Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Közigazgatási alapvizsga 2011 fórum

Közigazgatási alapvizsga 2011 (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯
2013. febr. 7. 14:30

Sziasztok!

Tegnap tudtam meg, hogy nekem is vizsgáznom kell, kérlek benneteket, aki tud, küldjön teszteket!

Nagyon köszönöm!

E-mail cím: mareknesz@gmail.com

356. cini70
2013. febr. 2. 15:41

Sziasztok!

Most tudtam meg, hogy én is vizsgázni fogok febuárban a 2012-es anyagból. Kérlek benneteket, hogy akinek van tesztsora SOS küldje meg. Előre is nagyon-nagyon köszönöm!!!!!

email cím: gyonce@t-online.hu vagy agroland97@t-online.hu

2013. jan. 29. 10:46

Sziasztok! Én is menni fogok vizsgázni márciusban, nagyon hálás lennék, ha küldenétek tesztsorokat. Előre is köszönöm :) Mindenkinek sikeres vizsgát kívánok! :)

petra.agg@gmail.com

2013. jan. 28. 15:05
Sziasztok! Ezen a fórumon én voltam az első, aki felrakott két tesztsort, és ezzel beidítva a folyamatot! Remélem sokmindenkinek segítségére van az oldal! És most én szeretnék segítséget kérni az egy kolléganőmnek. Friss tesztsort kérhetnék!? Előre is köszönöm! És mindenkinek sok sikert! tothkriszti970@gmail.com
2013. jan. 26. 17:41

Sziasztok! Nekem is mennem kell közig. alapvizsgát tenni. Ha tesztsort tud küldeni valaki nagyon megköszönném. E-mailcím: maraczildiko@citromail.hu

Előre is köszi!

2013. jan. 25. 18:58
Sziasztok! Nagyon megköszönném én is, ha küldene valaki teszteket a deli-monyo@freemail.hu-ra
351. pneildi
2013. jan. 20. 12:22

Sziasztok!

Nemsokára közigazgatási alapvizsgát kell tennem, megint, az előző nem sikerült.

Ha tud valaki tesztsort küldeni nekem,nagyon megköszönném.


E-mail cimem: pneildi@freemail.hu

2013. jan. 19. 21:15

Sziasztok!

Szeretnék én is szeretnék segítséget kérni az alapvizsgához!

Ha van mód rá ,küldjetek nekem is kérdéseket, kérlek!

Köszönöm előre is!

agicacica@freemail.hu

2013. jan. 19. 08:19

Sziasztok! Én is hamarosan vizsgázok,már olvasgatom a tananyagot,így munka,család mellett elég nehézkes. Ha valakinek lenne tesztsora vagy bármiféle segítsége nagyon örülnék neki!


E-mail címem: veresadrienn@citromail.hu


Nagyon szépen köszönöm!

348. Nely
2013. jan. 12. 16:56

Sziasztok! Hamarosan alapvizsgázok. Most kezdtem el a felkészülést. Ha tudtok akkor legyetek szívesek küldeni nekem tesztsorokat. E-mail címem: nely@freemail.hu


Köszönöm szépen!!

2012. dec. 28. 19:59

Sziasztok!Jövő héten írunk jogi alapismeretekből,az alaptörvényből,és az egészségügyi törvényből.Én egészségügyis vagyok,így nagyon nem fekszik nekem ez a nyelvezet,és bár tanulom,de nem igen tudom,hogy megragadt-e valami...Tudna valaki SOS segíteni nekem abban esetleg,hogy létezik-e ezekből valamiféle tesztkérdés sor?Ha igen el tudná küldeni nekem?Minden segítséget nagyon köszönök!!Abinyuszi


abibabo@hotmail.com

346. ignem
2012. nov. 22. 20:27

Sziasztok!


Én jövő héten kerülök sorra! Ha tudtok, nekem is küldjetek légyszi tesztet/teszteket! Előre is köszi!

szogignem@gmail.com

345. berika2
2012. okt. 29. 15:55

sziasztok!

Én már voltam vizsgázni de sajnos nem sikerült, ezért aki tud tesztkérdés sort az küldjön, hogy minnél többet tudjak gyakorolni. Több gyermekes anyuka vagyok akinek nagyok fontos az, hogy sikeres vizsgát tegyen és a mh. ez miatt ne szünjön meg.

e-mail címem: szabo.erika49@gmail.com

Ha kapok tételsort akkor másnak is elküldöm, ha lell!!!

344. mmacus (válaszként erre: 343. - Szovanfanny)
2012. okt. 28. 17:10

Tesztsorom nincs, mi 20-an vizsgáztunk, 20 féle teszt volt. Mindenkinek mást generál a rendszer, véletlenszerűen, állítólag 2500 kérdésből áll az adatbázis, abból elég sok variációval ki lehet 50-et választani:)

Ami az útmutatóban van, hogy melyik témakörből hány kérdést tartalmaz a teszt, az egyáltalán nem úgy volt. Nekem alig volt benne a közig blokkból, viszont volt sok a jogból, eu-ból, ügyvitelből, néhány pénzügy és adatvédelem. A 45 perc bőven elég, én 28-nál készen voltam vele, aztán még volt idő átnézni. 45 percig a mi csoportunkból senki sem csinálta, mindenki sokkal előbb készen lett. A kérdések azonnal a jótékony feledés homályába merültek, mihelyt megláttam a monitoron, hogy eredményes a vizsga, 82%. Ezek szerint 9 hibás válaszom volt.

343. szovanfanny (válaszként erre: 342. - Mmacus)
2012. okt. 28. 14:04

Szia :)

Igen tudom,már azt tanulmányozzuk :)

Csak kellene 1-2 tesztsor, hogy azért lássuk milyen típusú kérdésekre számíthat.

342. mmacus (válaszként erre: 339. - Szovanfanny)
2012. okt. 27. 22:31

Szia:)

Nekem is közig szakirányos a diplomám, de az itt nem sokat ért. Le kell tölteni a tankönyvet az nki oldaláról, azt alaposan átolvasni, csak abból vannak kérdések. Nincs 200 oldal, kibírható. Ugyanott tanulási segédlet is van, sok hasznos infoval.

Jövőre szakvizsgázni akarok, az azért keményebb dió lesz.

341. Julssi (válaszként erre: 40. - Szabopeter78)
2012. okt. 26. 15:20
Én december6.-án megyek vizsgázni, Legyetek szívesek akinek van tesztkérdés sorozata akár melyik évből (2012,2011 stb.) küldje át a july89@freemail.hu címre! előre is köszönöm
340. OBOlga
2012. okt. 26. 06:41

Sziasztok!


Én is vizsgázom hamarosan, ha tudtok küldjetek nekem is teszteket. Előre is köszönöm! :)

(barabas.olga@gmail.com)

2012. okt. 25. 21:53

Sziasztok!

Anyukám a következő vizsgára szeretne menni,én ezt tanultam főiskolán és szeretnék segíteni neki a felkészülésben. Nagyon megköszönném, ha az email címemre küldenétek régebbi teszteket, vagy bármit ami hasznos a tanuláshoz és segít:)

email címem: szovanfanny@gmail.com

338. mmacus
2012. okt. 25. 16:05

Sziasztok!


Ma délelőtt 10-kor vizsgáztam, remek érzés túllenni rajta:)

Sok volt az igaz-hamis, több mondatkiegészítős, kakukktojás és egy, illetve több helyes válasz kiválasztása volt benne. Nekem nem volt párosítás és sorbarakás.

A könyvet alaposan el kell hozzá olvasni, apró részletekre is rákérdeztek.

337. bami31
2012. okt. 23. 22:10

Sziasztok!


Én is nemsokára megyek alapvizsgázni. Szeretnélek megkérni benneteket, hogy aki tud, az küldjön már legyen kedves teszteket, amelyekből lehet felkészülni és gyakorolni a vizsgára. Segítségeteket előre is köszönöm.


Az e-mail címem: balmih@freemail.hu

2012. okt. 22. 15:57

Sziasztok!

én már túl vagyok rajta, sikerült :)) olvasgatni kell a könyvet az biztos, de szerencse kérdése is, hogy milyen kérdéseket kapsz,nekem többnyire igaz-hamis, meg kiegészítős feladat volt!

Egyetek sok szőlőcukrot+víz :)) Sok sikert a vizsgázóknak!!!

335. szoszyke84 (válaszként erre: 334. - Szoszyke84)
2012. okt. 15. 18:28
A címem:szoszyke84@freemail.hu
2012. okt. 15. 18:27

Sziasztok!


Én szerdán megyek vizsgázni Kecskemétre. Sajnos múlt héten csütörötkön közölte velem a jegyző, hogy iratkozzak le a decemberi vizságról és menjek most októberben. Gondolhatjátok mennyire boldog voltam... :( Szeretnélek megkérni benneteket, hogy aki tud legyen szíves és küldjön nekem teszteket! Tanulok, tanulók, de örülnék, ha lenne lehetőségem látni néhány mintát és esetleg próbára is tehetném magam!


Nagyon szépen köszönöm a segítséget mindenkinek!

2012. okt. 15. 13:06
Még az előző hozzászóláshoz: a jövő héten vizsgázom, szóval elég sürgős lenne! :)
2012. okt. 15. 13:04

Sziasztok!


Ha valakinek van alapvizsgára vonatkozó tesztje, megtenné, hogy küldene nekem is az e-mail címemre: kovjul12@freemail.hu


Előre is köszönöm!

331. Mortisia 27 (válaszként erre: 330. - Aliyah)
2012. okt. 14. 18:53
én is holnap megyek! Sok sikert mindenkinek!
330. Aliyah
2012. okt. 14. 14:45
Sziasztok! Legyetek szívesek nekem is átküldeni a kérdéseket! Holnap vizsgázom, ezért sürgős lenne! E-mail címem: tazyka@vipmail.hu! Előre is nagyon köszönöm!
329. Reya79 (válaszként erre: 317. - Mmacus)
2012. okt. 8. 11:50
Szia, hát sajnos pont az én vizsgámnál halt le a portál...így holnap fogok menni újra! Jobb lett volna túlesni pedig rajta akkor!:( Sok sikert Neked is!
2012. okt. 7. 19:59
Nekem is tudna esetleg valaki kérdéseket küldeni? Hamarosan vizsgázni fogok. Előre is köszönöm!!! Címem: andi0210@freemail.hu
❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook