Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Végleges szőrtelenítés fórum

Végleges szőrtelenítés (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
724. 8f8f3a827e (válaszként erre: 720. - Amacska)
2011. dec. 5. 23:24
Ne vedd meg.
723. Fenevad (válaszként erre: 722. - Macsek76)
2011. dec. 5. 22:05
szia! én már kétszer voltam idén októberben először aztán most novemberben! de abbahagyom,mert ez nem végleges én is arcon csináltatom,és kinőt nekem is! ha már egyszer belekezdek,véglegest akarok,erre jó a lézer! csak drága! én arról érdeklődök,de eddig még senki sehol nem írt választ,pedig jó volna! :S :(:( igen leborotválhatod,csak csipesszel nem szabad bántani,hát én egy hetet vártam hogy kihulljon,mert a kozmetikusom azt mondta de nem hullott ki és kiszedtem. annyi mint a gyanta,másfél hétig szőrtelen voltam most meg már kinőt :S:S :(:(:( szerintem csak pénz pazarolás,és nem ér semmit! Eddig mindenki negativan számolt be róla,többnyire! sok sikert azért!
2011. dec. 5. 14:14

Sziasztok!

Tudtok nekem segíteni IPL szőrtelenítéssel kapcsolatban? 3 napja voltam az első kezelésen. Az természetes, hogy azóta is nő az a szőr, amit kezeltek? Ezt le lehet borotválni, vagy meg kell várni, amíg kihullik? Mennyi idő után hullik ki a kezelt területen a szőr?

Előre is köszi!

721. Fenevad
2011. dec. 5. 11:28
sziasztok! valaki megtudná mondani aki volt lézeres végeleges arcszőrtelenítésen,hogy hány alkalom kell az arcon bajusz+ áll?? ha világos a bőr és sötét a szőr! fontos és sűrgős lenne!!! köszi!!!!
720. amacska (válaszként erre: 719. - 8f8f3a827e)
2011. dec. 5. 10:30
köszi én egy mediterrán tipusú csaj vagyok fekete haj-szem világos kreol bőr,akkor gondolom ez nem müködne ja persze a szőr is fekete no meg nem igen van rá pénzem sem
719. 8f8f3a827e (válaszként erre: 712. - Amacska)
2011. dec. 4. 17:30

Szia Amacska!


A Remington IPL5000 i-Light készülék egy igen ügyes kis szerkezet. 3 kezelés után a szőrzet jelentősen elvékonyodik, majdhogynem pihésedik. Egy fontos dolgot kell megjegyezni. Ez egy kis teljesítményű villanófény otthoni készülék, melynél a páciens kiválasztása a döntő.

Világos bőr, sötét szőrzet.

Ez pedig nem is olyan gyakori. Sokan úgy gondolják, hogy a bőr-szőr szín nekik ideális az ipl-re, aztán kiderül, hogy a szőrzet szín nem fekete, hanem barnás vöröses, a bőr meg pigmentáltabb, mint az ideális. A lámpát gyakran kell cserélni és a csere drága.

718. Fenevad
2011. dec. 3. 14:54
sziasztok!! légyszi valaki segítsen és válaszoljon! tegnap felhívtam az aestétikát lézeres szőrtelenítés miatt! (arcon) aminek elviekben nem kell 8 alkalom,ennek ellenére mégis azt mondta a nő hogy 8 alkalmas bérletet kell venni 79 ezer forintért. kérdeztem miért nem lehet alkalmanénk fizetni,azt mondta ha lejárt a 79 ezer forintos 8 alkalmas bérletem lehet fizetni alkalmanként.És így 10 ezer forintra jön ki 1 alkalom! de lézert soha sehol nem csinálnak 10 ezerért esetleg Ipl-t de az meg nem végleges. De ha egyszer véglelges egy szőrtelenítés minek még utána menni és fizetni? és amúgy is arcon minek 8 alkalom???? nekem annyira nem vészes a helyzet.. na mindegy! felhivtam a bársony klinikát is náluk lehet alkalmanként menni,de ők meg nagyon nagyon drágák. nem értem az egészet! ha ugyanaz a két hely tehát ugyanolyan szinvonalas és minőségi miért, és hogy lehet ekkora különbség lézeres szőrtelenítés között!???? szerintetek melyik jobb?? Kérem írjon már valaki egy normális választ hogy melyik hely jobb!remélem nem b...sznak át sehol! köszi nektek! :) szép napot!
2011. dec. 2. 10:22

Genetikailag így vagyunk kódolva...

vagy tönkre megy a bőr védelmi rendszere.

Nem vagyunk mi meztelen csigák :D

2011. dec. 2. 10:12
Nem szabad! Még jól jöhet, ha jön a jégkorszak. Eszkimó világ...
2011. dec. 2. 09:39
12 alkalommal voltam. A hónaljamat akartam megcsináltatni. Amíg csináltattam, szépen fogytak a szőrszálak, amint kihagytam egy kezelést, minden visszanőtt. A 13-dikat nem csináltattam meg. ma már tudom, egy nagy pénzkidobás volt.
2011. dec. 2. 09:38
Végleges szőrtelenítéssel kapcsolatos tapasztalatok
713. snowgirl (válaszként erre: 711. - Mateo75)
2011. dec. 1. 12:41
szerintem simán, bár ahhoz elég hajlékonynak/nyúlékonynak kell lenned, ha magadnak szeded. Jó az epilátor is, én is azzal szőrtelenítek, már ott, ahol bírom a fájdalmat. :)
712. amacska
2011. dec. 1. 08:32
okoskolbász mit gondolsz a remington ipl gépén ?72 ezer ft
711. mateo75
2011. nov. 30. 22:18

hölgyek segítségét kérném !

30 éves férfi vagyok...szerintetek epilláló készülékkel tudnám a vállamat és a hátamat szőrteleníteni?

nem túl sok a szőr, de szeretném a gyantát lecserélni ha lehetne...kösz a segítséget....

710. martinkaz (válaszként erre: 709. - Maffi)
2011. nov. 25. 22:55
Szia Maffi! Én Lányi Cecíliánál voltam lézeres szőrtelenítésen. (Az IPL-lel is próbálkoztam korábban, az nem jött be, újra kinőtt...) Ez a lézeres szőrtelenítés viszont valóban végleges, csak 1-2 jön ki, ami akkor alvó volt.
709. Maffi
2011. szept. 4. 14:23
Sziasztok! Olvasgattam a forumot, es nagyon tanacstalan vagyok, hogy Budapesten, hova erdemes menni lezeres szortelenitesre. Valaki volt mar a Barsonyba? Megirja legyszi a tapasztalatat itt, vagy privatban?!
2011. aug. 30. 11:57

Az ipl kezelést ma már a világon széles körben használják kiváló eredményekkel. Mögötte sok éves lézergyógyászati, kutatási tapasztalat áll. Ezeket a know how-okat, szabadalmakat sokan megpróbálják ellopni és a pici ár alatt készülékeket gyártani, eladni.

A megbízható forrásból vásárolt, szervizelt, bemért készülékek nagyon sok jó eredményt biztosítanak mind a kezelőnek, mind a páciensnek. Egy jó minőségű ipl készülék milliós nagyságrendű, míg van olyan is, mely meghaladja a 20 millió Ft-ot.

707. char18 (válaszként erre: 704. - 8f8f3a827e)
2011. aug. 29. 15:19
Tehát akkor "csak" ezektől a gépektől kell óvakodni, vagy minden IPL géptől? Ha az ismerősöm 4-5 éve megcsináltatta a végleges szőrtelenítést, és azóta sem nőtt neki vissza, és a kozmetikus azóta is ezzel foglalkozik, tehát van elég referencia munkája, és korrekt, akkor megbízhatok benne?
706. 8f8f3a827e (válaszként erre: 705. - Borzoska3)
2011. aug. 29. 09:40

Így van, égetés nélkül nem lesz hatásos a bőrsimítás. DE! Ezek a Magyarországon most már használtan kapható, pár tízezer Ft-os készülékek a felszínt égetik meg, míg a nagyobb teljesítményűek a mélyben dolgoznak. Égetés és égetés között nagy különbség van.

Keress olyan szolgáltatót, aki kezelés előtti és utáni képeket tud mutatni.

705. Borzoska3 (válaszként erre: 704. - 8f8f3a827e)
2011. aug. 29. 09:18

Az IPL kezelésnek picit én is utánanéztem, engem a bőrkisimító hatása érdekelt volna. Itthon csak minden szépet és jót írnak róla, az amerikai fórumokon kiderül, hogy alapból:

= összeégeti mélyen a bőrt, majd amikor az lehámlik, akkor az alatta levő bőr lesz az új és szép

= fájdalmas

= a bőr hosszú ideig fényérzékeny marad, magas faktorszámú naptejet kell használni, még borús időben is

= ha nem égeti meg a bőrt, nem is használ, ez egy ilyen kezelés

= nem hozzáértő kezekben végleges bőrkárosodás maradhat vissza, apró fehér foltok, pigmenthiány


[link]


ez a cikk szövege - képpel

2011. aug. 28. 19:57

4 éve behoztak Magyarországra kb. 100 ipl gépet, melyet kozmetikusoknak adtak el 1 millió vagy egy kicsit el fölötti áron. A gépek sok pácienst megégettek, a kezelésekbe sok kozmetikus belebukott. A gépek gyári energia leadása 20 Joule volt ncm-renként, de ezt a sorozatos kudarcok miatt lemérték, és alig érte el az 5 Joulét. Ez a szőrtelenítésre alkalmatlan, de a bőrt jól meg tudja égetni.

Most 50 ezerért sem tudnak megválni tőlük. Óvakodj ezektől, pénzkidobás.

703. mmmmmmm
2011. aug. 23. 00:21
Sziasztok akkor Bp-n hova érdemes elmenni végleges szőrtelenítésre? légyszives privibe irjon aki tud konkrét helyeket ahol eltünt és még meg se égették és árat is ha lehet köszönöm
702. M.a.n.d.y (válaszként erre: 697. - Demmi)
2011. aug. 22. 15:47
Bá*sony és aest..-t kerüljétek nagy ívben több ismerősömet is eléggé összeégették, ahol nem válalnak garanciát oda ne menjetek!Nem véletlenül nem vállnak és akcióznak ezerrel mindenféle kuponos oldalakon is iplt...
701. vica31 (válaszként erre: 700. - SZHenriette)
2011. aug. 17. 19:38
Szia! Nekem régen volt ilyen gépem, de túl is adtam rajta rövid időn belül :( Nem értem el vele azt a hatást amit szerettem volna, és ráadásul egy párszor oda is pörkölt nekem! Aminek meg csúnya nyoma maradt :( Így mentem vissza kozmetikusomhoz hogy tüntesse el a foltot, majd utána szőrtelenítettünk, és így rövid időn belül látványos eredménye is lett!
2011. aug. 13. 19:43

Sziasztok

Kitalálkozott már illetve kihasznált már tartós szőrtelenítő készüléket? Mi a kezelés eredménye? A készülék 70-80ezerbe kerül. Ki tudd többet mondani róla? Köszönöm.

699. Evka
2011. júl. 22. 19:53

sziasztok,

keresek olyanokat, akik a 17. kerületi Főnix Szalonban estek át DPC-és szőrtelenítő kezelésen.

Nagyon szeretném tudni, hogy mi volt a kezelés eredménye!!!!

Érdekelne, hogy milyen ígéretet és papírokat kaptatok a kezelés elején és hány kezelésen vettetek részt, illetve milyen lett a kezelés eredménye?

köszönöm!

698. Bornor (válaszként erre: 697. - Demmi)
2011. júl. 20. 23:19

Szia,

Már néztem annak a klinikának a kezeléseit is és az "esztétikáét" is. Annyiból könnyebb dolgom van, hogy Pesten élek, és hát itt a választék tényleg elég nagy... de így több valószínűleg a kamu is és a lenyúlás :( Ezért is írtam a fórumra hogy hátha van valakinek jó tapasztalata is. Találtam egy helyet a 13. kerületben a Szent István parknál viszonylag részletesen írnak a netes oldalukon mindenről, de persze nyilván nem fogok az elsőbe bele esni, inkább jól szétnézek a lehetőségeket tekintve. De megnézem akkor ezt a klinikát is :) Köszönöm Demmi!

697. demmi (válaszként erre: 697. - Bornor)
2011. júl. 17. 17:36

szia

a lézeresről nem tudok mit mondani, mert nem próbáltam, de többektől azt olvstam, hogy az fájdalmasabb , és nagyobb az égés lehetősége ha nem megfelelően csinálják. én nem vagyok pesti , de azt gondolom, hogy a bársony klinikán több féle készülékkel és megfeleő tudással rendelkeznek, egyszer már jártam náluk más dologgal kapcsolatban, de ha valakinek más véleménye van a cégről írja meg.

szóval én is próbálkoztam több helyen ipl-lel mire megtaláltam a megfelelőt, úgy tűnik, hogy tényleg jól megkell nézni hogy hová költi az ember a pénzét, mert sajna valóban nem mind hatásos. talán ha valakitől pozitív eredményről hallasz talán ott érdemesebb próbálkozni.

696. Hannaxxx (válaszként erre: 669. - XxBeaxx)
2011. júl. 7. 11:54

Szia,


én vásároltam az említett cégtől kedvezményes 5 alkalmas bérletet, amit már majdnem fel is használtam (egy alkalmam van hátra). Én a kezeléseken 6 hetente vettem részt, teljes intim és hónalj területeken. Másnak nem tudom mennyire vált be, de hónalj területen ugyan kezelések után kihullott a nem kívánatos szőrzet, azonban később mindig visszanőtt. Ez mennyi alkalom után normális, azt nem tudom, kis ritkulás látható. Intim területen minimális a hullás is és utána a változás is, majdnem hogy eredménytelen. A hölgy aki a kezeléseket végezte azt mondta, hogy a kellő változást 8 alkalommal lehet elérni, de véleményem szerint ha 4 alkalom nem volt elég ahhoz hogy legalább felére csökkentsük a mennyiséget, akkor 8 sem hozza meg majd a teljes változást. A gép monitorján 80%-os beállítást láttam, nem tudom mit jelent. Van esetleg még valaki aki rendelkezik tapasztalattal? Valószínűleg át fogok térni lézeres kezelésre, hátha nagyobb eredménnyel járok, de meg kell mondjam eléggé drága dolog ez kísérletezgetéshez.

Üdv.

695. vespa
2011. júl. 5. 20:18

Sziasztok!

kb most egy éve, hogy elmentem Bp-en végleges (lézeres) szőrtelenítésre /bikinivonal/. 5 kezelésen voltam. Van eredménye, mert a kezelt területen azóta nem nőtt ki szőr. A hellyel eleinte meg voltam elégedve. A konzultáción elmondták hogy mit, miért, hogyan fognak csinálni, és hogy kb hány kezelésre lesz szükségem, illetve hogy egy kezelés 20.000 Ft lesz. Minden rendben ment, a szőrszálak lassan, de biztosan ritkulni kezdtek. Azért azt meg kell jegyeznem, hogy nem egyszer mondtam el magamban a kezelés alatt, h "a szépségért szenvedni kell"... mielőtt elkezdtük volna a kezelést, mindig lejegelték a kezelendő területet, és bekenték egy hűsítő zselével, azonban ezek hatása nem tartott sokáig, mert 30-40 Joule-lal kezeltek, így a zselé hamar átforrósodott. Ekkor újra jegeltünk, és hűsítettünk. egy kezelés kb 20-25 perc volt, és volt, amikor nagyon fájt. Szóval mint azt mondtam a szőr elkezdett ritkulni, és úgy gondoltam, megéri szenvedni. Azonban az 5. kezelésen egy ujjpercnyi égési sérüléssel gazdagodtam, ami 1 hétig kegyetlenül fájt, meg hát alapból elég kényes területen volt. Azóta nagyjából elmúlt, de mint az égési sérülések úgy általában, sose tűnnek el teljesen. :( És azért írtam, h csak az elején voltam megelégedve velük, mert a doktornő átadta a feledatot fogorvos kollégájának, aki szintén szimpatikus volt, de talán kevésbé ismerte a gépet. Talán megelőzhető lett volna hogy "szénné égjek" ha végig a doktornő kezel. :( Szeretném folytatni a kezelést, de egy másik klinikán.

remélem valakinek jól jött a beszámolóm. :)

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook