Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos diéta indul! 2012.03.12. fórum

90 napos diéta indul! 2012.03.12. (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2012. ápr. 19. 10:05
a lenmagpehely angolul "linseed flakes"
592. slofegly (válaszként erre: 591. - Turkkati)
2012. ápr. 19. 09:51
nem tudod esetleg mi az angol neve ennek a "csodaszernek"? :) hatha itt is lehet kapni valahol, bioboltban vagy valami nagyobb aruhazban.
2012. ápr. 19. 06:34

Az elején nekem is, ez visszaállt, megy minden nap:)

Próbálj lenmagpelyhet tenni a vacsorához.

Régebben is ettem, igaz csak kefírben, most kipróbáltam, mindenben jó, még vajaskenyérre szórva is:)

Tuti hatás.

590. zsinike (válaszként erre: 589. - Slofegly)
2012. ápr. 18. 22:37

Tuti hogy észre fogja venni a változást ha vissza jön.


ami viszont engem egy kicsit aggaszt, hogy teljesen lelassult az anyagcserém ha értitek mire gondolok...

589. slofegly (válaszként erre: 588. - Zsinike)
2012. ápr. 18. 17:36

Nekem is mondjak, hogy valami valtozott, csak meg nem tudjak megmodnani, hogy mi. :) Kilokban en sem tapasztalom a valtozast, de van, hogy azt erzem, fogytam, vagy inkabb elkezdtem osszebb menni itt-ott.

Egy kolleganom 5 hetre elutazik, ma latott utoljara. Kivancsi vagyok, mit mond, ha majd visszajon. :) O egyebkent is az elsok kozt van mindig, aki eszreveszi a valtozasokat, ugyhogy biztos, hogy - ha kitartok addig - lesz par jo szava. :)

588. zsinike
2012. ápr. 18. 12:27

De ügyik vagytok! Nekem ma keményítő napom van. Tegnap gond nélkül ment a fehérje, megettem egy rakat felvágottas sajtos abonettet meg délben két darab rántott sajtot. Nem tudom, hogy mennyisében mennyire léptem túl a megengedettet, de úgy tűnik nekem ezzel van a problémám. Ma eddig egy tál rizst ettem meg kukoricával, és a tervek szerint a délutáni menü is ez lesz...


Viszont már szinte mindenki aki egy hónapnál régebben látott megjegyzi, hogy milyen sokat fogytam, ami azért is érdekes mert ez kilókban nem olyan látványos...

2012. ápr. 18. 09:49

Megpróbálom betartani ezt a gyümievést...

De tényleg van,hogy nem eszem inkább mert egy falat se megy le!.... Ma már megvolt a reggeli alma!

Tegnap nagyot bűnöztem!

Szégyen vagy nem....este pizzát ettem! Este!!! Pizzát!!!

Basszus...nagyon finom volt! :))))))))))))))))

Nagyon kívántam!

De ma reggel a konditeremben kezdtem és elégettem 2700 kalóriát! Remélem ezzel jóvátettem! :)

2012. ápr. 18. 07:10
Igyatok citromos vizet, az lúgosít:)
2012. ápr. 18. 07:09
Ebben a fogyókúrában fomtos a gyümölcsevés. Az az alap, délig csak gyümölcs, hogy beinduljon az anyagcsere, és minden 4. nap csak gyümölcs. Ebből az ételcsoportból kell a legtöbbet enni. Szerintem, ha elhagyod a reggelit, mert nem szereted a gyümölcsöt, nem lesz kielégítő a fogyás.
584. 0db7d6256c (válaszként erre: 583. - Slofegly)
2012. ápr. 17. 19:57
Kösz az össz segítséget! Nagyon szeretnék fogyni, igyekszem rá beszélni magam. Szia
583. slofegly (válaszként erre: 581. - 0db7d6256c)
2012. ápr. 17. 19:35
nekem nem csinalt savat az elso nap sem. egyebkent ehetsz aznap nemi mogyorot vagy mas magvakat. nekem szemely szerint nincs bajom a gyumolcsnappal - kiveve, hogy mindenfeleket ennek :)
582. zsinike
2012. ápr. 17. 19:27

újabb stagnálás...amennyit bűnöztem ez még kifejezetten jónak számít :-)

Remélem most már tényleg lesz erőm visszatérni a húsvét előtti kerkévágásba és újra beindul a fogyásom. Nagyon szeretnék már 60 kg. alatt lenni...

2012. ápr. 17. 19:13
Sok a gyomorsavam.Évek óta gyógyszert szedek e miatt.Bírni fogom a gyümölcs napot?
580. slofegly (válaszként erre: 579. - 0db7d6256c)
2012. ápr. 17. 18:52
ha sok kicsit eszel, termeszetesen mindig csak az aznapra megengedettbol, akkor nem leszel ehes.
2012. ápr. 17. 18:25

Sziasztok! Árulja már el valaki nekem, hogy a 90-os diéta mennyiségi adagjait szigoruan be kell tartani?

Szívesen elkezdeném, de félek tőle, mert nem tudok éhezni. És ha nem éhezek vajon sikerül fogynom?

2012. ápr. 17. 16:53
Ami a sulyomat illeti, talan par dekanyi valtozas van, raadasul mindezt a szenhidrat napon ebed utan mertem... A hasamon feltunt a valtozas vegre. Talan csak tobb idore volt szuksegem, hogy megkezdodjon a fogyas. Remelem, hogy most majd ennel "rohamosabb" valtozasok kovetkeznek. :)
2012. ápr. 17. 16:51
En vettem kb 2 hete egy Aktifry-t. Nem tudom, ismeritek-e. Tulajdonkeppen egy fel kanal olajban 1 kg mennyisegu krumplit, zoldseget, hust, barmit meg lehet sutni. Nem, nem csak parol, ez valoban megsuti a dolgokat! Nem szaradnak ki, nagyon finomak lesznek... a legutobbi feherje napomon peldaul fasirtot sutottem benne. Nem volt tele olajjal, finom ropogos lett, atsult belul is rendesen. A rakovetkezo napon a sultkrupli utan meg nehany fej karfiolt is sutottem, ami siznten nagyon finom lett. Ropogos volt, legkozelebb elofozom, de nagyon jol sikerult! Ha van ra lehetosegetek, szerezzetek be egy ilyen ketyeret, mert hihetetlen jo dolgokat lehet benne kesziteni, raadasul egy csomo receptet is adnak hozza.
576. slofegly (válaszként erre: 566. - Zsn5)
2012. ápr. 17. 16:47
Gratulalok!! Nekem is nemreg sikerult egy interjum, a vegso vizsgam idopontja ugy nez ki, hogy majus 1. A viznapot az elso interjum miatt iktattam be, es szerencsere ugyanugy feherje napom lesz a masiknal is. :) Konnyebb koncentralni, ha az ember nem ehes. :)
575. slofegly (válaszként erre: 564. - Lolita13)
2012. ápr. 17. 16:44

Ez mar az en fejemben is megfordult, hogy mi lenne, ha nem ennek minden reggel gyumolcsot. Mit csinalsz gyumolcsnapon?

Azt tapasztaltam, hogy ha reggel eszem gyumolcsot, akkor 1 ora mulva maris ehes vagyok. Nem csinal savat vagy ilyesmi, csak ugy ennek valamit mar. Talan a tudatalatti, hogy lehet... :)

Neha ugy szeretnem ezt a reggelit kihagyni. Olyankor altalaban megeszek nagy nehezen egyetlen almat aztan varom, hogy ehessek a napnak megfeleloen.

574. slofegly (válaszként erre: 560. - Zsinike)
2012. ápr. 17. 16:42
En igyekszem mindent nagyon lelkiismeretesen betartani. Igaz, hogy a fogyas a celom, nem az az atalakulas, amirol mindenhol lehet olvasni. Ha ennyire belefer a bunozes, es meg fogy is az ember tole, akkor talan nem nagy gond neha 1-1 pici hiba...
573. Zsn5
2012. ápr. 17. 16:03

Jó "hallani" a szép eredményekről :) Mindenki ügyi volt! :)

Köszi Lolita :)

572. turkkati (válaszként erre: 571. - Turkkati)
2012. ápr. 17. 15:45

Ügyes vagy:D!

Én végre 60 alá szeretnék menni, mert megint elakadtam 60-61 között:)

2012. ápr. 17. 15:44

Szeretem a krumplit, szoktam is csinálni, sütve ritkábban, hogy kevesebb legyen a kalória, inkább héjában megfőzöm, párolok zöldségeket és kivajazott tepsiben összesütöm.

Ma nem volt időm főzőcskézni, a lecsót megfőztem tegnap, a rizst meg reggel, mielőtt dolgozni mentem.

570. Szmirma (válaszként erre: 569. - Lolita13)
2012. ápr. 17. 15:35
Legutóbbi keményítő napon, én is sütőben sütöttem krumplit egy kis olajban pirítottam hagymát abba tettem pirosparikát, ezt borítottam a krumplira,meg két gerezd fokhagymát paszíroztam rá sóztam,borsoztam, azt egészet összekevertem és így sütöttem meg a sütőben, nagyon fincs lett.Ma egyébként fehérje napozom ebédre sült csirke combot ettem tejfölös káposzta salátával, és ma reggel végre a mérleg 61 kg-ot mutatott, persze így gyümölcs nap után azért csalóka az eredmény.
569. lolita13 (válaszként erre: 567. - Turkkati)
2012. ápr. 17. 15:16

A rizs tényleg uncsi,de ha szereted a sültkrumplit..mert én imádom..akkor dobj be a sütőbe egy adagot egy kis oliva olajjal ,az jobban fog esni!

Jobb is az íze mintha fritőzbe sütnéd!

Most erre kattantam rá keményítőnapon! Az egész család imádja...kis kechup...nyami! :)

568. lolita13 (válaszként erre: 566. - Zsn5)
2012. ápr. 17. 15:12

Nagyon ügyes vagy!

Persze a vizsga siker most azért fontosabb,de a -3 kg is szuper!

Holnap én is azt fogom enni amit ma eszel! :)

2012. ápr. 17. 12:39

Nem esett jól, már unom a fogyit:(

Keveset ettem, meg elfogyott 1 kevés pattogatott kukurica:)

Este biztos nem lesz rizs és lecsó:))

566. Zsn5
2012. ápr. 17. 12:14

Sziasztok lányok!

Először is gratulálok a fogyóknak, nagyon ügyik vagytok :) És üdvözlet az újaknak!

Nekem is vannak örömteli híreim, nem is tudom mivel kezdjem mert több is van. Előbb a fogyis részét mondom: tegnap volt gyümölcsnapom, ma van a 17. nap hogy csinálom, és eddig 3 kg-tól szabadultam meg, aminek nagyon örülök!

A másik hírem, hogy ma és tegnap vizsgáztam(kozmetikus leszek) és az elméleti vizsgám is sikerült, ma pedig a gyakorlat is szupi jó lett. Kb. 3 hét múlva lesz a nagy záróvizsgám, így még arra kell készülnöm.

Ma fehérje napom van, és pirított csirkemellet fogok enni salátával és fokhagymás tejfölös öntettel locsolom..

Nálatok ma mi a menü? Láttam a rizses lecsót, meg a sima rizst.

565. lolita13 (válaszként erre: 558. - Turkkati)
2012. ápr. 17. 11:43

Gratula!

Az 5kg az nem kevés! Nekem is annyi ment le!

2012. ápr. 17. 11:39

Sziasztok!


Üdv az újjaknak!

Kicsit eltűntem...sok dolgom volt,de azért olvastalak titeket!

Aki fogyott annak gratula ,aki stagnál annak kitartás és aki most kezdte annak sok sikert! :)

Már majdnem megvan az első 5 kg minusz!

Holnap reggel tuti meglesz! 37 nap után végre látom az eredményt!

Mostanában semmi gyümölcsöt nem eszem...besokaltam,pedig ma is gyümi napom van...a reggeli mindíg kimarad..vajon ez nagy gond?

A reggeliről nekem más emlékeim vannak...egy kis felvágott,kifli...kakaó...szóval inkább nem eszem reggel semmit? A diéta szempontjából mi a jelentősége?

A gyümölcscukor?...ami ad egy kis energiát?...

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook