Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Karácsony gyerekszemmel! fórum

Karácsony gyerekszemmel! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Karácsony gyerekszemmel!

2011. dec. 13. 04:50
jóo volt olvasni soraidat..hasonlo emlékeim vannak, s azt hiszem sikerült nekem is átadni gyerekemnek azt a régi soha sem elfeldhető érzést :)
2011. dec. 12. 15:43

En is imadom,a karacsonyt! Olyan jo keszulodni,sutni-fozni, ajandekot csomagolni azzal a biztos tudattal,hogy oromet okozok! En soha nem varok ajandekot,nekem az a jo ha a csaladom boldog. Persze mindig kapok valamit :)

Gyonyoru emlekeim vannak otthonrol! A legjobb,amire emlekszem meg gyerekkorombol,amikor legot kaptunk az ocsemmel es sokaig fennmaradhattunk es az egesz csalad egyutt epitett. Egy masik kedvencem,amikor tinedzserkent kaptam egy sajat magnot,aminek a hangszorojaba ledek voltak beepitve es villogott a zenere. Persze karacsonyi zenekkel probaltuk ki eloszor :) Egyutt ultunk a sotetben es neztuk milyen szepen villog a csodamasina a gyonyoru karacsonyi dallamokra. De emlithetnem azt is,amikor a jezuska "veletlenul" a pinceablakban hagyta az ajandekomat,mert nem birta tovabb cipelni (nem volt eleg ideje Apanak a fa ala csempeszni,mert hamarabb hazaertem :DDDD)

Nagyon sok ilyet tudnek meselni!

A kisfiam most 3 eves es igyekszunk mindent elkovetni,hogy neki is ilyen gyonyoru karacsonyai legyenek. Szeretem nezni,ahogy csillog a szeme,mikor bontogatja az ajandekait. Gyerekkorom ota most megint igazi a karacsony,miota a fiam megszuletett es ahogy no,egyre jobban elvezi az unnepet. Iden eloszor talalkozott a Mikulassal es most izgatottan varja a karacsonyt es hosszasan kepes alldogalni a kozteri karacsonyfak elott. Mar nagyon varom,hogy Karacsony legyen,hogy lassam az oromet! Kellemes unnepeket mindenkinek!!!!!!!!!!


UI:bocs,ha hosszu voltam,konyvet tudnek irni a temarol :DDDD

4. winny (válaszként erre: 1. - Scorpiolady)
2011. dec. 12. 15:37
Szépek az emlékeid.Add tovább a gyermekeidnek-:)
2011. dec. 12. 12:23

Én arra emlékszem, hogy anyukám Jehova tanúja, apám azért sajnálatból fát állít, mi a fa alá teszünk szüleinknek ajándékot, amiért anyukám nagyon mérges, és kiabál minden évben, hiszen mi nem tartjuk tiszteletben az ő hitét, és mi a téli szünet után irígykedve hallgattuk, hogy milyen élményeik voltak az osztálytársainknak, aztán otthon, mi, a 4 testvér megbeszéltük ezeket szomorúan.

Tudom, hogy anyum magában mindig örlődött, volt, hogy a kedvünkért feladta a vallását, és akkor néha szép volt a karácsony ajándékok nélkül is, mert arra sosem tellett, de tényleg nemis ettől volt szép, hanem attól, hogy anyu végre tudott mosolyogni, nem örlődött.

2011. dec. 12. 10:38
Jó volt olvasni a soraidat :) Én csak pár dologra emlékszem :( Pl arra,hogy ülünk az asztalnál és nálunk is csukva volt a szobaajtó,már nagyon izgatottak voltunk és még nem mehettünk be,a szüleim azt mondták,hogy a Jézuska most pakolja ki az ajándékokat :) Mondjuk az illatok nekem is eszembe jutnak.Máig imádom a karácsonyt,a legszebb ünnep,a kedvencem.Már nagyon várom :) Remélem,ha egyszer gyerekeim lesznek,én is olyan széppé tudom tenni,mint amilyen a tesómé és az enyém a mai napig.
2011. dec. 12. 09:44
Közeledik az ünnep és ilyenkor megrohanják az embert az emlékek, régi, fenyő és kalács illatú emlékek. Meleg fények, boldog érzések. Eszembe jut milyen is volt régen a karácsonyra várni, amikor még kislány voltam...

Ugrás a teljes írásra: Karácsony gyerekszemmel!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook