az nagyon relatív. Nekem szerencsére fogyás szempontjából nincs rá szükségem, de egy másik SG fogyasztó hozzájuttatott a fontos információkhoz.

Ezen kívül más termékekkel kapcsolatosan, de a menetében hasonlóval azonban van tapasztalatom. Nem elég bármilyen bogyót vagy löttyöt fogyasztani. El kell hagyni a savasító élelmiszereket és a hízlalókat is. Ezen kívül sokat kell mozogni, bármilyet, ami neked szimpatikus.

Lehetőleg tisztított, vagy pí-vizzel kell készíteni a löttyöt, mert már az is rásegít a lúgosításra. A könyvben ajánlanak különböző vitaminokat, táplálékkiegészítőket, stb. Ezeknek megvan a maga menete. Valóban szükségesek. Aki túlsúlyos, az általában azért, mert valamilyen anyagcserezavar van, előfordulhat, hogy bizonyos enzimek, transzzsírsavak hiányoznak. Ezenkívül lehetséges, hogy tele van a bél lerakódott bélsárral. Ha csak az SG-t használod, s nem használsz rostokat, béltisztítót, bármit, ami fokozza a bélperisztaltikát, akkor lehetséges, hogy valóban hónapokig nem fogsz észrevenni semmit, hiszen "egy fecske nem csinál nyarat", ezesetben egyedül az SG-nek kellene elvégezni egy több oldalról megtámogatandó feladatot.

Szerintem volna még mit írjak, de hirtelen nem jut eszembe több. Talán ez is elég egyelőre.

Üdv: Zsu

328. cimbike (válaszként erre: 326. - Cszsuka)
2008. jún. 7. 20:53
Elvileg azért árulják ilyen drágán, mert kiváltja a zöldség egy részét amit meg kellene enni. Miért kevés? Ennyi erővel nem is kellene innom a sgreenst, hanem csak zöldséget enni egész nap...
327. cimbike (válaszként erre: 321. - Kék)
2008. jún. 7. 20:46
Csak citrom, semmi csodaszer? Mennyit, mikor kell inni? Azt hiszem legközelebb nem dobok ki több tízezer forintot csodaszerekre, hanem kipróbálom a citromot + azt a receptet, amit kikevernek a gyógyszertárban. (bár még több mint 1 hónapom van a sgreensből...)
326. Cszsuka (válaszként erre: 325. - Cimbike)
2008. jún. 7. 20:38
Hát, ez nem sok....:(
325. cimbike
2008. jún. 7. 20:35
Napi 2 liter SGreens, meg kicsit több zöldség.
2008. jún. 7. 13:04
Nekem már van egy kis változás,de a komolyhoz nekem is többet kell tenni.Mindenesetre lépésenként azon vagyok...
2008. jún. 7. 13:03

A szkeptikusok közé tartozom,viszont a környezetem remek eredményekkel büszkélkedik.

Kb. három hete iszom én is a S.g.-t .de még mindig nem tartok ott ,ahol az ismerősök ,- az életmódváltozásra gondolok.

Az étkezésnél nagyobb arányú a zöldség,de még csak 2 liter csúszik le a löttyből.

322. Cszsuka (válaszként erre: 319. - Cimbike)
2008. jún. 7. 12:54
Én is pont ezt akartam kérdezni, hogy mit teszel a változásért? Leírnád pontosan, hogy mit csinálsz?
321. Kék
2008. jún. 7. 12:53
CITROM CITROM CITROM !!!Tutira bevált !!!
320. e13334d0a1 (válaszként erre: 319. - Cimbike)
2008. jún. 7. 12:47
Mit teszel érte?
319. cimbike
2008. jún. 7. 12:45
3. hét, még mindig semmi változás... :(
318. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 316. - Cimbike)
2008. jún. 2. 21:44

Nekem sem hozott valami nagy változást. Ezzel együtt nem hinném, hogy beetetés, mert aki sokáig fogyasztja, annál láttam a változást. De én utáltam az ízét.


Én a Well star termékeit fogyasztom egy hete és ha valaki meséli, nem hiszem el. Reggel 6-kor magamtól ébredek, éjfélig ébren vagyok, de nem fáradok. Drágább, de ezerszer jobb, mint az Inner Light. Az íze is egészen kellemes.

317. Cszsuka (válaszként erre: 316. - Cimbike)
2008. jún. 2. 18:21
Nekem szerencsére nincs rá szükségem, de elolvastam a "beetető" szöveget. Azt azért érdemes komolyan venni. Nem mindenkinek reagál egyformán a szervezete mindenre. Van, akinek hat, van, akinek nem -ugyanaz a szer- és van, akinek nem ugyanakkor hat, nem ugyanolyan tünetekkel, mint a legtöbb embernek!
316. cimbike
2008. jún. 2. 18:07
Most már 2 hete iszom a supergreenst, napi 2 litert. Semmi változás. Hasmenés néha van, de a "szuper tünetek" amiket leírnak a beetető szövegben, nincs.(fáradság stb.) Iszom tovább, mert 2 havi adagot vettem. (sajnos...:))
2008. máj. 27. 11:57
Csak most néztem meg újra, egyébként, napi egy citrom már nagyon jó. Különösen, ha étkezéshez iszod. A zsírt sem engedi felszívódni annyira.
314. ovics (válaszként erre: 311. - Cimbike)
2008. máj. 27. 08:07

Még annyi: a kapható bio dolgokban biztos vagy,hogy bio? Mi is a bio élelmiszer? KEVESEBB adalékanyag,KEVESEBB nitrát,KEVESEBB rovarirtószer használata engedélyezett.Szóval azért vannak benne.........


[link]

313. ovics (válaszként erre: 311. - Cimbike)
2008. máj. 27. 08:02

Tegnap válaszoltam Neked,de nem találom.

Ez a Sanders por (bázikus por ).

Igen ,volt egy csomó tünetem,amit nem ennek tudtam be,de miután már javában ittam a vizes port és múltak a tünetek,kezdtem gyanakodni.

"Kurt Tepperwein: Savtalanítás a fiatalság forrása című könyvében megadja a Sanders por (bázikus por) receptjét. Ennek hatása, hogy sok ásványi anyagot és bikarbonát iont tartalmaznak, melyek direkt lúgosító hatásúak. Kaphatók másfajta bázikus porok is, de azok bikarbonát helyett citrátot tartalmaznak, ami nem olyan előnyös. "

312. Pirosalma (válaszként erre: 311. - Cimbike)
2008. máj. 26. 19:17

Szia!


A nagyon durva lúgosítás igen.

Kismértékben lehet hatni akár a vér pH-jára is, de főként a vizeletére.

311. cimbike (válaszként erre: 310. - Ovics)
2008. máj. 26. 18:28

Azt hogy érted,hogy elsavasodott. Tünetei voltak? Azt olvastam valahol, hogy nem szabad hosszú ideig lúgosítani, a vesekő miatt. Ez igaz lehet?

Bár valahol azt is olvastam, hogy mind ez csak mese. A vér nem tud lúgosodni, mert meghalnánk. Állandó értke van. (elhanyagolható kilengési értékkel) A gyomorban kiegyenlítődik az arány. Pl. ha sok lúgos dolgot eszel, akkor több savat termel a szervezet, és így fordítva. Öregapáink húst ettek szalonnával, az mellé meg még egy kis húst és mégsem volt semmi bajuk. Nem lúgosítottak... :) Most meg allergia, meg minden.... Szerintem csak bio dolgokhoz kellene visszatérnünk és akkor nem lenne gond. Én már azért próbálom csak ki ezeket a dolgokat, mert már 15 éve allergiás vagyok és nagyon unom. Nem hiszek bennük, de hajrá...!

310. ovics (válaszként erre: 308. - Cimbike)
2008. máj. 26. 15:04
Így szoktam leadni a gyógyszertárban.
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook