Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » S.O.S kiscicát találtam fórum

S.O.S kiscicát találtam (beszélgetős fórum)

2011. szept. 27. 14:27
Hát basszus, remélem, a jelszavadat felejtetted el, mert eléggé bosszant, hogy feldobsz egy témát, várunk itt rád, aggódunk a cicákért, és eltünsz!
8. 65298a0518 (válaszként erre: 7. - 65298a0518)
2011. szept. 26. 06:31
Hmmmmmmmmmmmmm:((
7. 65298a0518 (válaszként erre: 5. - Kohanoor)
2011. szept. 23. 13:22

Én nem találtam anno mamacicát, meghirdettem neten rengeteg helyen, a környékbeli városokban is, vagy senkinek nem volt kedve bajlódni vele vagy nem tudom,az idö meg csak haladt!

De persze jó ötlet, próba cseresznye.

Most már nagyon kiváncsi lennék, és persze pont most kell elutaznom:(

2011. szept. 23. 12:21

Keresni kell egy nőstény macskát akinek éppen kölykei vannak. Melléjük kell csempészni a kis jövevényeket. Az majd felneveli őket.

Ha pedig már mindent ehetnek szépen el kell ajándékozni őket, vagy esetleg megtarthatod magadnak mindegyiket.

5. Kohanoor (válaszként erre: 3. - 65298a0518)
2011. szept. 23. 12:14
A kecsketej nem a legjobb megoldás, de valóban, ha hirtelen nincs mihez nyúlni, megteszi egy ideig. Megoldás lehet még egy pórmamát találni. Sokszor elfogadják az idegen kicsiket is, és szépen felnevelik a sajátjukkal. Több esélye van, mint ha az ember próbálkozik vele.
4. 65298a0518 (válaszként erre: 17. - Hachiko)
2011. szept. 23. 11:31
Légyszi ird már meg, hogy mit mondott a doki:)
2011. szept. 23. 09:27

Hello!


Hasonlóan jártam egyszer régen, de ott az anyacicát elütötte az autó, és ök csak 4 naposak voltak.

Akkor én is utánajártam, és a 4-es hsz. szerint jártam el, nagyon jól ment minden, de több állatorvos is javasolta, altattassuk el, mert lehetetlen, hogy túlélik.

Itt a Hoxán egy nagyon tapasztalt "Cicamama",aki rengeteg cicát mentett már meg elvállalta, hogy megpróbálja felnevelni öket, a nagyobb cicái mosdatták öket, ö pedig etette.

Szomorú, de szép lassan egyesével kb. a 2. héten mind elment. Örök hálám a hölgynek és a cicáinak!

Ezt muszáj volt megosztanom veletek, mert nem lehetek elég hálás neki, igy ismeretlenül is marha

nagy feladatot vállalt be, én nagyon féltem, hogy a kezeim között halnak meg.

Persze ezek a cicák nagyobbak, nem ijesztgetni akarok, azért ök már erösebbek.

A lényeg, nekem akkor kecsektejet mondtak több helyen, állatpatikában is, hogy adjak nekik. Én kiöntöttem öket jégkockának, mert persze nem ettek sokat és nem a szomszédból sikerült kecsketejet szereznem, lefagyasztottam, hogy mindig legyen "friss" tejci.

Nagyon drukkolok!

Egyébként az anyacicának semmi hire?

2011. szept. 23. 09:14
na, hogy vannak a cicák?
2011. szept. 22. 15:44

Aztán beszámolót kérünk az állatdokis találkozásról!!! :)

Minden rendben lesz velük, csak ahogy lejjebb is említették: idegen szagok, idegen hely, meg kell szokniuk, és azt hogy te vagy nekik.... :)

A fekhelyt tényleg úgy csináld meg ahogy leírtam, ne legyen nagy a hőtartás miatt! :) Hidd el, pár nap és megszoknak, aztán meg majd követnek mindenfele mert téged tartanak majd anyukájuknak! :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook