Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akit érdekel az asztrológia fórum

Akit érdekel az asztrológia (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 ... ❯❯
2012. máj. 25. 17:18
Szép napot mindenkinek!:-))Sikerült idetévednem,de itt is ragadok.Gratulálok,ehhez a fórumhoz!Ildikó
871. HnéViktória (válaszként erre: 870. - Ilcsi Mama)
2012. máj. 25. 15:30

Drága Ilcsi Mama!


Köszönöm Nagyon nagyon aranyos vagy!!!És micsoda jó híreket írtál nekem::::)

Képzeld tegnap a gyakorlati vizsgám annyira szerencsésen sikerült...a lehető legjobb tételt húztam...:) a legkönnyebbet...és mivel én ehhez egyszerűen nem vagyok hozzászokva :) Puszika és mégegyszer mindent köszönök...:)

870. Ilcsi Mama (válaszként erre: 868. - HnéViktória)
2012. máj. 25. 15:02

Kedves Viki! Már nagyon vártam, hogy jelentkezz. Minden rendben lesz, meglátod ügyes és szorgalmas vagy, meg is lesz az eredménye a munkádnak. Elküldöm neked a 4.-re vonatkozó előre jelző összevetés horoszkópot.

Láthatod, hogy a 9. házadban a magasabb gondolkodást, a szellemi élet az ambíciókat jelző házadra vetnek a Tranzit bolygók ekkor jó fényszögeket. Nem is akár milyen bolygók, mint a Merkúr az ész istene, a Vénusz a kis és a Jupiter a nagyszerencse bolygója. Amely még arra is add utalást, hogy a 2. anyagi javak házába a Merkúr - Nap és Hold-hold együttállása révén Trigon fényszöget kap a Jupitertől az Aszcendensed, ami meg ugye gyarapodást jelző hatásra add utalást. Tehát a sikeres vizsga révén anyagi gyarapodásra is számíthatsz.

2012. 06. 04.-én egyébként a Tranzit bolygók közül a Nap mellett a Merkúr, a Vénusz is az Ikrek jegyben halad. Már pedig a Vénusz a vágyak megtestesítőjének a bolygója, és neked, most minden vágyad, hogy a sok tanulásodnak beérjen a gyümölcse. A Jupiter pedig ezen a napon a Bikajegy végénél bandukol, amely közelsége miatt szintén sugározza feléd a jó hatását. A saját születési „Radix”-ban is a Vénusz a X. házadban, Rákjegyben található, ami ugye a karrier háza. Vagyis azt jelenti, hogy rád a szakmai büszkeség jellemző vonás, csak akkor tudsz elégedett lenni, ha a munkádhoz érzelmileg is kötődsz.

Egyébként úgy általánosságban is mivel a Szaturnusz még mindig a Retográd miatt a Mérleg jegyben halad, így ekkor a Merkúrral igen jó harmonikus fényszöget alkot, ez nagyon jót jelent minden vizsgázó számára. Sőt ezen a napon még az Uránusz is, a Holddal is jó fényszögben halad. Amennyiben ehhez még azt is figyelembe vesszük, hogy a Nap és Vénusz is 06.04.-én az Ikrek jegyben jár ez által az erőteljes Vénuszi hatás egyértelműen, anyagi vonatkozás terén nyilvánul meg.

869. aazsuzs
2012. máj. 24. 18:07

Kedves Ilcsi Mama!

Nagyon köszönöm a gyors válaszodat!Igyekszek minden tanácsodat megfogadni!Csodálkozom mindig, milyen pontos az asztrológia:), hogy mindent ki lehet olvasni:)

Ami időpontokat Te írtál, valóban arra tehető a munkahelyen a sok feszültség, változások, valakik maradnak, valakik mennek...

Hogyan tudok én isokosodni, és kiolvasni dolgokat a képletekből?


Puszi Neked!

2012. máj. 24. 17:49

Drága Ilcsi Mama!

Megvagyok ,neharagudj,hogy eltüntem vizsgázunk nagyon nagy erőbedobással,jun.4én lesz az utolsó.

Puszika neked:) VIKI

867. Ilcsi Mama (válaszként erre: 866. - Kata óvónéni)
2012. máj. 24. 16:36
"Kedves" Kata óvónéni" Nem is hiszed milyen nagy örömet okoztál a jelentkezéseddel, én is sokat gondoltam rád és figyelemmel kisértem a képleted fényszögeit. Nagyon vigyázz magadra!! Gratulálok nektek. Üdvözlöm a kedves férjed is. Maradok sok szeretettel. Ilcsi Mama.
2012. máj. 24. 14:22

Kedves Ilcsi Mama!

Sokat gondolok rád!

Az Uránusz átlépése tényleg új ciklus kezdetét ,jelentős eseményt eredményezett:április 2-án megfogant egy parányi élet:)

Ez év végére vagy január elejére várjuk a babát.

Szeretettel gondolok Rád és üdvözöllek:Kata

2012. máj. 23. 12:44

Feladó: "<hisztis "Tárgy: Horoszkóp.

Dátum: 2012. május 23. 6:54


Szia! Csak azt szeretném kérdezni,hogy ugye nem felejtettél el? Tudom,hogy sokan várnak rád,csak már olyan kíváncsi vagyok. De azért várok türelemmel.Szép napot kívánok!


Kinek: hisztis, 2012-05-23 12:32

Téma: horoszkóp elemzés.


--------------------------------------------------


Üzenet: Kedves "hisztis". Megkaptam az e-mailen küldött üzeneted. Természetesen nem felejtettelek el. Neked és másoknak is üzenem, hogy - még mielőtt junius közepéig elmegyek az unokáimmal való időtöltésbe, - mindenkinek szeretnék válaszolni a kérdéseire. Azonban nagyon szeretném, ha egyáltalán bejelntkeznél a fórumra is. Mivel egyetlen hozzászólásod sem nincs a Hoxa portálon, alig tudtalak megtalálni, az üzenettel.

864. Ilcsi Mama (válaszként erre: 863. - Ad0b329974)
2012. máj. 23. 12:03
Kedves "angyaliérintés". Köszönöm a jelentkezést és várlak a fórumon szeretettel.
863. ad0b329974 (válaszként erre: 862. - Ilcsi Mama)
2012. máj. 22. 16:10

szervusz kedves Ilcsi Mama..


köszönjük a fogadtatást..


én már nézegettem a fórumodat a korábbiakban igaz nem szóltam még hozzá de benne van a kedvenc listámban..mostantól meg rendesen is meg lesz a fórum,mivel hozzászólásom van.)


nagyon sok érdekességet olvastam idáig..köszönjük.


jó egészséget kívánok!

862. Ilcsi Mama (válaszként erre: 857. - 9c8e86a234)
2012. máj. 22. 13:25

Kedves”Solair” és”angyalérintés”. Most látom a bejelentkezések kapcsán, hogy HOXA összevonta az asztrológiával kapcsolatos más fórumot az általam indított „Akit érdekel az Asztrológia” fórummal. Nem tudom, hogy beleolvastatok -e már a feltöltött leírásokba?

Én ezt a fórumot tulajdonképpen azért indítottam el, mert az adatlapomon jeleztem, hogy érdekel az Asztrológia is. Ennek kapcsán aztán olyan mérhetetlen sok kérés érdekezett hozzám képlet - fejtés ügyben, hogy azt már lehetetlenség volt kezelni.

Így aztán arra gondoltam, hogy akit az asztrológia tényleg érdekli, és többet szeretne tudni a horoszkópértelmezésről, azok számára készítek leírást.

Így aztán nagyon sokan vannak már, akik a feltöltött anyag részek kimásolásával, azoknak a megismerése által, (főleg a jegyek, azok uralkodói bolygói - a házak jelentés tartalmainak – a bolygók- a fényszögek hatásairól sok mindent elsajátítottak.


Tehát azoknak, akik ilyen módon szeretnének bekapcsolódni a fórum életébe, - hogy saját maguk szeretnék „ilyen egyszerű módon,” elsajátítani az asztrológiai ismereteket, - nagyon szívesen veszem a közreműködését.Üdv mindenkinek: 7x-en túli Ilcsi Mama.

861. 9c8e86a234 (válaszként erre: 860. - Ad0b329974)
2012. máj. 22. 00:07
Megkérdeztem Zizit:)
860. ad0b329974 (válaszként erre: 859. - 9c8e86a234)
2012. máj. 21. 22:54

szia Edi..)


de ügyes vagy!

sikerült valamit kiokoskodni..megtudtad ,amit akartál?

859. 9c8e86a234 (válaszként erre: 858. - Ad0b329974)
2012. máj. 21. 19:39

Á, Szia Angie!:)


Nincs most fent Zizi...


Megcsináltam az életképletemet,már csak meg kellene fejteni:)

2012. máj. 21. 19:36

én meg olvasgatnám..a hozzáértőket.)


miért nem kérdezed zizit?.)

2012. máj. 21. 19:33

Szívesen beszélgetnék az asztrológiáról.


Lenne egy két kérdésem ,a hozzáértőkhöz:)

2012. máj. 21. 16:20

Kedves Fórumosok. Legutóbb május 31.-ig, a 755. számon írtam a hold 2-3 naponkénti állatövjegy váltásainak időpontjairól.

Most a június és júliusi hónapok következnek.


Jelmagyarázat: a holdfázisokhoz:

● = Újhold

Ď első negyed (növekvő hold)

O holdtölte (telihold)

© Utolsó negyed (csökkenő hold).


Júniusban, a Napisten havában, 4.-én Teli hold lesz.

11.-én csökkenő hold.

19.-én Új hold.

27.-én növekvő hold ideje kezdődik.


Júliusban: 3.-án Teli hold.

11.-én Csökkenő hold.

19.-én Új hold.

26.-án Növekvő hold állása lesz.


Június 1.-én pénteken még a Mérleg-jegyben halad a Hold.

2-3. Skorpió jegy, 4. (Teliholdnap) -5. Nyilas-jegyben, 6-7. Bak-jegy, 8-9. Vízöntő,

10-11 Halak-jegyben (11.-e csökkenő hold ideje.) 12-14. Kos, 15-16. Bika, 17-19. Ikrek - jegyben

(19.-e Új hold ideje.) 20-21. Rák, 22-24. Oroszlán, 25-26. Szűz, (Növő-hold ideje).

27-28. Mérleg, 29-30 Skorpió jegyben halad a hold.


Július1-2. Nyilas, 3.(telihold)-4. Bakjegy, 5-6. Vízöntő, 7-9. Halak, 10-11. Kos-jegy (az utolsó nap Csökkenő hold). 12-14. Bika, 15-16-Ikrek, 17-19.-ig Rák jegyben jár a Hold és 19.-én már Új hold ideje kezdődik.

20-21. Oroszlán –jegyben jár a Hold és 22.-én vasárnap már a Nap is az ***Oroszlán jegybe lép.

22-23.-án a Szűz jegyben rója körútját. 24-25. Mérleg, 26.-án (Növekvő holdideje)-27. Skorpió.

28-29- Nyilas, és 30-31.-én pedig a Bakjegyben Halad a hold.

*** = Nap körül belül egy év alatt halad végig az állatövön, és mindenjegyben mintegy 30. napot tölt el. A belépés és kilépés pontos dátuma évről évre változik – a ciklus kiigazítás miatt-, mely a szökőéveket is okozza. Ezért is lehet, hogy a jegyek kezdő és végnapjait sokszor eltérően jelzik a horoszkópokban.


Asztrológiai szempontból pedig a HOLD járása az állatövjegyben egy óramutató járásához hasonlítható, amely két-, háromnapos időközökben vált jegyet és váltakozó impulzusokat jelez. Általánosságban elmondható, hogy a betegségben bekövetkezendő állapot változásokat a Hold jegyváltásai is jelzik. Vagyis a kisebb betegségek esetén mindenképpen érdemes megnézni a Nap és a Hold következő jegyváltását. Szinte biztos, hogy a jegyváltásváltozás kisebb betegségekben javuló változást is hozhat.

Érdemes mindenkinek azt is megfigyelni, hogy a gyakorta visszatérő betegségek mikor- milyen jegyben fordultak elő.

Ugyan is, - nagyáltalánosságban is igaz, - hogy rendszerint ugyanabban a Nap-jegyben sokkal könnyebben és gyakrabban betegszel meg. Ekkor, ha ezt megfigyeled saját magadnál vagy a családtagjaidnál jó, ha már akár egy hónappal megelőzően immunerősítő táplálékot fogyasztok.



/Shakespeare William/ „ A természet varázsát, ontja bőven:

A fűben, a fában és kőben.

Ó nincs a földön, oly silány anyag,

Mely így vagy úgy,

Ne szolgálná javad."


Azonban mivel a képletben a Mars szimbolizálja az energiát, ezért a több napos betegségek idejében biztos, hogy a képletedben valamely fényszög pont letámadott. A 6. ház jelzi a képletben az egészségi állapotot, hogy valaki mennyire érzi magát otthon a saját testében.

Az itt elhelyezkedők bolygók jelezhetik, hogy milyen típusú betegségek léphetnek fel.

Amennyiben a képletben nem áll a bolygó a 6. házban, akkor a jegynek az uralkodója is adhat eligazodást ebben a témakörben.


A bolygókhoz hagyományos társulások is tartoznak, a testrészek a betegségek. Ugyan is bolygók megmutathatják, hogy milyen betegség típusokra van hajlandóságunk, pláne, ha a képletünkben a bolygó valamely jegy csúcsán áll, vagy a 6. házban helyezkedik el. A jegyek és bolygóknak az egyes testrészek és szerveknek az emberi testrészekre gyakorolt hatásairól bővebben is olvashatsz a fórumon a teljes emberkép felvázolásával a fejtől a lábig, „az állatövjegyek és az emberi szervezet kapcsolat összefüggései részben.”


A bolygó energiáját még a 4 elem is befolyásolhatja, mert mindegyik elem az”ÉN” valamelyik feladatával lehet kapcsolatban. Így a házaknak is megvan az uralkodó bolygója és az eleme. Amennyiben a Kos jegyet tekintjük”Mundán szerint” az I. háznak, akkor azt a jegyet a Mars uralja és eleme „TŰZ” lesz.

Akkor a 2. Ház a Bika jegy lesz/ Vénusz uralkodóval egyben a FÖLD elemmel és így tovább.


Természetesen az egyéni „Radix” horoszkópnál a „felkelőjegy”= Aszcendens a pontos születési időre felállított horoszkópban, az Aszcendens dönti el, hogy melyik jegyben lesz az I. Ház.


A Föld a testtel, a Víz az érzelmekkel, a levegő a szellemmel, a Tűz pedig egyrészt a lélekkel, de a megérzésekkel is. Az elemek az életfelfogás különböző módjait jelzik.

Tűz: Kos, Oroszlán, Nyilas, a teremtés eleme, az életerő megtestesítője.

Föld: Bika, Szűz, Bak, önálló elemként képes működni.

Levegő: Ikrek, Mérleg, Vízöntő, méltóságteljes és objektív.

Víz: Rák, Skorpió, Halak, a legkifinomultabb és legérzékenyebb hatással bíró jegyek.


Hosszabb napig tartó betegségek esetén a többi gyors mozgású bolygó (Merkúr, Vénusz), segítséget nyújthat, ugyan is, ahogyan távolodik a képletszerinti ponttól a hatás, úgy tér vissza a Mars által nyújtott energia szint is.


Hogyan is függhetnek össze a bolygók általában az egészséggel, de különösen, ha 6. házban helyezkednek el?

Vegyük sorra: ►Nap adja elsősorban az életerőt, az Oroszlán jegy uralkodója. A 6. házban a Nap erős szervezetet jelenthet. Rámutathat olyan egészségügyi állapotra is, amely lázas állapottal van összefüggésben. De utalhat a szívvel, ütőerekkel kapcsolatos dolgokra is.

Ugyanakkor a második fővilágosítónk a ►Hold a Rák jegy uralkodója. A 6. házban már ingatag egyensúlyt is jelezhet a testben. Akár pszichoszomatikus betegség hajlamokra is utalhat, e jelzi a gyomor, és női betegségek hajlamokat is.

►Merkúr mentális ingerekre és idegrendszeri problémákra adhat jelzést, valamint a nyelőcső megbetegedéseit is előre jelezheti. A Merkúr a z Ikrek és a Szűz jegyet is uralja.

►Vénusz a Vese bajok jelölője, utalhat a női nemi szervekre és a nyirokmirigyekre is. A 6. házban, jelzés értékű, annak jegynek uralkodójával együtt, a Vénusz a Bika és Mérleg-jegy uralkodója.

Amennyiben a ►Mars áll képletben 6. házban, akkor a hajlamok tekintetében lázas állapotokat jelezhet, ugyanakkor jelzés értékkel bír akár műtétekre is, de még a baleseti hajlamokat is előre vetítheti. A Mars a Kos és a Skorpió jegy uralkodója.

►Jupiter a máj és az élvezetek túlhajszolásából adódó problémákat jelezheti, és jegyszempontjából a Nyilas és Halak jegyet uralja.

►Szaturnusz általában is csontrendszerre utal, de 6. házban, vagy annak jegynek az uraként, a krónikus betegségekre is utalhat - itt a 12. ház hatása is nagyon fontos lehet-. Ugyan is a Szaturnusz lelassíthatja magát a folyamatot, akadályokat képezhet. Szaturnusz a Bak jegyet és a Vízöntőt uralja.

►Az Uránusz is Vízöntő jegyet uralja, és általában a balesetekért és az idegfeszültségek szabálytalan működésére adhat utalást. Az Uránusz jelzés értékkel bírhat arra is, hogy a test áramkörei valahol felmondhatják a szolgálatot, ezek főleg valaminek az elszakadását és az abból bekövetkezendő nagyobb vérzést jelenthetik. Az Uránusz a Merkúr magasabb vibrációja, és gyorsan rezgő mágneses mezeje folytán az emberi figyelmetlenség következtében gyorsan és váratlanul csaphat le.

►A Neptunuszról az orvos asztrológiában úgy tartják, hogy mindenféle függőség jelölője lehet. Egyben allergiával, energiahiánnyal és pszichiátriai zavarokkal, téveszmékkel kapcsolatos utalásokat is jelenthet. A képletben a Neptunuszt, mint a Vénusz magasabb oktávját, olyan határok átlépésének a vágyait képviseli, amely a szélsőségek között mozog. A leg magasabb szellemi tudattól a képzelet és fantázia világába is elvezethet.

Egyébként a Halak jegyet uralja társuralkodójával, a Jupiterrel együtt.

►A Plútót általában a magunkkal hozott „Karmikus” betegségekkel is összefüggésbe lehet.

A születés- a halál – újjászületés körforgásával hozható kapcsolatba. Egyben a felszínalatti stressz miatt betegségeket is hozhatja, amely sokszor daganatos betegségek kialakuláshoz is vezethet.

Tüzes Mars bolygóval együtt uralják a Skorpiójegyet. A Plútó a harcos Mars magasabb rezgése folytán dinamikus töltéssel rendelkezik. Éppen ezért a képletben elfoglalt helye szerint, némi vakmerőséget is magába rejt, ugyanakkor a jellem szempontjából, akár rosszindulatú, gyanakvó személyiségre utaló jegyeket is magával hozhat.

A „Karmikus” hatást a képletben elhelyezkedő Holdcsomópontok is jelölik. Erről is bővebben olvashattok az Északi Felszálló holdcsomópont „az életútja” és Déli Leszálló holdcsomópont „a Kapu a múltba „feltöltött részeknél.

855. bionet58 (válaszként erre: 854. - Ilcsi Mama)
2012. máj. 19. 15:32
Köszönöm, böngészek.
854. Ilcsi Mama (válaszként erre: 853. - Bionet58)
2012. máj. 19. 10:25
Kedves "bionet58". Köszöntlek a fórumon és jó böngészést kivánok szeretettel: Üdv. 7x-en túli Ilcsi Mama.
2012. máj. 16. 16:08
Engem nagyon érdekel az asztrológia, el is kezdtem kutakodni a témában.
852. mydnight (válaszként erre: 851. - Ilcsi Mama)
2012. máj. 16. 14:42
Igen. Köszönöm, megkaptam!
851. Ilcsi Mama (válaszként erre: 850. - Mydnight)
2012. máj. 16. 14:11
Kedves "mydnght".Sajnos ez akkor nem jelent jót. Csak annyit lehet belőle ismerni, mint amit már a múlt alkalommal is írtam. Majd jelezz vissza, hogy átmentek-e küldemények?
850. mydnight (válaszként erre: 849. - Ilcsi Mama)
2012. máj. 16. 13:01

Kedves Ilcsi mama,


sajnos nem, csak annyit tudok, mint a múltkor is, hogy valamikor kora este lehetett. Hat és nyolc óra környékén.

849. Ilcsi Mama (válaszként erre: 848. - Mydnight)
2012. máj. 16. 12:05
Kedves "mydnight". Örülök, hogy benéztél a fórumra. Még nem sikerült előbbre jutnod a születési időd pontosítása ügyében? Gyere máskor is, és természetesen máris indítom mind két PPS-t. Szeretettel Üdvözöllek: Ilcsi Mama.
848. mydnight (válaszként erre: 847. - Ilcsi Mama)
2012. máj. 16. 11:40

Szia Ilcsi Mama!


Remélem jól vagy! :)

Ha lehet én is kérhetném ezt a PPS-t? :)

847. Ilcsi Mama (válaszként erre: 846. - Júliusi)
2012. máj. 16. 11:39
Remélem ebből sok minden ismeretanyog megtudhatsz a gyógyító kövekről. Ha érdekel, akkor küldhetek olyan PPS-t is, amelyben csillagjegyenként is szerepelnak a gyógyitó és szerencsekövek.
846. júliusi (válaszként erre: 845. - Ilcsi Mama)
2012. máj. 16. 06:32
Köszi,most már átjött:)
845. Ilcsi Mama (válaszként erre: 844. - Júliusi)
2012. máj. 15. 19:03

Igen láttam, vissza jött a szolgáltatótól.

Meg ismétlem a küldeményt, remélem most talán sikeres lesz.

844. júliusi (válaszként erre: 842. - Ilcsi Mama)
2012. máj. 15. 18:43
Nem jött át,amit küldtél:(,Ilcsi mama,kedves.Most néztem.
843. júliusi (válaszként erre: 842. - Ilcsi Mama)
2012. máj. 15. 17:33

Köszönöm szépen!

Rám férne egy kis biztatás,szerencse minden téren...Sajnos a m. helyen is nagy változások vannak készülőben új főnök, új beosztás, ami ránk nézve nagyon hátrányos(egyedül lennénk beosztva éjszakára)...:((

Ráadásul a nő telefonon is zaklat,le van tiltva a szám, de én látom ,hogy hívottí.(((

❮❮ ... 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook