Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Esküvőre pénzt adnék, de miben? fórum

Esküvőre pénzt adnék, de miben? (beszélgetős fórum)


15. Anatita81 (válaszként erre: 1. - C8fb027447)
2012. máj. 11. 13:47
Mi egy keretbe, az üveg mögé szépen, mint egy kép elrendezve kaptunk pénzt, azóta is ott lóg a falon... :)))
14. Msolya
2012. máj. 11. 13:44
Origami pénzből.. :) Uncsitesómék katak ilyet, jól nézett ki nagyon, és ötletes is.
2012. máj. 11. 13:22
bnőmék esküvőjén láttam egy hatalmas, szenzációsan jó pénz adási formát. Mégpedig, kis méretű fából készített talicskába púpoztak fel 20ezer Ft-ot 1 Ft-os címletekben :))))) Akkor az volt a legkissebb fizetőeszköz, most az 5 Ft-ossal lehetne megcsinálni ezt :)))
12. d'moni
2012. máj. 11. 12:33
Veszel egy drága márkás bonbont, az aljára teszed a borítékot és átkötöd masnival. Így kicsit cseles is, mert azt hiszik, hogy "csak" egy bonbont kapnak, de alatta van a lényeg, csak meg kell fordítani. :)
2012. máj. 11. 09:41

[link]


Tessék, szerintem ötletes:)

2012. máj. 10. 20:46
Mi egy kemcsoben kaptuk a penzt ami le volt dugaszolva.Es bele volt gongyolve egy szep papir idezettel.Ajandekboltban lattam en is ilyet.
2012. máj. 10. 20:30

Ismerőstől hallottam, akkor még volt forintos érménk.

Százezer forint egyforintosban - egy aktatáskában, szépen lezárva. A kulcsot mellékelték.

8. o.andi (válaszként erre: 6. - E16fe97baf)
2012. máj. 10. 19:34
nagyon okos ötleteket adtál...tényleg!!köcke:)
2012. máj. 10. 19:16
Nekem jöhet kártya formájában is ha boritékba nem férbelek. xĐ
6. e16fe97baf (válaszként erre: 1. - C8fb027447)
2012. máj. 10. 18:43
ajándékboltokban lehet kapni cukros mandulát, esetleg monogramozott szív alakú mandulákat különböző saclettikben, zsákokban, díszdobozokban mi abba kötöttük általában a pénzt...vagy két monogrammozott pezsgőspohárhoz masnival kötve, vagy két monogramozott ezüst kiskanalat összekötve szalaggal és belekötve a pénzt..
2012. máj. 10. 18:38

Egy másik klasszikus: nagy dobozba kisebb, még kisebb, ... és a legkisebb dobozba a pénz. Hajtogathatsz belőle valami egyszerű motívumot is.


Vagy vegyél valami pohárkészletet, akár felespoharakat vagy pezsgőspoharat, és azt béleld ki a pénzzel. Ez persze némileg megköti az összeget is, mert általában hármasával vannak csomagolva, egy általános készlet meg két készlet, ami, ha minden poharat tízessel bélelsz, minimum 60ezer forintot jelent.

Bár szerintem az is nagy poén, ha 1-2ezresekkel tömöd meg. :D

Vagy vehetsz ugyanígy két pohárkészletet, valamivel összefogatod, de csak az alsóba teszel pénzt. Ez persze feltételezi, hogy ott állsz mellettük a kibontáskor, és szólsz, hogy az alsót is nézzék meg. ;)

Mondjuk ezek a poénok a felső tízezerrel nem kompatibilisek. ;)

2012. máj. 10. 18:27

Én a fiaméknak rendeltem egy dobozt, amibe mindenféle vicces dolgot lehet tenni felirattal, a méztől a gumi óvszeren át a keményítőig. Az utolsó rekeszbe lehet tenni a pénzt a köv. felirattal: "Azt mondják, a pénz nem boldogít. - Ha Titeket sem, küldjétek vissza"

Nekem ez tetszik nagyon!:))

2012. máj. 10. 18:25
persely?
2012. máj. 10. 18:24
Én egy nagy plüssmaci kertészgatyájának zsebébe raktam a borítékot.
2012. máj. 10. 18:23
Kedves jó barátom házasodik, pénzt szeretnék adni, de nem csak egy borítékban, hanem valahogy emlékeztessen, pl a virágcsokorra kötött pénz egy jó ötlet, de már lerágott csont, viszont más ötletem nem igazán van, segítenétek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook