Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szükségünk lenne bajor vagy sváb táncruhára 4.osztálynak, honnan tudnánk szerezni? fórum

Szükségünk lenne bajor vagy sváb táncruhára 4.osztálynak, honnan tudnánk szerezni? (tudásbázis kérdés)

2012. márc. 30. 15:30
Hát képzeljétek megvarrattuk.Extra gyorsasággal ,minimális összegért egy nagyon kedves ismerős megcsinálta ,anyaggal együtt nem volt 2000 és tök arik voltak a gyerkőcök.
2012. febr. 5. 11:23

De várom ám még az ötleteket

!!Még akkor is ha valaki nagyon ügy es kezű varrónő

2012. febr. 5. 11:22
köszi a segítséget,próbálok mindegyiknek utánanézni. A Pilisvörösvárival már beszéltem is ,ígéretet kaptam hogy hétfőn visszahívnak.
2012. febr. 5. 11:12
2012. febr. 5. 11:10
általános iskolásokról
2012. febr. 5. 11:05
Én nem tudok segíteni, de felteszem a kérdést, általános, vagy középiskolai negyedik osztályáról van szó?
2012. febr. 5. 10:58
Segítsetek!! Sürgősen szüksége lenne egy diósdi osztálynak 13 lány és 16 fiú bajor vagy sváb táncruhára .Anyagi kereteink korlátozottak ,de darabonként kétezer forintot ki tudunk fizetni.Akár bérlés vagy ha valaki meg tudná varrni. Teljesen egyszerű is jó ,vagy esetleg tánccsoport ha kölcsön tudná adni nekünk,nekik is jól jönne biztosan a pénz. Csak egy hétvégéről lenne szó. Ha valakinek van tippje akár kölcsönzésre ,kérem segítsen ,mert már nagyon szorít az idő.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook