Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos diéta, szétválasztó diéta fórum

90 napos diéta, szétválasztó diéta (beszélgetős fórum)


14. michelle.r (válaszként erre: 8. - Fincsi5)
2023. szept. 5. 11:32
Neeeem. Néha csodálkozom, hogy még el se indultam sétálni, és már megvan. Mondjuk én sokat járok gyalog.
13. globus
2023. szept. 4. 07:39

Kb. tíz éve próbáltuk ki ezt. Barátnöm fogyott, de mind visszahízta. Én nem bírtam végigcsinálni, egyoldalúnak találtam, és nem is értettem, mi különbseg van keményítő és ch között, most akkor mi számít keményítőnek 😀 Földön az élet szén alapú, valamilyen formában minden szénhidrát, legfeljebb nem cukor és nem édes.

Azért működik látszólag, mert ilyen szabályokkal nem bírunk annyit enni, pl. két kiló sárgarépát...eleve nincs felesleges kalóriabevitel.

12. Ancika2 (válaszként erre: 11. - 1872ce0988)
2023. szept. 4. 07:11
Köszi szépen, ezt kipróbálom
11. 1872ce0988 (válaszként erre: 10. - Ancika2)
2023. szept. 3. 05:07

sült hal mellé, tejfölben pácolt mozarella, fehérjenapra


[link]

2023. szept. 2. 23:22

Én 5 napja kezdtem és 2 kg-mal mutat kevesebbet a mérleg. Ahhoz képest, hogy orvosi javaslatra próbáltam az 1200 kalóriás és fehérje diétát is, napi 30 perc tornával és két hét után sem mozdult a mérleg, egész jó eredmény.

Amit még tapasztaltam, hogy nem puffadok, gondolom a táplálékok szetválasztása megkönnyíti az emésztést. A sok zöldség és gyümölcs, valamint a kevesebb hús fogyasztása, lúgosítja a szervezetet. Szénhidrát napon nem kell feltétlen tortát, csokit zabálni, én pl teljeskiörlesű tortillalapból készítettem zöldséges pizzát, vagy zsiros-pirítós kenyeret ettem paradicsommal, paprikával.

Azért indítottam a fórumot, ha bárkinek van jó tapasztalata, receptötlete vagy bármivel is tud adni egy kis motivációt, segítsük egymást.

9. Ramcsika (válaszként erre: 1. - Ancika2)
2023. szept. 2. 18:26
Én csináltam! Nekem bejött! Viznapot kihagytam. Heti 1 kg fogytam vele úgy, hogy azért sokszor bűnöztem. Nekem az agyamat kellett átállítani. Mindig azt ettem volna, amit nem lehet. De sikerült kb 12 nap után már nem volt ilyen sóvárgás. Úgy emlékszem 5-6 hétig csináltam, mivel nem akartam többet fogyni. Évekig nem híztam vissza. Több ismerősöm csináltam végig, vagy egy ideig. Nagyobb súlyból többet fogytak.
8. fincsi5 (válaszként erre: 7. - Michelle.r)
2023. szept. 2. 15:27
De Tízezer lépés olyan sok. 😍
7. michelle.r (válaszként erre: 1. - Ancika2)
2023. szept. 2. 12:49

Én azt mondom, ne csináld. Kivétel nélkül minden ismerősöm visszahízott, miután abbahagyta. Én nem mélyedtem el benne, egy étrendet láttam, nekem elég fura, hogy négy naponta egyszer még tortát is lehet.


Első körben hagyd el az egyszerű finomított szénhidrátokat, igyál napi két liter tiszta vizet, és próbálj napi 10.000 lépést menni, már ezzel elkezdődik a fogyás.

2023. szept. 2. 09:39

Próbáltam, 1 hónapig csináltam. (A víznapnál adtam fel.) Nem vált be, ahogy a szomszédasszonynak se, aki pedig hónapokig kitartóan eszerint étkezett.

Ettől függetlenül van, akinél működik, úgyhogy sok sikert, hajrá! :)

2023. szept. 2. 08:47
Nem kell lehúzni,,ha valaki betartja,,pont mint más diétát,,lehet vele fogyni.
4. Csillagszem38 (válaszként erre: 1. - Ancika2)
2023. szept. 2. 08:13
Butaság, felejtsd el
2023. szept. 2. 07:04

Én nem fogytam vele, a gyümölcsnapnál feladtam.


Ismerősöm kolléganőjével együtt végigcsinálták, a végén elpanaszolta, egyikőjük sem fogyott vele. Pedig ahogy mondta: keményítős napon csak főtt kukoricát, gyümölcsnapon csak banánt ettek! Mondtam neki: anno a disznót is a kukoricán hízlaltuk, a banánról mindenki tudja, hogy totál energia-bomba!


Minden fogyás titka: a nap folyamán több kcal-t égessünk el, mint amennyit megeszünk (beviszünk a szervezetbe).

És akkor nem kell magunkat gyümölcs-napokkal, és havonkénti víznapokkal sanyargatni. :))


Nem lebeszélni akarlak róla, azért mert nekem nem jött be, másoknál még jó lehet.

2023. szept. 2. 06:03

szia!

én fogytam vele, de szerintem nem a diétától, hanem mert sokminden furcsa volt és kevesebbet ettem.


előnye volt nálam, hogy rászoktam más típusú ételekre, máshogy ettem dolgokat


rántotta kenyér nélkül, pörkölt nokedli nélkül... ezeket meg is szerettem, mai napig így eszem


plusz valamit helyrebillentett az egészségemben, szerintem sokkal több zöldséget, fehérjét ettem és azt is változatosabban


szóval nem maga a diéta segít fogyni, hanem a kontrollált evés.


hátránya, hogy kellenek a kombinációk, a tápanyagok feldolgozásához. tegnap láttam pont egy videót, hogy főzelék csak feltéttel és ennek magyarázatát.

valamint ha túleszel ezzel sem fogsz fogyni

2023. szept. 2. 03:09
Sziasztok! 90 napos diétázó társakat keresek. Ötleteket, tapasztalatokat, bármit, ami segít együtt fogyni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook