Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Végleges szőrtelenítés fórum

Végleges szőrtelenítés (beszélgetős fórum)


154. 715f494934 (válaszként erre: 153. - 6)
2007. márc. 25. 23:22

Kedves "6"!


Tartson ki a klinikán.

A hirdetésekben látható "fájdalommentes és végleges szőrtelenítés" se nem fájdalommentes és nem is végleges. A jó szőrtelenítés, akár lézer, akár ipl, az fáj. Ha jól végzik, akkor pedig nagyon fáj. Emiatt tartson ki. Vegyen be valamilyen fájd.csillapítót, kérjen több szünetet, vagy erősebben hűtsék, vagy legyen alacsonyabb az érték (nő a költség, csökken a hatékonyság), váltogassák a kezeés irányát, használjanak több zselét, fújjanak rá hideg levegőt, végezzék frakcionáltan a kezeléseket (kisebb részekre osztva a területet)stb. Szóval küzdjön.


Kadardr

153. 6
2007. márc. 20. 09:25

Tisztelt Kádár Dr!


Szeretném a tanácsát kérni. 3 hete voltam a Mária utcában a Sote Bőrgyógyászat Kozmetológiai intézetében végleges szörtelenítésen. Ez volt az első alkalom. Az eredmény elég látványos, a kezelt terület nagy részén nem nőtt ki a szőr, illetve sokkal kisebb mennyiségben. De a kezelés annyira fájdalmas volt, hogy nem is tudtuk befejezni. Az szeretném kérdezni, hogy ez normális e így? Mit javasol ugyan ide menjek a következő kezelésre, vagy esetleg más helyet ajánl?


Előre is nagyon köszönöm a segítséget!

2007. febr. 10. 16:42

Üdvözletem Kádár úr!!


Válaszolnék az elöző emailre..

természetesen mi is adunk garanciát a páciensek számára hisz mi is tudjuk hogy a nannolight esetében egészen látványos eredmények vannak igy még egy lábszár szörtelenitésnél a 6 alkalom utáni garancia nálunk is áll....

Amit még nem értek doktor úr..

1. Hogy miért vannak jelen a nannolight gépek többnyire a lézerklinikán yag ok mellett...

mert ha nem lenne megbizható és látványos akkor valószinü nem ezt választották volna az orvosok..

2. Miért irta nekem azt hogy ezek használt gépek és a linkek azok használt 2003 as vagy 2002 es gépek? én nem láttam ilyen évszámot is és nem hinném hogy abban az idöben lett volna ekkora teljesitményü gép......

ha meg használtak ezek a gépek akkor ebayen a nannolight miért 43 ezer dollár?

[link]


még mindig kételyem van az árakat illetöen..nem ezen fogunk összeveszni kié drága, de én annyit mondok elismerem hogy az ön gépe az a jobb minöségü ipl k közé tartozik más téma hoyg szükségszerü az elos módszer hisz egyik gyártó sem támogatja a rf jeleket de ahogy találkoztam ezzel a géppel mert megnéztem egy sokkal egyszerübb konstrukció illetve design felépités és minöség amit külsöre láttam....és ami a spot felületet illeti megnéztem és üveg a felülete....

de ezeken nem fogunk összeveszni remélem :)

de tény az tény az ebayen ha két gépet összenézzük

még mindig 2 aurora dsr t vehetnék egy nannolightért ha használtak ha újak..

és ez az ár diferencia meg mutatkozik mint a külsöségekben a belsö tartalomban és tudásban egyaránt....

és utáljára szeretném mondani nem mondtam soha hogy az ön gépe rosszabb csak azt hogy ólcsobb...

attól még egy ólcsobb gép lehet jó...

ki tudja lehet hoyg eladom és veszek 2 ilyen gépet mint a magáé ..soha nem lehet tudni..

üdvözlettel Boda Márton

ui: és elnézést a helyesirási dolgokért de sietnem kellettttttttttt.......

2007. febr. 7. 21:36

Még most sem értem Önt Boda Úr!

Beütöttem a kért honlapokat, az elsőn egy 2002-es Aurora DSR jött ki 28.000 dollárért, a másikon egy 2003-as 27.000 dollárért. Ezek használt gépek.

Boda Úr! Mégegyszer leírom, ha olyan jó a gépe, akkor adjon Ön is olyan garanciát, amit én adok a pácienseimnek. Mondok egy példát: a 6 kezelést felvesz általam egy lábszár szőrtelenítésre, akkor én 10 évig garantálom, hogy a szőrzete nem nő vissza. Előtte fotó, utana fotó, szerződés írás,stb. És tömegével nézik meg a honlapomat és jelentkeznek be....

Miért nem végzik Önök is így a kezelést, a mások szapulása helyett? Sokkal kifizetődőbb!


Sok sikert, Kádárdr

2007. febr. 7. 19:04

Kedves Kádár doktor!

Mint mondottam elismerem gépét csak az árral van egy kis nagy baj ha ennyibe került akkor önt jól átmalmozták lehet hyog elfelejtettem de a syneronnal váltot email kapcsán nem támasztja alá azt az állitását miszerint gépe ennyibe kerülne...

mellékelten küldök pár linket az aurora dsr áráról

köszönettel Boda Márton!!

ui: tudja doktor úr az öszinte tájékoztatás nagyon fontos.....

[link]


[link]


www.med1online.com on ahol orvosi müszerek forgalmazásával foglalkoznak még olcsobb a gép....


én csak az adatokat közlöm aurora dsr 22 ezer dollár Nannolight 43 ezer dollár még mindig dupla annyi ....

2007. febr. 6. 17:43

Nem értem Önt Boda Úr!

Miért hasonlít össze egy használt gépet egy újjal? Az Aurora új ára országtól és felszereltségtől függően 75 és 105 ezer Euró között mozog. A gépek 2001 óta dolgoznak az orvosok nagy megelégedésére szerte a világban. Erősen használtan hozzá lehet jutni 18-35 ezer Euró között. Miért foglalkozik a más gépével?

Én megvettem a legjobbat és legtartósabbat. A pácienseim elégedettek, visszajönnek az ismerőseik, magam végzem a kezeléseket, orvosi eredménygaranciát adok. Mi kell még? Ad valaki ma Magyarországon szőrtelenítésre eredmény garanciát?


Ha olyan jó a gépe, akkor Ön is adjon írásos garanciát a pácienseinek!


Tartozik még egy „beígért” táblázattal a Fórum olvasóinak!


Kádárdr

2007. febr. 2. 02:45

ÉS kedves kádár úr nem akarom birálnia gépét nem is teszem de a syneron gyártmányú Aurora dsr rel dolgozó gépe nem 20 milliót ér bárhogy állitja fórumokon hanem csak 23 ezer dollárt megnéztem egy ipl s gépeket összehasonlitó táblázatban illetve az ebayen megtaláltam...ezzel szemben a nannolight 43 ezer dollár majdnem duplájába került nekem.......ennyit szerettem volna még hozzáfüzni...

miért fizettem ki dupla annyit egy ipl s gépért?

talán mert a megbizhatoságra, hatékonyságra és a csúcstechnológiára szavaztam.....

egyik nannolight referencia=bársony lézer klinika....

annyi ipl s gép van a piacon ök miért a nannolight mellett rakták le a voksukat?----

Üdv Boda Márton ma már utoljára...

2007. febr. 2. 02:40

Ha valaki szeretne teljes körü ipl s tájékoztatást kérni az az info@nannolight.hu n megteheti és Dr. Csermely Éva börgyógyász mindenre felel egy két napos határidövel illetve jó magam is segitek a páciensek kérdéseiben..

Üdvözlettel Boda Márton mégegyszer ...

2007. febr. 2. 02:36

Kedves Kómpot!

Irtad hogy a nannolight géppel 6-8 alkalom kell egy adott felület eltávolitásához....mindannyian tudjuk hoyg a nyugvo szörszálak 1 töl akár 10 évig is piheenhetnek amire természetesen hatni kell vagy nem..de sajnos ilyen géppel ami lescanneli az emberi testet és megállapitja hány százalék marad telogén és katagén még nem találták fel...én a saját tapasztalataimat tudom leirni...egy hónaljhoz 3 alkalom egy lábhoz 5-6 egy bajuszhoz 1 max 2 alkalom kell..természetesen függ a kezelötöl is hogy milyen bátran meri emelni a joule okat de többnyire ezt látom a kozmetikusoktól akik nannolightot használnak....a hagyományos ipl s gépektöl érzésem szerint 40 százalékkal hatékonyabb és ez elözö testvérénél a spectra quatrotól pedig ugy 20-25 százalékkal hatékonyabb és stabilabb..

Üdv Boda Márton

145. kompót
2007. jan. 22. 10:58

Tisztelt Kádár doktor!


Köszönöm segítségét.

Megtudtam ki dolgozik a "NannoLight" géppel Dr Csehpál Etelka nála az árlista jóval kedvezőbb mint a szegedi bőrgyógyászati egyetemen. Ezért is nem tudok dönten, hogy egy klinikára menjek ahol biztos jó orvosok vannak de drágábban dolgoznak vagy egy számomra ismeretlen orvoshoz menjek aki olcsóbban dolgozik.

2007. jan. 21. 23:30

Tisztelt Kádár doktor úr!


Talán nem itt kellene feltennem a kérdést, de e-mail címet nem találtam, ahol érdeklődhetnék effelől Önnél.

Férfi esetében, a nyak elülső részének szőrtelenítését vállalja-e, és ha igen akkor milyen összegről van szó ebben az esetben? Csak mert a honlapján található árlistán ilyesmi egyáltalán nem szerepel, de számomra ez lenne az egyik leglényegesebb. Ami azonban kicsit belerondíthat a dologba, hogy sajnos a nyakamon, jobb oldalt, áll alatt kb. 2cm-el található egy szemölcs. Ettől még lehetséges a szőrtelenítés, vagy sem? Amúgy viszonylag fehér a bőröm, tehát elég világos, illetve sötét a szőrzetem, ezért is szeretnék valamit kezdeni, leginkább az áll alatti, teljes elülső nyaki résszel, mert bár férfi vagyok, és ez lenne a természetes, de így közel 21 évesen eléggé "irreálisnak" tartom a 2-3 naponkénti borotválkozást. Viszonylag gyorsan is nől az arcszőrzetem, illetve mint említettem, a világos bőr - sötét szőr kombináció miatt sajnos már 1 nap után eléggé feltűnő ha növekszik a szőrzet. Az arc többi része nem gond, csak a nyakamnál zavaró igazán ez a dolog.

Válaszát előre is köszönöm!


üdvözlettel, Róbert

2007. jan. 19. 10:58

Kedves Kompót!


Az Ellipse a legjobb minőségű ORVOSI mono-IPL berendezésekhez tartozik. Több nyugat-európai egyetemen ezzel dolgoznak. Magyarországon tudomásom szerint a szegedi és bp-i bőrgyógyászati egyetemen dolgoznak vele orvosok. Számítógép vezérelt a páciens adatai alapján, ami azt jelenti, hogy az orvos betáplálja az adatokat (bőrszín, napozott szín, szőrzetszín, testtájék, kor, ffi, nő stb.- kétszer láttam dolgozni egy órát a gépet…) és a gép ad egy optimális ajánlást (erősen aluldozírozva). Több kezelőfejjel rendelkezik, a legszebb gép a piacon. Olyan, mint egy ufó. Szegeden másfél éve, Pesten majd egy éve dolgoznak vele. Alapítványi szerzemények, vagyis a kezelési árak nem szöknek az égbe. A gép maga 25 millió körül van. Gyakorlott orvosok dolgoznak vele.

A „Nannolight” egy csúcsminőségű mono-IPL gép. Kétszer olyan nagy energiát (45 Juole) ad le, mint az Ellipse, több szűrővel rendelkezik, az energiát akár 6 adagban is le tudja adni, különböző „elnyújtásokban”. Ára 10 millió körüli. Igazi csemege annak, aki kifinomult munkát akar végezni. Itt nem vezeti semmi sem a kezelő kezét, csak az igazán nagy gyakorlat. Nem azoknak találták ki, akik egy napos tanfolyam elvégzése után bátran kezelnek.


Az, hogy 2. ill. 3. generációs készülék, meg hogy „tömörnégyszögben” adja le az energiát, az szerintem „parasztvakítás”, csak a biztonságot szolgálja. Aki gyakorlott kezelő, annak nem igazán előny. Én úgy képzelem el, mint az autókon az ABS-t. Biztonságos és a közutakon életet menthet, de az autóversenyzők nem használják, mert jobban, szabadabban lehet nélküle menni. Ezt támasztja alá, hogy pl. két évente több adat alapján rendeznek összehasonlítást az USA-ban nagyenergiájú fény készülékek között és az első generációs IPL-ek jobban szerepelnek.


Azt, hogy ki mit ígér (4-6-8 kezelés) igazából csak vizit után lehet komolyan venni. Szerintem tudja meg, hogy ki dolgozik a „Nannolight”-tal, majd az árlista alapján is mérlegeljen.


Kádárdr

142. kompót
2007. jan. 17. 14:54
Valaki tud nekem abban segíteni hogy melyik a jobb? Találtam 2 honlapot az egyiken 2. generációs Ellipse IPL gépet használnak. 3-4 alkalom és 4 hetente kell járni. A másikon pedig 3. generációs gép van a NannoLight IPL. Itt 6-8 alkalmat javasolnak és 6-8 hetente ajánlják hogy menjek. Vajon melyik az igaz és jó?
2007. jan. 14. 23:45

Azt az összehasonlító tesztet én is nagyon várom.


Kádárdr

140. doci (válaszként erre: 130. - Doci)
2007. jan. 14. 19:14
Kérlek segítsetek,hol találom meg a különböző gepek összehasonlítását! Szeretném tudni mivel/IPL? PTF? LÉZER?/ és milyen,melyik géppel érdemes belevágni?
139. 715f494934 (válaszként erre: 138. - Katarina)
2007. jan. 14. 14:22

Mindegy, ha a lábszárról van szó. Van 10 000 szőrszál, 4-6-szor végigmennek nagyenergiájú fénnyel, szőrtelen lesz, majd eltelik 2 év, visszanő 200 szál, eltelik még 5 év és visszanő 500 szál. Gyengébb, világosabb, rövidebb, alig látszik. Na és? Kit érdekel?

Nem mindegy, ha az állról van szó. Van 1 000 szőrszál, 4-8-szor végigmennek rajta, majd eltelik fél év, kinő 20, majd megint fél év 40, majd 2 év 100 szőrszál. Csak úgy virít!

Végleges, tartós? Ugye, nem mindegy.


Kádárdr

2007. jan. 13. 19:43

Sziasztok!

Nikefedrahoz hasonlóan én is szeretnék végleges szőrtelenítést, de elbizonytalanít két kifejezés: ez tartós, vagyis egy idő után visszanő a szőr, vagy valóban végleges?? Hát nem mindegy...

2007. jan. 12. 12:22

BTK. 179-es paragrafus, 2. bekezdes, ragalmazas, becsuletsertes. Amugy jartam pont a napokban a Kadar doktor ur oldalan, nagyon meggyozoek az eredmenyei, emiatt ajanlottam is egy baratnomnek.

Es valoban, az eljaras ellenjavallatanak szamitanak bizonyos betegsegek, a honlapon is fel van tuntetve, szemben nehany masik honlappal amiket mar lattam. Amugy meg nem volt okom orvossal kiabalni, meg egy sem kenyszeritett fegyverrel a szekebe :) a posziches problemaimon meg vagy urakoldom, vagy ha nem tudok, kezelem, ezert valunk nagykoruva, es buntethetove. Az utobbival megirkozni a kemenyebb dio.

2007. jan. 12. 11:55

Sziasztok!

Én már egy ideje készülök kezelésre, de bizonytalan vagyok!

Szeretnék tutira menni és megszabadulni a szőröktől!

Mi legyen IPL vagy lézer?

Segítsetek dönteni!

Köszi!

135. 715f494934 (válaszként erre: 134. - Kalinka)
2007. jan. 11. 13:35

Takács Krisztinának!


Ön nem rosszul lett a kezelés alatt, hanem hisztériás rohamot kapott, mert nem az ön akarata szerint kezeltem. Kezelés alatt nem lehet felülni, nem lehet a kezelési sort megszakítani, nem lehet az orvost saját kényünk-kedvünk szerint irányítani. Ön jelezte a kezelés előtt (!) hogy nem akar élni, legszívesebben lemondta volna a kezelést. Én mondtam önnek, ön dönt. Ön felfeküdt az ágyra, előkészítette magát, kérte a kezelést. Tudta a menetét, nem először volt nálam, tudta mi vár magára. A kezelést önkényesen megszakította, lent több ember hallatára hangosan telefonált, engem becsmérelt tanuk előtt. Ilyen még nem fordult elő velem. A Fórumra kicsinyes, árulkodó módon beírt, mert kérését elutasítottam (a fél arcát majd a későbbiekben kezeljük).

Ön jelezte, hogy epilepsziás rohamot fog kapni, holott a „Betegbeleegyezés”-nél az epilepszia betegségét tagadta.

Ha nem hagyja abba a rágalmazást, feljelentem, beperelem rossz hírnév keltésért.


Kádár László dr

134. kalinka
2007. jan. 11. 13:05

Nekem egy nagyon rossz tapasztalatom van egy orvosról esztétikai bőrgyógyászatterületén: dr Kádár László a XI. kerületben:

rosszul lettem a kezelés közben (fotorejuvenáció) bár előzőleg szóltam neki, hogy szünetet fogok kérni, mert nem vagyok rossz passzban, erőszakoskodott, amikor szóltam, hogy

rosszul vagyok, kiabált velem, annak ellenére, hogy mondtam, epilepsziás rohamot kaphatok ilyenkor.

Utána még ő volt megsértődve! Ilyen gusztustalan orvost(t)!!! még nem láttam!

133. Kamilla2007 (válaszként erre: 132. - Cbdddd286b)
2007. jan. 10. 22:54

Hát az előző hozzászólásod nem igazán így hangzott...:-((((

Minden technológia mellet kiállnak bizonyos orvosok és természetesen mindenki a sajátját dícséri....

Nekem és sokunknak (nem nannolight-al kezeltek)eddig bevállt és ismrősöm van, akinek már 1 éve egyáltalán nem nő szöre a kezelt felületen...

Remélem nekem is így lesz.

Jó éjt mindenkinek!

2007. jan. 10. 22:35

bt egyik alkalmazotjának az ismeröse vagyok...

Dr Csermely Éva...ezért volt a név igy kitalálva..

mi a klinikán lézerrel dolgozunk de tudom hogy más klinikákon kimondottan ezt a gépet használják teljesitménye véget...nem mondtam azt hogy a 20 valahány gép között nincs jó csak annyit hogy a tartósságát maximális években kifejezve eza gép vezeti és nem roncsolja a mátrix sejteket ahogy a többi gép többnyire hanem ki is csapja teljes mértékben...igy történik meg az az esett hogy a régi generácios gépek elsö pár alkalommal lehet hogy látványosak de egy két év elteltével felépülnek a szörszálak mert nem tudtunk elég energiát kifejteni....nem védeni akarom öket de több ismerösöm is ezt a gépet vette bérbe illetve pár lézerklinikán tudtommal használják is..másrészröl orvosok is ezt tartják a legbiztonságosabb és hatékonyabb gépnek....

de nem védem öket mindneki olyan géppel szörtelenit amilyennel szeretne.

Éva

131. Kamilla2007 (válaszként erre: 129. - Cbdddd286b)
2007. jan. 10. 22:21

Sziasztok,

Én már túl vagyok két kezelésen, látható eredménnyel! Sőt, olyanokkal is találkoztam, akiknek ugyanezzel a géppel már sikerült a végleges szőrtelenítés! A kezeléseimet egy angol (nem kínai!) géppel végzik. Nem hiszem, hogy a hazánkban működő több száz gép közül csak egyetlen egy lenne erre alkalmas. Főleg azért gyanús ez a Nannolight reklám, mert a hozzászóló anolyn néven jelentkezett be és láss csodát a Nannolight honlapján alul ez olvasható: Anolyn Bt... Véletlen egybeesés lenne???

130. doci (válaszként erre: 129. - Cbdddd286b)
2007. jan. 10. 19:13
Hol lehet ilyen összehasonlítást találni?
2007. jan. 10. 17:00

Sokan nem tudják hogy akik VÉGLEGES SZÖRTELENÍTÉSRE jelentkeznek

tulajdonkép milyen minőségű géppel és milyen minöségű szolgáltatást kapnak

pénzükért.Többnyire még a kozmetikusok sincsenek tisztába vele hogy esetlegesen

mit válalnak illetve ha rossz géppel dolgoznak el is veszithetik vevőkörüket.

Elég durva végig nézni a magyar gép arzenált és rádöbbeni hogy nálunk 95 százalékban

olyan gépeket használnak melyet nyugatról már kormány rendelettel kitiltottak

és szalonba nem használhatják.Nálunk érdekes módon ez müködik és elég sok szalon hirdeti

ezt a szolgáltatást, de vajon ha te kifizetnél részükre akár 200 ezer forintot 8 kezelésre

és 1,5 év után újra kinöne a szőrőd akkor hogy mennél vissza a kozmetikusodhoz..hogy mi történt?

Bár ez itt nem teljesen a reklám helye nézzétek elösször is hány jolue os géppel kezelnek

titeket...oktoberi elixirben már Kerner Dr nyilatkozta hogy Ipl s gépnek 45 joule nak kell

lennie ahhoz hogy lézerklinikai minöséget kapjunk pénzünkért...

És elég medöbbentö hogy mindösszesen egyetlen egy gép tudja Magyarországon

ez pedig a Nannolight nevezetü.

.....mindenki aki tudja és érdekli a téma

nézze meg a gépek összehasonlitását teljesitményben mindenben elég megdöbbentő

ezek után csoda hogy a sok Kínai Ipl s csodáktól kinő a szőrünk újra meg újra.....

128. anian
2007. jan. 10. 14:41

sziasztok!

én még döntés előtt állok, de nagyon valószinű, hogy bikinivolatat meg fogom csináltatni IPL kezeléssel.... valamelyikőtök volt már bp. Hollán Ernő u. 22-ben? ha igen, milyen a tapasztalatotok? És aki már csinált bikivonalat, az a comb hajlatáig tart? vagy meddig? És még egy hülye kérdés... :) bugyiban csinálják, vagy le kell venni hozzá?

2007. jan. 9. 23:05
Sziasztok, Én is végigolvastam az elérhető "szakirodalmat" ebben a témában és az IPL mellett döntöttem. Jó eredmények, fájdalommentes, gyors és mindez elérhető áron. Még csak 2 kezelésen vagyok túl, de az eredmény már látható! (Csatlakoznék tarkabarkához, mert én is a szepbor.hu-t választottam és nagyon elégedett vagyok.)
126. doci
2007. jan. 8. 14:46

Sziasztok! Tud valaki segíteni abban, hogy milyen géppel érdemes szőrteleníteni

i jobb: IPL, PTF, vagy lézer? Köszi!

2007. jan. 7. 22:58
Szia Orsika, nekem az alkaromon volt hasonló probléma, és valóban nem lehet szőkíteni villanófényes szőrtelenítés előtt. Csak borotválni lehet vagy krémmel leszedni (de a borotva jobb). A kezelés után ritkábban és gyérebben nő a szőr. Szívesen ajánlom a csajt aki kezelt, profi, diszkrét, és nagyon kedves (www.szepbor.hu). Sok sikert!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook