Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szakítsak, vagy fogadjam el? fórum

Szakítsak, vagy fogadjam el? (beszélgetős fórum)


1 2
2015. ápr. 23. 06:59
probald az utobbit.
42. 2c5f60da64 (válaszként erre: 37. - D150402ac5)
2015. ápr. 18. 09:31
Ezt komolyan gondolod? Inkább füvezzen? Meg dühkitörései vannak? És a gyereked ebben nő fel? Uhhh. Nagyon felelőtlen vagy.
2015. ápr. 18. 09:29

Mindenki azt mond, amit akar, igazából a tettek beszélnek. Lehet szövegelni, hogy Ti vagytok számára a legfontosabbak, a tettei nem ezt bizonyítják. Sajnos egy link drogost sikerült összeszedned, aki az életben nem fog megváltozni.


Ha már van gyereketek, ebből kell kiindulni, és tanulni a hibádból, nem hagyni, hogy a gyereked ebben nőjön fel, ezt lássa és ez legyen neki a normális, hogy az apukája be van állva, és a haverokkal füvezik. Ez egy más életforma, amiben hagyni egy gyereket szerintem nagyon nagy bűn.


300 km re laknak a szüleid, az egy dolog. A lényeg, hogy vannak szüleid, akikhez mehetsz a gyerekkel. Hát szedd össze és menjetek. Ha a nem tudom én milyen beteges, a párod iránti érzelmeidre hallgatsz, a gyerekedet teszed tönkre.


Leléptek, majd írsz neki, adsz egy ultimátumot esetleg, hogy normál élet káét éven keresztül és akkor átgondolod a közös jövőt.


A jobb megoldás viszont: leléptek, beszélsz egy jogásszal (családsegítőben ingyenes), követeled a gyerektratást, amit utalgat havonta. Ennyi.


Ha benne maradsz, nagyon meg fogod bánni. Nem értem, hogy lehet ezen egyáltalán gondolkozni. Anyuka vagy, felelős vagy valakiért és egy lepukkant narkóst bevállalnál.

40. aeb0378846 (válaszként erre: 39. - EsztyMorgan)
2012. júl. 2. 08:52

Teljesen igazad van, de a hónapok telnek a kislány érdekei meg nincsenek sehol.Ez a nő nem tesz semmit a lánya érdekében?

Pár fórumtól nem jön rendbe semmi...

39. EsztyMorgan (válaszként erre: 37. - D150402ac5)
2012. márc. 27. 11:27

Inkább füvezzen, mint megcsaljon?? :O

Hát fura elv, mit ne mondjak :O

Ha értetek nem képes változtatni az életén, akkor megette a fene az egészet. Az nem mentség, hogy gyenge jellem. A mai világban szerintem mindenki találhatna okot az ivásra, füvezésre, drogozásra, stb.. De ez a könnyebbik, "szarok én bele mindenbe" út. Mondani mindent lehet. Bizonyítani már sokkal nehezebb.

Igényli a szexet mindennap. Hmm.. szép és jó. Nem vagyok frigid, vagy akármi.. de én bizony egy idő után tuti megunnám, ha mindennap a párom rendelkezésére kell álljak.

És mi lesz a te igényeiddel? Vagy ami még fontosabb: a kislányod igényeivel? Érdekeivel? Annak 100-szor fontosabbnak kéne lenni.

38. 97f33311ff (válaszként erre: 37. - D150402ac5)
2012. márc. 23. 17:45
elég érdekes felfogás ez..."akkor már füvezzen, mint megcsaljon"...azt ne csodálkozz, ha egy nap ezen függőségéből majd valami jó nagy baj fog lenni, akár a gyerekkel a hülye felelőtlenség miatt, vagy az apjával a sok szartól, amit szed, szív..te meg biztos elégedett fogsz akkor majd lenni, mert ezt helyesebb választásnak hagytad.....feszültséget meg máshogy is le lehet vezetni (pl. futással, könyvolvasással, sporttal, és kurvát dugni sem kell, ha a ti kapcsolatotok egyébként jól működne- mert téged kufircolna dühében is)...itt nem csak az apa selejtes, hanem bocs, de benned is van némi defekt....
37. d150402ac5 (válaszként erre: 36. - Brigitta2121)
2012. márc. 23. 17:32

Nála is a stressz, azt mondta, nem jár el bulizni, kocsmázni, ennyi kell neki( munka után mindig bemegy az öccséhez) és elszívnak 1 cigit... Nálunk még a "családja" is probléma, együtt dolgozik az anyjával és az öccsével... Nem bírnak ki fél napot egymás nélkül... Az anyja is rátelepszik, nehéz ügy. Ugyanakkor minden nap elmondja mennyire szeret minket, és a szexet is minden nap igényli. Evvel semmi gond. Csak az állandó füvezgetésnek azért már észreveszem rajta a mellékhatásait: bágyadtság, feledékenység, és a dühkitörései... A kislány meg imádja az apját! De ha nem lenne fű, akkor meg tuti a piára szokna rá, mert Ő sztem ilyen jellem(GYENGE) sztem csinálhatunk bármit, az a baj, hogy ez a világ már egyre romlottabb, egyre több a stressz, úgyis le fogja egy ffi vezetni a felgyülemlett feszültségét, ha nem drogokkal, akkor kurvákkal:((

És inkább akkor már füvezzen, mint megcsaljon! De a gyerek közelében megmondtam neki, hogy nem fogom engedni, ha kell minden nap összeveszek vele!

36. Brigitta2121 (válaszként erre: 31. - D150402ac5)
2012. márc. 21. 19:49
ERös jellem, nalunk a problema, hogy rengeteget dolgozik, és sok a stressz, és azt mondja hogy ezért teszi.. De naprol napra többet teszi... és én lassan hatterbe kerülök, de szeret nagyon, éS mondtam neki, hogy egy ideig varok, nem mondom hogy most kell abba hagyd vagy holnap, neked kell eldöntened... aztan ha nem latok törekvést egy idö utan, sajnos nalunk is el kell gondolkodjunk ://
35. Brigitta2121 (válaszként erre: 30. - D150402ac5)
2012. márc. 21. 19:44
Igen, nalunk is éppen ez a helyzet... A szerelem nagy, minden szép, anyagilag rendben vagyunk... csak ez a franya dolog, ami nem kellene... Nalunk sajnos a szexualis életben korlatoz, ami nekem nagyon fontos :((Nehéz vagyis lehetetlen tökéletes férfit talàlni.. én azt tanacsolom, hogy lassan de segits neki.. Mret ha csak egyszerüen hajtogatod, akkor csak veszekedést szül.. Probald meg ravezetni, hogy sajatmaga is biztos legyen benne hogy ez nem vezet helyes uthoz... és sajat maga tegye le... Ha eltudod vele képzelni az életed vele, akkor megéri még egy kis türelem, és segits neki.. Ez egy problema, amit ketten kell megoldjatok, ennyi.. Azért irom ennyire biztosan mert én latom, hogy müködik ez a mindennapjaimban... Gondolom rossz ember nem lehet, ha jol banik veletek, akkor hajra :)
34. Anatita81 (válaszként erre: 30. - D150402ac5)
2012. márc. 21. 13:12

Ha annyira szeret, akkor lemond értetek a fűről.


Senki nem garantál semmit, viszont ahogy többen írták már, az életetekkel játszotok! Az autóvezetéshez főleg észnél kell lenni, míg egy józan ember simán kivéd egy veszélyes helyzetet, ő beállva nem biztos... 1 másodpercen is múlhat, a reakcióidő pedig annál többel is csökken, ha be van szívva!


Amúgy én is jártam hasonló társaságba, nagyon aranyosak voltak, jól éreztem magam, DE ahogy a kutya és a papagáj is beájult, ha a lakásban füvezés folyt, ugyanúgy a kislányotok is megkapja a magáét. :(

33. EsztyMorgan (válaszként erre: 24. - 91d4989ab9)
2012. márc. 21. 12:56
Pont ezt akartam mondani. A füvezés nem legális Magyarországon, legalábbis úgy tudom. Ha egyszer valaki bejelenti.. ne adja ég elvehetik a kicsit tőletek. Ha már van baba, akkor ő legyen az első. Szerintem a szüleid a maguk módján, de szívesen fognak neked és az unokájuknak segíteni.
2012. márc. 21. 12:23

És ki fogja garantálni, hogy egyszer nem mentek fának?

Hosszú távon intelligenciavesztést, feledékenységet, agressziót, esetleg aluszékonnyá, figyelmetlenné tesz, kialakul a mentális függőség, aminek fizikai tünetei is lehetnek.


A napi egy még talán csak elmenne, de mindig?

31. d150402ac5 (válaszként erre: 30. - D150402ac5)
2012. márc. 21. 12:16

Amúgy várom a fejleményeket!!!

Remélem a Párod erősebb jellem...

30. d150402ac5 (válaszként erre: 25. - Brigitta2121)
2012. márc. 21. 12:15
Na akkor te bele tudod magyad képzelni a helyembe... Igen, szültem neki egy gyögyörű babát, mert amúgy nagy a szerelem köztünk! Minden nap elmondja mennyire szeret minket és mennyire büszke ránk. Ha most otthagyom, ki garantálja, hogy jobb lesz Békés megyében az Isten háta mögött, ahol semmi lehetőség?? És ki garantálja, hogy más férfi jobb lesz? A kislány is imádja az apját. Tényleg nagyon nehéz döntés:(((
29. Pahet a vadász (válaszként erre: 1. - D150402ac5)
2012. márc. 21. 07:02

én csak két dolgot kérdezek: Miért szültél olyannak, akinek fontosabb a fű mint te? Hogyan ülhetsz be egy olyan ember mellé a kocsiba, aki nincs teljesen magánál?

Mindkettő "életveszélyes" lehet....

28. Iodine (válaszként erre: 27. - Iodine)
2012. márc. 21. 02:08
Ez a "ha megeri" jo hulyen hangzott a vegen,mert persze,hogy megeri,hisz egy emberrol van szo.Nem ugy ertettem,csak igyekeztem rovidre fogni.
27. Iodine (válaszként erre: 1. - D150402ac5)
2012. márc. 21. 02:01

Mikor megismerted mar akkor is fuvezett?Szoktal errol beszelgetni vele?Miert csinalja?Van ra valami epkezlab magyarazata?Azon kivul,hogy lenyugtatja.Meg a kislanyotokkal egy legkorben is szokott fuvezni?

Sok fontos kerdes van amit tisztaznotok kene.Meg hogy hajlando e leszokni,vagy legalabb krompromisszumra.

1.lepes kent,en nem engednem,hogy otthon vagy a gyerek kozeleben,kocsiban vezetes kozben szivja.Ez a legfontosabb.

A tobbirol meg el kell vele beszelgetni.Probald meg megerteni,ha nem megy es a leszokasrol hallani sem akar,akkor jobb ha hagyod a fenebe.


Amugy meg a fu nem okoz fizikai fuggoseget,csak pszichikait.Ugyhogy ha akarna,le tudna szokni rola,mert az nem olyan mint pl a herion,vagy a gyogyszerek,alkohol stb,hogy fizikai fuggoseget okoz es elvonasi tunetekkel,fajdalommal jar.


Na meg ugye terapia,orvos...Ha megeri.

26. 91d4989ab9 (válaszként erre: 25. - Brigitta2121)
2012. márc. 21. 00:33
sok erőt neked, ahhoz hogy tudd tartani magad, nem irigyellek
25. Brigitta2121 (válaszként erre: 1. - D150402ac5)
2012. márc. 21. 00:30
Ez hihetetlen, de majdnem szo szerint egy cipöbe jarunk.... :O Csak annyi a különbség hogy nekünk nincs baba! /még... Teljes mértékben megértelek, de azt mondom hogy a baba miatt allitsd valasztas elé... Nalunk most van, a türelmi idöszak, hogy felhagy vele vagy nem... :/
24. 91d4989ab9 (válaszként erre: 23. - 91d4989ab9)
2012. márc. 21. 00:26
elviszik intézetbe, ne hagyd hogy idáig fajuljon a dolog
23. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - D150402ac5)
2012. márc. 21. 00:20

fogdd a gyereket és irány anyukádék...



persze úgyse fogadod meg...



mindenesetre ne szülj neki még egy babót lécci, károsodhat is, és ne engedd egy légtérbe cigizni a babával


ha meg a rendőr lekapcsolja amint a kocsiban füvezik mész vele a börtönbe te is? és akkor mi lesz a kislányoddal?


jó reggelt...

2012. márc. 21. 00:13
Istenem.. tudod ugye, hogy ez már csak rosszabb lesz? Kb. ugyanaz, mintha alkoholt inna, s az se nagyon bíztató, hogy durván beszél veled. Én nem vagyok prűd, nem tartom drognak a füvet, de -ahogy az alkoholt, vagy a nikotint is- ha valaki mindennap használja, azzal már gond van.
21. 25d4b44717 (válaszként erre: 1. - D150402ac5)
2012. márc. 21. 00:07
Éncsak egy tanácsot adnék,légy résen a kocsiban,hogy ne ti patkoljatok el a leánkáddal,mikor a kocsitok felcsavarodik egy fára!
20. b81fcd1219 (válaszként erre: 15. - D150402ac5)
2012. márc. 20. 22:34

Nincs itt dilemma!


Ha azt akarod,hogy a gyereked beteges és függő legyen,akkor maradj!


Ha van benned némi felelősség tudat,akkor ott hagyod ezt a palit a fenébe.


Mert míg Te nem lépsz és szemet húnysz,Ő sem fog leszokni,mert minek?Hisz nincs tétje a számára!

19. EsztyMorgan (válaszként erre: 18. - D150402ac5)
2012. márc. 20. 20:14
???
2012. márc. 20. 20:13
Köszi, igazatok van...
17. EsztyMorgan (válaszként erre: 1. - D150402ac5)
2012. márc. 20. 19:47

Füvezik? És szerinte lenyugtatja? Szerintem meg függ tőle.. mert hiába mondják: bizony a füves cigire is rá lehet kattanni.

Mondanám, hogy adj ultimátumot.. de nem hiszem, hogy meghatnád vele a párod.

16. 2a69f78972 (válaszként erre: 15. - D150402ac5)
2012. márc. 20. 18:05

Én már nem is kérdezem minek szültél???????

Pedig nagyon szívesen megtenném!

A pasidnak, - hogy észhez térjen - kell egy kis sokkterápia.

Menj haza a szüleidhez, vagy költözz albérletbe a gyerekkel.

Ha fontosak vagytok neki letesz a füvezésről.

Ha nem vagytok fontosak, akkor meg kár húzni az időt és rongálni az egészségeteket.

2012. márc. 20. 17:18

Igen, azt hittem a gyerektől megváltozik! Még nem terveztünk babát én is csináltam néha(mikor megkínáltak), mint sok fiatal, de amióta megvan a kislányom, SEMMI! Én nem tudnék semmire rászokni! Régen cigizgettem is 1-1 szálat, de az SEM!Annál fontosabb a kislányom, minthogy ilyeneket csináljak! Ellenben... Ezt nem tudom megérteni, miért nem tud leg. kevesebbet szívni? Vagyis tudom... Ott van az öccse, akivel minden nap együtt van, és ezzel együtt a fű is.. Gyenge jellemek az ilyenek! Amúgy szeretjük egymást(Sajnos), a kislányunkkal is sokat foglalkozik, sokat kirándulunk, deha kipattan a vita(amit ált. én kezedek) akkor nagyon csúnyán beszél velem:(

Ha elköltözünk anyukámékhoz, ahol semmi munkalehetőség, az megoldja-e a gondunkat? Vagy éljünk tovább, és tűrjek? Nagy dilemma...

2012. márc. 20. 17:07
Ja,Rubi,azt hitted,hogy majd a gyerektől megváltozik,ugye?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook