Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 5. hétben semmi tünet? fórum

5. hétben semmi tünet? (beszélgetős fórum)

2018. aug. 22. 15:22

Ma megyek orvoshoz. Csak a jövő héten akartam, de rám beszélte, hogy minél előbb nézzük meg mi a helyzet.

Most nem vérzek, ez azért biztató. :)

10. babyapocakban (válaszként erre: 1. - Hercegnő.88)
2018. aug. 21. 08:39
Ne aggódj, a tünetmentesség semmit sem jelent.
2018. aug. 21. 02:10
Nem baj, ha nincs tüneted, sok sikert! <3
8. Érdekes73 (válaszként erre: 6. - Hercegnő.88)
2018. aug. 20. 22:54
Legyél lazább és ne gondolj rossz dolgokra....
2018. aug. 20. 18:47
Első kislanyomra 2 évet vártunk. Már beágyazódáskor éreztem. Rettentően fáradt voltam és mar akkor folyamat pisilni jártam nem bírtam a cigifüstöt. Második kislányomnál semmi árulkodó tünetem nem volt - ő egyébként tervezett de abszolút meglepetés így nem is akartam hinni a pozitesztnej
2018. aug. 19. 17:35
Köszönöm szépen. Én az első terhességem kudarcnak éltem meg, pedig tudom, hogy senki nem tehetett róla. De ez a túl odafigyelés sem jó. Próbálok kicsit lazább lenni :)
5. Bless the child (válaszként erre: 1. - Hercegnő.88)
2018. aug. 19. 16:42

Szia! Nyugodj meg, nincs két egyforma terhesség, mindenkinél máshogy jelentkeznek a tünetek, vagy éppen semmit nem érez.

Nekem 2 terhességem volt. Az elsővel már másnap tök szarul voltam, mikor nem jött meg, tudtam, hogy terhes vagyok. A második terhességemmel ikreim lettek, velük az égvilágon semmit nem éreztem, vártam, hogy hányingerem legyen, feszüljön a mellem, stb... A menses kimaradása után 1 hétre vettem tesztet, nem akartam hinni a szememnek. Az első uh-án már mondták, hogy kettő bébim van, hát ha nem látom a saját szememmel el se hiszem. Akkor hittem el, hogy tényleg várandós vagyok, amikor el kezdett nőni a pocakom.

Boldog babavárást, szorítok neked!

4. pmarcsii (válaszként erre: 1. - Hercegnő.88)
2018. aug. 19. 16:21
Szia! Szerintem se izgulj előre. Én a 8. hétig egyáltalán semmit nem éreztem a ciciken kívül. Utána kezdődtek a rosszullétek.
2018. aug. 19. 15:45
Szerintem se stresszeld magad. Nem kellenek feltétlen erős tünetek. Minden terhesség más. Vannak szinte tünetmentes terhességek is. Ráadásul korai tehesség még.
2018. aug. 19. 15:38
Szerintem szerdáig ne streszeld magad feleslegesen.
2018. aug. 19. 15:35

Sziasztok!

5 napja késik, pozitív a tesztem. Már a kimaradás előtt mellfeszülésem volt oldalt, valahogy éreztem, hogy ebben a hónapban sikerült. Volt egy kis hányingerem is. Szerdán megyek orvoshoz, 5+1 napos leszek. De most valahogy elkeseredtem, mert az a kevés kis tünet is elmúlt, ami eddig volt.. decemberben már volt egy méhenkívülim, és most mindenre rá vagyok görcsölve. Nagyon szeretnénk ezt a kisbabát, de örlődök folyamatosan, pedig sose figyeltem magam ennyire. Légyszi osszátok meg a tapasztalataitokat.

Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook