Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Esküvői előkészületek.. Hol kezdjük? fórum

Esküvői előkészületek.. Hol kezdjük? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
108. nyunyez
2019. júl. 23. 10:52

Szia!


Nekünk a rokonok hazajuttatása sem egyszerű.

[link]

ez alapján, lehet, hogy inkább az appot kellene ajánlanunk (plusz akkor nem mi fizetjük..). Van itt olyan aki előre rendelt sofőrt az esküvőre? Olyan, aki a Sofőrhívót használta? Tapasztalat?


Köszi! Ny.

2019. márc. 19. 10:13
Sziasztok! Szeretném a segítségeteket kérni! Májusban lesz az esküvőm. Szeretnék olyan ruhát erre az alkalomra ami minden csak nem az az általános fehér tipikus menyasszonyi.Budapest-Győr vonalon tudnátok üzlet címeket adni,ahol nézhetnék ruhákat?? Nyitott vagyok mindenre,legyen az szín,stílus,stb...
106. mosolyka1111 (válaszként erre: 105. - Nagykatica)
2017. nov. 11. 07:01

Szia!

Látom, nem kaptál választ.

A gyakorin (gyakori kérdések) sok ilyen téma van, az esküvői témák is alábontva.

2017. szept. 3. 09:54

Sziasztok!

Mi most kezdünk szervezkedni, tájékozódni (2018. augusztusban szeretnénk esküvőt).

Nekem ruhapróbával kapcsolatban lenne kérdésem. Próbára mindenképpen ilyen melltartóval egybeépített fűzőben menjek, vagy elég egy melltartó (ami majd az esküvőn is rajtam lesz)? Szóval lehet, hüle kérdés, de mindenképpen szoktak fűzőt is felvenni? Megkívánja a menyasszonyi ruha általában? (normál alkat vagyok.)

Köszönöm, ha ír valaki.

2017. júl. 19. 10:41

Sziasztok! Ez az első fórumozásom, remélem jó helyre írok. :-)

2018ban lesz az esküvőnk, gondoltuk 1 év alatt szépen és nyugisan el lehet intézni mindent. A helyszín megvan,a meghívó és ajándék ötlet alakul, most a dj kérdésnél tartunk. Tudtok ajánlani olyat, aki nagyon jó,v olyat akit tuti ne keressünk? Meg persze a későbbiekben a fotós és ceremónia mester is kérdésem lesz. :-)

Találtam dj-t aki azt írja ceremóniamester is és mivel a lagzi helyszínén lesz a ceremónia is és csak néhány játékkal szeretnénk tarkítani az estét,csábító, hogy 2in 1 megoldás legyen,de félek is tőle.

Köszi a segítő hozzászólásokat. :-)

103. 458101abbf (válaszként erre: 1. - 0716d92a9e)
2012. jún. 28. 16:37
Válassz egy jó férjet/feleséget! A többi mindegy.
2012. jún. 28. 16:14
vagy a túlélő-típus :D az én férjem se szólt bele semmibe kb. :)
2012. jún. 27. 12:37
A világos színűt vettem meg és megmutattam neki:-)Azt mondta hgy rám bízza és hogy ha nekem tetszik akkor neki is:-)
2012. jún. 26. 14:23
Az öltöny adott volt,és most megvettem a mellényt is.Itthon összepasszintottam az inggel és az öltönnyel ,nagyon tuti lesz:-))
2012. jún. 25. 19:04
Fehér cipőn,fehér gyöngyök és szépen csillognak.Páromnak megvalami sötétebb mintázatú mellény,habár sok a világos szürke,ezüstös szinű.Kinéztem egy apró bordó mintás mellényt neki:-))Csini lenne benne a szőke fejével:-DD
2012. jún. 25. 13:13
A cipőm elől zárt hátul csak a sarkamnál,középen nyitott.Szandál szerűség,apró sok-sok gyönggyel kirakva.Van egy fehér papucsom abban leszek,hogy kényelmesen el tudjak topogni:-))Fehér ruhám lesz,páromnak fekete öltöny valami díszes mellénnyel:-)és persze fehér inggel.A papucs a lábam megkímélése miatt lesz.A cipő csak a szertartáson meg a fotózáson lesz rajtam!
2012. jún. 22. 15:56

Persze,megyek még ruhapróbára,kb 2hét múlva.Cipő megvan ,de csak a szertartásra veszem fel,barátnőmtől kaptam kölcsön:-)Amúgy papucsban leszek.Menyecskeruhám nem lesz,én már arra nem költök.Amúgy is kevesen leszünk kb.50-en.

Jövő héten megyek fodrászhoz,majd utána kozmetikus.Még mellényt kell szerezni a páromnak...meg ilyen apróságok.A többi az mind megvan:-)))

2012. jún. 22. 12:31
Persze a költségek...:-)Nálatok a keresztszülők állnak valamit?Mi szokás felétek?
2012. jún. 20. 10:30

Én sem szeretek ruhát vásárolni,kiráz a hideg tőle..brrr:-)

Nem pesti vagyok.Olyan ruhát válassz amiben könnyen tudsz mozogni és persze ami a legfondtosabb hogy jól érzed magd benne.De hidd el a szalonban nagyon sokat fognak neked segíteni:-))

2012. jún. 18. 14:56
Hidd el az is nagy móka tud lenni,mi legalábbis sokat nevettünk,aztán annál a bizonyos ruhánál elpityeregtük magunkat:-)))
2012. jún. 18. 10:46

Neten kezdtem el keresni mert úgy volt hogy veszek egyet magamnak,aztán egy oldalon hírdette magát a szalon tulaja és felhívtam ,egyeztettünk,kimentem.

De több szalonnak meg volt már a száma és ha nem tetszett volna akkor hívom a többit:-)))

Azért mert "királylányos még nem jelenti azt hogy elveszel benne.Hidd el tudnak a szalontulajok elég praktikát ahhoz hogy megnyújtsanak:-))

2012. jún. 15. 12:45

Nekem kétrészes ruhám lesz.A felső ugye hátul fűzős,pánt nélküli elől kicsit szexi,mintha ott is fűzős lenne,de ott a két cickó között kövekkel van kirakva.Alsó része egy abronccsal kicsit hercegnős.Köves,virágos és középről két oldalra 3-3 tüllfodor megy hátra felé.

Úgyhogy nagyon csini.Ahhoz képest hogy A vonalút akartam,teljesen más lett,ja és csak 30ezer,kesztyűvel,stólával,fátyollal.

2012. jún. 15. 11:32

Szia!Nekem most lesz az esküvőm július végén:-))

Én csak azt tudom mondani hogy minnél több fajtát próbálj fel:kétrészest,abroncsost,A vonalút,organzát....és hallasd meg a szalon tulajdonost is,hasznos tanácsokat tud adni:-))

Nézd ki a szalonokat ami a környéken van,szerezz telószámot,sok szalonba előre kell kérni időpontot.

Ami a legfontosabb,vigyél magaddal egy olyan embert aki közel áll hozzád és adsz a véleményére:-)))

2012. jún. 14. 15:46

én mondjuk Bp-n kölcsönöztem. 90e volt, szal nem olcsó, de

1.: mindenféle kiegészítővel együtt (kesztyű, fátyol, gyűrűpárna, kistáska, boleró...)

2. GYÖNYÖRŰ volt, beleszerettem:)))

ez az Organza szalon volt spec., a Teréz körúton. de ott rengeteg menyaruha bolt van.

89. CsillagTM (válaszként erre: 88. - Galexia)
2011. dec. 8. 14:21

én voltam, sztem tök oké volt, a hangulata megvolt. nyilván más az élőzenés, ez van, de nincs ezzel sem gond.

a kaja nagyon sok pénz, azon próbálj húzni, pl. ha mki hoz tortát, vagy sütit, az már jó, de ha hidegtálaztok, az is költségcsökkentő.


amúgy meg mindenkinek meg kell értenie, h nektek erre van keret, és fanyalgás helyett inkább örülni, h mindenkit meghívtatok, hiszen azt is tehetnétek, h elhúztok külföldre édes kettesben a lóvéból, és ott házasodtok.

2011. dec. 7. 05:39

Sziasztok!

Nekem és a páromnak 2012.05.19 lesz az esküvőnk.

Mi úgy terveztük az esküvőnket, hogy polgári majd templomi szertartás meg lesz tartva (mindez vőfély nélkül) majd anyukám munka helyén egy álló-üllő állófogadásos kis kajálgatás lesz, zene az leptopról nagy termi kihangosítással lesz és az elején lesz egy nyitótáncunk. (az a baj hogy kevés a pénz keret mégis nagyon-nagyon szerettem volna ha utána mindenki ott legyen velünk és ez tűnt a legjobb megoldásnak)

Szeretném megkérdezni volt-e már valaki ilyen esküvőn? És hogy tetszett neki, meg vélemény róla?

És még annyi, hogy aki volt nászúton milyen helyeket ajánlana itt Mo.-on? Köszönöm előre a válaszokat! Alexa

87. CsillagTM (válaszként erre: 85. - 0716d92a9e)
2011. dec. 2. 03:16
szívesen...ha már én egy évig szívtam, akkor legalább más is profitáljon belőle :)
86. CsillagTM (válaszként erre: 84. - 0716d92a9e)
2011. dec. 2. 03:15
van már 10e-ért is szép...mi 25-30-ért vettünk.
85. 0716d92a9e (válaszként erre: 80. - CsillagTM)
2011. dec. 1. 19:56
Köszi, hogy ilyen sokmindenre felhívod a figyelmem. Párom is mondta, hogy mostmár csak jegyzetelnem kell.. Na persze.. Meg elintézni.. Phúú..:(
2011. dec. 1. 19:55

Igen, erre én is gondoltam.. A fényképeket profi (ismerős) fotós fogja csinálni. A párom már beszélt vele, úgyhogy lehet, hogy ráveszem, hogy ennek ellensúlyozása-képpen fogadjunk videóst..

A virágokat szintén egy virágkötő ismerős vállalta el, így csak meg kell majd venni..

Én személy szerint a jegygyűrűket tartom marha drágának..:-O

De aranyműves ismerősnek sajnos híján vagyunk..:P

2011. dec. 1. 06:10
ja és nálunk is ismerős videozott.bár ne tette volna pedig csak a szertartás lett felvéve.
2011. dec. 1. 06:09
pesten sok helyen az esküvő napján ve is díszíthetsz, ha nem ragaszkodsz ahhoz hogy pl a székek is fel legyenek díszítve akkor egy gázpalack és 200lufiból szép lesz a terem. Nővérem esküvőjén hajtogattunk krepppapirbl ilyen hosszú díszt. Máris olcsóbb.
81. d550c57e19 (válaszként erre: 45. - Nemmaci)
2011. dec. 1. 06:01
igen ez sok helyen így van!
80. CsillagTM (válaszként erre: 51. - 0716d92a9e)
2011. dec. 1. 02:01

te tudod...én nem hagynám, h vendég videózzon, ha csak nem profi, különben élvezhetetlen lesz...és egy vendég nem is tudja, h mikor mit kell felvenni. aztán majd bosszankodhattok, mert nem lehet megismételni...persze kinek mi a fontos.


az 50 rugó meg seperc elmegy, hidd el...meghívók pl: ha veszitek, akkor 300-tól, ha csináljátok, akkor kb. 100-tól indul (per db).

aztán virágok, cipők, fotóelőhívás, albumok, vőfély, fehérnemű, templomi esküvő, székszoknya+szalag, ékszerek, jegyesoktatás, ültetőkártya, sütemények elvitelre+dobozok.......


bocsi, ha sokkollak titeket, de inkább előbb, mint utóbb :P


(ja igen, válaszolva egy kérdésre: én már túl vagyok rajta, július 30-án volt, csak vmikor a fórum indulásakor idekeveredtem tanácsot adni, és ide szoktam nézni :))

79. CsillagTM (válaszként erre: 49. - Nemmaci)
2011. dec. 1. 01:55
ühüm, de ha az ember spórol, akkor a városházán esküszik, ami ingyenes :P
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook