Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hol tudok nem horror árba venni jó kis barkácsállványt szerszámokkal? fórum

Hol tudok nem horror árba venni jó kis barkácsállványt szerszámokkal? (beszélgetős fórum)

7. Zaj.Zedike (válaszként erre: 6. - Homern)
2011. szept. 19. 15:26

Szia!

Köszi szépen.Neki is vannak igazi dolgai de sajna ő a vele rohangálós fajta:)

Mindenhová siet,hogy miért fogalmam sincs.3 éves nem ráér még rohanni az életbe:)

6. homern (válaszként erre: 1. - Zaj.Zedike)
2011. szept. 19. 15:12

Mi mindenből igazit vettünk neki(20hónapos lesz),csak kisebbet.Csavarbehajtóból pl egy pici marokbehajtót,ha lemerül rádugjuk a töltőre és kész :) nem kell mindenben 2hetente elemet cserélni :)

Egyedül a fűrész a játék.Kalapácsból gumikalapács...csavarhúzók,csavarkulcsok igaziak.Normál szerszámos ládája van,amilyen az apjának és nagyapjának is :)

Szerencsére nagyon kis nyugodt,megfontolt gyerek,semmivel sem hadonászik,nem rohangál velük,hanem úgy használja,ahogy a felnőttektől látja.Ha egy csavarhúzóval rohangáló/kardozó kis energiabombám lenne,lehet meggondolnám :D

Ja,és így olcsóban jött ki minden,mintha a játék változatot vettük volna.Azt max ovis korban úgyis megunná,ezeket még iskolás korában is tudja majd használni,akkor már élesben is akár...

5. Tótágas (válaszként erre: 1. - Zaj.Zedike)
2011. szept. 19. 15:12

A teszveszen nézted már?pl:

[link]

2011. szept. 19. 15:04
ezt jól be néztem. :-D jelszavam, szétszórt vagyok, mint a műgané....:-D
3. s.Nikolett1980 (válaszként erre: 2. - S.Nikolett1980)
2011. szept. 19. 15:04
ja bocsi, nem szóltam, azt hittem komoly dolgot, akarsz vásárolni.
2. s.Nikolett1980 (válaszként erre: 1. - Zaj.Zedike)
2011. szept. 19. 15:03
Sajna a minőséget meg kell fizetni, különben kidobott pénz. A párom lakatos, és elkezdte gyűjtögetni a dolgokat, tőle tudom, hogy inkább lassabban, de minőségi cuccokat vásárol.
2011. szept. 19. 14:59

Sziasztok!

Hátha valakinek van ötlete van 1 hetem rá,hogy jó árba hol kapok kis ezermester kisfiamnak játékot:)

Láttam több helyen de szinte ami jó és megérné 10 e kezdődik.Mostanában látott valaki AKCIÓSAN valahol?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook