Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos diéta április 20-tól fórum

90 napos diéta április 20-tól (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. máj. 20. 08:40

Sziasztok!

Nem vesztem el, kb 1 hete nem olvastam, nem írtam. Felzárkóztam az olvasással. Nekem ma van a 11. napom, ch. Szerintem, remélem fogytam már. Nincs pontos adatom, mivel éppen nagylány lettem/voltam amikor kezdtem. Nem akartam várni, úgysem azon múlik. Nem mondhatom, hogy csalás nélkül telt ez a 10 nap, de ez sem ezem múlik. Először úgy volt a mai túrós csusza tásztából fogok magamnak elkülöníteni, de "sok" a kenyér itthon, így marad a pirítos, hogy ne száradjon a kenyér. A gyümölcsnap a halálom. Ha mással nem is csalok esetleg a gyümölcsnapon, képes vagyok aznap nem enni, de eltörögetek 1 20 dkg-os ricát. Szerintem holnapra is beszerzek egy csomaggal. Én is mérlegfüggő vagyok, képes vagyok naponta ráállni, de most tényleg megpróbálok ritkán mérni, legalább addig is azt hiszem, hogy fogytam. Centi adataim sincsenek, de majd a ruhák mutatják, ha változik. A folyadékfogyasztás sem mindig sikerül, pedig kellene, mivel sokszor nem értem hol fér már el bennem ennyi cucc. Régebben ettem már hashajtó lekvárt is, de úgy láttam ehetnék belőle egy szeletnyi kenyeret is megkenve.

Én is gratulálok a babához. Csak megjegyzem, akárhány ilyen fórumot olvastam régebben is, előbb-utóbb valaki mindig terhes lett és emiatt kellett abbahagynia a diétát.

Majd próbálok sűrűbben jelentkezni.

Üdv.: Mony

2011. máj. 20. 07:55
Ja merlegeredmeny:73:))Ugylatszik ujra beindult a fogyasom.De nem merem elkiabalni.Mert ket kilo naponta tud mozogni.Ha egy ket nap reggel is annyi lessz akkor fogok orulni.
2011. máj. 20. 07:53
Jo reggelt alomszuszekok.En kezdem mindig a nappot ,meg zarom is.Remelem jol vagytok!Seashell bamulatos a kitartasod.Kimba szerintem ez teljesen okes lessz.A sokszor es kicsit enni nagyon okos dolog csak senki nem hisz benne.Mert mindenki azt hiszi csak akkor fogyik ha eherik.Sok sikert mindenkinek.Ma csomagolas lessz koltozeshez meg kondi.Lerhet ma tobszor felugrok.
2011. máj. 19. 22:44
Hello lanyok.Megjottem,tudjatok!Csutortok.Ma nagyon jol ettem:1100-1150 kal. es ledolgoztam mindet.Nincs kedvem merlegre allni,mert tudom stagnal a sulyom ,de a cm biztos jo(kar hogy sose mertem)mert felhuztam ma egy 10 szoknyam,rohadt szuk de majd meglazul:D Az ottani meretbe kulonben mennyi,mert mar nem tudom.Azt tudom hogy 44-es ruhakat hordtam otthon.:((Na a lenyeg hogy talan valami tortenik velem.Holnap kapok idopontot a szemelyi edzomhoz igy majd meglatjuk:))Kimba kulonben hol dolgozol???
527. Seashell333 (válaszként erre: 526. - Kimba1)
2011. máj. 19. 15:12

Ugy gondoltam meg tartok egy gyumolcs napot, meglatom mennyi megy meg le, aztan eldontom, hogy tartok-e meg vagy sem.

Orulok, hogy velem unnepelsz, juj de jo!!! :)))Es koszi az oteletet,csokikremes palancsintaval unnepelek:D Juj de varom a holnapi napot!

Latod ezert szeretem en ezt a dietat.Minden napban van valami amit szeretek.Igaz en amugy sem vagyok valogatos...keves az az etel amitol undorodom...Igazabol asszem nem is tudnek olyant mondani amitol undorodom, csak eppen nem szivesen eszem.A tesztafelek nem igazan a kedvenceim...

526. kimba1
2011. máj. 19. 14:49

Csoki krémes palacsinta:))

Én muffint sütök,veled ünnepelek.

Kihagyod majd a gyümölcs napokat?

Egyik ismerősöm is csinálta így, de 2 hetente hétfőn tartott egy gyümölcsnapot.

525. Seashell333 (válaszként erre: 524. - Kimba1)
2011. máj. 19. 14:10

Arra nagyon vigyazz, hogy nehogy megbetegedj!Hmmm...bizony en is megettem volna joszivvel a te ebededet. De finom volt a lecsom is kedvenc salataval ;)

A tegnap igen sokat megengedtem magamnak es fel is puffadtam jol estere. Tobbet sem csinalok ilyent! Megszokta a gyomrom a kis adagokat es a rendszeres evest, es ezzel igy jol is erzem magam.Holnap, mivel unnepelni fogok, mar joelore elmondom nektek, hogy tobb lesz a csoki mint maskor Ch napon;) Lehet, hogy palacsinta is lesz;) De csak mertekkel;)

524. kimba1
2011. máj. 19. 13:27

Sziasztok,

most ebédeltem,natúr csirkemell,jázminrizzsel,rokfort mártással,és paradicsommal.

Nagyon hideg van az irodába,kénytelen vagyok bekapcsolni a fűtést.Nem akarok jobban megfázni.Még mindig köhögök...

2011. máj. 19. 12:14

Sziasztok! Fo a finom lecsom, ma kemenyito napom van.Reggelire egy banant ettem, tizoraim amegszokott macchiato volt. Vacsorara is lecso lesz.

Remelem jo a napotok, sok napsutest kivanok nektek!

522. kimba1
2011. máj. 19. 09:10

Jó reggelt,

igyekszem egészségesen étkezni,ami egy kismamának is megfelel.

A szétválasztás nem biztos hogy jó,hiszen minden nap kell pl.tejterméket,gyümölcsöt fogyasztani.

Igyekszem nem enni fehér lisztes dolgokat,csokit,olajban sült (panírozott) húsokat.

Reggel eszem egy teljes kiőrlésű kiflit,vajkrémmel(natúr),zöldséggel,11 fele egy joghurt,gyümölcsöt,ebédre igyekszem enni meleg kaját,majd délután esetleg egy müzli szelet,joghurt..

Este,lehetőség szerint legkésőbb 7-ig eszem

2011. máj. 19. 07:39

Jo reggelt!

Kimba szerintem a 3 orankenyi eves es a kaloria szamolasa utkozben neked meg a babinak is jo lenne.Fogynal is es egeszsegesebben etkeznel:)De a te dontesed,ha tudunk valamiben segiteni vagy kene egy kis utanajaras szolj.Szep napot mindenkinek.Keszulok edzesre:D

520. Seashell333 (válaszként erre: 518. - Kimba1)
2011. máj. 18. 20:03
Csinald a szetvalasztost;) szerintem az jo lenne, mert nem hianyolnal semmit...Meg en is utanaolvasok.
519. Seashell333 (válaszként erre: 516. - Kimba1)
2011. máj. 18. 19:43
Gratulalok a babocahoz:) Nem is olyan reg josoltam neked, hogy nemsokara bejelented babad lesz...es nicsak...;)Nagyon nagyon sok szerencset kivanok nektek! :)
518. kimba1
2011. máj. 18. 19:27

A 90 napost nem lehet csinálni,főleg a gyümölcs nap miatt.

De valamit ki akarok találni,legyen egy szabály,amit betartsak.Úgy könnyebb.

517. a96b778af4 (válaszként erre: 516. - Kimba1)
2011. máj. 18. 19:07
Nagyon nagyon nagy gratula,es szerintem ha egy honap mulva kell csak menni akkor valoban minden ok:DDDDD Tenyleg veled orulok!Kerdezted e a velemenyet a dietarol???
516. kimba1
2011. máj. 18. 18:43

Sziasztok lányok,itt vagyok.

Úgy néz ki 4 hetes a babócánk,minden rendbe van,kaptam egy kis sárgatest hormon erősítőt,a tapadás miatt,1 hónap múlva kell menjek újabb találkozásra.

Nagyon boldog vagyok,és igyekszem nagyon pozitívan hozzáállni.

2011. máj. 18. 13:08

Uristen, most latom, milyen hulyeseget irtam! Has 87! :))))Javitok: has:77 ;)Jol is neznek ki 72-es derekkal es 87-es hassal! :))

Ma bicikliztem egy orat, kemenyen. Most ettem meg a dus ebedemet: 3 tojasbol rantotta sajjtal, vele kedvenc salatam, utana egy kis edesitett joghurt.Nemsokara jon a macchiato. Estere gongyolt sajtos csirkemell lesz a csaladnak panirozva, magamnak panir nelkul.Kesobb majd iszom egy jo bogre tejet.

514. Seashell333 (válaszként erre: 513. - Kimba1)
2011. máj. 18. 09:07

Sziasztok! Estig nalunk is sok minden el fog dolni. Sok minden fugg a mai naptol. En mar elolvastam a horoszkopunkat is ugy izgulok. De errol majd irok a naplomba...

A reggeli jo hir az, higy nana hogy atveszeltem a gyuminapot! Csalas nelkul!:) A merleg 46.3 at mutatott ma reggel:D Centis: derek 72, has 87. Most mar picit megijedtem, mindjart elertem az alomsulyt! De ezt 3 hinapra terveztem nem egyre! Szoval ugy gondoltam kihagyom a gyuminapokat.

Ti mit szoltok?

Ma reggelire nem ettem gyumolcsot, hanem vajas sonkas szendvicset es mar iszom a macchiatot;)

Sok sikert es jo hireket Kimba es Kriszta!

513. kimba1
2011. máj. 18. 08:50

Sziasztok,

este már több mindent fogok tudni.

Nagyon izgulok,és rettenetesen utálom a bizonytalanságot.De már nincs sok hátra:)

bízom benne,hogy jó hírekkel fogok szolgálni este.

A párom még nem meri elhinni,megviselte a vetélés.

De nagyon várja,hogy a doki megnézzen.

Seashell,hogy vagy?túlélted a tegnapi gyümölcs napot?Mit eszel ma?

Kriszta,ezek szerint jól jön a nyaralás:)

2011. máj. 18. 07:29
Jo reggelt mindenkinek.Kimba en is nagyon varom a fejlemenyeket.Lehet csak megint este erek ide:((5 nap nyaralasig es ahogy visszajiottunk 31 en elsejen mar koltozunk is.Hat a tobbit odakepzelitek.Mindegy mikor jovok vissaolvaslak mindig titeket:D Szep es sikeres napot mindenkinek
511. Seashell333 (válaszként erre: 510. - Kimba1)
2011. máj. 17. 16:38

Elhiszem, hogy felsz, Kimba. Nagyon varom a holnapi jelentesedet. Nekem az az erzesem, hogy minden a legnagyobb rendben lesz es, hogy egeszseges babat hozol jovo telen a vilagra. Az en fiam majus 14-en volt "gyartva". Ezt azert tudom olyan pontosan, mert azon az egy napon voltam otthon, (ugyanis vizsgaidoszakban voltam tavol otthontol).Csongi februar 14-en szuletett, Valentin napon :)

Tudod tobb tavaszi baba fogan meg, azt mondjak ez a termeszet rendje, torvenye, akarcsak az allatoknal, madaraknal, a tavasz az uj elet hozoja.

Az en parom nagy lanya sem maradhatott terhes a sulya miatt, aztan osszeveszett a baratjaval, leadott jo nehany kilot a sok idegesseg miatt, ra nehany honapra megismerte az uj baratjat, akivel 6 honap utan terhes is maradt. Jovo hetre varjak a babat. Na kepzeld el, hogy azt mondjak en vagyok a "mostoha nagymama" Jaj de idegesit!En nagymama????? Tesseeeeek???? 39 evesen??? hahaha!Azt mar nem! Mondtam nekik kerem szepen engem tessek csak a nevemen szolitani es ugy szoktatni a picit is!Alig nottem ki en a fiammal a kisgyerekkort, meg csak 16 eves...neeeeem, nem passzol ez nekem sehogy sem :))) Meg a paromnak sem igazan...;) De O igenis nagyapa lesz, ez van...:))

510. kimba1
2011. máj. 17. 14:02

Egyelőre minden rendbe van.Igyekszem pozitívan gondolkodni,csak félek.Nem lesz holnap délután soha:)

Ma reggel ettem egy kiflit,11 óra felé egy diós-joghurtot,ebédere egy teljes kiőrlésű kiflit,vajkrémmel,paradicsommal és kaukázusi kefirrel.Majd otthon eszem egy tányér húslevest.

Még mindig köhögök,de szerencsére nincs lázam.

509. Seashell333 (válaszként erre: 508. - Kimba1)
2011. máj. 17. 13:44

Hahaha...Igen, de veletek akartam unnepelni! :) Azert meg unnepelhetunk, nem???

Egy egesz tortat nem eszek meg, de csoki vagy finom hazi suti biztos lesz! ;)Epp Ch-s nap, igen...;)

Hogy erzed magad? Mit eszel?

508. kimba1 (válaszként erre: 507. - Seashell333)
2011. máj. 17. 13:41

Gondolj arra,hogy holnap ehetsz bármit:)

Pénteken lesz az egy hónap...ha jól számolom épp ch nap,érdemelsz egy egész tortát:)

507. Seashell333 (válaszként erre: 506. - Kimba1)
2011. máj. 17. 11:37

De jo neked!:) Az en reggelim egy banan es egy narancs leve volt. Tizorai pedig a megszokott macchiato. A reggel azt mondtam nem is tartok gyumi napot, nem ereztem jol magam. Na de megiscsak az lesz. Nem hagyom lazabban mert megbanom.

Szoritok neked nagyon!

506. kimba1
2011. máj. 17. 08:19

Sziasztok,

itt vagyok,csak nagyon foglalt voltam tegnap,nem tudtam belépni.

Holnap délután megyek dokihoz,minden kiderül:)

Igyekszem nagyon odafigyelni a kajámra,de nem akarom ide leírni,ne kívántassalak:)

Főleg ne így gyümölcsnapon:)

2011. máj. 17. 08:03
Jo reggelt.Ma nagyon suru nap lessz,mint altalaban:)))Ma kirandulni megyek a Viktorka osztalyaval.Le kellett mondani a zumbat es nagyon szomoru vagyok emiatt.Ha zumba utan lenne a kirandulas jo lenne!Majd csak tulelem.De igazabol nagyon-nagyon elszomorit hogy nem leszek ott.En mindig ott vagyok!:((Na megyek keszulodni.
2011. máj. 16. 22:46

Milyen csend volt ma itt :( Senki sehol....

Szep almokat mindenkinek!

2011. máj. 16. 09:49

Jo reggelt! Esik az eso, jol esett az agyban kisse tovabb lustalkodni.

Hat a dietaval kapcsolatban en annyit jegyeznek meg, hogy en ugy olvastam hogy amerikai orvosok dolgoztak ki elsosorban sportoloknak eppen azert mert nem von meg ez a dieta semmit a szervezettol...

Tudom, hogy van mas modja 1-2 kilo leadasanak, de nekem ez a legmegfelelobb. Tornazni a hatam miatt nem tudok csak fizioterapias tornat az meg semmi...Kaloriaszamlalos meg Atkins stb dietakhoz nekem nincs turelmem. Mar reg feladtam volna ha abba kezdek, elegge jol ismerem magam...

Igaz, hogy nekem csak 5-6 kilot kellett leadnom, de eppen azert fogtam neki most, hogy ne 20 kg tobblettel ebredjek meg hamarosan....Nekem a 6 kg plussz annyi mint masnak 20, mert ahogy mar irtam nagyon picike vagyok...

A masik nagyon nyomos okom az hogy javitsak az emesztesemen, es megvaltoztassam etkezesi szokasaimat. Azert akarom vegig csinalni a 90 napot, mert ha elobb abbahagyom nem all be a szervezetben a valtozas, a metabolizmus rovid idon belul ujra visszaall a regire. A legnehezebb a szokasok es a suly megtartasa a dieta utan.

En egyelore nagyon jol erzem igy magam.

Kimba nem tudom, hogy mit tanacsoljak neked. A legjobb a dokit megkerdezni, utanaolvasni forumokban...

Szuper sikeres hetet kivanok nektek!

502. kimba1
2011. máj. 16. 08:27

Jó reggelt lányok,

köszönöm a biztatást,a szép szavakat.Igyekszem nagyon pozitívan hozzáállni,bízom benne,hogy velünk marad a babóca:)

A tegnap még végigcsináltam a keményítő napot.

Most eszem egy tönköly kockát,egy 300 g-os kaukázusi kefirrel.A kefir 174 kalória,a kocka nem tudom mennyi.

Igyekszem csak teljes kiőrlésű pékárút enni.

Arra gondoltam,hogy esetleg csináljam a 90 naposat,de a reggeli gyümölcsöt áttenném estére,és kihagynám a gyümölcsnapot.

Szerintetek így sem lenne jó?

A dokit mindenképp megkérdezem.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook