Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Esküvő egy amerikaival. Mi a menete? fórum

Esküvő egy amerikaival. Mi a menete? (tudásbázis kérdés)


2012. aug. 6. 18:10
Azota nem sok dolgot tudtam meg, szoval ha van valaki aki tudna segiteni meg mindig szivesen fogadnam. Koszonom :)
14. Noncsi18 (válaszként erre: 12. - Virus2008)
2012. júl. 23. 15:18
Fiatal vagyok meg es hazas se voltam, nem igazan tudom, hogy mitol kell felnem ezzel kapcsolatban. Biztos, hogy o is beakarja azert biztositani magat, hogy ha valas lesz akkor ne tudjak elvenni tole semmit (bar nem is akarok) De amig hazasok vagyunk es nem fizet valamit, akkor az en fizumbol is vonhatjak, vagy ne haragudj de tenyleg nem tudom hogy mukodik :D
13. Noncsi18 (válaszként erre: 11. - Virus2008)
2012. júl. 23. 15:14
Ez az hogy en is igy tudom, es nem tudom ezt, hogy lehet "kivedeni". Max oda viszek hozza par ruhat meg ilyenek :)
12. virus2008 (válaszként erre: 7. - Noncsi18)
2012. júl. 23. 14:59

És azért annak utánanéztél hogy neki nincs e tartozása és egyebek?


Nehogy a végén megszívd, csak óvatosan!!!!

11. virus2008 (válaszként erre: 1. - Noncsi18)
2012. júl. 23. 14:57
Szúrópróbaként szoktak ellenőrizni, én úgy tudom.
10. Noncsi18 (válaszként erre: 5. - Niggagirl)
2012. júl. 23. 14:32

Jah amugy en kicsit mas verzioba hallottam, szoval ezert nem tudom, hogy tenyleg mi hogy mukodik. En ugy hallottam, hogy most csak szemelyit kapok es 2 ev mulva van egy ellenorzes, ha azon atmegyunk, tudjuk bizonyitani hogy egyutt elunk stb stb akkor kapok zold kartyat es 5 ev utan leszek allampolgar.

Igazabol 1 honapja ismerem kb a sracot, szoval az is lehet, hogy ki se tart mellettem, de ez sem erdekel, mar az is valami, hogy ha akar 1 evre lesz papirom :)

9. Noncsi18 (válaszként erre: 3. - Édesmandula)
2012. júl. 23. 14:29

Nem tudom melyikre gondolsz, arra, hogy igy kiirtam ezt ide, vagy arra, hogy hazassagot kotok? :) De az elsore a valasz, ha segitseget varok es nem irom le az igazat, akkor lehet, hogy rossz infot kapok.

A masodikra pedig, ezt csak az tudja aterezni, aki tultartozkodott. En nagyon boldog vagyok, hogy vegre meg lesz a papirom, nagyon rossz erzes felni attol, hogy barmikor hazakuldhetnek is elveszited minden itteni dolgodat.... Illetve vissza se johetnek es nagyon megszerettem amcsit :)

8. Noncsi18 (válaszként erre: 4. - Ágio8405)
2012. júl. 23. 14:26
Koszonom szepen, irok is neki :)
7. Noncsi18 (válaszként erre: 5. - Niggagirl)
2012. júl. 23. 14:26
:) Sok sikert kivanok neki, eszmeletlen nagy szerencsem van a sraccal, mert se penzt se kapcsolatot nem akar, egyszeruen csak leteznek meg ennyire jo szivu emberek. Teljesen le vagyok dobbenve meg most se tudom felfogni, mert nekem is ez az egyik almom, hogy vegre hivatalosan elhessek itt. :)
2012. júl. 23. 10:46
álma:)
2012. júl. 23. 10:45
mi laza van benne? inkább szerencsés mint laza! sajnos nem tudok érdemben hozzá szólni. annyit tudok hogy a zöldkártyát megkapod az esküvő után, de az még nem a vége. 3 évnyi életvitelszerű együttélést kell bizonyítanotok, hogy amerikai állampolgár lehess. ha van zöldkártyád egyből vállalhatsz munkát is természetesen. az én húgom is kint van N.Y.-ban és Ő is szeretne kint maradni végleg, remélem összejön neki mert gyerekkori élma:)
2012. júl. 23. 10:25
egy ismerösöm 2 évig volt igy kint és nem kellett haza jönnie intézni és nem törödtek azzal hogy feketén volt kint azt tudom és pár hónap amig kézhez kapta a papirokat. Van itt egy lány neki is Amerikai a férje, igaz szerelmi házasság de magáról az engedélyekről tud tanácsot adni. Huncutka84 a neve.
3. édesmandula (válaszként erre: 2. - Noncsi18)
2012. júl. 23. 10:14
nagyon laza hogy ezt itt, így, ilyen formában bevallod :DD
2012. júl. 23. 10:12
Hozzamegyek egy amerikaihoz es rengeteg kerdesem lenne. Eloszor is a ket legfontosabb, ez csak erdekhazassag lesz es tobb mint egy eve tultartozkodtam mar. Ilyenkor ezt figyelembe veszik? Ha beadjuk a kerelmet akkor elutasithatjak? Mennyi ido mire osszetudunk hazasodni? Milyen papirok kellenek? Az eskuvo utan mennyi ido mire kapok valami engedelyt? Szoval, hogy rogton hivatalosan lehetek itt? Az elejen is van ellenorzes/meghallgatas? Kell kozos lakcim? Mikor kapom meg a munkavallalasi engedelyt? Ugy hirtelen ezek jutottak eszembe. Kerlek titeket, csak olyanok irjanak akik vegigcsinaltak mar ezt, vagy valami nagyon kozeli ismeros mellett elte at. Szoval a remhirek es pletykak nem erdekelnek. Igy is elegge izgulok :):):)
2012. júl. 23. 10:07
Eskuvo egy amerikaival, mi a menete?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook