Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szent Imre kórház szülészete fórum

Szent Imre kórház szülészete (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
13504. masni82 (válaszként erre: 13502. - Babazo)
2015. márc. 3. 12:10
Én is Veránál szültem októberben (másodszor) és a Bártfaiba jártam NST-re. Nagyon kedves ott is mindenki. Nem kellett fizetni érte. Nem mond tarifát a szülésre sem. Én is kiakadnék, ha a bemutatkozásért pénzt kérne. :(
13503. Orsy27 (válaszként erre: 13502. - Babazo)
2015. márc. 3. 11:15
Vera nekem most nem csinált nst-t, a Bártfaira kellett mennem nst-re. 5 évvel ezelőtt sem mondott ix tarifát, nem az a típus. Csak ajánlani tudom bárkinek!
13502. babazo (válaszként erre: 13499. - Orsy27)
2015. márc. 3. 09:45

SZia, ez friss info ahogy látom , tehát tavaly nem kért, ugye?

Én találkoztam egy másik szülésznővel, és teljesen kiakaszt, hogy elmegyek hozzá, felkérem választott szülésznőnek és elkért tőlem 5 ezer ft-ot, pedig még hónapjaim vannak hátra a szülésig. Én még ilyennel nem is találkoztam, hogy már azért is pénzt kérjen egy szülésznő, mert bemutatkozunk egymásnak.

Vera hogyan csinálja az NST? Hozzá kell menni valami külön rendelőbe, vagy a kórházban megcsinálja más az NST?

13501. nyulovics (válaszként erre: 13495. - Kacsa223)
2015. márc. 2. 23:34
Szia! Sziller István a főorvos ugye? Én október végén voltam pár napot a nőgyógyászaton, egy szörnyű tragédia végett és reggelente jött vizitelni, nagyon rendes volt, nagyon megnyugtató volt, amikor sírtam, megszorította a kezem, vigasztaló,nekem nagyon szimpatikus volt, soha nem láttam még előtte pedig. Más tapasztalatom nincs Vele.
13500. Orsy27
2015. márc. 2. 22:33
Sziller vizsgált engem is mikor bent feküdtem szülés előtt, hát nem szeretnék még1x a kezei közé kerülni...Van egy stílusa, és nekem picit fájt is ahogyan megvizsgált. :(
13499. Orsy27 (válaszként erre: 13493. - Babazo)
2015. márc. 2. 22:30
Verának nincs fix tarifája, és nem kért külön pénzt semmiért sem.
13498. kacsa223 (válaszként erre: 13497. - Amika22)
2015. márc. 2. 17:14

koszi a valaszt :) igen en is ilyeneket hallottam..de az jo kitudok menni hozzá...jo lenne ha ossze jonne az egy agyas szoba...de mazli kell hozza akkor...

tud lenni Szillernek egy stilusa,...de magandokikent nagyon cuki amugy..csak szulesnel nem tudom milyen...koszi szepen...nektek is Gratulalok a babahoz :)

13497. Amika22 (válaszként erre: 13495. - Kacsa223)
2015. márc. 2. 16:54

Szia!

Én novemberben szültem, a vajúdás alatt veled lehet a párd, csak a vajúdó szobába nem mehet be, mert az több ágyas. Mi a folyosón sétálgattunk, szerencsére hamar lezajlott a vajudás és volt üres szülőszoba és oda beköltöztük és végig velem volt.

Az egyágyas szoba 7 ezer ft/nap.De nehéz bejutni mert sokan igénylik.

A dr úrról személyes tapasztalatom nincs, de a viziteken elég lekezelő stilusban nyilvánult meg.

Gratulálok a babához.

13496. asztiju (válaszként erre: 13490. - Kalapacs15)
2015. márc. 2. 14:20

Azt megkérdezhetem, hogy miért váltottál egyikről a másikra? :) vagy végül ugyanannál szültél, csak nekem volt félreérthető a bejegyzésedből? vagy csak szülés előtt térképezted fel te is őket? :)


BBnél nem tudom hogy van, de BP pont akkor is elutazott, amikor én voltam kiírva, de ezt már nagyon korán (még félidő előtt) közölte velem, és arra a hétre az édesapja fogadott, végül vele szültem. Ezt azért írom, mert nekem ez nem volt gond, régi dokimhoz képest jó pont is volt,hogy van kihez mennem, ha ő nincs.


Egyébként teljesen egyetértek, én sem szeretem az előre fixált tarifát, van olyan sima szülés, ahol egy esetleges gátsebet kell kezelnie a dokinak, ami azért nem egy kategória egy esetleg problémásabb császármetszéssel, stb.

13495. kacsa223
2015. márc. 2. 14:14

Sziasztok


Mi augusztusra varjuk az elso babat es Szent Imrebe fogunk szulni...mi Dr.Sziller Istvanhoz jarunk..rola van vmi infotok?illetve neki van szulesznoje akivel egyutt dolgozik?es meg egy kerdesem lenne vajudaskor parom velem lehet? egyagyas szobaban akarunk lenni,amiert ha jol tudom fizetni kell...koszonom a valaszt..

13494. Mogyi78 (válaszként erre: 13486. - Binoni)
2015. márc. 2. 11:03

Szia Binoni!


Ma próbáltam bejelentkezni Bálint dokihoz, de nem olyan egyszerű a dolog! Felhívtam a magánrendelését, ahol közölték , hogy ha még nem voltam nála, akkor csak e-mailben lehet bejelentkezni a doktor úrnál személyesen. Ergo írnom kellett egy nagyon kedves levelet a doktor úrnak, hogy szeretnék időpontot hozzá, meg terhes gondozást és szülést nála.. Remélem hamarosan válaszol!

Kicsit furi mondjuk....de lehet csak tömeg van nála, és valami alapján szűrnie kell.

13493. babazo (válaszként erre: 13492. - Orsy27)
2015. márc. 1. 15:27
Kecskeméti Verával kapcsolatban megírnád, hogy neki van fix tarifája illetve szülés előtt is kér konzultációs díjat vagy NST-ért díjat?
13492. Orsy27 (válaszként erre: 13489. - 54e87c7be9)
2015. márc. 1. 15:20
Szia! Július végén szültem Nyulasinál a kislányomat. A Tompa utcában van a magánrendelése, és nekem Kecskemétiné Vera volt a szülésznőm. Vera előbb volt meg, mint Nyulasi, de nagyon jó páros ők együtt. Nálam végül császámetszés lett, életmentő ráadásul, és Nyulasinak nagyon sokat köszönhetek, nagyon tudta a dolgát, gyors volt és precíz. Végül minden jól alakult! :) Csak ajánlani tudom, kedves, lelkiismeretes doki.
13491. bogarka19
2015. márc. 1. 14:29
Én teljesen elítélem ezt a magánorvososdit. Főleg szűlésnél.A gyermek kijön ha ki akar jönni. Az orvos mondjátok, a vajúdásban mit tehet? Te mit látsz szűlés közben az orvos munkájából? Minden a szűlésznőn múlik!! Ő végzi a számotokra fontos dolgok zömét. Ő segít a vajúdás ideje alatt....stb. A dokik meg bezsebelik a paraszolvencia nagyobbik hányadát! Pedig nem erre esküdtek! Mi, Ti, Ők rontjuk ezt el....én senkinek nem adtam semmit és két gyönyörű egészséges lányom született!!!! A szülést levezető orvos többet volt nálam a betegágynál, mint a fogadott orvosok bármelyike. Ennyi.....
13490. kalapacs15 (válaszként erre: 13488. - Asztiju)
2015. febr. 28. 18:02

Én voltam a Bálint Balázsnál és a Barna Péternél is, (illetve tőlem a kórházban is elfogadtak pénzt (BP).

Mindkettő szimpatikus, kedves orvos. Úgy tudom a BB-hez már nagyon nehéz terhesen ismeretlenül bekerülni, még előtte kell felkeresni . Az előzőnél szültem, kedves, türelmes. A magánrendelése 15 ezer FT, uh-t nem csinál, azért külön alkalommal másik orvosnak kell fizetni. Ez BP-nél is így van. A magánban átnézni a leleteidet, beszélget, elmagyarázza a dolgokat, sajnos beutalót nem tud adni, így vagy lehet fizetni pluszban a laborért és az uh-ért, vagy háziorvostól kell beutalókat szerezni és tb alapon megcsináltatni. Nekem viszont úgy tűnt, hogy iskolai szünetekben, hosszú hétvégén stb a családjával van, elutazik, és akkor lehet, hogy nem megy be a szülésre (nekem úgy tűnt, hogy minden hónapban tart egy kis szabit, feltöltődésnek, de biztos fárasztó is ez az éjszakázás, csak éppen nem kellemes, ha éppen akkor szülnél ). Viszont, ha nem utazik el, akkor az éjszaka közepén is bemegy a kórházba. Tarifát nem mond, én körbe kérdeztem a rendelőben ki mennyit adott, és az elhangzott összegek közül a nagyobbat adtam. Én nem is tartom korrektnek, az előre meghatározott tarifát, pl amikor én szültem másik 3 betege is szült, közöttünk rohangált (szó szerint, mert pár perc eltéréssel szültem a másik anyukával), minek adtam volna 10 szeres tarifát. De ez az én magánvéleményem. Tehát én mindkét orvost tudom ajánlani, BB udvarias, visszafogottabb, BP humoros, egy kicsit harsányabb.

13489. 54e87c7be9
2015. febr. 28. 16:43

Sziasztok, Nyulasi Gáborhoz járt valaki terhesgondozásra? És van aki szült nála?

Melyik szülésznővel dolgozik együtt? És hol van a magánrendelése?


Előre is köszönöm a válaszokat ,

Anita

13488. asztiju (válaszként erre: 13479. - Binoni)
2015. febr. 26. 14:13

Nekem volt korábban egy nődokis műtétem nála, 3x próbáltam neki pénzt adni érte, nem fogadta el.

A szülés kapcsán mikor rákérdeztem, hogy vállalja e, mennyiért, arra is azt mondta, hogy rám van bízva. Én abból indultam ki, hogy több helyen a vizsgálati díj 10xesét írták.

13487. Binoni (válaszként erre: 13485. - Masni82)
2015. febr. 25. 21:04
Szia, köszi az infót. Van hozzá elérhetőséged esetleg?
13486. Binoni (válaszként erre: 13484. - Mogyi78)
2015. febr. 25. 21:02
Szerintem én is elmegyek mindkettőhöz és majd meglátjuk. Arról a dokiról is írtak rosszakat, akinél az első babámmal voltam, én mégis jól kijöttem vele. Jolánt már felkerestem, tényleg nagyon aranyos :) Fel kell kérni őt is, mint a dokit.
13485. masni82 (válaszként erre: 13483. - Binoni)
2015. febr. 25. 15:49
Csak a korrektség kedvéért: Péternél a vizsgálat-konzultáció 10ezer ft, az ultrahang 8ezer ft. Az ultrahangot külön szonográfus végzi, túl sok összehasonlítási alapom nincs, szerintem elég jó a gép. Feleslegesen nem hív vissza, összesen talán hatszor voltam a 40 hét alatt. Honlap nincs. Szülésznőt mindenki egyénileg választ, ha akar az orvos mellé. Nagyon jó orvos, rengetegen járnak hozzá, a rendelés mégis gördülékeny. Időben kérjetek időpontot!
13484. Mogyi78 (válaszként erre: 13482. - Binoni)
2015. febr. 25. 15:27

Én 7 hetes vagyok, és gondoltam jövő héten felhívom majd valamelyik vagy mindkét doki magánrendelését és kérek időpontot. Barnáról sok jót olvastam, de voltak páran akik elhordták mindennek...meg annyit hallottam még, amit itt is írtak a lányok, hogy van egy stílusa. Bálintról is jókat hallottam, őt kedvesnek mondták, és róla nem nagyon olvastam rosszat. Bálint doki magánrendelőjét meg is találtam a neten, ott elég jó UH gépek vannak. Viszont a Barnáék magánrendelőjének nem találtam honlapját...nem tudom van e.

Az viszont jó hír, hogy ezek szerint mindkét doki Jolánnal dolgozik, mert róla csak jókat hallottam! Te Jolánt fel fogod kérni szülésznőnek, vagy ha ezek közül a dokik közül választ az ember,akkor automatikus, hogy ő lesz ott szülésnél?

13483. Binoni (válaszként erre: 13481. - Amika22)
2015. febr. 25. 13:12
12-14 ezer? Te jó ég, ha nem lenne muszáj dokit is fogadni, ha szülésznőt akarunk, akkor tuti nem tenném. Így viszont elmegyek Barna dokihoz, hátha :) Köszi a választ!
13482. Binoni (válaszként erre: 13480. - Mogyi78)
2015. febr. 25. 13:10
Szia, igen, hozzájuk fogok elmenni (még nem voltam), mert azok közül, akik Jolánnal dolgoznak őket ajánlják legtöbben. Gutmann doktornőhöz szerettem volna menni, de sajnos magánkórházba ment :( 9. hétben vagyunk, még nem vagyok lekésve semmiről, de jó lenne már tartozni egy dokihoz. Te hány hetes vagy? Van már időpontod? Mindenképp számolj be, én is írok majd :)
13481. Amika22
2015. febr. 25. 11:47

Sziasztok!

Én Barna Istvánhoz jártam, Péter apjához.Nagyon doki mindkét Barna, tudom ajánlani.

12-14ezer között mozod a magánrenedlésük, ebben uh is van.2x voltam Péternél amikor a dokim szülésen vagy nyaralni volt, nem volt semmi probléma, jó fej.

BArna István ránk bizta az anyagiakat, nem mondott fix tarifát. A szobatársamnak Péter volt a dokija ő se mondott neki összeget és nagyon meg volt vele elégedve.

Én tudom barna dokikat ajánlani!

13480. Mogyi78 (válaszként erre: 13479. - Binoni)
2015. febr. 25. 10:59

Szia!

Látom te is pont kettejük közt vacillálsz, mint én! Te találkoztál már velük? Voltál már valamelyik magánrendelésén? Hány hetes vagy?

13479. Binoni
2015. febr. 25. 10:52
Sziasztok. Aki Barna Péter vagy Bálint Balázs dokikhoz járt, mennyit kértek a szülésért? Volt fix tarifa? Előre kellett fizetni? Én is még mindig szülészdoki keresésben vagyok, nehéz dönteni, olyan sok az info :(
13478. monstro
2015. febr. 25. 10:47
sziasztok! dr Varsanyi Antalrol valakinek tapasztalata? elore is koszi!
13477. Mogyi78
2015. febr. 25. 10:32

Köszönöm mindenkinek!

A neten mindkét dokiról írnak rosszat is jót is...Barnáékról kicsit több a rossz, de ha Ti azt mondjátok jó orvosok, akkor hiszek nektek. Lehet tényleg elmegyek mindkettőhöz, és akkor kiderül majd, hogy melyik a szimpatikusabb. :)

13476. cyprus (válaszként erre: 13475. - Bocikapitány)
2015. febr. 24. 20:54
Nekem az idősebb Barna a dokim, de többször találkoztam a fiával is. Lehet, hogy elsőre flegmának tűnik, viszont tudja, hogy mikor lehet baj, és azt bizony komolyan veszi. Ha őt választod (vagy az idősebb Barna dokit) mindenképp jó kezekben leszel :I)
13475. Bocikapitány (válaszként erre: 13474. - Mogyi78)
2015. febr. 24. 18:36
Én is a Barnánal szültem, mindenkinek csak ajánlani tudom! Nagyon odafigyel minden apróságra, nem pénzéhes, korrekt, nekem bejött a humora. Szülés közben határozott, egyértelmű utasításokkal segít, hogy könnyebb, gyorsabb legyen a kitolás. Csakis nála újra!
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook