Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem vagyok képes még 5 hónap után sem túl lépni, holott olyan ember van mellettem amilyenről minden nő álmodik? fórum

Miért nem vagyok képes még 5 hónap után sem túl lépni, holott olyan ember van mellettem amilyenről minden nő álmodik? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. jan. 18. 13:26
Mert lehet, te nem álmodsz ilyen hapsiról.
2012. jan. 18. 13:22
A boldogság unalmas állapot: nincs sértődés, féltékenykedés, harag... Nehéz mindezt megszokni egy nem megfelelő társ után. Én is ebben a cipőben járok... Vagyis jártam, mert nagyjából másfél évnek kellett eltelnie, de végre rájöttem, hogy ez az, amit érdemlek! Butaság lenne belőle kilépni :-)
2012. jan. 18. 11:48
Hát nem tudom....
2012. jan. 17. 08:39

"Én úgy érzem ha nem is huu..."


Ez azt jelenti rövidesen el fogod hagyni. Szomorú, de így lesz. A nőknek kell a húú...

2012. jan. 16. 19:49
27. válaszadónak még annyit,hogy lehet igazad van.A képei csupa szomorúságot tükröz.Valamennyire ismerem,és ebben biztos vagyok.De igen lezártuk,mert elbúcsúztunk,meg volt a bizonyos utolsó éjszaka(szex nélkül)és ennyi.Teljesen le lett zárva.Ha nem lépett volna túl,akkor mikor írtam neki egy levelet december 21. (évfordulónk lett volna) írtam neki,hogy elmaradt az a bizonyos Párizsi út...semmi érdemleges válasz nem jött.Mikor szakította a csajával,meg írtam neki azt,hogy remélem rájött,hogy soha senki nem fogja őt úgy szeretni és megbecsülni mint én.Erre annyit mondott barátnőmnek,hogy nem volt a levélben kérdés és ezért nem válaszolt,és kérdezte,hogy mit kellene írjon....? Na ez most mi? Teljesen egyértelmű,hogy túl lépett rajtam.Még annyit közölt tudta,hogy rá fogok írni,tehát nézte üzenő falamat,ahol az idézetek voltak róla.Én megadtam neki a kezdő lökést,nem élt vele,ezért következtettem arra,hogy túllépett a Kedves.:)
32. Ami.
2012. jan. 16. 19:48
Akkor jól láttam.Egyébként ne halaszd el,ha már találtál ilyen ember,próbáld meg minél előbb lezárni magadban a régit,és az újra koncentrálni.Hidd el nem fogod megbocsájtani magadnak,ha ez miatt veszted el.Sok sikert:)
2012. jan. 16. 19:43

Ácsi.Itt mindenki elég nagy tévedésben van főleg a 27.válasz adó.Azért nem írtam ilyenekről mert nem erről szólt a kérdés.De boldog vagyok,amiért engem szeret és az enyém.Nagyon sokszor van még olyan,hogy mikor várom beremeg a gyomrom,mikor szeretkezünk úgy szintén.Én úgy érzem ha nem is huu de örülten, de szeretem.Úgy van ahogy az utolsó említette nem hagytam magamnak elég időt.

Unalmas? Jobb lenne ha játék gép függő lenne,alkoholista vagy drogos?Jobb lenne ha porig alázna és nem tisztelne?Szerintem egyáltalán nem.

30. Ami.
2012. jan. 16. 17:44
Szerintem is hamar ugrott bele a másikba,nem zárta le magában a dolgokat.Én amikor vége lett az első 2éves kapcsolatomnak,1 évig senkivel nem randiztam,magammal foglalkoztam,helyreraktam a lelkem.Így tiszta lappal tudtok fogadni minden új jelentkezőt.De persze valakinek csak társ mellett működik az újrakezdés.Én egyedül is boldog voltam,feltaláltam magam,és most is a férjem mellett.
2012. jan. 16. 16:54
Hát nem is olyan unalmas... szerintem meg idő kell:)...nekem is arra van szükségem:)...nagyon szarul vagyok én is, a pszichológus azt mondta, hogy ez teljesen természetes.
28. 1560f47887 (válaszként erre: 1. - 37122b1ffc)
2012. jan. 16. 16:42

"Barátom a világ legjobb embere. Nem iszik, nem gépezik, megbecsül tisztel szeret, én vagyok a mindene"


Milyen unalmas...

27. michelle.r (válaszként erre: 1. - 37122b1ffc)
2012. jan. 16. 15:23

Olvasd el még egyszer a nyitó hozzászólásodat, ott van benne a válasz.


Kiemelem ezt a mondatot: "Barátom a világ legjobb embere. Nem iszik, nem gépezik, megbecsül tisztel szeret, én vagyok a mindene."


Ez szerintem baromi kevés egy kapcsolathoz és az is, hogy semmi rosszat nem tudsz róla mondani.

Sehol egy szó arról, hogy elcsuklik a hangod, ha meghallod őt, hogy mit érzel ha meglátod. Amiket leírtál, azt nagyon tudom becsülni a barátokban, de egy párkapcsolatban ez nem elég.


Én azt gondolom, egyszerűen nem szereted, csak kaptál az alkalmon, hogy ne légy egyedül. Még mindig az exet szereted. És nem zártátok le a kapcsolatot, azért nem tudod, hogy hányadán áll veled.

És ne hidd, hogy azért, mert nem beszél rólad a barátnődnek, túl van rajtad. Lehet, hogy éppen az ellenkezője igaz.


Az pedig, hogy valaki nem tud kommunikálni, súlyos konfliktusokat okozhat egy kapcsolatban.

26. fehér csoki (válaszként erre: 23. - 37122b1ffc)
2012. jan. 16. 12:32
Általánosságban írni jobb ,mint csak a vonaton kapni ihletet :(
2012. jan. 16. 12:32

ezen senki kívülálló nem fog tudni segíteni, csakis te magad, magadban kell átértékelni a dolgokat

tegyél fel kérdéseket magadnak:

Milyen volt a múlt? Jól éreztem magam benne? És a végén? Megérte?

Milyen a mostani? Mit szeretek benne? Szeret ő engem? Vele akarnám leélni az életem?

Mi kell a mi boldogságunkhoz?


MAx a párod segíthet, bezsélgessetek róla sokat, az érzésekről, gondolatokról, félelmekről, amire csak lehet, találjatok megoldást is, és csökkentsétek a problámákat.


Többet nem tudok javasolni...

24. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 13. - 37122b1ffc)
2012. jan. 16. 12:31
Lehet még pihenned kellett volna kicsit mielőtt egy újabb kapcsolatba kezdesz,néha erre is szükség van.
2012. jan. 16. 12:28
Hát remélem ez fog történni.Talán az is baj,hogy túlságosan ragaszkodó típus vagyok,ezt ő mondta anno.Ha a vonaton megismerek egy ember,utána 2-3 hét kell,hogy feldolgozzam,hogy nem látom többet.És így vagyok mindenkivel.Bolond vagyok:)
22. fehér csoki (válaszként erre: 21. - Mkriszti81)
2012. jan. 16. 12:26
van benne valami :)
21. mkriszti81 (válaszként erre: 17. - 37122b1ffc)
2012. jan. 16. 12:25

szerintem nagyon rágörcsöltél erre az egészre, lazíts, élvezd a mindennapokat a barátoddal, viszonylag még megvan az újdonság varázsa, csináljatok sok közös programot, pillanatot, ne is legyen időd a régin gondolkodni

aztán, majd azon kapod magad, hogy "jé, tegnap eszembe se jutott", aztán "fú, már nem is tudom, mikor gondoltam rá utoljára, na mindegy, nem is érdekel már"

;)

2012. jan. 16. 12:24

Ezt mi is szoktuk csinálni.

Most pedig felemészt a féltékenység a barátom exe miatt.Ez őröl fel teljesen.Gondolkodtam azon,hogy felkeres egy agytúrkászt,mert ez komolyan nem állapot.És ennek tetejében a másik exemet sem tudtam elengedni,akivel gyerekkoromba voltam,és 5 évet szenvedtem neki.Kemény.

2012. jan. 16. 12:22
Igen a félelem,hogy megint azon kell végig vergődnöm majd amin tavaly,és ez teljesen megrémiszt.Nem tudok bízni,és hinni.Azt hittem idővel jobb lesz,de ez csak rosszabb lesz.
18. mkriszti81 (válaszként erre: 15. - 37122b1ffc)
2012. jan. 16. 12:21

olyat nem is fogsz érezni, nem tudunk mindenki iránt ugyanúgy érezni, épp azért, mert mindenki más, mindenkiben más a szerethető


találd meg a mostaniban azt, amit nagyon szeretsz benne, és abba kapaszkodj, arra gondolj sokat, mondd is el neki :) (ez amúgy is jó, mi gyakran lefekszünk egymás mellé, és elsoroljuk, miért jó, hogy van nekünk a másik)

2012. jan. 16. 12:21
Türelem....Kemény 5 hónap telt el,és kb olyan mint ha ez csupán 2 lenne.
16. mkriszti81 (válaszként erre: 13. - 37122b1ffc)
2012. jan. 16. 12:19

Ne hagyd el emiatt, ez butaság!

A félelem az újabb csalódástól sajnos megmarad, de meg kell tanulnod elnyomni, ami a párodban való bizalom növekedésével fordított arányosan fog csökkenni, vagyis egyre könnyebb lesz! :) Türelem - magaddal szemben is.

2012. jan. 16. 12:17
Érzem,hogy szeretem mert ha ránézek boldogság tölt el,hogy van nekem,tisztelem becsülöm,de nem érzem azt amit az ex iránt éreztem és lehet soha többé nem fogom.Vannak napok mikor eszembe sem jut,minden happy,nagyon szerelmesnek érzem magam,de aztán elmúlik.
2012. jan. 16. 12:16

Én hasonlóan voltam, egy 6 éves kapcsolat után kb 1 hónappal megismertem a jelenlegit. A régit valaha nagyon szerettem, de többször megcsalt, ezért lett vége. Az új teljesen az ellentettje, tökéletes, megbízható társ.

Nekem majd' egy évembe telt, míg szép lassan lezártam a múltat, és egyre jobban a jelenbe kerültem - és a párom segített benne, végig nagyon türelmes volt, folyton bizonygatta, hogy mennyire szeret (nekem ez a sok visszajelzés kellett, mert a csalódások után bizalmatlan voltam, nehezem nyitottam újra). Mellette boldogabb lettem, mint valaha is voltam.

Ennek már 7 éve, azóta összeházasodtunk, van egy kislányunk :)


Szóval értékeld át a dolgokat, próbálj az önsajnálaton felülkerekedni, kívülről megnézni, mid van most: és ha a jelenlegi párodat valóban olyan jónak látod, akkor tanuld meg értékelni és annak örülni. A régi a múlté, most kaptál helyette egy újat, egy jobbat! Ez ritka szerencse, sokaknak nem adatik meg és hiába keresgélnek.

Összpontosíts a jelenlegire, vele foglalkozz, próbáld őt teljesen megismerni, elvégre vele tervezed leélni az életedet, jó lenne többé nem pofára esni :) Ez úgy lefoglal majd, hogy észrevétlen el is halványul a régi emléke. (persze elfelejteni soha nem fogod, de akkor leszel rendben, amikor úgy jut majd eszedbe, hogy nincs mögötte semmilyen érzelem)


A pároddal pedig fontos, hogy őszintén beszéld ezt meg, legyen tisztában vele, hogy min mész keresztül és ezért ne bántson, hanem támogasson, legyen türelmes, szeressen téged. Biztosítsd, hogy te is szereted, de idő kell, amíg a múltat lezárod!


Sok szerencsét és boldogságot! :)

2012. jan. 16. 12:15

Itt szó sincs megkapásról,ez az egész nem erről szólt.Nem az a fajta,ebben 100% biztos vagyok.

A mostani tud mindenről,elmondtam neki, teljes őszinte voltam vele.Lehet igaza van egyik válaszolónak,hogy minél több közös dolog és könnyebb lesz.Úgy érzem most,hogy szívesen elhagynám a pasimat,mert nem akarom majd még egyszer átszenvedni azokat a perceket,órákat s napokat amit akkor.Nagyon félek ettől.Borzasztó volt.

12. Hitta
2012. jan. 16. 12:13

Nem feltétlenül az ex iránti régi érzelmek az oka annak, hogy nem vagy szerelmes a mostani barátodba, sokszor az, hogy valaki aranyos, kedves nagyon kevés...

Azzal is hátráltathatod a továbblépésedet, hogyha valaki olyannal vagy akit nem szeretsz, mert így nem adsz esélyt magadnak, hogy olyat találj akit igazán tudnál szeretni

Nem lehet, hogy csak azért vagy a mostani pároddal, mert félsz az egyedülléttől?

11. ea010c7029 (válaszként erre: 5. - 37122b1ffc)
2012. jan. 16. 12:10
Na,igen,az a fene nagy szerelem!! És lám,hogy elmúlt!
10. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 5. - 37122b1ffc)
2012. jan. 16. 12:07

talán nem mondott igazat..

nem szerelmes volt,csak meg akart kapni,lehetőleg minél előbb,ahhoz ez biztos befutó szöveg....most meg ment tovább,újabb megkapásokért

9. 9536810fa1 (válaszként erre: 4. - 37122b1ffc)
2012. jan. 16. 12:07
... kicsit sérült az önbecsülésed ezért, valószínűleg, kicsikét sértett maradtál. Hagyd a mostani párodnak, hogy segítsen újraépíteni.
8. 9536810fa1 (válaszként erre: 5. - 37122b1ffc)
2012. jan. 16. 12:06
... ez nem mindegy már?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook