Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 8 hónapos fiam, megégette a kezét a konvektorral. Ugye hamar rendbe jön neki? fórum

8 hónapos fiam, megégette a kezét a konvektorral. Ugye hamar rendbe jön neki? (beszélgetős fórum)


1 2
2013. nov. 29. 20:26
Az en fiam pedig a tuzhely korul jatszott, es mikor betettem egy ujabb szelet rantotthust, valoszinuleg valami viz kerult a gepezetbe, de csapott egy hatalmasat. A fiam gyonyoru 1 eves arcocskajaba. Annyira vadoltam magam erte. Most 3, de mar 1,5 evesen sem volt nyoma, pedig csunya volt par hetig. Ami erdekes, csak addig sirt mig hideg vizzel locsoltam. Utana ugy jatszott mint azelott. Csak en voltam lelkibeteg napokig.
2013. nov. 29. 20:25

Jaj, drága lélek:( Azért szipog, mert fáj neki sajnos.

Rendbe fog jönni, de időbe tellik.

2013. nov. 29. 20:25
Biztosan hamar meggyógyul, gyerekeknél gyorsabban gyógyulnak a sebek.
6. licsi (válaszként erre: 1. - Ari0212)
2013. nov. 29. 20:19
A kötéscserénél szerintem kérdezz rá, hogy mennyi idő alatt gyógyul (ők látják, hogy milyen a sérülés), és hogy mit tudsz tenni, adni, kenni neki, hogy minél kevesebb fájdalommal, érzékenységgel vészelje át. Szegény picike, jobbulást neki.
2013. nov. 29. 20:19

Az égés nagyon-nagyon fáj, főleg másodfokú :(


Lassan gyógyul sajnos, és minél több bigyót kensz rá, annál lassabban. De ilyen picinek még muszáj csillapítani a fájdalmát. Remélem hamar rendbe jön!

2013. nov. 29. 20:19

Szegénykém. :C

Kend be neki aloe verával vagy shea vajjal. Csodát tesz az égési sérüléssel.

2013. nov. 29. 20:19

Az en fiam a jo edes apukaja tuzforro kavejat boritotta magara 1 evvel ezelott. A mellkasa egett meg, sot! Meg a polot is lerantotta rola, mondanom sem kell, hogy jott vele a bor is... Mi is jartunk kotozesre kb 10 napig. Semmi nyoma nem maradt. 1 darab heg, de meg egy iciri-piciri folt sem.

Minden rendben lesz! :)

2013. nov. 29. 20:16
Nagyon fájhat szegénynek:(
2013. nov. 29. 20:12
A forró konvektorra támaszkodva állt fel,az egyik tenyere csupa hólyag lett.A sürgősségin ellátták panthenollal és bekötözték.Holnap megyünk kötés cserére.Nagyon sokat sírt kb 1 órát.Csak az ellátás után nyugodott meg,cicin.Most épp alszik,de időnként fel-fel szipog.Ez nagyon aggaszt.Miért teszi ezt?Illetve ugye hamar rendbe jön?A dr azt mondta h másod fokú égési sérülés.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook