Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Végleges szőrtelenítés fórum

Végleges szőrtelenítés (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
2012. ápr. 10. 21:41

Hihetetlen, milyen butaságokat olvasok ezen a fórumon. :) Nekem 4-5 kezelés után (az egész testemet csináltattam), sehol nem nőtt vissza a szőr!!! Már első kezelés után is volt eredmény!

Mindenkinek az Alexandrin lézert ajánlom!!! Világszerte a legjobb.

:-)

843. arrival (válaszként erre: 842. - Fenevad)
2012. ápr. 10. 19:50
Orvosok nem mondanak hulyeseget, es foleg nincs idejuk ide irkalni ...
842. Fenevad (válaszként erre: 841. - 8f8f3a827e)
2012. ápr. 10. 19:47

Kolbi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! de jó tudni,hogy pasi vagy!!! Végre felfedted a nemed! kiváncsi voltam rád mindig! Bár a kolbi nicked sokat sejtet :P:P

őőőőőőőő nekem is azt mondták hogy ne csipeszeljek és ne gyantázzak! Én lézerre járok arcocskámmal! de mivel most jön a nyár őszig szünetelni fogok a lézerrel,mivel nyáron hamar lebarnul az orcám :) És mondd csak Drágám! honnan az információid?? Netán valami orvosféle lennél?

2012. ápr. 10. 18:26

Nem tilos! Miért kell az állon lézeres szőrtelenítés után amilyen hamar csak lehet kihúzgálni a szőrt? Van válasz?


Kolbi, a férfi

840. arrival (válaszként erre: 839. - 8f8f3a827e)
2012. ápr. 10. 18:03
ferfi letedre nagyon kepben vagy a dologban, legalabbis azt hiszed, ugyanis szigoruan tilos az egesz kezeles alatt gyantazni vagy epillalni.
839. 8f8f3a827e (válaszként erre: 836. - Arrival)
2012. ápr. 10. 17:53

Azt írtam „akár”.


Szőrtelenítés UTÁN pár napra akár gyantázhatja, akár borotválhatja, akár ki is csipeszelheti a szőrt. Lézeres, villanófényes szőrtelenítés ELŐTT csak kinövesztett szőrzettel lehet megjelenni. Testtájéktól függ, hogy mikortól nem lehet kihúzgálni a szőrt.

Példának okáért lézeres áll kezelés után kötelező a csipeszelés. Miért? Találós kérdés!


Amyrose: tényleg olyan helyre mentél, ahol országos láncolatként 1-2 napos betanítással dolgoznak „tudom is én kik” csajszik?


Arrival: ha 8-10 ipl kezelésen voltál, akkor már jól kilőhették a pigmentet, marad a sok világos szőrszál. Azokkal még sok bajod lesz!


Kolbi, a tanácsadó

838. arrival (válaszként erre: 837. - 2d4552fca0)
2012. ápr. 10. 16:26
ja, meg jo :D
837. 2d4552fca0 (válaszként erre: 836. - Arrival)
2012. ápr. 10. 16:01
Valóban nem szabad. Még szerencse, h borotválni legalább lehet :D
836. arrival (válaszként erre: 834. - 8f8f3a827e)
2012. ápr. 10. 15:20
Jajj ne, ne mondj ilyet, semmikepp nem szabad az egesz kezeles alatt sem gyantazni, sem epilallni, TILOS! Ez a minimum amit az ember tud, ha ilyenbe belevag.
2012. ápr. 10. 14:43

Arrival: azért néhány hulló szőrszálat vártam volna - szerintem joggal :( (azt, hogy pihe-puha babapopsi lesz a hónaljamból, nyilván nem)


Egy, az országban több helyen is jelen levő szalonban voltam, gondoltam ha már ilyen sok helyen van szalon, rendelkeznek elég referenciával.

Tudom, mindenhol más gépeket használnak, és egyénfüggő is a dolog. De ezek alapján én egyáltalán nem lennék jó reklámarca (vagyis reklámhónalja :D ) az ipl technológiának :(

Elkeserítő, na :(


Jövő szerdán jár le a 2 hét, még reménykedek, hátha hullani kezd...

834. 8f8f3a827e (válaszként erre: 832. - 2d4552fca0)
2012. ápr. 10. 14:26

Hello Amyrose!


Az első alkalommal kell a legtöbb szőrszálnak kihullania! Ha nem jött ki 10 nap után semmi, nem is fog a későbbiekben.

Minél nagyobb egy villanófény gép kezelőfeje, annál rosszabb hatásfokkal dolgozik. Annál rosszabb az energiaeloszlása.

A kezelés után harmadnap bármit tehetsz a hónaljaddal, akár le is gyantázhatod.

A szőrtelenítésnél nagyon sok átverés van: kérdezz!


Kolbi

833. arrival (válaszként erre: 832. - 2d4552fca0)
2012. ápr. 10. 14:19

Elso alkalom utan ne varj semmit. Legalabb 8-10 alkalom kell.

En 6szor voltam, aztan visszanott az egesz.

Pedig egy hires londoni szalonban voltam.

IPL nem er semmit- sajat tapasztalat. Pedig nekem is tokeletes hozza allitolag a bor;szor kombinaciom....

2012. ápr. 10. 14:11

Sziasztok!


Új vagyok a fórumon, de vagy 10 oldalnyi hozzászólást visszaolvastam.


Én múlt héten szerdán voltam ipl-es hónaljszőrtelenítésen első alkalommal. Másfél hétig nem szabad leborotválni ugyebár, hogy ki tudjanak hullani a szálak. Hát nekem csak nem akarnak... :( De még bízok abban, hogy pár nap múlva meggondolják magukat :) Egyébként sötétbarna a szőr, és világos bőröm van. Viszont ha másfél hét után sem mozdul meg egy sem, akkor nem fogok ipl-re menni többet. Legalább pár szálnak hullania kellett volna már. Nem?

Így most - felkészülve arra, hogy nem lesz változás - elkezdtem nézegetni a lézeres szőrtelenítést. Megmondom őszintén, nagyon félek, hogy nagyon fog fájni.

Az ipl nem fájt, pici szúrás érzés, és melegség körülötte - nyilván egyénfüggő. Fura volt, hogy egy hónaljamra kb 8 villantás történt. Én azt hittem több. Dehát végülis kb 1x3-4 centis a feje a gépnek (ahogy már valaki korábban írta is)


Volt időszak, hogy epiláltam a hónaljamat, de azt nagyon nehéz volt kibírni, és sajnos mindig sebes lett, pedig elég drága és márkás epilátort használtam. Többet is kipróbáltam.


Na, gondoltam megosztom Veletek a tapasztalataimat, és infókat gyűjtök a hozzászólásokból :)


üdv: amy

2012. ápr. 10. 13:39
Eddig 22ezret fizettem neki. Ez két konzultáció ára. A vérvételek is pénzbe kerülnek, sokba. De a nődokim adott beutalót, így ezt megúsztam eddig. De a legközelebbit már valszín ott kell megcsináltatnom.
830. Fenevad (válaszként erre: 829. - Picur1979)
2012. ápr. 9. 20:06
Köszi a válaszod! és anyagilag mibe kerül egy ilyen endokrinológus? Kellett valamit fizetned ezt még megírhatnád! Valamikor majd én is elmegyek,de szerintem még nem mostanában...
829. picur1979 (válaszként erre: 828. - Fenevad)
2012. ápr. 9. 13:51

Szia!


Ha gondolod, privátban írok majd részleteket. A lényeg az, hogy én örülök, hogy rászántam magam és elmentem a dokihoz. Mióta csinálom a diétát (no cukor és egyebek), lényegesen lassabban növekszik a szőröm a 'rendellenes' helyeken (comb, áll). Igaz, nem tartok be maradéktalanul minden utasítást, de a lényeget igen! Azt írtam, hogy nálam inzulinrezisztenciát állapítottak meg, és ez azzal jár(hat), hogy a hormonháztartás felborul és nekem a tesztoszteron volt magas. Novemberben jóval a felső határ felett volt, a februári vérvételkor pedig már határértéken belül!

Szóval hajrá!!! Én azóta jobban érzem magam, előtte már nagyon rágörcsöltem a szőrtémára.

828. Fenevad
2012. ápr. 6. 20:33
szia Pici! nem voltam,már nagyon unom az egészet,de nem akarok a szőrősségbe beletörődni,de igazából nincs most erőm ehhez,azt sem tudom hol induljak el,és hogy mennyibe kerül mindez... már így is sok pénzt költöttem a lézerre meg az ipl-re ,te sem nagyon írtál nekem konkrét dolgokat ide az endokrinológussal kapcsolatban... de szerintem ha el is megyek végleg ő sem tud orvosolni engem semmivel szerintem :(:( azt sem tudom hogy a menstruációnak van ehhez a vizsgálathoz köze,nekem az is elég rendszeretelen sőőőt pocsék... na szia!
827. picur1979 (válaszként erre: 826. - Fenevad)
2012. ápr. 6. 14:18

Szia Fenevad!


Voltál endokrinológusnál? :)

826. Fenevad (válaszként erre: 825. - Barbus)
2012. ápr. 5. 21:58
Bársony klinika Budapest! Ide járok lézerre!
825. barbus (válaszként erre: 819. - Fenevad)
2012. ápr. 4. 22:11
Szia!Merre van ez a hely?
824. amacska
2012. ápr. 3. 10:55
sok hozzászólást olvasok hogy sokkal kevesebb és gyengébb szőr nő vissza itt a hoxán is volt egy hozzászólás hogy már nem is kell használnia mert nincs mire olyan hatásos volt
823. arrival (válaszként erre: 821. - Amacska)
2012. ápr. 3. 09:44
Otthoni gepek loszart sem ernek. Ami er valamit az tobb millio, tizmillio ft.
2012. ápr. 3. 09:43
Én is olvastam az itthoni gépekről. Utána is néztem 100 ezerbe kerül kb. Egyik helyen meg pl ezt olvastam :( "A lézeres szőrtelenítő kis gép-be képtelenség annyi energiát pakolni, hogy a szőrtüsző elpusztítására elegendő legyen, a megfelelő fényszűrők biztosítása is megoldatlan. Az otthoni lézeres szőrtelenítés, vagy hatástalan, vagy még égési sérülést is okozhat."
821. amacska
2012. ápr. 3. 08:52
engem ezek az otthoni gépek foglalkoztatanak mostanság pl a rio, külföldi fórumokon általában szidják itthon viszont dicsérik őket hogy hatásosak ti mit gondoltok????
820. arrival (válaszként erre: 815. - Éva1991)
2012. ápr. 2. 23:58

En IPL-re jartam, kb. 7 alakalommal voltam az intim reszen, es mire vege lett a 7 alkalomnak, 80% visszanott :(

Szoval egyaltalan nem ajanlom. Pedig feher a borom, sotet a szorom, azt mondjak ez a legjobb kombinacio az IPL-hez.

819. Fenevad
2012. ápr. 2. 22:51
Sziasztok új hozzászólók! Én voltam Ipl-en, de nem ért semmit! És nagyon fájt!! Most lézerre járok,talán mondhatom,hogy profi emberek dolgoznak ott ahova járok,igaz eléggé ki kell nyitni a pénztárcát,de valamit mégis ér ez az egész csak el kell kezdeni! A lézer nekem nem fáj,kezelés előtt bekennek zselével,olyan mint az ultrahang előtti zselé,de ez nagyon hideg és hűt is. én az acomat kezeltetem nagyon hamar megvan a kezelés,nem olcsó de a lézert meg kell fizetni! ami olcsó az nem lézer,úgyhogy vigyázzatok!
818. youcus777 (válaszként erre: 817. - Éva1991)
2012. ápr. 2. 17:18
Akkor mindenképpen próbáld ki. Borotválás után az első biztos nagyon rossz lesz és fájni fog, de utána szintekkel jobb. Ez minden területre igaz. Én a hajam a szemöldököm és a szempillám kivételével nem tűrök meg egy szőrszálat sem. Minden gyanta. a lábamat vagy 10 éve (itt már alig nő szőr), a többi területet pár éve. A teljes intimhez kellett a legnagyobb levegőt venni, de megérte. Már oda sem nyúlnék borotvával...500 forint egy gyantapatron (ha sok a szőröd akkor 2-3 alkalommal elég) és szintén 500 a lehúzócsík (50 darab nekem úgy 5-6 alkalomra elég). Havonta kell csinálni, így messze a legolcsóbb. (Az intim drága a kozminál, de azt most nem számoltam ide)
2012. ápr. 2. 16:45
Köszi a választ :) Hát nem kicsit elegem van már az epilátorból, de a borotválásból is. Elég drágák a borotvazselék,sőt a jó borotvák is,ami számomra nem sokáig tart és dobhatom el :/ Ha összegyűjtöm a pénzt akkor muszáj lenne elmennem egy ilyenre. A gyantázást még viszont nem próbáltam.
816. youcus777 (válaszként erre: 815. - Éva1991)
2012. ápr. 2. 16:35
Nekem egy barátnőm volt a hónaljával lézeresen, és nagyon elégedett. Az IPL villanófényest nem nagyon dicsérik (a kozmetikusok sem). Mindkettő drága, a lézeres fáj, az IPL nem. Én magamat gyantázom, kivétel az intimet, mert azt kozmi, a hónaljamat meg a férjem :). A gyantánál kisebb a benövés kockázata mert a felső elhalt hámréteget is leszedi, ellentétben az epilátorral. Én egyszer epiláltam a lábam, de elég is volt. Hogy valami nekem szálanként tépje ki a szőröm...:SSSSmegértelek ha besokalltál.
2012. ápr. 2. 16:28
Hatásos? Vagy pénzkidobás a végleges szőrtelenítés? Amúgy tisztában vagyok vele, hogy nem végleges, de annak is örülnék ha legalább 3 -4 évig nem lenne ezzel problémám, mivel sajnos nagyon hamar nő mindenhol a szőr rajtam. És a lábam is tele van befelé nővö szőrszálakkal. Epilátorozok, de már ahhoz sincs idegem, mert nagyon fájdalmas. Így mostanában a borotvára váltottam :/ A kezemről nem is beszélve...ami nagyon zavar,hogy ilyen szőrös, de eddig még nem mertem hozzányúlni mert félek ,hogy ha visszanő még rosszabb lesz. Szóval, aki járt már ilyen kezelésen, legfőképpen az ő véleményükre lennék kíváncsi. köszönöm.
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook