Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Albérletet keres/kínál fórum

Albérletet keres/kínál (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
726. 99279bb06f (válaszként erre: 725. - 0b3c7f5b73)
2014. dec. 3. 20:00
Ez komoly?
2014. dec. 3. 12:31

Sziasztok!

Látom sokaknak okoz problémát, hogy megfelelő helyen és áron kiadó lakást szerezzen.

EGY LEHETŐSÉGET AJÁNLANÉK, TALÁN SEGÍTHETÜNK EGYMÁSNAK.

Én szeretném lakásba fektetni a pénzemet, amit utána bérbe adnék. Azt viszont nem szeretném, ha veszek valamit és üresen áll. A bérleti díj természetesen az elhelyezkedéstől, a lakás méretétől illetve a bérlő igényeitől függ. Budapest és környéke jöhet számításba, esetleg az északi agglomeráció, Veresegyházig bezárólag, kis családi ház. A bérletet legálisan, közjegyző által hitelesített szerződéssel, leginkább hosszú távra és közösen kialkudott díjal képzelem el.

Ha van itt olyan érdeklődő, akinek van rá ideje és hajlandó magának kinézni előbb említett lakást vagy ingatlant, akkor egy személyes megbeszélés után én megvásárolom és ha rajtam múlik azonnal költözhet.

Minden megoldás érdekel. Kérdésekre itt is válaszolok, de konkrétumokat csak privátban vagy személyesen.

724. lybp
2014. nov. 10. 21:05

Sziasztok!

Fiatal lány vagyok és Debrecenben keresek kiadó szobát, akár azonnali költözéssel. :)

2014. nov. 6. 15:58
Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni albérlet ügyben. Már több hónapja keresgélünk albit a párommal és két cicával.Sajnos eddig sikertelenül.Igaz a közvetítő csak pénzt húzott le rólunk.Sajnos nagyon időnk sincs keresgélni mert mindketten dolgozunk.2,3,4 metró környékén lenne optimális. Ha valaki tud segíteni kérem jelezze.köszönöm
722. Mamy
2014. okt. 25. 15:23

Sziasztok kedves Fórumozók!


Sürgősen kiadó lakást keresünk családommal (férj,2 gyerek,kerekesszékes papa meg én)a XVII. kerületben.Mostani lakásunkból 7,5 év után ki kell költöznünk váratlanul(tulajdonos unokája költözik be),1 hónap haladékot kaptunk,amiből már jó 1 hét letelt sajnos.Viszont normális áron és földszintit,vagy lifteset eddig még nem találtunk.Van helyette nagyon drága,meg emeleti.Se neten,se ingatlanosba,se ismerősök által.Amennyiben valakinek van valamilyen ötlete,esetleg és főleg kiadó lakása,úgy nagyon szépen kérem,hogy gondoljon ránk!Köszönöm szépen!!

721. Magdalénia (válaszként erre: 697. - Magdalénia)
2014. okt. 21. 20:50
Már nem aktuális a hirdetés. Elkelt. :)
2014. szept. 30. 13:03

Sziasztok!

Ha tud valaki Érden vagy Budapesten kiadó kúltúrált családi házat minimum 3 háló és nappalis kéne akkor irjon nekem privit..köszönöm..lassan feladom a reményt ,hogy találok..és nagyon sürgős lenne

2014. szept. 8. 06:31
Miskolcon keresnék 18-28 közötti lány albérlőtársat! Valaki esetleg? :)
718. ca43169457 (válaszként erre: 716. - Nyoszorgo)
2014. szept. 1. 08:04
Én nem adtam fel, csak sikerült. :-)
717. Vateraadd (válaszként erre: 714. - Ca43169457)
2014. aug. 31. 19:49
Sziasztok ! Lenne egy kiadó lakásom, 56m2-s 1,2félszobás,most lett felújítva a lakás minden kilett cserélve, Budapest.XX.kerületben található 6.emeleti. érdeklődni. 06-20-983-76-98
2014. aug. 29. 20:49
Sziasztok! Párommal már vagy fél éve albérletet keresünk, vidékről költöztünk Pestre a rokonom lakásába, majd átköltöztünk egy ismerős lakásába, de azt is csak azért, mert az előzőből el kellett jönnünk. Amikor beköltöztünk, megbeszéltük, hogy keresünk mást, azóta eltelt 2 év. :D Folyamatosan lestem, hogy mi a felhozatal és azt kell, hogy mondjam, nem találni jó áron jó lakást. 2 szobásat szerettünk volna, de ezek az árak... végül teljesen véletlenül találtam egy lakást, Budakalászon. Szerettünk volna a 2.,3. kerületben maradni, a belvárosban nem tudnék lakni és én is azt mondom, hogy inkább Budapesttől kijjebb kell keresni, mert olcsóbb is és nagyon hamar be lehet jutni a belvárosba! Szóval megláttuk ezt a lakást, ami vééégre mindkettőnknek tetszett és október 1-jén költözünk!!! Csendes, tágas, 1+2 szobás, kis kert is van hozzá. És 25 perc alatt be lehet érni a városba hévvel. :) Ne adjátok fel!
2014. aug. 25. 10:35
Budapest, XIV. kerületből Ingyen elvihető egy újszerű állapotban lévő, kinyitható, kétszemélyes kanapé kettő darab fotellel. Érdeklődni privát üzenetben lehet....
714. ca43169457 (válaszként erre: 713. - Gomboc7)
2014. aug. 25. 09:14
Szia Gombóc! Sajnos most nem tudok kiadó lakást... :-(
713. gomboc7
2014. aug. 24. 09:56

Már elolvastam! ;)

Nem sorolok én sem senki elé, nem nekem kellene a lakás. Úgyhogy nem problémázok ezen. :D

712. ca43169457 (válaszként erre: 711. - Gomboc7)
2014. aug. 24. 09:35
Nem sorolok eléd! Én már megtaláltam az álom lakásom, és nem Gödöllőn. Lásd a naplómban gombóc. Ildi napjai... címe
711. gomboc7
2014. aug. 24. 09:32

Igazából én is érdeklődnék az albérletről, de nem saját részre.

Elsősorban az anyagi háttere érdekelne. Talán nagy egy ember számára a 2 szoba, de ki tudja, lehet, hogy ez lenne az álomlakása. :)

710. ca43169457 (válaszként erre: 709. - Hoffmann Tündi)
2014. aug. 24. 07:46
Szia Tündi! Kiadó még a lakás? Mekkora? Ha gondolod, írj privit a részletekről. Lehet, hogy az egyik kolléganőmet érdekelné. Bérletidíj, felszereltség érdekelne és a lakás mérete.
709. Hoffmann Tündi (válaszként erre: 705. - Pancsika0046)
2014. aug. 22. 19:13

Szia Pancsika!

Ha a lányok még nem találtak lakást, nagyon szívesen segítek nekik. Én meg pont a másik oldalon "szenvedek" mint lakástulajdonos, ti. nem találok megbízható albérlőt. Hívjanak fel, Blahánál van egy kiadó lakáson (szerződéssel, hivatalosan, min. 1 évre, de inkább hosszú távra, 2 külön szoba és külön konyha). Részleteket majd privátban ha még aktuális!

708. ca43169457 (válaszként erre: 707. - Gomboc7)
2014. aug. 21. 10:29
Köszönöm Gombóc! Gyorsan ment és nem kellett protekció hozzá. Annyit kell tudni, hogy a férjem gyerekei ott élnek, és az unoka is. Autóval járunk dolgozni, így nem gond. (Lásd a naplómban)
707. gomboc7 (válaszként erre: 706. - Ca43169457)
2014. aug. 21. 10:26

Jajj de jó! Gödöllő szép hely, kicsit irigykedek. Nekünk mondjuk teljesen kiesik, egyelőre.

Örülök, hogy ilyen sikerrel jártál! :)

706. ca43169457 (válaszként erre: 702. - Pancsika0046)
2014. aug. 21. 10:25
Szia Pancsika! Sajnos Budapesten az egyetemi oktatás időszakában nagyon nehéz bérleményt találni. Én is folyamatosan kerestem. Egészen tegnapig, de mi nem a fővárosban találtunk, hanem Gödöllőn. Fővárost feladtam. Igen, jól látod a helyzetet, a kiadók bőven válogathatnak a bérlők között, meg sokan akarnak bérelni, kevés a kiadó lakás. Ingatlanos? Meg lehet próbálni...
705. Pancsika0046 (válaszként erre: 703. - Adri111)
2014. aug. 20. 15:52
Hát igen, ez a legrosszabb időszak az albérletkeresésre.Már úgy vannak vele, hogy mindegy hogy hányadik kerületben,csak már legyen valami. Mindig lejjebb vitték az igényeiket a helyet illetően, már ott tartanak hogy nem számít hogy hol, csak végre találjanak lakást.
704. kisj
2014. aug. 20. 15:49

Forduljanak ingatlanközvetítő irodákhoz.

De ne olyanokhoz, akik pénzt kérnek tőlük és ne is olyanokhoz, ahol csak címeket vágnak hozzájuk.

Az ingatlanosnak kell leszerveznie a lakások mutatását.

Jól teszik, ha eleve annyi kp-vel mennek nézni, hogy a szerződést egyből meg tudják kötni, vagy foglalót le tudjanak tenni.

703. Adri111
2014. aug. 20. 15:45

Szerintem annyi a baj, hogy a lehető legrosszabbkor keresnek albérletet, mert most derültek ki a felvételi ponthatárok, most vannak a gólyatábook, most derül ki, hogy ki nem kapott kollégiumot, és emiatt egész évben most a legnagyobb a verseny a lakásokért.


Annyi a titok, hogy ha valami tetszik, akkor azonnal, ott helyben le kell foglalni és nem szabad hezitálni, hogy hátha lesz jobb. Egyébként melyik kerületben kerestek lakást? Illetve ha nagyon adott környéken kerestek, akkor lehet esetleg az, hogy nem csak az adott kerületbe nézitek, hanem oda is, ahonnan mondjuk könnyű eljutni tömegközlekedéssel a munkahelyre. Így már sokkal több lehetőség lesz.


Egyébként öcsémnek a gólyatáborban derült ki annó, hogy nem kap kollégiumot, kb 1 hetünk volt albérletet találni neki az iskolakezdés előtt... De nem volt miért aggódni. Összeszedtünk minden szóbajöhető hírdetést, felhívtuk őket, hogy holnap mennénk, anyáék feljöttek Budapestre másnap, végigjárták az összeset aztán választottak öcsémnek. Nem volt semmi gond, pedig kb 5 munkanapunk volt rá.

2014. aug. 20. 15:33

Sziasztok.

Egy kétségbeesett édesanya írja ezeket a sorokat.

Gyermekeim,29 és 27 éves leányok,Budapesten élnek,

és már kb. 3 hete albérletet keresnek.Ők ketten és

egy hasonló korú barátnőjük,mindhiába.Már számtalan

Lakást megnéztek, de sajnos soha nem sikerül megkapni, ugyanis mindig van valaki aki előbb telefonál,vagy a"majd értesítjük szöveg", amire már lehet akár keresztet vetni.Legutóbb a hirdetés feladása után 4 perccel telefonáltak.Akkor azt mondták nekik ők az elsők, megbeszélték az időpontot,de amikor megnézték az egyébként nagyon megfelelő panellakást,az volt a válasz, hogy később jön egy házaspár,ha nekik nem kell, akkor a lányoméké lesz a lakás.Mert ugyebár a házaspár volt az első telefonáló !!! és mivel a bérbeadó talpig becsületes a sorrend az sorrend.Más lakásokkal is ez a helyzet,már az ideg összeropanás határán vannak,augusztus végén költözni kell de HOVA??? Van aki csak egyetemistáknak adja ki,azért szóba sem áll velük:

MIÉRT??Teljesen normális munkahelyen dolgoznak ,egyébként mindkettő közalkalmazott.

Kérdéseim:Mit csinálnak rosszul?

Mi ilyenkor a módi?Esetleg van valami kulissszatitok az ingatlanossal?Hogy kell ilyenkor eljárni?Kérem, ha van valaki aki megosztaná tapasztalatait, vagy tudna valami hasznos tanácsot adni nagyon megköszönném.Vagy ha valaki ingatlanosként tudna segíteni, boldoggá tenne egy reményvesztett családot.1+ 2 félszobás, vagy 2+1 félszobás lakás kéne,Max.75-80000 ft -ig.Fizetőképesek vagyunk.Köszönöm hogy elovastátok,ezzel is felvillant egy reménysugár,hátha valaki tud segíteni tanácssal,stb.Sajnos mi 200 km-re lakunk, csak annyit tudunk nekik segíteni hogy az interneten nézegetjük a kiadó lakásokat.A mostani albérletből

egyébként azért kell eljönni, mert a felettük lévő lakásból eláztatták őket.A lakás romokban, a penész és a dohszag mindenütt,embertelen körülmények vannak.Üdvözlettel:Pancsi.

701. ca43169457 (válaszként erre: 699. - Seherezadee)
2014. aug. 19. 09:23
Nekünk ez sajnos nem jó. Nekem is van kutyám. :-(
2014. aug. 15. 11:13

Sziasztok! Kiadó lakást, kertes házat, vagy házrészt keresek Budapesten vagy környékén 2 felnőtt és egy szobakutyus részére.


Alapterület: minimum 50 m2.

Szobák száma:

Fűtés: gáz cirko vagy konvektor.

Legyen bútorozott és gépesített

Bérleti díj: megállapodás szerint, maximum 70 000 Ft-ig

Kisállat ne legyen kizáró ok!


Ajánlatokat privát üzenetben várom itt a portálon.

2014. aug. 15. 11:02
Van egy kiadó másfél szobás, zuhanyfülkés cca 65 m2 különbejáratú bútorozott lakásom. / kábeltv , internet /A lakás egy családi ház alsó része, ami hegyen van Ürömön. Bp határától 50 méterre. Mivel hegyen van, az egyik szoba félszuterén, a másik szoba viszont panoráma ablakos körbe. Számlával, rezsivel 2 fő részére 75 ezer ft!! / ui: van 2 kutyám/ Munkával , állandó anyagi bevétellel rendelkezők jelentkezzenek, vagy diákok. Akit érdekel az keressen meg lilien@freemail.hu
698. ca43169457 (válaszként erre: 697. - Magdalénia)
2014. aug. 15. 06:10
Köszönöm az információt. Nálunk van egy kistestű kutyus.
2014. aug. 14. 17:31

Óbudán, a Flóriánhoz közeli 29 m2-es, egy szobás összkomfortos, bútorozott minigarzon kiadó (50eFt+rezsi). Egy személynek, vagy egy párnak ideális.

E-mail: salugKUKACfreemailPONThu

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook