Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr. Gáspár Levente plasztikai sebész fórum

Dr. Gáspár Levente plasztikai sebész (beszélgetős fórum)


571. Siccasicca (válaszként erre: 570. - Andrea0001)
2015. nov. 8. 12:20
Szép lesz, tuti biztos!! Igaz nekem késöbb lesz a műtét, de még nincsenek a helyén az ikrek és nem kezzel fogható, addig hihetetlen :D
570. Andrea0001 (válaszként erre: 569. - Siccasicca)
2015. nov. 8. 12:03
Persze!Remélem szép lesz...Bár még mindig olyan elképzelhetetlen...Alig várom!!!
569. Siccasicca (válaszként erre: 568. - Andrea0001)
2015. nov. 8. 11:38
Uuuuh... Akkor mindenféleképpen szeretném látni a végeredményt! Persze, csak ha engedélyezed?! :)
568. Andrea0001 (válaszként erre: 566. - Siccasicca)
2015. nov. 8. 11:10
Köszönöm a drukkot,én is viszont!!Egyébként nekem is ugyanazt a típust,méretet javasolta a Doktor úr,mint Neked,aztán majd műtét közben elválik!:)
567. VBJ28 (válaszként erre: 564. - Andrea0001)
2015. nov. 8. 11:00
Hasonlóan látom és gondolom a dolgokat. Mila220 biztos megtalálod az orvosod. Biztos nagyon rossz egy ilyen negatív élmény után.... Majd írj,hogy mi lett veled! Sok sikert kívánok! 😁
566. Siccasicca (válaszként erre: 564. - Andrea0001)
2015. nov. 8. 10:59
Egyetértek szavaiddal! Drukkolok szép legyél! :)
565. Csicsyke (válaszként erre: 563. - Mila220)
2015. nov. 8. 10:18
Szerintem menj egyedül,Te tested,te döntesed😉
2015. nov. 8. 09:40
Sziasztok!Hónapok óta figyelemmel kísérlek benneteket,és sok segítő információval lettem gazdagabb,köszönöm szépen!Én 35 éves vagyok,17 éve tele vágyakozással biztosan tudom,egyszer eljön az én időm is,amikor végre nekem is olyan cicim lehet,amit megálmodtam magamnak.Most jött el a pillanat.Legnagyobb boldogságomra,szültem 2 gyereket (a kisebb 2 éves),életemben összesen közel 3 évig szoptattam,anyaként befejeztem a testem változásával összefüggésben lévő teendőimet,így jelenleg mellfelvarrás+nagyobbítás műtétre várok december 18-ára előjegyezve a Doktor úrnál.Dr.Gáspár Levente volt az első és egyetlen orvos,akit felkerestem,egyből tudtam,nála a helyem.Mila220 tapasztalataira a Doktor Úrral meg kell,hogy osszam a véleményemet veletek.Először is nagyon sajnálom a negatív érzéseket,de én azt gondolom,hogy a Doktor úr hozzáállása nem negatív,hanem reális.Kedves Mila220!A Doktor úr nem azért nem akarta megcsinálni a műtétedet,mert választanod kellene a között,hogy anya,vagy nő legyél.Köztudott,hogy a megcsináltatott cicik,a terhesség és a szoptatás következtében megereszkednek,megnyúlnak,elvesztik eredeti formájukat.Ha te 2 év elteltével még esélyt látsz arra életedben,hogy még egy gyereket vállalj,a műtéti eredmény hamar elveszti esztétikai szépségét (ami legyünk őszinték,a Doktor Úr számára sem egy pozitív "reklám") ,esetlegesen rövid idő múlva ki kell tenned magad az újbóli műtét minden rizikójának (ami a saját egészséged szempontjából igen nagy kockázattal jár)valamint annak ellenére,hogy nyilván,a saját pénzedet te osztod be,de néhány éven belül,2X fizeted ki a műtét költségeit.Biztos vagyok benne,hogy találsz olyan orvost,aki elvégzi a műtétet,és figyelmen kívül hagyja a fenti körülményeket,de 17 év várakozással a hátam mögött is azt mondom,igenis mindenkinek eljön az ideje,és a Doktor úr hozzáállása, esetleges hajthatatlansága és szigora, a mi érdekeinket szolgálja.Jelen hozzászólásomat nem azért írtam,hogy vitába szálljak és igazságot keressek,csak szerettem volna a pozitív oldaláról is megmutatni a Doktor úrral kapcsolatos élményeidet,hátha csak egy kicsit is segít a későbbiekben.Ne keseredj el,és bár én nem vagyok senkid,de gondold át,tényleg,valójában eljött-e a "te időd",ne attól függj,ki végzi el a műtétet és ki nem.
563. Mila220 (válaszként erre: 561. - Csicsyke)
2015. nov. 7. 19:38
Hát igen,..kicsit elkeseredtem,..és majdnem feladtam de szeretném kipipálni a "bakancs listámon" úgyhogy kedden reggel megyek a Bognár dokihoz! Remélem boldogabban jövök el Tőle :) :)
562. Mila220 (válaszként erre: 560. - Siccasicca)
2015. nov. 7. 19:37
Pedig elég magabiztosnak éreztem Magam,..amúgy sztem az volt a gáz, h ott volt a párom is,..majdnem kopasz tetovált katona,.. nem is olyan kicsi,..lehet egyedül kellett volna bemennem,..de szeretett volna ott lenni,..ez van :P
2015. nov. 7. 17:50

Hat îgy megértelek.Az teny h.van egy stîlusa,de abba igazad van h.ne ô szabja meg h.mikor akaros megcsinaltatni,es mire van penzed.En majdnem az összes kerdésére nemleges valaszt adram,es megis megcsinalja😀😀😀

Nem lehet mindenkinek szimptatikus,keress egy masik orvost,aki jobban passzol hozzad☝️

2015. nov. 7. 10:24
Hát sajnos van egy stílusa a Dr. Úrnak, de szerintem aki nem magabiztosan megy oda azt ki is szórja!
559. Mila220 (válaszként erre: 558. - Csicsyke)
2015. nov. 6. 19:14
Hát röviden leírom akit érdekel, h mit mondott a doki,.. Eleve amikor behívott kérdezte a párom,h bejöhet-e? Azt mondta a Doki,h Neki nincs titka! Mondtam,h nekem sincs,..erre azt mondta,h mindenki ezt mondja, aztán a végén azt mondják,h ha tudtam volna,h ilyen kérdések lesznek,.. (jól kezdődött) Majd miért mentem,stb. Háhy kg, milyen magas, van-e gyerek, mikor szültem, meddig szoptattam,.. majd megkérdezte,h szeretnénk-e még gyereket? Mondtuk h ha igen, akkor sem mostanában több okból sem,..szóval 2 éven biztos nem tervezzük! lerakta a tollat és azt mondta akkor majd találkozunk ha .. Döntsem el,h NŐ akarok lenni vagy ANYA ?? (azt em tudtam,h egy Anya nem lehet Nő ) ..amúgy meg ha 36 év alatt nem csináltattam meg akkor most sem olyan fontos,..és ez a műtét amúgy is 2400 euro és azt költsem a gyerekre! Hát,..nem nagyon tudtam megszólalni,..sztem Neki az a dolga,h elmondja mivel jár, milyen következményei lehetnek, mire számíthatok,.. DE azt gondoltam,h az Én testem, az Én pénzem és az Én életem,.és akkor a döntés is az Enyém,..hát nem :( Igazából nagyjából ennyi volt,.. odatolta a névjegykártyáját,h ha 40 éves koromig nem akarok szülni akkor hívjam fel,.persze nem hoztam el,..felálltam és elköszöntem :(
558. Csicsyke (válaszként erre: 556. - Mila220)
2015. nov. 6. 10:56
Szia.Nagyon Sajnalom.De mit mondott??
557. Siccasicca (válaszként erre: 556. - Mila220)
2015. nov. 4. 14:58
Szia! Mit mondott a doktor úr, ami elvette a kedved??
556. Mila220 (válaszként erre: 551. - Csicsyke)
2015. nov. 3. 20:36
Szia! Tegnap voltam az első konzin, hát kb 9 percet voltam bent ,..és sírva jöttem ki ... Nem is tudom jellemezni :(Elvette kicsit a kedvem az egésztől ... de összesezdem magam és keresek egy másik orvost! Neked kitartás!!! :)
555. Picieri (válaszként erre: 554. - 0849a8cd40)
2015. nov. 1. 20:01
Nagyon szépen köszönöm a választ! :-)
2015. nov. 1. 19:41
Nagor implantatumot hasznal...
553. Picieri
2015. nov. 1. 19:34
Sziasztok! Nem tudná valaki megmondani, hogy a doktor úr milyen márkájú impliket használ? Van esetleg olyan, akinek anatómiait rakott be? Örülnék, ha esetleg betekintést nyerhetnék a naplójába.:-) köszönöm!
2015. nov. 1. 12:26
Sziasztok.En most voltam a 2.konzin.Sajnos a 300cc kilove.Ha ennyi kg maradok mint most vagyok,Aakor 240cc,ha meg hizok kicsit akkor 270cc.
551. Csicsyke (válaszként erre: 521. - Mila220)
2015. nov. 1. 12:24
Szia.2400 euro lesz.Plusz szaz lenne ha ott csinaltatnam a vizsgalatokat.
2015. okt. 31. 11:24
Lehet ez már az én hülye agyszüleményem! :D
2015. okt. 30. 22:30

Ja,ugy ertettem a masodik konzin sem leszel meg olyan,ami a cel...

Akkor miert ne csinalna meg??? Ha mar "keszen"vagy?

2015. okt. 30. 21:46
Én ezt értem, valószínűleg félre is értettük egymást... Több év alatt hoztam ezt a formát amivel meg vagyok elégedve... De szerintem egyik nő sem lesz soha kibekülve önmagával...:)
2015. okt. 30. 21:42

Mindenkinek az az erdeke,hogy egy vegleges formahoz kapjal ciciket.

Ha csak valami villamdietaval fogy le az ember a mutet idejere,amit egYebkent nem tud tartani 365 napon,akkor kesobb senki memnlesz elegedett...

En is fogytam 15kilot,a csucskoversegemhez kepest,de mar lassan masfel eve tartom a formam,tokeletesen biztos vagyok benne,h eletem vegeig igy fogok kinezni. A dokinak is mondtam,h ez mar a vegleges testem. O meg felteszi az i-re a pontot.

Tenyleg nem eri meg turelmetlennek lenni ebbpl a szempontbol.

Biztos van olyan doki,aki leszarja,h mit kezdesz magaddal a mutet utan,es berakja amit eppen ker azember lanya.

En nagyon megbízom benne.

O is a maximumotnyujtja,es en is amiben csak lehet,igy lesz tokeletesa végeredmény.

👌

546. Siccasicca (válaszként erre: 545. - Dorcsi.88)
2015. okt. 30. 16:05
Én ezért tartok a 2. Konzitól,mert ugyannyi leszek, mint mikor elsőnek voltam... Azt fogja mondani,h nem csinálja meg vagy mi?
545. dorcsi.88 (válaszként erre: 544. - Siccasicca)
2015. okt. 30. 15:51
Kérdezte hány kiló vagyok....és azt mondta ez alá ne menjek mint ami most vagyok, mert minél kevesebb a zsír a mellemen annál természet ellenesebben fog állni az implantátum. Nem mondtam neki, hogy pár kilótól pedig még meg szeretnék előtte szabadulni. Majd kérek előtte pár héttel még egy konzit és akkor eldönti, hogy mekkora legyen.
2015. okt. 30. 15:32
Én nekem 30 kg fogyásom volt, viszont szerencsés alkatnak mondanak ugyanis a szövetek nincsenek megnyúlva, mivel széles a hátam és nagy a mellkas, azért mondott ekkorát! Viszont kérdezte, h meg e vagyok elégedve magammal, akkor azt feleltem h még szeretnék alakítgatni, utána leoltott,h addig meg se csináltassam!
543. Rita1188 (válaszként erre: 542. - Dorcsi.88)
2015. okt. 30. 15:11
Nekem azért jött szóba két mérte, mert fogytam és lazábbak voltak a szöveteim. 330 befért próbálkoztam a 360-nal de azt mondta h max 330 az ami biztosnsággal befér. Biztos találtam volna olyat aki betesz 400-at bár nem tudom h bírtam volna így is nagyonfeszült a bőröm...
2015. okt. 30. 14:15

Nekem kerek-perec megmondta, hogy 270cc magas. Kérdeztem, hogy ha nagyobbat szeretnék, akkor beteszi-e? Azt mondta, hogy akkor nem Ő az én orvosom.

Mondtam neki hogy nem tudom elképzelni, hogy nekem az mekkora lenne.....azt mondta, hogy azt neki kell elképzelni....

Elég furcsa a stílusa, de nekem nem volt zavaró. Sőt olyan magabiztos, hogy megnyugtató. Precíz és szigorú.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook