Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » KInőtt babaruhák fórum

KInőtt babaruhák (beszélgetős fórum)


2012. dec. 27. 18:20
Sziasztok. Ha esetleg van valakinek olyan kinött babaruhája (fiunak újszülött kortól) hogy nem szeretné pakolgatni, és jószivvel odaadná, nagyon szivesen fogadnám! köszönöm elöre is.
2012. jan. 25. 07:15
én kukazsákba teszem a ruhákat és fel a padlásra. nem lesz benne bajuk
2012. jan. 24. 22:52

Szerintem is a vákum-tárolózsák a legpraktikusabb..

és ágyban,-alatt,szekrény tetején bárhol tartható..

én pl,egy nagyobba szoktam betenni tavasszal mosás,szárítás után 5 felnőtt télikabátot,mikor télen előveszem,érzeni az öblítő illatát..:)

m--róban vettük anno,biztos árulnak még mostanság is..

5. Sylvia81 (válaszként erre: 4. - Nanda)
2012. jan. 24. 22:26
Nekünk nincs padlás, csak dohos pince - oda meg le nem viszem! Egyelőre egy része a szekrény tetején van, másik része meg a gardróbban (ami sajna nem túl nagy, és másnak is kell ott a hely).
2012. jan. 24. 22:12

Én is dobozolok egyelőre.

A dobozok meg a padlásra kerülnek,és takarófóliával le vannak fedve.

3. gne2
2012. jan. 24. 22:11
Ne fehérítőzd és ne vasald ki őket mielőtt elteszed, mert akkor besárgulnak. A legjobb szerintem vákuumzsákba tenni, helytakarékos és nem érheti baj sem. :)
2012. jan. 24. 22:08
Én dobozoltam, dobozolok. A két lányom között majd' 3 év a különbség, semmi nem ment tönkre. Csak hát ugye egy idő után nagyon sok lesz a doboz... :D
2012. jan. 24. 22:05
Az a kérdésem, hogy hogyan lehet praktikusan elrakni a baba ruhákat úgy, hogy kevés helyet foglaljanak de ne is menjenek tönkre. Most egy éves a kislányom, van bőven már kinőtt ruhája és én a dobozolást választottam megoldásként. De érdekelnek mások tapasztalatai. Szeretnék mégy gyereket úgyhogy ajándékozás, eladás kizárva. A minél jobb állapot megőrzés a cél praktikusa.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook