Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 7 ok, ami miatt megcsalhat a párod fórum

7 ok, ami miatt megcsalhat a párod (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: 7 ok, ami miatt megcsalhat a párod

12. akivagyok (válaszként erre: 8. - Kristo_f)
2018. szept. 5. 18:58
Én nő vagyok, de épp most cserkésztem be egy vadat! Úgyhogy azért van aki érti! 😊
11. syria (válaszként erre: 10. - Ellacica)
2018. szept. 1. 13:41

Ez nem ok, hanem következmény.

Szerintem a 8. ok: mert olyan, hogy tudja: nem kaphat meg minden nőt, de szorgalmasan törekszik rá.

2018. aug. 31. 16:22
8. ok: ha azt hiszed, hogy te vagy a hibás amiért megcsalt a párod!
9. őszcincér (válaszként erre: 4. - Dd9dec5381)
2018. aug. 27. 14:57
Szerintem nem kapcsolatokban, hanem emberekben érdemes gondolkodni. A férjem problémái kezelhetőek, és ami fontosabb, érdemes is megpróbálni kezelni őket, mert a felvett undorító viselkedés mögött ott van az az ember, akit szeretek. Ha nem lenne ott, akkor csak egy rinyagép lenne - akivel viszont soha nem kezdtem volna kapcsolatot. Igen, összeállt a pipivel, aki vevő volt a rinyára, és ennek kapcsán nagyon hamar rájött, hogy mennyit ér a rinyája, és mennyit ér az, aki ilyen rinyával megdönthető (: Lehet, hogy a hülye 3,14csa nélkül soha nem jön rá.
8. kristo_f (válaszként erre: 6. - Apeeng)
2018. aug. 27. 12:28
Hagyjad, nők nem értik a vadászat élményét :)
7. c55209c4be (válaszként erre: 6. - Apeeng)
2018. aug. 27. 11:44
Ezzel meg van oldva? Dühítő!!!
2018. aug. 26. 18:14

Pasi vagyok, tehát síkhülye...ennek ellenére tudom a nagy titkot: nincs jobb nő, csak más.


aki akarja, az érti.

5. Bözsi néni (válaszként erre: 4. - Dd9dec5381)
2018. aug. 26. 18:06

Úgy nagyjából az összes, a cikkben említett típus mehet a kukába.

Mert azok közül egy sem társ egy életre, hanem csak egy farok. Azt meg bárhol, bármikor lehet találni, nem kell vele együtt is élni.

4. dd9dec5381 (válaszként erre: 3. - Őszcincér)
2018. aug. 26. 14:09
Figyelne a tököm, megis kinek kell egy ilyen kapcsolat? Az ilyen krapek alljon akkor ossze egy olyan pipivel, aii vevő a rinyajara.
2018. aug. 26. 13:55
Engem a férjem tényleg azért csal meg, mert kevés volt az önbizalma. Keresett magának egy olyan nőt, akinél nagyobbnak és erősebbnek érezte magát, és nem vette észre, hogy az illető a teljes élete felett átvette a hatalmat a megjátszott, folyamatos rajongásával (és a rajongásért cserébe KÖVETELT "aprócska" szívességekkel). Sajnos avagy hála istennek hosszú hónapok kitartó aknamunkája után a kishölgy mégis csak lebukott, de addigra a férjembe beleéhett a lecke: a dolgok őszinte átbeszélése és aktív meváltoztatása helyett érdemes folyamatosan nyafogni és szenvedni, mert "imádatot" és szexet lehet érte kapni cserébe. A gyerekkorból hozott erős kisebbségi komplexustól szenvedő férfiakat sajnos nem lehet azzal "gyógyítani", hogy folyamatosan bátorítjuk és dicsérjük őket. Én próbáltam, de mivel a házasság a férjem számára eleve a "női zsarnokság" szinonímája volt - hiszen ezt hozta otthonról - a dicséretet nem hallotta (ehelyett folyamatosan, mások előtt is b-szogatott, hogy ezzel hozza magát "felső" pozícióba.) Az ilyen típusú férjjel, partnerrel meg kell beszélni, hogy menjen szakemberhez, aki ezt a komplexusát fel tudja oldani (és közben nagyon figyelünk arra, hogy az elvtelen, gusztustalan ragadozók ne találjanak rá...)
2018. aug. 25. 16:14
Ne csaljon meg, váljon el ha valami nem tetszik.
2018. aug. 25. 09:35
Azt gondolod, hogy boldog párkapcsolatban élsz, aminek nem vethet véget egyikőtök részéről sem a hűtlenkedés? Jobb, ha tisztában vagy vele: a párkapcsolati pszichológusok szerint még egy látszólag stabil kapcsolatban is fennállhatnak olyan helyzetek, amik végül megcsalásig fajulhatnak. A hazai szeretőkereső oldalra, a Viszony.hu-ra évente 40-50 ezren regisztrálnak azért, hogy titkos kapcsolatot találjanak maguknak. Ez nagyjából megegyezik a házasságkötések számával, amiből 2017-ben 50 ezret jegyeztek fel Magyarországon. A probléma tehát valós, de nézzük azokat az okokat, amik még egy komoly kapcsolatot is képesek szétrombolni.

Ugrás a teljes írásra: 7 ok, ami miatt megcsalhat a párod

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook