Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 8 év után szakított fórum

8 év után szakított (beszélgetős fórum)


1 2 3
57. eb85e22a13 (válaszként erre: 56. - Bucóka20)
2014. okt. 11. 02:28
Nekem gyerek.:
56. Bucóka20 (válaszként erre: 55. - Eb85e22a13)
2014. okt. 10. 23:35
Gyereknek nem mondanám, inkább fiú,ha már nagyon pontos akarok lenni.;)
55. eb85e22a13 (válaszként erre: 54. - Bucóka20)
2014. okt. 10. 23:17

En a 23 eves himnemueket nem " ferfinek" ,hanem " gyereknek" hivom.:)

Az a masik kedvencem,mikor tizeneves lanyra azt mondjak,hogy nő. Szerintem semmi koze a hivatalos felnottkornak ehhez. Bocs,eltertem a targytol, csak eszembe jutott..

2014. okt. 10. 22:15

Én teljesen együttérzek veled,engem mai napig felbosszant ha a volt barátommal való szakításunkra gondolunk.Bár ma már nem hagynám h olyan szinten megússza azt amit akkor velem tett.

Lényeg,h mi 3 évig voltunk együtt,a kapcsolat utolsó 1 évében kb kiment külföldre dolgozni.

Ezzel nem is volt probléma,szerettem,vártam rá...minden ment a régi kerékvágásba.

Aztán idő közben valami megváltozott,sokat járt bulizni (nélkülem) ....egyszer csak kaptam egy sms-t!!! hogy sajnálja az utóbbi időben történt veszekedések stb....mindennek az oka a DROG!

Mondanom sem kell h köpni nyelni nem tudtam....de lényeg h mellé álltam,hiszen szerettem...mondtam neki h segítek amiben kell,bennem megbízhat!


Talán leszokott-talán nem,de a haverokat akikkel tudtam h drogozik próbáltam leépíteni és úgy láttam h mellém állt,nem őket választja.


Egyszer egy este mentünk át hozzájuk és be akart menni a haverjaihoz a kocsmába.

Mondtam neki h ne menjen...végül nagy csetepaté után nem ment,de engem úgy felhúzott h mondtam neki h szakítsunk...(én ilyen hirtelen vagyok,kicsit még mai napig is).



Na errő ő rákapott,h jó akkor legyen szünet.Én bánkódtam,h sajnálom nem akarom elveszíteni stb stb....erre ő csak szünetet akart....eltelt pár nap,nem keresett,eljött a cuccaiért,sírt stb....

Kijelentette h legyen vége..

Azt hittem belehalok!Nagyon szerettem (életem első nagy szerelme és kapcsolata volt).


Megint eltelt 2-3 nap én keresgettem h beszéljük meg stb,hisz egy ilyen kis veszekedés miatt nem lehet vége,mind végig azt hittem h az én hibám.


Közbe kiderült h ő megismerkedett ( a szakításunk) után pár nappal egy idősebb csajjal és már együtt is vannak.


Mondom f.sza,nesze neked 3 év.....

Aztán össze is költöztek,nekem annyit mondott h már mással van,de lehet h még egyszer valamikor összejövünk...


Hát nem jöttünk (szerencsére)....totál padló!!!!

Végül nem is tudom h 1 évre rá,ex anyósom mondta el,facebookon h hát a fia már réges régen együtt volt azzal a nővel,akiről azt állította h csak a szakításunk után ismerte meg.

Ő is tudta,de nem mondta el.Sőt...biztos vagyok benne h sokan tudták csak én nem.

Szakítás után 1évre rá elvette és kivitte magával küldöldre.


Gerintelen volt,rám hárította h én szakítsak.

Nem berte bevallani,h már mással van.

Azóta sem találkoztam vele,de már nem is lenne értelme,max kinevetném,mert szánalmas módon tönkre tett akkor.



Rá fél évre majdnem megismertem a jelenlegi párom és ha minden igaz,azt hallottam h karácsonykor eljegyzés lesz.:PP:)))

Remélem velem tervezi , mert amugy ő is kiment küldöldre....remélem a sors nem játsza vissza magát.:):D de neeeem , ő más:)



Fel a fejjel,sokáig nehéz lesz,én a barátnőkbe a sportba a bulikba és az ismerkedésbe menekültem,mert nullára rombolta le az önbizalmamat h egy 23 éves ffi egy 29 éves nővel jött össze,én voltam akkor 22......legalább jobbal tette volna.:D

53. moonlight13 (válaszként erre: 39. - Gribedli***)
2014. okt. 10. 21:48
Ha 20 évesen ismerkednek meg, gondolom előtte nem sok összehasonlítási alapja volt. Lehet, hogy ha több embert ismert volna, és össze tudta volna hasonlítani őket, nem ezt a pasit választja.
52. moonlight13 (válaszként erre: 39. - Gribedli***)
2014. okt. 10. 21:47
Többnyire akik 20-21 évesen ismerik meg egymást, a mai világban nem maradnak együtt. Kevés a kivétel.
51. eb85e22a13 (válaszként erre: 50. - 4d562b2944)
2014. okt. 10. 21:26
Na,majd kivancsi leszek, hogy akkor is igy fog-e vigyorogni, ha ot sz.patjak be.
50. 4d562b2944 (válaszként erre: 49. - Kriszta773)
2014. okt. 10. 21:13

Foglalt pasival akkor se kezdenék. Bármit is mondjon, ha annyira akar, akkor előtte szakítson. Talán lenne bennem annyi gerinc, hogy nem alázom meg nőtársamat, és nem a szeme láttára költözök be. Annyira már ne legyen sürgős a dolog.

Lehet, hogy naiv vagyok, de már hogy a fenébe lenne az új nőnek kínos? Ha kínos lett volna, akkor megbeszélhették volna a párommal, hogy csak azután jön, miután én elcuccoltam. Ja és nem vigyorgott volna a szemembe.

49. kriszta773 (válaszként erre: 46. - 4d562b2944)
2014. okt. 10. 20:52

nézd, te azért látod így, mert szereted. de ő már nem szeret, és valószínűleg ez nem két nap alatt múlt el nála, hanem már régebb óta, azért van már új kapcsolata.

én nem értek egyet azzal, hogy kommunikációs probléma, meg szegény pasika nem volt képes ezt vagy azt elmondani, egyszerűen csak gerinctelenség, gyávaság. sok ember ilyen, ha valami rizikós szitu van, és nem azért, hogy a másikat bántsák, hanem hogy magukat mentsék meg a kínos helyzetből


nem biztos, hogy a csaj tudta, hogy összefuthat veled, azért neki is kínos lehetett. tudom, hogy most őt utálod és őt is hibáztatod, de ki tudja, mit mondott neki az expárod. tudod, rengeteg nő dől be annak, hogy "már rég nincs köztünk semmi", csak ezért meg azért élünk együtt kényszerből stb.

48. eb85e22a13 (válaszként erre: 47. - 4d562b2944)
2014. okt. 10. 20:42
Irtam privit.
47. 4d562b2944 (válaszként erre: 45. - Jstefan)
2014. okt. 10. 20:17
Nem hiszem, hogy szociopata személyiség volt. Inkább gribedli*** (40.) hozzászólásával értek egyet. Mit követhettem el? Az én hibám, hogy a párom képtelen volt kommunikációra, és akkor jogos a bosszú? A viselkedésemet nem tartom szélsőségesnek. Vagy ha az ő szemébe annak is tűnt valami, akkor ő is ugyanolyan hibás, hogy nem merte kinyitni a száját. Senki se tartott pisztolyt a fejéhez, hogy 8 évig csak "nyeljen".
46. 4d562b2944 (válaszként erre: 43. - Kriszta773)
2014. okt. 10. 19:57

A csaj csak tudott valamit. Ahhoz azért jókora pofa kell, hogy még a szemem láttára költözzön be.

Tudom, hogy fájt volna akkor is, ha elém áll és úgy közli a dolgot. De így még jobban fáj, mert rohadt kegyetlenül rendezte a dolgot. És akartam, hogy lássa, hogy nekem fáj, nézze ahogyan sírok. Látni akartam az arcát. De annyira gyáva volt, hogy még ezzel sem akart szembenézni. A fájdalommal, amit másnak okoz.

45. jstefan (válaszként erre: 1. - 4d562b2944)
2014. okt. 10. 19:51
Nagyon durván szakított,és nagyon megalázott 8 év után! Az ilyen szélsőségesen brutális viselkedésnek nagyon komoly előzményei lehettek! Ha a pasi szociopata személyiség akkor a 8 év alatt neked észre kellett volna venned. Vagy a te viselkedésedben van valamilyen szélsőséges elem amit a pasid 8 éven át eltűrt,és "betelt nála a pohár" azért cselekedett hirtelen ilyen radikálisan.Így állt bosszút valamiért amit te követhettél el az együtt töltött 8 év alatt. Utólag elemezd ki az elmúlt éveket,és a saját pszichológiai profilodat, hogy legközelebb ne alázzon meg ilyen módon egyik pasi sem!!!
44. 4d562b2944 (válaszként erre: 40. - Gribedli***)
2014. okt. 10. 19:45
Meghallgattam volna, ha mondja. Nem tette. Na de ez valahol nekem gyávaságnak, személyiségproblémának? tűnik, hogy pont annak az embernek nem mer beszélni a sérelmeiről, akit szeret, aki a párja. Egy harmadiknak meg mer? Aztán hirtelen ő lesz a megértő, a jó, ő átérzi a problémáját. Aztán paff, már össze is jöttek, merthát otthon az "asszony" ezt nem érti meg, vele nem lehet beszélni. Nem hát, mert nem szól neki.
43. kriszta773 (válaszként erre: 38. - 4d562b2944)
2014. okt. 10. 19:37

nem hiszem, hogy itt a másik nő adná a lovat alá, hidd el, attól még nem válik valaki csak úgy bunkóvá, hogy szakít és mással jön össze, milliószor megtörténik.


én úgy gondolom, az ilyen helyzetek mutatják meg igazán, hogy valaki milyen ember. ezért ne bánd. persze, hogy ledöbbentett, teljesen megértem, nem kell ahhoz erkölcsi bajnoknak lenni, hogy emberi módon szakítson valaki a párjával.


hidd el, akkor sem éreznéd magad jobban, ha eléd áll volna, és megmondja, nézd, beleszerettem másba, elhagylak. most természetes a dühöd, a csalódottságod, ilyenkor mindenkinek megengedett, hogy bárkit szidjon, tányérokat törjön és csokikat zabáljon :) nem tudod átlépni ezt az időszakot, meg kell szenvedni a végét, de a jó hír, hogy nem maradsz így, változni fognak a dolgok, és jobb lesz minden :)

2014. okt. 10. 19:34

Úgy értem, nem te vagy a hibás, hogy nem tudtál gondolatolvasó lenni, és felismerni, hogy gond van, ha ő kifelé nem mutatott semmit és túl jól színészkedett.


Ha másra nem, arra jó volt ez a kapcsolat, hogy legközelebb már bármikor felismersz egy hasonló viselkedést (színjátékot) és megpróbálod az illetőt hamarabb kifaggatni, hogy mi a gond és beszéljétek meg, ne 8 év múlva robbanjon. De kívánom teljes szívből, hogy ne kerüljön még egy ilyen faci az utadba, mert tényleg szemétség volt tőle. A telefonálás és a mód, ahogy tette. Nem konkrétan az, hogy vége lett, mert egyszer mindennek vége, csak hát basszus, lehetett volna másképp tálalni a dolgot...

41. 4d562b2944 (válaszként erre: 21. - Zséka198)
2014. okt. 10. 19:32
Majd legközelebb jobban megválogatom. Majd legközelebb bunkó pasit választok, abban nem kell csalódni, ha bunkó módra viselkedik. Atyaég! Normális férfival voltam, aki a végén lett debil. Ezt honnan kellett volna előre látnom? Ha a normálisnak hitt se normális, akkor milyen a többi? Persze, én is mondhatom, hogyha korrekt lenne, akkor nem így szakít. Vagy ha baja van akkor szól, jelzi. Mindez nagyon szépen hangzik leírva. Nos rájöttem, hogy az életben ez máshogy működik. Mindegy mit gondolok én, milyen elvekhez, erkölcshöz tartom magam. Az én vagyok, a én elveim, erkölcseim. Másoké mások, és ha megszakadok akkor se tudok befolyással lenni más emberek elveire. Nagyon jól hangzik, hogy ha már ott az új, következő társ, akkor előbb szakítok. De rájöttem, hogy a legtöbb ember gyáva. Tele van a net megcsalós topikokkal. Vagy olyan sztorikkal, mint az enyém, hogy már rég megvolt az új partner. És a közös mindegyikben, hogy a társ, aki félremegy sosem szól, hogy problémája, gondja van. Beszéljünk róla babám, hogy nekem tetszik az erzsi vagy a józsi, tegyünk ellene, én nem akarlak megcsalni vagy hagyjuk a fenébe az egészet mert már nem működik - na az ilyen ember a ritka, aki fel meri vállalni a problémákat, szembe mer velük nézni. A való életben a sunnyogás, a hazudozás, a másik lealázása megy. Ja, és nehéz észrevenni a másikon, ha továbbra is játsza magát. Ex ku**a jó színész volt, le a kalappal előtte.
40. gribedli*** (válaszként erre: 36. - 4d562b2944)
2014. okt. 10. 19:27

Amiket itt leírsz, tipikusan olyan emberek csinálják, akik kifelé túl diszponibilisnek mutatják magukat de a sérelmeiket nem merik elmondani a másiknak (a felszín alatt viszont annál inkább táplálják), és egyszercsak robbannak. Nem a másik csaj ebben a hibás, hogy a párod képtelen komunikálni, otthon ilyen zokninak nevelték, ő meg ezt nem ismerte fel. Az is lehet, hogy a csajban talált valakit, akinek elpanaszkodhatta 8 év vélt és valós sérelmeit, amelyeket neked soha nem mert elmondani (vagy mert nem hallgattad meg, vagy mert ő ilyen introvertált). Kereste a szelepet, a csajban megtalálta, esetleg ő biztatta, hogy legyen őszinte veled, csak már annyi ideje gyűlhetett benne, hogy ezt nagyon brutál és gusztustalan módon tette.


Nem válik senki egyik napról a másikra ilyenné. Ha nem voltak jelek, belül akkor is fortyogott, de nem hiszem, hogy te vagy a hibás, hiszen ha más barátaitok előtt sem volt világos, neki ilyen belső vívódásai lehettek, amiket igyekezett rejtegetni, ha mérges volt, türtőztette magát, ha nem tetszett valami, kussolt.

39. gribedli*** (válaszként erre: 28. - Moonlight13)
2014. okt. 10. 19:11
De nem értem, nem tudom, mi köze van ennek az összehasonlítási alaphoz annak, hogy ki mennyi ideig van valakivel spontán? Egy csomóan 20-20-onévesen ismerik meg életük egy-egy fontos párját, nem látok semmi különöset, hogy 21 évesen miért lennének ehhez túl kicsik.
38. 4d562b2944 (válaszként erre: 37. - Kriszta773)
2014. okt. 10. 18:56
Hol írtam azt, hogy normál ember módjára intézte a szakítást? Pont azt próbálom elmagyarázni, hogy mennyire felfoghatatlan, mert nem ilyennek ismertem. Az az érzésem, hogy egyfajta álarcot viselt velem szemben, és az igazi énje rejtve maradt. Persze, hogy a külvilág felé mást mutat az ember, mint otthon a párja vagy a családja körében. Továbbra is azt tartom, hogy amennyire kifordult önmagából, ahhoz az új barátnőnek is sok köze van. Valahogy a gyávasága ilyen módon bukott ki belőle, hogy mindent rajtam próbált leverni, holott ő csalt meg. És a másik oldalon ott a támogató új barátnő, aki adja alá a lovat. Más magyarázatot nem találok, hogy miért intézte így az egészet. Vagy tényleg van benne egy kis pszichopata jellem :(
37. kriszta773 (válaszként erre: 36. - 4d562b2944)
2014. okt. 10. 18:28

minden kapcsolatban előfordulhatnak viták, attól még a szakítást nem úgy intézi egy normál ember, hogy felhívja a párját, akivel 8 évet húzott le, hogy van egy úgy csaj, cuccolj el, azért ezt te is beláthatod :( az, hogy közös barátok, ismerősök milyennek ismerték meg, nem számít, egyrészt mert nem fogják azt mondani, hogy ez volt várható, hanem próbálnak együttérzőek lenni. másrészt a magánéletében tudnak ám az emberek egészen másmilyenek lenni, mint amit a külvilág felé mutatnak


én a helyedben szóba sem állnék vele többet, mert vannak szituk, amiket nem kell megbocsátani, csak leírni az embert. biztos nehéz most neked, de hidd el, egyszer még örülni fogsz, hogy nem maradtál mellette

36. 4d562b2944 (válaszként erre: 34. - Kriszta773)
2014. okt. 10. 18:11

Azt nem írtam, hogy az ex csupa kedvesség, szerelem etc. lett volna. Voltak vitáink, nézeteltéréseink, de sohasem viselkedett bunkón. Amikor barátoknak, ismerősöknek meséltem a szakítás körülményeiről, és arról ahogyan ő viselkedett, mindenki ledöbbent. Úgyanis mindenki kedves figyelmes, embernek ismerte, ahogyan én is.

Nekem meg még mindig azon kattog az agyam, hogy mennyire is ismertem meg, ha ezt a "sötét oldalt" nem láttam benne. A végén egy sértett, egoista férfi állt velem szemben. Ő maga lett a megtestesült EGO, aki lenyomott engem.

35. moonlight13 (válaszként erre: 34. - Kriszta773)
2014. okt. 10. 17:35
szépen összefoglaltad! egyetértek! :)
34. kriszta773 (válaszként erre: 1. - 4d562b2944)
2014. okt. 10. 16:37

a szakítást mindig nehéz és fájdalmas feldolgozni, de vigasztaljon az, hogy egy ekkora bunkóra nem is lett volna jó, ha több időt áldozol. valahogy nem tudnám elhinni, hogy a pali a 8 év alatt csupa figyelem, kedvesség és szerelem lett volna, majd ezek után derült égből villámcsapásként átmegy undormány hernyóba és telefonon kidob


nézd úgy, hogy te jól jártál, mert most lesz esélyed találni egy klassz palit :) ővele meg szenvedhet valami szerencsétlen nőci, addig, míg fel nem hívja őt is, hogy na cuccolj maris :)

33. 0a13a7d41c (válaszként erre: 1. - 4d562b2944)
2014. okt. 10. 16:25
Innen szép felállni, és nyerni.
32. 4d562b2944 (válaszként erre: 29. - Anettka0101)
2014. okt. 10. 15:34
Nem kell, hogy mélyen együttérezzen, de így odavágni valakinek, hogy nem kell elkeseredni. Bocs, lehet én vagyok most túl érzékeny, de ha már keseregnem sem szabad, mit csináljak, nevessek? Bármennyire próbálom összeszedni magam, azért ennyi évet, emléket nem tudok csak úgy kidobni az ablakon. Pálesz este meglesz, elalvás előtt csak az segít, pár napja már az az "altatóm".
31. moonlight13 (válaszként erre: 29. - Anettka0101)
2014. okt. 10. 15:14

Kicsit erősnek tartom a megfogalmazást, bár tartalmilag értem, amit közölni akartál vele.

Nyilván attól lesz a fórumindító lelkének esetleg könnyebb, hogy valakivel megbeszélheti, ill. kibeszélheti a problémát.

A pszichológusok is erre vannak! Ha kibeszéled, már fél gyógyulás!

30. moonlight13 (válaszként erre: 26. - 4d562b2944)
2014. okt. 10. 15:10

Persze, hogy elkeserítő az ilyen viselkedés, pláne ha attól tapasztalod, akit nagyon szerettél.

Minden szakítás fájdalmán csak az idő tud valamennyire enyhíteni, vagy egy esetleges új kapcsolat.

29. Anettka0101 (válaszként erre: 26. - 4d562b2944)
2014. okt. 10. 15:09

akkor szomorkodjál. attól jobban leszel. eközben ők már kufircolnak a péntek délutáni napsütésben...


hidd el: nem az a barátod itt a fórumon aki "mélyen együttérez" Veled. hanem az, aki megpróbál kirángatni a langyos sz@rból...


örülj annak, hogy nem két gyerek mellett dobott ki. Köszönd meg az égieknek h így alakult és igyál meg két páleszt ma este.

28. moonlight13 (válaszként erre: 15. - Gribedli***)
2014. okt. 10. 15:06

Lehet, csak az ember minél idősebb, annál több összehasonlítási alapja van (talán). Bár lehet, hogy nincs igazam.

De ez a viselkedés semmivel nem magyarázható!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook