Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ez így nem mehet tovább! Fogyózunk együtt? fórum

Ez így nem mehet tovább! Fogyózunk együtt? (beszélgetős fórum)


269. ivett30
2011. szept. 23. 21:09

Sziasztok!!!!


Valóban a centik biztatóbbak.A nacik dereka mind nagy lett és csúsznak le lassan eggyel kisebbre válthatok...Amúgy végre kilencven kiló alá ment a mérleg.Utoljára 3 éve voltam ennyi.Hát lassan alakul.Kitartás mindenkinek!!!Jó éjszakát!

268. so-si (válaszként erre: 267. - Mamika2)
2011. szept. 23. 21:08

Köszi mamika!


Igazad lehet.

267. mamika2 (válaszként erre: 266. - So-si)
2011. szept. 23. 19:46

Igazából nem az a fontos, hogy hány kiló az ember, hanem, hogy a tükör mit mutat, én ha a ruháimon érzem a lazulást, akkor nem érdekel, hogy hány kiló vagyok!

Ha mérnéd magad centiben, akkor tuti mutatna változást!:) Mivel tornázol és így izmosodsz, lassabb a fogyás kilóban nézve!

A háj szép lassan átalakul izommá és az nehezebb, mint a háj!

Ez teljesen normális!

Ügyi vagy, csak így tovább!:))

266. so-si
2011. szept. 23. 16:52

Sziasztok!


Kicsit le vagyok lombozódva. Nem nagyon akar tovább csökkenni a súlyom, pedig ezen a héten minden este (a mait leszámítva) tornáztam (zumba, step). Na jó, az este 6 után nem evést edig még nem sikerült kiviteleznem, mert torna után mindig annyira éhes vagyok, de csak update 1-es dolgokat ettem. Na most nem kell feladni, ugye? A nadrágokon egyébként érzek alzulást.

2011. szept. 23. 13:51
Nem tűntem el lányok, csak vacakol a netünk. Mindent bele, amíg megjavul! Ne adjátok fel, én is azon vagyok .)
264. a44109caaa (válaszként erre: 263. - Mamika2)
2011. szept. 23. 10:35

:-)

köszönöm szépen!

263. mamika2
2011. szept. 23. 10:30

Én is kíváncsi vagyok, remélem eredményes lesz a diétád!:)

Hajrá, én drukkolok!:)

2011. szept. 23. 09:01

Sziasztok!


Tegnapon nagyon rendben volt,2 tejeskávé és 2 nagy adag vegyes saláta...:-))

Ma fehérje...

Nagyon kíváncsi vagyok,az első kör végére mennyi megy le...

261. ivett30
2011. szept. 21. 11:14

Hello lányok!


Mi a helyzet?Látom mindenki az étellel van elfoglalva.Hát nehéz ellenállni a finom falatoknak,DE tartsatok ki!!!!Ezért jó ha írunk egymásnak!Túl kevés kalória fogyasztása sem jó!A nagy éhség miatt komoly következményei lehetnek!!!

260. mamika2
2011. szept. 21. 08:17
Szerintem a krumpli napon csak krumplit szabad enni, de nézz utána inkább!:)
2011. szept. 21. 07:47

Jó reggelt!


Tegnap sikerült az alma-napom...azt hiszem.Este ugyan kellett ennem pár falatot,mert egész nap összesen alig több mint 300 kalóriányi almát sikerült megennem és erősen az ájulás határán voltam,de pár falat sovány husi helyrehozott.

Ma krumpli-nap.A leírásban nem szerepel,de gondolom nem ártok,ha nem csak "a-la-pucér" a krumplit eszem zöldfűszerekkel,hanem egy kis salátát is mellé...pl.

A súlyom változásáról az első kör végén referálnék..

258. a44109caaa (válaszként erre: 255. - Mamika2)
2011. szept. 20. 15:48
Nem,nem az.A naplómban leírtam a mai bejegyzésnél dióhéjban,de elküldöm Neked a linket!
257. mamika2
2011. szept. 20. 14:48

Néztem ezt a vércsoport diétát, de nyúl meg bárány húst kéne ennem és a csirke meg a pulyka egyáltalán nem ajánlott!:(

Hát aranyos állatot nem eszek, így ez kilőve!:)

256. mamika2
2011. szept. 20. 14:37
Ja, gondolom nem, találtam mást is az ő neve alatt!:)
255. mamika2
2011. szept. 20. 14:32
Ez a máj tisztítókúra?
254. a44109caaa (válaszként erre: 253. - Mamika2)
2011. szept. 20. 14:24

Köszönöm,de már azon túlléptem...találtam egy másikat-Béki László ajánlásával...ez lesz a jó!-remélem!Mert mostmár nagyon komolyan kell vennem!!

....


Nem vagyok ám szavahihetetlen,hogy írogatok össze-vissza mindent,csak nem találtam az "utam",(meg a kitartásomat!)de azt hiszem most meg van mindkettő!

253. mamika2
2011. szept. 20. 14:10
Hát a Candida az nagyon komoly diéta, le a kalappal, hogy nekikezdessz és sok sikert kívánok hozzá!:)
252. a44109caaa (válaszként erre: 251. - Mamika2)
2011. szept. 20. 14:07

Nekem nagyon hasonlít az íze a sárgaborsóéhoz,kinézetre meg az amerikai mogyóróhoz.


...én sem tudtam megállni,hogy ne egyek belőle,ezért vagyok ott,ahol vagyok,meg a tegnapi süti miatt...de ma új életet kezdtem,...új diétát...már megint...drasztikusan kell változtatnom...:-o

251. mamika2
2011. szept. 20. 14:02

Sziasztok mindenki!:D


A csicsriborsónak a nevét már hallottam, de azt sem tudom, hogy néz ki, nekem már a neve sem szimpi!:)

Mondjuk attól még lehet fini!


so-si!

Nagyon fini volt a hétvégi kajád, irigylem azt, aki ilyen finomakat tud összeütni!:)

Nekem nem sok fantáziám van főzés terén sajna, ha meg újítok azt megbánom!


Chanti!

Szimpi ez a GI-diéta, lehet megpróbálkozok vele én is!:)

Miket szerzel be hozzá pl.?


Nyanyóca!

Ez a bécsi mandulatorta istenien hangzik, tuti nem bírtam volna ki, ha az orrom előtt lett volna!:)

250. mamika2 (válaszként erre: 247. - Ivett30)
2011. szept. 20. 13:53

Én is ezt fogom elkezdeni, ha minden jól megy és erőt veszek magamon!:)

Eddig még kíméltem magamat is és Rékát is, de látom mozgatják őt elegen!:DDD

Amikor letöltöttem, akkor naivan azt hittem, hogy összesen 20 perc...na ja, persze!!:D

Hát az nem is a Réka lenne!!!:)

249. a44109caaa (válaszként erre: 248. - 518e60a7e6)
2011. szept. 20. 06:49

Igen!

Elkészítettem tegnap hagymás padlizsánnal,finom volt...bevezetem az étrendembe és teszek egy halvány próbálkozást arra,hogy a családom is megszeresse...;-)

248. 518e60a7e6 (válaszként erre: 244. - A44109caaa)
2011. szept. 19. 22:24
A csicseriborsóra gondolsz? Azt nagyon egészségesnek írja le a GI-diéta is.
247. ivett30
2011. szept. 19. 21:35
Sziasztok!Nemrég értem haza a suliból!Nagyon lefárasztottak agyilag!Most jöhet fizikailag is!Rubint Réka 20perc önmagadért egy -egy 20percese nekem még önmagában is sok!Megérem végigcsinálni van hogy le is kell állnom mert majdnem megfulladok!Sok kitartást mindenkinek!
246. so-si
2011. szept. 19. 14:19

Sziasztok!

Húúhh! Most aztán van mit olvasni! Megnyugodtam, mindenki megvan. Üdv az újaknak is!

Egyenlőre tartom a leadott kilókat, nem fogytam tovább. Mondjuk a mérlegem fél kg pontossággal mér, úgyhogy, lehet, hogy mégis, de csak 10-20 dekát.Azt hiszem hetente mérlegelek, mert egyébként kedvemet szegné a stagnálás. A hétvégén meg voltam elégedve magammal. Főztem a családnak, de magamnak mindig gondoskodtam egy kicsit diétásabb verzióról. Pl.:Szombaton rántott hal, sült krumpli volt, nekem sütőzacsiban párolt hal, kapormártás, párolt káposzta.

Szombaton mozogtam is, tegnap nem, de ma este megint megyek zumbára.Úgy érzem egyébként kissebb lett a hasam is.


Én ilyenkor tudok jönni, mert a nagyobb gyerek suliban van, a kicsi meg alszik, plussz este esetleg, ha van még erőm. Október 17-étől majd megváltozik minden, mert visszamegyek dolgozni, oda egyébként már 78-79 kg-val szeretnék menni.


Szóval egyenlőre lelkes vagyok, kitartó, nem adom fel, tele vagyok pozitív energiával. remélem most van az, amikor átkattant valami az agyamban és végig tudom csinálni!

245. mamika2
2011. szept. 19. 13:09

Sziasztok!

Nálam semmi változás, csinálom ahogy eddig, sajna a torna még mindig nem megy!:(

2011. szept. 19. 09:14

Bocsánat...már megint és...találtam az egyik kedvenc gasztro-oldalamon egy csomó csicseris receptet...:-))

De azért érdekelnének róla a tapasztalataitok..

2011. szept. 19. 08:59
Szeretném megkérdezni,hogy csicseriborsóról van valkinek tapasztalata? Készítettetek már? Mily meglepő-találtam egy zacsival a szekrényben és szeretném elhasználni....
2011. szept. 19. 08:48

Üdv az új társainknak!

:-)

2011. szept. 19. 08:48

Szép reggelt!


Ma ismét nekidurálom magam,átnéztem reggel a rendelkezésemre álló gabona és zöldségarzeált a konyhában-és megállapítottam,hogy a candida lesz az alap,időnként némi engedménnyel.


Chaniti-igaza van a főorvos asszonynak,tényleg nem túl sok mindent enged a candida-diéta,-bár szerintem nem is a "darabszámmal",hanem inkább a "féleségek számával" van úgymond gond. Zöldségeket lehet,gabonát,tejterméket és húst korlátozva,gyümölcsöt jóformán semmit.

Minden esetre mivel nincs candidám,így néha egy kis engedmény belefér,ezért ezt próbálom.


Sikeres hetet mindenkinek!


u.i.

valami isteni finom volt a lányom születésnapi bécsi mandulatortája-nem különben a kínai-menüsor,amit készítettem...tudom,szentségtörés itt ilyenről írni...bocsi-bocsi...:-))

2011. szept. 18. 20:18

Csak beköszönök és elárulom, megtaláltam azt az életmód változtató programot, amit most étrendemnek választok. Nem tudom már holnap elkezdeni, mert még be kell szereznem pár nélkülözhetetlen hozzávalót. Előtte a candida diétán gondolkodtam, de a főorvosnő, aki mellett dolgozom, azt mondta, hogy azt ne csináljam, mert alig lehet enni valamit (megjegyzem, abba tényleg belebuktam volna). Szóval, a nyerő, a GI-diéta!

Méghozzá azért, mert pont olyan tüneteim vannak, mint amit leír, tehát hogy étkezés után nem sokkal már éhes vagyok és gyakran kívánom az édességet is. Ezeket most korlátozni fogom, de nem iktatom ki teljesen, mert keveset ugyan, de lehet enni csokit is (amit egyébként egészséges ételnek ír le a GI, merthogy a minőségi csokiban sok az antioxidáns, hogy csak egy példát említsek).

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook