Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » •Avon tanácsadónők! Segítsünk egymásnak!• fórum

•Avon tanácsadónők! Segítsünk egymásnak!• (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
30. Annaaa
2010. okt. 9. 17:20
Avonoztok??? Én most kezdeném el..már beszéltem a területi koordinátorral is :)
2010. okt. 9. 17:13

Még egy Avonos fórum?..:-))

Sziasztok!

28. Annaaa
2010. okt. 9. 17:06
Én vagyok! :)
2010. okt. 9. 08:43
senki nincsen itt
2010. okt. 9. 08:16
sziasztok
25. Annaaa
2010. okt. 7. 10:41

Sziasztok!


Én most gondolkozok azon, hogy elkezdjem-e az Avonozást... Ha jól olvastam a neten semmilyen kötelezettséggel, saját pénzbeni ráfordítással nem jár... (kiv. a katalógusok ára)

Mennyi pénzt lehet összeszedni ezzel?

Hány % jutalék jár érte?

Engedélyezett, hogy pl. a környéken postaládákba doboljak "magamról" szórólapot, hogy tőlem lehet rendelni???

2010. júl. 22. 09:43

Sziasztok !

Én nem avonozok de hasonló módon dolgozom itthonról(talán nem baj ha hozzászólok)én mindenkivel beszélgetek akivel cak tudok eteszem magamban az infókat és alkalomadtán megkeresem az ajánlatommal.Nekem ez bevált másként nem tudnék 4 csemete mellett.

2010. ápr. 29. 21:55
Huu köszi :) Asszem legközelebb gondolkodom, mielőtt csinálok valami ilyesmit :)
22. c3c6bfe2df (válaszként erre: 21. - MoniccaXD)
2010. ápr. 29. 21:49
Nem, ilyen nincs. Az első olyan kampány után, amiben nem adtál le megrendelést inaktívvá válsz, aztán egy bizonyos idő után törölnek... Az nem tudom mennyi idő.
2010. ápr. 29. 21:28
Valami papírt kitöltöttem és aláírtam... de akkor nincs semmi kötelező rendelés vagy ilyesmi?
2010. ápr. 29. 21:14
Amíg alá nem írod a papírokat, addig nem vagy tanácsadónő. Ha legközelebb keres, akkor mondd neki, hogy már nem aktuális, meggondoltad magad. Ha már aláírtad, akkor ha nem rendelsz, automatikusan inaktívvá válsz és egy idő után törölnek a rendszerből.
2010. ápr. 29. 21:10
Jah de mivel nem volt sok időm, azt mondta h még majd keres...
2010. ápr. 29. 21:07
Igen megkerestek...
17. c3c6bfe2df (válaszként erre: 16. - MoniccaXD)
2010. ápr. 29. 20:16
Csak regisztráltál vagy meg is kerestek?
2010. ápr. 29. 16:55
Helloka! Nem tudjátok véletlenül, h mi van akkor, ha én regisztráltam tanácsadónőnek, de olvasgattam róla fórumokon, és úgy dötöttem, h mégsem akarom, akkor valahogy ki lehet lépni? Még nem is rendeltem semmit... Vagy egyáltalán jár ez az egész vmi kötelezettsggel? köszi
2010. ápr. 26. 09:47
Még nem találtak rá a többiek.Kérek én is mindenkit,segítsetek Black_angel.19-nek!Jó ötleteket kér az eladáshoz.Köszi!!
2010. ápr. 25. 10:12
Csak mi ketten vagyunk tanácsadónők?:( Azt hittem szép kis csapat gyűlik itt össze...
13. c3c6bfe2df (válaszként erre: 12. - Nikoletta2007)
2010. ápr. 24. 11:07
Rengeteget segítettél Te is!:)
2010. ápr. 24. 11:06
Majd biztosan csatlakoznak később többen is.Talán ők jobb tanácsokat tudnak adni.
11. c3c6bfe2df (válaszként erre: 10. - Nikoletta2007)
2010. ápr. 24. 11:04
Értem. Tényleg vannak olyan termékek, amiket én is csak avonosat használok. Sokan szidják az arckrémeket, de én azokat is szeretem és használom is. Nekem ez volt a legjobb a pattanásaimra, pedig sok mindent kipróbáltam rá. De hát ízlések és pofonok.:) Még egyszer köszi a segítséget. Kár, hogy csak ketten írkálunk. Azt hittem vagyunk jó páran, akik avonosak és lesz miről beszélgetni. Végülis, még lehet.:)
2010. ápr. 24. 10:58
Írországban élek.Itt is megkerestem őket,mert vannak dolgok , amit én is szívesen használok avonosat.Hasonló,mint otthon.A katalógus ingyen van,a rendelést azonban nem postán küldik,hanem a területi tanácsadónő szállítja ki mindenkinek.A többi ugyanaz.
9. c3c6bfe2df (válaszként erre: 8. - Nikoletta2007)
2010. ápr. 24. 10:44

Igen, ez így van. 150 Ft darabja, azt hiszem. Akkor megpróbálkozok a bedobós módszerrel. Köszi a tanácsot!:)


Ha jól értettem, azt mondtad, hogy nem Magyarországon avonozol. Szabad megkérdeznem, hogy hol? Vannak különbségek az értékesítésben?

2010. ápr. 24. 10:39
Én nem,mert csak melóhelyen rakok ki katalógust-minden nap megtalálnak.De ha házhoz dobsz be,szerintem 1-2 nap múlva megkérdezheted,hogy szeretnének-e valamit rendelni.Ha valakit érdekel,annyi idő elég.Meg ha sok helyre akarod beadni,nem árt visszakérni a katalógust,mert úgy tudom otthon meg kell venned.
7. c3c6bfe2df (válaszként erre: 6. - Nikoletta2007)
2010. ápr. 24. 10:30
Jaj, értem. Tudom, mire gondolsz. És meg szoktad adni, hogy mikor mész vissza érte?
2010. ápr. 24. 10:29
Nem arra gondoltam.Bár egy ideje nem Magyarországon avonozok,de ott is van az a kis rendelőlap,amire a vevő felírja,hogy mit szeretne.Annak az aljára lehet írni a neved,telefonszámod,címed.Volt már olyan,hogy akitől nem is vártam,olyan rendelt.Megkerestek,mert mindig ráírom a nevem a rendelőre.Bár ez is munkahelyen volt(nagy cég,nem ismerek mindenkit).
5. c3c6bfe2df (válaszként erre: 4. - Nikoletta2007)
2010. ápr. 24. 10:21

Tegnap voltam negyedéves konferencián és ott elmondták, hogy megszűnik a postai rendelés... Arra a lapra gondolsz? Mert akkor sajnos az kihúzva.:(


Annak lehet valami értelme, ha bedobom a házakhoz a katalógust és a hátuljára felírom a telefonszámom? Vagy nem jellemző, hogy úgy felhívnának? Ismeretlenekhez visszamész? Szoktak rendelni?

2010. ápr. 24. 10:16
Igen,mindig adok egy-két mintát valamiből a rendelés mellé.De inkább ajándéknak fogom fel.Ha esetleg megtetszik,rendelnek belőle.De ez nem annyira jellemző.Talán több katalógust kellene kiosztanod,házakhoz bedobni,a rendelőlapra ráírni,mikor mész vissza érte.Csak jegyezd meg,hova,mikor kell menned.Esetleg egy kis boltban,ahol vásárolni szoktál,megkéred az eladót,hogy otthagyhass pár katalógust(rendelőlapot pontosan kitöltve az adataiddal),hátha valaki azért fog tőled rendelni,mert éppen a kezébe került.
3. c3c6bfe2df (válaszként erre: 2. - Nikoletta2007)
2010. ápr. 24. 10:06
Nekem időm az bőven van, csak még így másfél-két év után sem tudom, "hogy kezdjem el". Mármint komolyabban. Most mintákat, színkártyákat rendelek, de valahogy nagyobb ügyfélkört kell szereznem. Te használod a mintákat?
2010. ápr. 24. 10:01
Szia!Én már vagy 10 éve avonozok.Mindig a munkahelyemről voltak vevőim,általában állandó vevők.Bár sosem tettem szert nagy jövedelemre ebből,de nem is fektettem bele túl nagy energiát.Ha már annyi megvan,amennyiért a saját dolgaimat megvehetem,már megérte.Nekem.Ha több időd van,talán nagyobb ügyfélkörre is szert tehetsz.Nekem nincs időm túl sokat foglalkozni vele, de minden hónapban van egy kevés rendelésem.
2010. ápr. 24. 09:56

Sziasztok! Pár éve foglalkozok az avonnal, mint tanácsadónő. Szeretnék normális, hűséges ügyfélkört kialakítani. Ti hogy kezdtétek? Otthon "dolgoztatok", vagy elmentetek az ügyfelekhez? Mennyire szerettek különféle mintákat használni?


Azért indítottam ezt a fórumot, hogy legyen egy hely, ahol a saját tapasztalatainkat meg tudjuk beszélni egymással, valamint, hogy más tanácsadónőkkel is megismerkedhessünk. Jó csevegést!:)

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook