Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos diéta - ki tart velem? fórum

90 napos diéta - ki tart velem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
88. Syssy84 (válaszként erre: 87. - Rékaság)
2010. okt. 3. 10:38

Szia!

Sztem ne keseredj el, ne add fel.Ez sokmindentől függhet, hogy miért van az egy kg pludz.

Pl. azt tuti, hogy tudod, hogy mielőtt megjönne a szervezet vizet tart vissza, ez is lehet az ok...

Sztem várj még kicsit, aztán mondd azt hogy feladod.Sokan itt rontják el, hogyha stagnál a kg, vagy kicsit pluszba megy át, akkor abbahagyják.

De döntsd el te, viszont én még várnék vele, és ugyanolyan kitartóan folytatnám, mint eddig :)

87. rékaság (válaszként erre: 83. - Cottilady)
2010. okt. 3. 09:15
Én most éppen el vagyok keseredve, mert péntek reggel még 98,1 voltam és ma reggel pedig 99,9.....:((((((( és nem tudom, hogy mitől, igaz nem szoktam kalóriát számolni, de ha belegondolok is, egyik nap se volt meg 1000 kalória, úgy becsülöm.. nem értem és elkeseredtem :((( komolyan gondolkodom, hogy lehet, hogy más diétát kell választanom.. pedig nagyon szépen indult, csak úgy pörögtek le a kilók.. és arra számítottam, hogy ez le fog lassulni, na de hogy hízni fogok?????
86. Syssy84 (válaszként erre: 84. - Ancsi.26)
2010. okt. 3. 09:04
Persze hogy ehetsz leveseket, még ha kevéske galuskát, nagyon keveset, is eszel hozzá sztem az sem akkora bűn, de ha csak krumplit eszel az az igazi.Borsó leves is jó, karfiol leves....mindet tészta nélkül szedd és akkor nem bűnözöl, de levest is eszel.
2010. okt. 2. 22:29
kiehet=kiehetem
2010. okt. 2. 22:28

Sziasztok!


Ma nekem fehérje nap volt,délben mustáros husit ettem savanyúsággal,viszont nekem annyira hiányzik a hús mellől a köret,hogy este már nem tudtam megenni.A mekiben vettem csirkefalatkákat és azt ettem!

Valahogy nekem a fehérje nap a legrosszabb,mert nagyon nehezen csúsznak le magukban a husik,még savanyúsággal is,a tojás mellé hiányzik a kenyér....

Szóval nem ez a kedvenc napom!

Holnap gulyáslevest csinálok,abból kiehet a krumplit lével???Nagyon hiányzik a leves!!

Én majd 10-én méretkezek.

Jó éjt.

83. Cottilady (válaszként erre: 82. - Rékaság)
2010. okt. 2. 21:38
Köszönöm :) Aztán majd írd ám meg hogy hol tartasz :)
82. rékaság (válaszként erre: 81. - Cottilady)
2010. okt. 2. 14:19

Gratulálok,ez nagyon szép eredmény!! :))

Én nem tudom most hol állok, majd holnap reggel mérek egyet :)

2010. okt. 2. 14:03
Nekem is ma keményítőnap :) Nekem párolt karfiol+krumpli :) Vacsi is ugyanaz :)Nekem nagyon szaladnak le a kilók, eddig -5,5 kg hétfő óta. Mondjuk reggelizni szinte soha nincs idő :S És ti hogy álltok?
2010. okt. 2. 13:30

sziasztok! nekem is keményítő napom van, isteni fűszeres sült krumplit csináltam és kb másfél szem krumplival jól laktam, igaz nagyobbacska volt:D és sok sok savanyu káposztával ettem, isteni volt :) A vacsi is ez lesz :))

Kilókkal h álltok?

2010. okt. 2. 07:06

Szép jó reggelt mindenkinek!

Túl vagyok az első héten a suliban, le is betegedtem most hétvégére, pedig annyi dolog lenne, de vhogy nincs kedvem hozzá!

Keményítő nap!:)Paprikás krumpli lesz az ebéd, nyami-nyami!:)

Szép napot mindenkinek!

2010. okt. 1. 15:40
Úgy döntöttem csajok hogy mégsem tartok víznapot mert délre olyan rosszul lettem hogy csak most hevertem ki :S Délben eldöntöttem, hogy inkább fehérjenap. Hát ettem egy kis párolt husit meg főtt tojást erre ugyanúgy folytatódott a szédülés és még a kaja is kijött :S Ja és még rátesz egy idegesítő após is :@
2010. okt. 1. 09:05

Sziasztok csajok!

Én is csatlakoznék hozzátok, ha bevesztek:)

Ma eldöntöttem reggel, hogy ez nem mehet így tovább!

Én csak +5 kg felesleggel szenvedek, de szerintem ez a legnehezebb.

Az a legnagyobb gondom, hogy én fenékre meg combra hízok és csak egy gatyám van ami rám jön.Most, hogy hidegek vannak, rádöbbentem, hogy rengeteg ruhát kellene vennem...

Hát nem!!

Inkább a 90 napos!

Én már csináltam ezt és nekem bejött!

76. kicsibéka (válaszként erre: 75. - Ancsi.26)
2010. szept. 30. 22:05

Nem, nem jartam, de mar nagyon sokat olvastam rola!

Allitolag nagyon hatasos, csak jo tanart kell kifogni, aki az elejetol megtanitja a lepeseket, kulonben nem nagyon lehet kovetni!

De ha van egy kis ritmuserzeked akkor biztos menni fog! :)

Majd ird meg legyszi, hogy mennyibe kerul! Koszi

75. ancsi.26 (válaszként erre: 74. - Kicsibéka)
2010. szept. 30. 21:54

Szia!


Miskolci vagyok és 2 percre lesz a ZUMBA a lakástól!!:)

Kicsit félek,hogy tudom-e majd követni,de nagyon várom!

Te már jártál ilyenre??Jó??

74. kicsibéka (válaszként erre: 73. - Ancsi.26)
2010. szept. 30. 21:16

Szia!

De makod van, en is nagyon szeretnek zumbazni!

Imadok tancolni, es ha meg fogyni is lehet tole az szuper!

Hova valosi vagy?

Tenyleg csajok, nem tudjatok pecsen lehet valahol zumbazni,mert a google-n nem talalom!?

2010. szept. 30. 21:02

Sziasztok!!


Szeretnék én is csatlakozni hozzátok!

Én 20-án kezdtem 61,5 kg-mal és szeretnék 52-53kg lenni!

Van két csibész lányom,úgyhogy a mozgás megvan!!:)

De 14-től indul itt mellettünk ZUMBA fitness,arra mindenképp szeretnék járni!!

10 naponta méretkezek,ma volt az első mérésem -1,6kg.

Nem olyan sok,de a 3 hónap alatt remélem elérem az áhitatott súly!

Szép estét.

Holnap gyüminap!!

72. kicsibéka (válaszként erre: 71. - Rékaság)
2010. szept. 30. 19:29

En mar 2x is fogytam a Norbival 10-12 kilot 2-2.5 honap alatt, csak utana visszahiztam, mert azt hittem mikor mar elertem a kivant sulyt, hogy mar mindent lehet!

Tevedtem! :(

Mondjuk akkor nem volt nehez csinalni es tenyleg finomakat ettem csak nem eppen penztarcakimelo!

A liszt pl 0.5 kilo 900.-!!!

De most a parom is "szalkasit" es igy nehez ketfele kajat csinalni, es o nem akarja a 90 naposat!

Szoval lehet, hogy muszaj lesz atternem, a csaladi beke miatt! :)

2010. szept. 30. 15:09
Na ez engem is érdekelne, hogy Norbival ért már el vki szép eredményt? Tudom van erre külön fórum de kb 500 ezer hsz-el..:D
70. kicsibéka (válaszként erre: 69. - F436c0133e)
2010. szept. 30. 13:58

Szoval akkor 90 naposat csinalod, ha jol ertem!

Miota csinalod es milyen eredmennyel?

Norbisat probaltad mar ezelott?

69. f436c0133e (válaszként erre: 64. - Kicsibéka)
2010. szept. 30. 13:53
Én is folyton azon gondolkozom: Norbi vagy 90 napos??? Most az utóbbit csinálom...próbálom.
2010. szept. 30. 13:52

[link]


itt nagyon jó recepteket találtam az adott napokra :)

67. Cottilady (válaszként erre: 66. - Kicsibéka)
2010. szept. 30. 13:51
Nekem az a baj, hogy ideges vagyok, úgy még kedvem sincs enni :S
66. kicsibéka (válaszként erre: 65. - Cottilady)
2010. szept. 30. 13:49

Az sem jo ha nem eszel, en is itt bukok meg sokszor!

Egesz nap nem eszem, este meg jon a falasi roham!

Valamit nekem is valtoztatnom kell!

Ezentul megprobalok minden napra elore keszulni, igy talan menni fog!

Adok meg egy eselyt ennek a dolognak, es most tenyleg eldugom valahova a meleget! :)

2010. szept. 30. 13:45
Nekem mellétesz az idegesség is, sokszor enni sincs idő és így -4,4 kg. Szóval én jól haladok. Ma mértem magam, egyelőre stagnál a súlyom. Egész nap alma, aztán holnap víznap. Kíváncsi leszek, hogy mennyit használ, mert ha nem sokat, akkor inkább nem tartok víznapot, csak a diéta alatt 2x. Tapasztalatok a víznappal kapcsolatban?
64. kicsibéka (válaszként erre: 62. - Rékaság)
2010. szept. 30. 13:38

En tegnap szokasomhoz hiven nem birtam magammal es raalltam a merlegre! Plussz 1 kilot mutatott!:(

Na jo, ez teljesen az en hibam, mindig becsuszik valami finomsag aminek nem kene!

De mondjuk igy is 10 nap alatt -1.5 kg!

Mar azon is gondolkoztam, hogy visszaterek a norbis modszerhez, nagyon elbizonytalanodtam!

Holnap elseje, lehet, hogy ujult erovel megint nekifutok ennek!

Meg nem tudom melyik legyen!

63. zsuci7 (válaszként erre: 62. - Rékaság)
2010. szept. 30. 12:16
Én ma 52. napja csinálom és -7,1kg.Ajánlom mindenkinek, sportra nincs most időm már 2-3hete,de mindenkinek kitartás.
2010. szept. 30. 12:04

Nekem ma gyümi napom van, úgyhogy egész nap almázok :)) Így legalább nem kérdés, hogy mit egyek :D

Kilókkal van már eredményetek?

61. zsuci7
2010. szept. 30. 10:31
Sziasztok, ma keményítőnap, krumpli leves lesz az ebéd.Este pedig petrezselymes krumpli.Ti mit esztek ma? Holnapra tipp ch napra?
2010. szept. 30. 08:25

Nekem is gyüminapom van ma.Kicsit rossz, mert a tegnapi CH napomon nem tudtam azt enni, amit szerettem/elterveztem volna.DE sebaj, lesz még másik CH nap is.

Tegnap suliban voltam, aztán nehéz így összeegyeztetni mindent (munka, suli, kaja), de megoldom, csak még rá kell hangolódni a dologra.:)

2010. szept. 30. 08:11
ma gyümölcsnap... és spagetti itthon a kaja :'(
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook