Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 9 éves lányomnak csíp a nunija. Mitől lehet? fórum

9 éves lányomnak csíp a nunija. Mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


1 2
18. andi6020 (válaszként erre: 17. - Lávli*)
2021. jan. 26. 07:22
Egyébként abszolút nem botor a kérdés. Amikor én elsős voltam, előfordult ilyen. Nem szexuális közeledés, inkább az a nekem ilyen, neked milyen tapogatózás, meg nézelődés. Ilyen volt, van, és lesz is.
17. Lávli* (válaszként erre: 12. - Yda)
2021. jan. 26. 07:14

Hát szerintem egy 9 éves kislánytól azt IS felháborító megkérdezni, hogy "nem nyúlkált esetleg suliban valaki oda", mint azt, hogy volt-e "bármilyen más" (??????????) férfival kapcsolata.

De lehet, hogy csak én vagyok elmaradott.

Ha te végezted a Bepanthenes/Neogranormonos kenegetést (nagyon jól tetted), akkor a mosdásban is besegíthetnél egy darabig, hátha hamar megoldódhatna a probléma. (Megmutatni, hogyan öblítse le magát rendesen folyó vízzel, nem csak "jelezni felé")

16. Lau_Ra (válaszként erre: 15. - Lau_Ra)
2021. jan. 26. 07:09
Külső
15. Lau_Ra (válaszként erre: 14. - Libikóka)
2021. jan. 26. 07:09

Én azt hallottam, hogy az intom mosakodó nem jó, mert megöli a természetes hüvelyflórát.

Állítolag ott lent szappant sem szabad használni, max küldő részekre. Legalábbis a dokim ezt mondta.

14. libikóka (válaszként erre: 1. - Yda)
2021. jan. 26. 07:00
Illaatosított vc papír,valamilyen mosószer öblítö ,ami az egésznapos viselés /használat után üt be!Lehet maga a tusifüri/ szappan is. VeGyél esetleg neki intim mosakodót.
13. Lau_Ra
2021. jan. 26. 06:58
Nem gyulladt neki a bőre? Nem irritálhatja valami? Ha minden más okés, akkor csak erre tudok gondolni.
12. yda (válaszként erre: 8. - Lávli*)
2021. jan. 26. 06:56
Nem arra kerdeztem rá, hogy volt-e férfival(!!???), hanem, hogy nem nyúlkált-esetleg suliban valaki oda, ahova nagyon nem kéne. Ezt az egy helyet tudtam elképzelni, mert egyébként szinte mindig együtt vagyunk. Bár ezt a vobalat hamar elvetettem.
2021. jan. 26. 06:55

Rendesen megtörli pisilés után?

Gondolom, pamut bugyikat hord, nem irritálhatja műszálas holmi.

Esetleg az jut még eszembe (bár nem tudom, hol tart a kamaszodás kezdetében, de manapság hamar kezdenek érni a lányok), hogy a hormonok kezdenek dolgozni és az okoz valami diszkomfortot.

10. yda (válaszként erre: 4. - Lávli*)
2021. jan. 26. 06:52
Oké, majd jelzem neki, már egyedül zuhanyzik.
9. yda
2021. jan. 26. 06:50
Igyekszem figyelni, de összefüggést még nem találtam.
8. Lávli* (válaszként erre: 6. - Yda)
2021. jan. 26. 06:47
Ugye csak viccelsz?
7. NomNom (válaszként erre: 5. - Vivo44)
2021. jan. 26. 06:45
Hát az első hsz-ből az jön le, hogy azon már régen túl vannak. Nyilván ez volt az első amit az orvos is kizárt.
6. yda
2021. jan. 26. 06:43
Dehogy!!!!!!! De kínomban a témával kapcsolatosan én is kérdeztem. Nemleges válasz volt. A nőgyógyász biztos jelezte volna, ha látott volna valamit.
5. vivo44 (válaszként erre: 1. - Yda)
2021. jan. 26. 05:09
Amire gondolok, az az, hogy ha jól számolom, akkor másodikos a kislányod az iskolában.... Ezért még az is előfordulhat, hogy az iskolában a mellékhelysékben felszedett egy fertőzést. Én azt javasolnám, hogy egy vizelezvizsgálatra elvinném az orvoshoz. Nem fáj, nem tart sokáig.
4. Lávli* (válaszként erre: 1. - Yda)
2021. jan. 26. 04:22
Arra tudok gondolni, hogy az esti fürdéskor nem öblíti le rendesen a szappant/tusfürdőt (nem tudom, mit használtok), és annak a maradványa csíp éjszaka.
2021. jan. 26. 01:29

Lehet h valami savas.

Olyan egyerű mint paradicsom/tej.

2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Yda)
2021. jan. 26. 01:27
Nincs más ötletem, csak az, hogy esetleg valamilyen élelmiszerrel van kapcsolatban a dolog. Meg kellene figyelnetek, mi az, amit nem szokott rendszeresen fogyasztani, de aznap evett/ivott, és rá pár órára, azaz éjszaka a csípést okozza?
1. yda
2021. jan. 25. 23:42
9 éves lányomnak teljesen kiszámíthatatlan időközönként (hol 2 naponta, hol csak 1 hónap múlva, de mindig csak éjszaka csíp a nunija (nem viszket!). Voltunk gyermeknőgyógyásznál vírus és baktérium nincs, vizelet rendben. Ötlete nem volt. Kentem bepanten plussal, neogranormonnal semmi eredmény. Teljesen tanácstalan vagyok. Nincs valakinek ötlete mi lehet ez? Vagy valamilyen megoldási javaslata?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook