Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Harcosok étrendje - jön valaki? fórum

Harcosok étrendje - jön valaki? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
2012. júl. 26. 13:18
Halihó Bárkinek? Van még itt olyan, aki így fogyózik?? Jöhetne dumcsizni..:o)
378. 7a23ed9179 (válaszként erre: 375. - Bonibeni)
2012. jún. 7. 08:28
Nem szabad a CH-t elhagyni! A napközbeni alulevés után a vacsorának tartalmaznia kell CH-t is. Különben a szervezet vésztartalékolni kezd és persze, hogy hízol.Persze, jobb a fehér lisztes dolgokat hagyni, de akkor is kell CH.
377. shilladora (válaszként erre: 375. - Bonibeni)
2012. jún. 7. 03:17

Nem ismerem ezt a dietat meg!

Miert nem ebedelhetsz a csaladoddal?

2012. jún. 7. 03:14
Visszaolvasok :-)
2012. jún. 7. 03:11
Sziasztok! Én 2 hete vagyok az étrenden. Elolvastam a könyvet és a netes fórumokat a témában. Sok leírt pozitív hatása miatt elkezdtem. Betartok mindent, napközben pár szem eper, délben sali, vacsi után ( ami szigoruan ch mentes ) megeszem egy - másfel Update rudit -ennyi. Egy hét után kezdett elmúlni az éhségem és jól is éreztem magam, viszont kezdem úgy érezni hogy nem hogy fogyok, de híztam is, (egyébként 7 kg-ot szeretnék fogyni). Éjjel csak forgolódom a teli pocakom miatt és nem tudok aludni. Most sem, és azóta sajna egyetlen éjszaka sem. Rossz hogy nemtudok a családommal ebédelni de ezt el is fogadnám ha érezném hogy fogyok. Totál elkeserít hogy hízok ettől... Sajnálom de én feladom ezt a "diétát" mielőtt mielőtt még többet hízok. 2 dolog pozitív : még ha nem is fogytam, tanultam egy kis önfegyelmet és jó volt este lazulni kicsit :) a lelkemnek jót tett, a testemnek pedig nem, de biztos velem van a baj ha másnál meg mûködik...
374. 7a23ed9179 (válaszként erre: 373. - Ae8f040a2b)
2012. jún. 4. 09:19
szia:) csinálgatjuk, csak hallgatunk újabban...
2012. jún. 4. 08:26

sziasztok..


még nem olvastalak vissza benneteket rendesen csak átfutottam az elejét..

most csak beköszönök,hogy meglegyetek nekem.)

de érdekel a téma..

2012. máj. 27. 08:16

Sziasztok!

Kérnék egy kis segítséget.

Kedden műtöttek és hát eléggé felborult a rendszer a kajálásban:( (eddig elég jól ment a harcosok étrendje:))

Hétfőtől szerdáig éheztem,csütörtöktől viszont amióta megmaradt bennem a kaja, nem tudom tartani az alul és túlevési fázist.Folyamatosan éhezek és sajnos nagyon is jól esik enni.Szerintetek mit tegyek?Ez normális amúgy?Valakinek tapasztalat?

371. laci665 (válaszként erre: 368. - Asde3)
2012. máj. 24. 09:04

Hali

Tudsz valamit az oldalról mikor lesz fent több dolog?

370. ancsi63 (válaszként erre: 369. - AlBundy)
2012. máj. 17. 12:50
Értelek. A napi étkezéseimet a Harcosok étrendje alapján csinálom, de a ch-t kényszerből vettem minimálisra. Így elindult a formálódás. Amennyiben zöldséggel, salival kezdem a vacsorát, utána eszem fehérjét, nem is kívánom a ch-t. Eszem, mert 3 nap után már nagyon kívánom. Minden nap a vacsorát szénhidráttal felyezem be. Így minden nap eszem és nem eszem sokat belőle. Szép napot neked!
369. AlBundy (válaszként erre: 354. - Ancsi63)
2012. máj. 17. 12:16

Csak arra céloztam, hogy aránylag alacsony szénhidráttartalmú étrendet folytatsz. Ez nem egy diéta féle, inkább felfogás.

Úgy értettem az étrendes dolgot, hogy nem a harcosok étrendjének köszönheted majd hanem, hogy mindent megcsinálsz ami amúgy, kell a fogyáshoz.

368. asde3 (válaszként erre: 341. - Laci665)
2012. máj. 17. 11:36

így van :h u n b a r s. c o m


vagy facebookoneléred

367. 7a23ed9179 (válaszként erre: 366. - Mary75)
2012. máj. 15. 13:09
Megpróbálom, köszi))) de csak 5 kiló ment le a 20-ból, ez nekem ne ingadozzon:)
366. mary75 (válaszként erre: 365. - 7a23ed9179)
2012. máj. 15. 12:37
Nyugi, nekem azt mondták hozzáértő emberek, hogy 2-3 kilós ingadozás is megengedett. Lehet, hogy csak kevesebbet ittál. És az is lehet, hogy ez majd kamatostól megy le. Kitartás.... :)))
2012. máj. 15. 12:00
visszajött egy kiló...arghhhh
364. mary75 (válaszként erre: 362. - 753a041c7e)
2012. máj. 14. 08:00

Szia Márti63!

Üdv itt köztünk. A gyümölcs és zöldség mennyiségre nincs szigorúan vett korlát. Az elején biztos többet fogsz enni, de ahogy megszokja a szervezeted elég lesz kevesebb is. Általában 2-3 szem gyümölcs (alma, körte, narancs kiwi) szokott lenni az átlagos, esetleg egy adag saláta délben, bár én zöldéglevest is szoktam enni természetesen burgonya nélkül.Az apróbb gyümölcsböl persze többet is ehetsz, a lényeg az , hogy ne éhezz. A joghurt, kefir szerintem 1-nél ne legyen több. A túlevést akkor kezded amikor Neked jó. A könyv szerint ez az időszak 4 óra hosszat tart, de lefekvés előtt 2-3 órával már ne egyél. Én van, hogy 5-kor kezdem van, hogy 6-kor a napi ritmus is megszabja. A 4 óra alatt többször is ehetsz, de..., ha fogyni akarsz akkor nem lehet sokat és bármit. Az evést mindenképpen egy adag zöldsalátával kezd, már ez is laktat, aztán jöhet a könnyű fehérje majd haladj a markánsabb ízek és ételek felé. Persze egy kis desszertet ehetsz a végén, de befejezheted olajos magvakkal is.A szénhidrátot, finomított lisztet, cukrot amennyire csak tudod kerüld. Hirtelen ennyi jutott eszembe, kérdezz bátran, ha tudok segítek. :)

363. mary75 (válaszként erre: 359. - Zuzika)
2012. máj. 14. 07:50

Helló!

Nekem ez a két hónap lassan már három. Szűk 5 kg eddig és sok-sok cm :)). Bár néha én is kétségbe esem, de a férjem tartja bennem a lelket. Tudom, hogy van olyan aki 1-2 hét alatt 6 kg-ot is fogy, de ami ugye felkúszott 15 év alatt az nem fog 1,5 hónap alatt lemenni. Nekem a mottóm: Kitartás és nem feladni. :)

2012. máj. 12. 18:35
Sziasztok! Márti vagyok és új ebben a fogyókúrában. Életemben már nagyon sok és sokféle fogyókúrát kipróbáltam, de az évek múlásával a kilók szaporodtak, a kitartás csökkent. A napi ritmusomhoz ez a típusú étkezés illik a legjobban, hiszen a napi rohanás mellett napközben sokszor eszembe sem jut enni, bezzeg este annál inkább. Mivel nekem nincs meg a könyv, ezért, ha lenne Valaki,aki segítene, megköszönném. Szóval : mennyit lehet gyümölcsből, zöldségből, joghutból enni alulevéskor és a túlevést mikor lehet kezdeni, valóban lehet enni sokat és bármit? Köszi!
361. Aramlat Dani (válaszként erre: 359. - Zuzika)
2012. máj. 12. 12:55

Sziasztok.Én Dani vagyok.Nagyon gratulálok mindenkinek aki csinálja az étrendet.:-)

És mindenkit bíztatok.

360. zuzika (válaszként erre: 355. - Ancsi63)
2012. máj. 11. 21:44
;) OK! Ma kiokosítom magam a könyvből! Köszi!
359. zuzika (válaszként erre: 357. - Mary75)
2012. máj. 11. 21:41
Két hónap alatt most éppen hány kiló mínusznál tartasz?
358. zuzika
2012. máj. 11. 21:40
Köszönöm a bíztatást:)! Őszintén mondom, én már nem tudom, h mit csináljak... :( Ma kölcsön kaptam a könyvet, átrágom magam rajta.) És megpróbálom a kefírt és a zöldséget alulevés-kor... Meg az esti étkezést úgy felfogni, mintha fehérje diétán lennék. Talán akkor... (Attól ijedtem ám meg, h majdnem fél kg-mal többet mutatott a mérleg 4 nap után. Gondoltam, na jó, ezt nem nekem találták ki. Van ilyen.) Nem mertem kockázatatni és így ma már 3-kor ettem :). Én ezt a diétát olyannyira komolyan gondoltam egyébként, h még ide is regiszráltam, és majd' minden hozzászólást elolvastam. Soha nem fórumoztam még fogyókúra kapcsán... :)Szülés után lement már 23, de ez a 7 kg plusz itt van velem másfél éve... :)Szívesen elbúcsúznék már tőle!
357. mary75 (válaszként erre: 350. - Zuzika)
2012. máj. 11. 13:34

Szia!

Üdv köztünk! Én már több mint 2 hónapja csinálom az étrendet. Szerintem a napközbeni étkezésed teljesen rendben van. Ha 4 körül megeszel 1 kefírt vagy joghurtot, lehet, hogy jobban kibírnád. A könyv szerint a szénhidrátot (kenyér, tészta stb..) jobb hanyagolni ha fogyni szeretnél és mozgás nélkül is működnie kell, csak mozgással látványosabb. A testednek pedig természetesen idő kell amíg "felfogja", hogy itt aztán változás van.Ahogy olvastam az étrended, próbálj több fehérjét enni amint az előttem szólók is tanácsolták. Variálhatod a szénhidrát és a zsíros napokat (olajos magvak:mandula, kesudió, mogyoró), ezeket a nagy kalóriatartalmuk miatt hagyd a végére, amikor már nem bírsz olyan sokat enni belőlük :). Egyébként amíg megszokod az étrendet délután is nyugodtan ehetsz egy kis maroknyi olajos magot, amilyet szeretsz.Remélem segítettem. :))

2012. máj. 11. 13:33
Mikor gyümit ettem alulevési fázisban, kevesebbet fogytam. Most csak zöldséget és kefírt eszem. Én este is eszem CH-t, és most 1 hónap alatt lement 4 kiló. Igaz, most picit lelassultam.
355. ancsi63 (válaszként erre: 353. - Zuzika)
2012. máj. 11. 12:59

Szia zuzika!

Szerintem ne hagyd abba az étrendet. Lehet, hogy sokat eszel vacsira. Én még soha nem éreztem azt amit a könyv ír: akkor fejezd be az evést, amikor már azt érzed, hogy szomjasabb vagy mint éhes. Az első héten én 7 után ettem, az éjszakáim borzalmasak voltak (jöttek a mumusok),most már 5-kor eszem, 11 után fekszem le aludni és semmi baj nincs. Lehet, hogy nem állt még át a szervezeted erre az életmódra. Nem tudom, sajnos nem értek hozzá. Szerintem tarts velünk és ne hagyd abba! Adj magadnak még egy kis időt! Ne feledd, az a pár kiló amit le szeretnél adni, az nem 1 hónap alatt ment fel. Ezt csak súgtam. :-)

354. ancsi63 (válaszként erre: 352. - AlBundy)
2012. máj. 11. 12:50
Szia! Nem is hallottam még erről a "low card" diétáról. Én csak azért variáltam bele a "Harcosok" étrendjébe, mert nem indult el a fogyás. Igen, sportolok. Heti 3 alkalommal reggel futok 40-50 percet. Sajnos ezt nem tudom még átteni az alulevési fázis végére, mert a vacsi győz! Így reggel megyek. Most megkavartál az étrendel egy kicsit. Az utolsó mondatodat nem értem. :-( Melyik étrendnek tudjam be a fogyást?
353. zuzika
2012. máj. 11. 12:02
Köszönöm szépen Ancsi 63 a választ! Valóban nem fogytam semmit, sőt... Nem is tudom, h folytassam-e, az estéim ugyanis katasztrofálisak. Alig tudok elaludni, pedig ötkör eszem...
352. AlBundy (válaszként erre: 351. - Ancsi63)
2012. máj. 11. 08:40

Tehát tulajdonképpen, átváltottál egy sima low carb diétára, ahol igyekszel a szénhidrát kárára megemelni a fehérje fogyasztást vacsorára. Ezt a vacsorát helyesen már néhány órával lefekvés előtt megejted. Emellett természetesen sportolsz is valamennyit.

E mellett a harcosok étrendjéből tulajdonképpen meghagyod, hogy nap közben gyümit és zöldséget eszel (ami amúgy szénhidrát, de a jobbik fajtából szóval tényleg OK).

Ezek után fogyni fogsz, de remélem nem ennek az étrendnek tudod be...:)

351. ancsi63 (válaszként erre: 350. - Zuzika)
2012. máj. 11. 08:28
Szia! Én még nem vagyok régi HARCOS, de az én eddigi tapasztalatom: az első 3 hétben nekem nem volt fogyás, reggelire és ebédre ettem gyümit és zöldséget, este jól bekajáltam. Mivel nem volt változás, én változattam. Vacsorára minimálisra vettem a szénhidrátot! Nyers zöldséggel kezdem a vacsit sok fehérje pl.: túró, sonka, sajt és a desszert egy joghurt, vagy 2 kocka étcsoki.Elolvastam a könyvet, én úgy emlékszem az is azt ajánlja, hogy sok fehérjét kell enni az első pár hétben. Azt nem tudom, hogy mozgás nélkül fogyhatsz-e, de az biztos, hogy gyorsabb és látványosabb lesz a fogyás, ha mozogsz. Ha csak fél órát intenzíven gyalogolsz, szerintem az is jó már. Hozzászoksz és egy idő után kívánni fogja a szervezeted a mozgást. Ez az én tapasztalatom. Én is ötkor kezdem a túevési időszakot, vacsizok és kész, Egyszer eszem, utána csak vizet iszom. Ha később eszem, nem tudok aludni. Azt nem tudom, hogy segítettem-e, de én úgy gondolom, hogy az egyéni tapasztalok segíthetnek. Szép napot mindenkinek!
350. zuzika
2012. máj. 10. 21:30

Sziasztok!

Hétfőn kezdtem a harcos értendet. Lenne pár kérdésem azokhoz, akik fogytak már ezzel a módszerrel. Mennyit esztek napközben? Én pár szem epret, kivit, és nagyon kevés ananászt ettem, és mellette sokat ittam, kb. 3 litert. Fél öt körül megőrülök az éhségtől, így ma azt találtam ki, h a túlevéses időszakot ötkor kezdem. Jól megkajáltam, és utána már semmit nem is bírok enni, így kibírom másnap ötig.. A vacsim ez volt ötkor: paradicsom, retek, mortadella, tönköly kenyér (vaj is volt rajta, jaj és egy palacsinta, mert nem volt szívem kidobni...Őszintén bevallom, csak nagyon ritkán mozgok. Felejtsem el, h így lefogyhatok? Mert még mindig nem akarom elhinni, h este ehetek... Hogyan csináljam, h fogyjak is? Minden diétámat az esti "bűnözöséek miatt" adtam fel eddig... Szóval imádnám, ha este tényleg ehetnék, de nem vagyok abban a helyzetben, h tesztelgessek, mert muszáj lenne még legalább 7 kilót leadnom. (70 kg vagyok, 170 cm). Amúgy meglepően tök jól bírom a napközbeni nem evést, csak jó lenne ha eredményt is érnék el. Köszönöm szépen a segítséget!

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook