Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megtetszett az edzőm... fórum

Megtetszett az edzőm... (beszélgetős fórum)


2011. okt. 16. 15:19
próbáld ki, hogy edzés után Te még ott maradsz míg a többiek elmennek zuhanyozni és kérdezd meg, hogy nincs e kedve meginni egy kávét valahol! vagy egyszerűen menj oda amikor nincs ott senki, csókold meg, aztán menj öltözni, utána kiderül a reakciója! :)
21. 02dd40895d (válaszként erre: 1. - Fannusi)
2011. okt. 11. 13:07

Szabad tudni, mit takar a "jóval idősebb"?

Egyébként itt, egy-két kivételtől eltekintve, mindenki azt tanácsolja, "kezdjél ki vele"

Azért nem árt néha a mérsékeltebbekre is hallgatni!

Vagy ez már tanács volt?

20. a8b73603da (válaszként erre: 1. - Fannusi)
2011. okt. 10. 23:10
Szia!Szerintem kérdezd meg tőle (írásban egyszerűbb közösségi oldalon), hogy ennyi munka mellett van-e ideje szórakozni. Ha igen, akkor hova szokott járni, mert Te ide, meg oda...és majd kialakul :)
19. e16fe97baf (válaszként erre: 18. - Jstefan)
2011. okt. 10. 20:24
ejnye...nem rontjuk el a gyerekeket :)
18. jstefan (válaszként erre: 1. - Fannusi)
2011. okt. 10. 19:58
Nyomulj ezerrel! Mert ha kihagyod később megbánod.Egy izgalmas jó kaland,és egy fergeteges szeretkezés mindent megér!
17. e16fe97baf (válaszként erre: 16. - Fannusi)
2011. okt. 10. 13:15
Nincs mit...csak leírtam ami velem történt...a többi az élet, a kémia és idő kérdése.
16. Fannusi (válaszként erre: 15. - E16fe97baf)
2011. okt. 10. 12:29
Hatalmas igazságot írsz, köszönöm.
2011. okt. 10. 12:23

Ha összejösztök...szárnyalni fogsz...izgalmas lesz és kellemes..lopott pillantások, érintések, félszavak amiket csak ti értetek ketten...aztán ha netán vége ...keserűség elveszíti minden varázsát az ember is és a sport is...megéri?

Ha nem jönne össze marad a varázs és a rajongás az ember és a sport felé is. Nehéz....én belekezdtem egyszer egy ilyen dologba de időben kiszálltunk...és maradt az edző és a sport...azóta is imádjuk és tiszteljük egymást.

2011. okt. 10. 12:20

Fogalmam sincs, mi lenne akkor, ha lefeküdnék vele, aztán egyszer csak vége lenne vagy ne adj isten, kiderülne.

Annyira rossz ez. Kívánsz valakit, de tudod, hogy nem lenne szabad és annál inkább akarod.

Biztos nem tudnám elfelejteni, és a játékomra is rámehetne. Annyit meg nem ér, mert egy biztos helyem van a csapatban.

13. 5847448901 (válaszként erre: 12. - Selyemmacs)
2011. okt. 10. 12:20
Van még ezenkívül rengeteg csapat,csapatvezető:))
2011. okt. 10. 12:17

Mi lesz, ha mondjuk összejöttök, pár hétig/hónapig szexelgettek és aztán kipukkad (hiszen nem szerelem - ahogy írod), már nem fogod kívánni, nem fogtok összejárogatni...

Hogy fogsz tovább járni edzeni? Mintha misem történt volna? Olyat nem lehet.

Nem fogja elrontani a kapcsolatotokat és a sportolásodat is (abban a csapatban)?

11. bujuli (válaszként erre: 10. - Fannusi)
2011. okt. 10. 12:01
Értem, hát, akkor hozd a tudomására. Ha csak egy jó szexet akarsz, van esélyed, ha a csapattársnőddel is kikezdett.
2011. okt. 10. 12:00
Igazából jobban vonzódom hozzá testileg, mint lelkileg. :$
9. bujuli (válaszként erre: 8. - Fannusi)
2011. okt. 10. 11:55
Ha a lelke is vonz, akkor az nem pusztán egyszerű vonzalom, ha megdobban a szíved, mikor meglátod, akkor vigyázz. Ne csapd be magad. Bár lehet, hogy mindenki másképpen fogalmazza meg magának, hogy mi a szerelem.
2011. okt. 10. 11:51

Ez nem szerelem. Egyszerűen csak vonzódom hozzá testileg, lelkileg. Imádom a stílusát, hozzáállását a dolgokhoz.

Nem is az, hogy egyszerűen vonzódom hozzá, hanem nagyon. :D

2011. okt. 10. 11:39
Ha nem mered elmondani akkor írjál levelet és add oda,máris kiderül hogy mit érez irántad.Nem kell agyalnod hogy mi lett volna ha ..........
2011. okt. 10. 11:32
Döntsd el, hogy szerelmes vagy, vagy csak tetszik. Én tini koromban szerelmes voltam egy nálam 16 évvel idősebb fickóba, én egyszerűen megmondtam neki, nem is lett belőle semmi,pedig ő is vonzódott hozzám, de így volt jó. Viszont 8 évig szerettem őrülten, és sokat szenvedtem. Én annak idején minden félét kitaláltam, hogy a közelében lehessek. Persze gyerekes dolog, egy felnőtt nő, mint te ennél biztosan sokkal találékonyabb. A döntés a te kezedben, gondolkodj sokat rajta és biztosan ki fogsz találni valamit. És mindenképpen mérlegelj, hogy megéri-e, mit bánnál jobban. Próbálj meg te is belsőleg hozzá férkőzni, hogy ne a külsőddel fogd meg. Keress alkalmakat, hogy beszélgessetek. Azt megérzi, mindenképpen, jobban, mintha csak csókolózni szeretnél vele.
5. 342402de6d (válaszként erre: 4. - Fannusi)
2011. okt. 10. 11:26

...akkor ne légy megközelíthetetlen:))

ahogy nézel Rá....a tekintet mindent elárul......

2011. okt. 10. 11:17

Köszönöm, hogy nem küldtök el a fenébe és nem mondjátok, hogy keressek egy hozzám való férfit. :)

Az a baj, hogy félénk vagyok, és nagyon látszódik rajtam. Szóval ha bejönnék neki, még akkor sem merne közeledni felém, mert úgy tűnik, hogy megközelíthetetlen vagyok.

2011. okt. 10. 11:12
Nehéz tanácsot adni,mert a nőiességnek belülről kell fakadnia.Egy pillantás,egy mozdulat,egy zavart mosoly már jel lehet számára.:-)
2011. okt. 10. 11:11
de jó az edződnek:)))
2011. okt. 10. 11:09

20 éves lány vagyok, több éve tetszik az edzőm, aki jóval idősebb nálam. Igazából nem külsőleg fogott meg, hanem a belső tulajdonságaival. Eddig még semmi jelét nem mutatta, hogy bejövök neki, így elég nehézkes a dolgom, viszont az egyik csapattársammal már kikezdett, persze titokban, de a csapattársam nekem elmondta, mert jóban vagyunk. Nem történt köztük csóknál több, az edzőm megértette, hogy nem akar tőle semmit a barátnőm, és nem is nyomult tovább. Az edzéseket nagyon jól tartja, mindenben számíthatunk rá.

Az éjszaka volt egy álmom, csókolóztam vele szenvedélyesen, és egyre inkább úgy érzem, hogy nagyon szeretnék tőle többet.

Nekem eddig nem sok barátom volt, a mai fiatalok hidegen hagynak, mindig is az idősebbekre buktam, a tapasztalt férfiakra.

Én abban is benne lennék, hogy titokban tartsuk ezt az egészet, de ehhez az is kellene, hogy az edzőm észrevegyen ne csak mint játékost, hanem mint nőt.

Segítséget szeretnék kérni, hogyan adjam a tudtára, hogy tetszik, szívesen megismerném jobban? Légy szíves ne írjátok, hogy ez nem jó, ennek nem lesz jó vége, mert tisztában vagyok vele, hogy így is, úgy is elsülhet a dolog, de ha soha nem próbálom meg, mindig bánni fogom, és inkább azt bánjam meg, amit megtettem, mint amit nem mertem megcsinálni.

Szóval, hogyan közeledjek felé?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook